Zdjęcia włosów po trwałej ondulacji - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-19, 19:25   #31
kamilka22100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

tylko ze ja jestem strasznie niecierpliwa i juz bym chciala miec takie boskie loki.a napiszcie mi jeszcze ile miejwiecej kosztuje trwala??pozdrawiam
kamilka22100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 21:07   #32
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

Skoro już ten stary wątek został odgrzebany to pokażę swoje włoski.
zdjęcie 1 -przed, farbowane
zdjęcie 2 - po, naturalny kolor, zdjęcie zrobione po wyjściu od fryzjera dlatego taka burza loków :P teraz są trochę delikatniejsze, ładniejsze, bardziej naturalnie wyglądają

kamilka22100, ja płaciłam 110 zł.

Edytowane przez Sculpture of Regret
Czas edycji: 2010-03-19 o 21:12
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 00:03   #33
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

Cytat:
Napisane przez Martina55 Pokaż wiadomość
Witajcie, jest tu osoba, która robiła trwałą na kręcone włosy (ale nie sprężynki) żeby poprawić ich skręt. Marzę o spiralkach, a mam takie jak na avatarze.
ja robilam ( kilka lat temu)
wyszlo rewelacyjnie
moze tez dlatego ze trwala niekonwencjonalna tzw jez na srednio grubych walkach
chcialam grube ale mocne loki
niestety wtedy tez zmienialam kolor z naturalnego na blondowy tzn najpierw kolor ale nie rozjasniaczem a cos w desen szamponu koloryzujacego a po miesiacu trwala ( po trwalaej kolor byl jeszcze jasniejszy o jakies 1-2 tony)
przez pol roku bylo pieknie ale po tym czasie coraz gorzej wiadomo farbowalo sie odrosty i odswierzalo i w koncu kolor wlosy do sciecia
poszlam do fryzjerki i w czasie scinania powiedzialam zeby sciela tyle ile musi sciac, wiec ciachla od razu jeszcze z 10 cm od wersji wstepnej, rowno cala stara trwala, mozna bylo wyczuc w dotyku gdzie byla trwala a gdzie nie.
wiec scielam blond loki do pasa na wloski do konca szyi moze ciut dluzsze ( b szybko mi wlosy rosna) i zafarbowalam na brazik

kurcze ale mi ostatnio teskno za tamtym lookiem ale musze je poratowac bo wypadaly masakrycznie ostanio po kuracji lekami wiec na razie odpada eksperymentowanie
a ogolnie jestem za naturalna pielegnacja ziolka bez slsow silikonow itp

jak nie wypadaja to rob w koncu to wlosy odrosna ale naprawde u dobrego fryzjera, naogladalam sie po mojej trawalej jak znajome cos naszlo tez i nie chcialo im sie zapisywac i czekac tam gdzie ja robilam a pozniej placz i sciecie trwalej na krotko po 3 dniach
dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 22:50   #34
fiolka400
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 133
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

dziewczyny ja robilam trwałą w styczniu 2009. Jak tylko wyszlam od fryzjera chcialo mi sie plakac! Mialam lśniace, cienkie, długie włosy a po trwalej polamane na calej dlugosci suche druciki, tragedia! Nawet jako takiego skretu nie bylo widac.
Z tego tytułu, że wlosy zawsze dość wolno mi rosly, a ja sie w ktorkich nie wyobrazam borykam sie z tą ''trwałą'' do dzisiaj. Od uszu mam sianowate wlosy, te ktore odrosly są naszczescie zdrowe. YHHH! od kilku miesiecy stosuje placente w ampulkach na porost wlosow i widze efekty, dzieki Bogu
przemyslcie dobrze tą trwałą i udajcie sie do kilku fryzjerow po opinie.
__________________
Kocham Cie bombusiu
fiolka400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 15:31   #35
joasia1428
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 151
GG do joasia1428
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

Cytat:
Napisane przez lelia29 Pokaż wiadomość
witam, ja również mam włoski po trwałej,jestem chyba uzalezniona od loczków regularnie co 2-3 lata robie sobie nową...- tyle trzymaja mi się loczki, oczywiście nie sa takie jak 1-go dnia, ale gdy uzyję dyfuzora mam skręt. od zawsze uzywam dyfuzora-gdyby nie on mniałabym proste włosy juz po pół roku od zabiegu. Najbardziej podobała mi sie moja 1-wsza trwała, zrobiona przez kolezankę która dopiero się uczyła( byłam jej królikiem...)wyszła super i to na dosyc długich włosach. Kolejne robione w salonach, juz nie były tak dobre...
wrzucam swoje zdjęcia -nie sa tuz po trwałej....
każda następna wyszła gorzej bo była robiona choć częściowo na starą trwałą.... a zniszczone włosy i po trwałej gorzej łapią, ja robiłam 3 x tak średnio raz w roku, ostatnia tylko na odrosty i to była największa porażka.... pierwsza chociaż robina na rośjanione a potem farbowane wyszła świetnie, każda kolejna juz gorzej ;/
__________________
włosomaniaczka
kosmetykomaniaczka
joasia1428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 20:53   #36
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

