Walczyć czy nie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-19, 23:09   #31
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Walczyć czy nie?

Cytat:
Napisane przez ssssardynkaaa Pokaż wiadomość
On to uznał za niewinny nic nie znaczący flirt. Powiedział też, że ma mnie więc nie potrzebuje innych. Dodał też, że ona mieszka daleko i taki związek jest bez sensu.
hmm powtarzasz ze ona mieszka daleko i dlatego to bez sensu. nie cuzjesz moze ze jakby mieszkala blizej to bylaby juz "lepsza" niz Ty/? chcesz byc opcja zapasowa??
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 23:25   #32
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Walczyć czy nie?

Cytat:
Napisane przez ssssardynkaaa Pokaż wiadomość
Dogadywaliśmy się tylko od tej akcji z fb zaczęło się psuć. Zaczęłam robić mu wyrzuty. Gdyby mu nie zależało to chyba nie przyzwyczajałby rodziny i znajomych do mnie.
Naruszylas jego swieta prywatnosc. Mi by przestalo zalezec, gdyby ktos po paru randkach przetrzepywal mi komputer.
Dorosli ludzie umieja sie dogadac, gdy pojawia sie problem i obojgu zalezy na szybkim jego wyjasnieniu. Widocznie az tak Wam nie zalezalo, zamiast tego woleliscie sie dasac.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 16:57   #33
RedRosee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 47
Dot.: Walczyć czy nie?

Cytat:
Napisane przez ssssardynkaaa Pokaż wiadomość
Biorę taką możliwość pod uwagę, ale wydaje mi się też, że miłość i przyzwyczajenie przychodzi z czasem. Może źle myślę, może się mylę, ale wiem, że jeśli nie spróbuję to będę żałować, że nic nie zrobiłam. Może przez to, że tak łatwo odpuściłam on doszedł do wniosku, że po co ma się starać skoro ja mam to gdzieś?
Wątpię, że mu zależy teraz. Naprawdę, moim zdaniem powinnaś sobie odpuścić .
RedRosee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 22:11   #34
ssssardynkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 19
Dot.: Walczyć czy nie?

Wczoraj był niby przypadkiem u mnie pracy, ale akurat tak wyszło, że nie było mnie na zmianie... Nigdy się nie zdarza, żeby przyjeżdzał do mnie do pracy. Nigdy.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
hmm powtarzasz ze ona mieszka daleko i dlatego to bez sensu. nie cuzjesz moze ze jakby mieszkala blizej to bylaby juz "lepsza" niz Ty/? chcesz byc opcja zapasowa??
Podobno był z nią bardzo krótko. I powiedział, że "nie to było bez sensu bo nie chciałoby mu się jeździć taki kawał".
ssssardynkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-20 23:11:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.