A ja robię trwałą od ponad 10 lat na przemian ze stylingiem i jestem uzależniona od loków Generalnie nikt już nie pamięta mnie w prostych włosach Fakt że po jakims czasie są przesuszone trochę, ale dobra maska załatwia sprawę. Także CG górą
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 18:26   #37
tomusialesbycty
Raczkowanie
 
Avatar tomusialesbycty
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 80
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

Ja także zamierzam zrobić sobie trwałą, bo i tak codziennie rano kręcę włosy, a chciałabym kiedyś po prostu wstać i jedyne co z nimi robić to uczesać.

Tylko w tym problem że mam ich trochę mało (jakby ścisnąć kucyk między kciuk, a wskazujący palec, to kciuk dosięga połowy wskazującego . Mama mi odradza, kuzynka też, która jednak ma więcej włosów. Ona akurat rozmawiałam z fryzjerką na ten temat, to kobieta tez jej odradziła.

Osobiście jestem przekonana na 80% że sobie zrobię, ale jak myślicie, co mi z tego wyjdzie? Zauważyłam, że włosy dziewczyn na zdjęciach są wspaniałe, ale nie wiem jak będzie u mnie...
__________________
`ja tylko chciałem poukładać swoje życie,
potańczyć do brzmienia twoich złotych skrzypiec.`

Edytowane przez tomusialesbycty
Czas edycji: 2010-04-30 o 18:27
tomusialesbycty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 23:58   #38
fiolka400
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 133
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

Cytat:
Napisane przez tomusialesbycty Pokaż wiadomość
Ja także zamierzam zrobić sobie trwałą, bo i tak codziennie rano kręcę włosy, a chciałabym kiedyś po prostu wstać i jedyne co z nimi robić to uczesać.

Tylko w tym problem że mam ich trochę mało (jakby ścisnąć kucyk między kciuk, a wskazujący palec, to kciuk dosięga połowy wskazującego . Mama mi odradza, kuzynka też, która jednak ma więcej włosów. Ona akurat rozmawiałam z fryzjerką na ten temat, to kobieta tez jej odradziła.

Osobiście jestem przekonana na 80% że sobie zrobię, ale jak myślicie, co mi z tego wyjdzie? Zauważyłam, że włosy dziewczyn na zdjęciach są wspaniałe, ale nie wiem jak będzie u mnie...

nie rób trwałej, też mam niewiele włosów, pozatym są cienkie. Tylko sobie spalisz włosy, dobrze Ci radze.
__________________
Kocham Cie bombusiu
fiolka400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 17:25   #39
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

Po zrobieniu trwałej objętość włosów zwiększy Ci się dwu, trzykrotnie. Wiem to po sobie. I jeżeli pójdziesz do dobrej fryzjerki to nic Ci nie popali. Ja trwałą polecam, skoro i tak codziennie kręcisz włosy to zapisuj się do fryzjera, raz się żyje!
__________________
utrzymanie -8 kg
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 23:19   #40
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

Podbijam!

Kocham loczki, ale rzadko kręcę bo to kupa czasu idzie.
Myślę nad trwałą.
Mam włosy do p*py, w sumie proste, falowane lekko po deszczu.
Ktoś robił na podobnych?

A chciałabym coś takiego jak Morgiana w Mgłach Avalonu lub... shakira, albo ta z pachnidła... aj.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 13:54   #41
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

Cytat:
Napisane przez tomusialesbycty Pokaż wiadomość
Ja także zamierzam zrobić sobie trwałą, bo i tak codziennie rano kręcę włosy, a chciałabym kiedyś po prostu wstać i jedyne co z nimi robić to uczesać.

Tylko w tym problem że mam ich trochę mało (jakby ścisnąć kucyk między kciuk, a wskazujący palec, to kciuk dosięga połowy wskazującego . Mama mi odradza, kuzynka też, która jednak ma więcej włosów. Ona akurat rozmawiałam z fryzjerką na ten temat, to kobieta tez jej odradziła.

Osobiście jestem przekonana na 80% że sobie zrobię, ale jak myślicie, co mi z tego wyjdzie? Zauważyłam, że włosy dziewczyn na zdjęciach są wspaniałe, ale nie wiem jak będzie u mnie...
Tez uważam, że nie powinnaś robić trwalej przy tak sienkich wlosach. Może na sam początek styling? Nie niszczy tak włosów, a zobaczysz jak się będzie trzymał.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 19:17   #42
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

Nie mogę znaleźć niczego konkretnego o stylingu
są o układaniu włosów a nie "leciutkiej, krotkiej trwałej".
Robił ktoś styling?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 10:36   #43
Martina55
Raczkowanie
 
Avatar Martina55
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 425
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
ja robilam ( kilka lat temu)
wyszlo rewelacyjnie
moze tez dlatego ze trwala niekonwencjonalna tzw jez na srednio grubych walkach
chcialam grube ale mocne loki
niestety wtedy tez zmienialam kolor z naturalnego na blondowy tzn najpierw kolor ale nie rozjasniaczem a cos w desen szamponu koloryzujacego a po miesiacu trwala ( po trwalaej kolor byl jeszcze jasniejszy o jakies 1-2 tony)
przez pol roku bylo pieknie ale po tym czasie coraz gorzej wiadomo farbowalo sie odrosty i odswierzalo i w koncu kolor wlosy do sciecia
poszlam do fryzjerki i w czasie scinania powiedzialam zeby sciela tyle ile musi sciac, wiec ciachla od razu jeszcze z 10 cm od wersji wstepnej, rowno cala stara trwala, mozna bylo wyczuc w dotyku gdzie byla trwala a gdzie nie.
wiec scielam blond loki do pasa na wloski do konca szyi moze ciut dluzsze ( b szybko mi wlosy rosna) i zafarbowalam na brazik

kurcze ale mi ostatnio teskno za tamtym lookiem ale musze je poratowac bo wypadaly masakrycznie ostanio po kuracji lekami wiec na razie odpada eksperymentowanie
a ogolnie jestem za naturalna pielegnacja ziolka bez slsow silikonow itp

jak nie wypadaja to rob w koncu to wlosy odrosna ale naprawde u dobrego fryzjera, naogladalam sie po mojej trawalej jak znajome cos naszlo tez i nie chcialo im sie zapisywac i czekac tam gdzie ja robilam a pozniej placz i sciecie trwalej na krotko po 3 dniach
A możesz wysłać swoje fotki, przed trwała i po? Byłabym wdzięczna.

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Tez uważam, że nie powinnaś robić trwalej przy tak sienkich wlosach. Może na sam początek styling? Nie niszczy tak włosów, a zobaczysz jak się będzie trzymał.
Możesz mi powiedzieć na czym polega styling o którym mówisz?
Martina55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 19:45   #44
doremifasola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

w trwalej o to chodzi ze niestety nasze salony nie oferuja nam jeszcze najnowszych kosmetykow plyny nie sa dobierane do wlosow a i rowniez walki ja przeszlam trwala efekt afro po czasie juz lepiej ale dokladnie opisalam czego chce fryzjerce i sadze ze otrtwalej wiedzialam wiecej niz ona sama i wiem ze juz nigdy nie powierze swoich wlosow komus tak nie kopetentnemu.
jesli chodzi zas o to zeby juz po trwalej wygladaly na zdrowe t po pierwsze nalezy je podciac koncowki konkretnie nalozyc farbe ktora wzmocni wlos w znaczeniu obciazy troche i nie beda juz takie sianowate ale nigdy nie radze rozjasniac moze sie okazac ze w efekcie bedziemy wygladac jak czarownice
pozattym bardzo wazna jest stylizacja nigdy nie wysuszamy ich suszarka po umyciu wgniatamy dobra odzywke bez splukiwania i co jakis czas ugniatamy jak juz wyschna lekko podkreslamy je pianka
oto moje rady z doswiadczeniapozdrawiam
doremifasola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 00:41   #45
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

Martina niestety nie mam teraz dostepu do tych zdjec i nie wiem kiedy bede miala
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 08:15   #46
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

A jeżeli chciałabym rozjaśnić włosy (nie na blond bo i tak mi taki odrazu nie wyjdzie - ale myślałam żeby nałożyć farbę blond aby uzyskać coś w rudości) i zrobić trwałą, to lepiej najpierw nałożyć farbę a dopiero potem trwała czy na odwrót?
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 13:09   #47
doremifasola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

najpierw zrob trwala bo trwala sama w sobie rozjasnia wlosy jesli ci to nie wystarczy poczekaj chociaz1,5 tyg i wtedy rozjasniaj tylko ze nikt nie zagwarantuje ci ze nie bedziesz miala siana
doremifasola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 09:29   #48
desiree83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 23
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

A możecie napisać coś więcej o stylingu?? Czym się różni od trwałej?? Bo ja znalazłam gdzieś informacje, że styling to nie pokręcenie włosów, tylko uniesienie i zwiększenie objętości. Inne dziewczyny znowu piszą, że po stylingu miały loczki... Tak samo jest z headlinem... Ogłupieć można...
desiree83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 07:54   #49
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

up
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 11:10   #50
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

a jak układacie włosy? wystarczy je umyć i pozwolić im samym wyschnąć?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 23:18   #51
kanalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 39
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

a ja miałam styling ;/. I zdenerwował mnie maxymalnie... ładne "falki" mialam może przez tydzień, max. dwa... później był horror !! MOJE biedne wloski były przesuszone, powyginane we wszystkie strony ;/ ale ani z prostym ani z loczkami nie mialo to nic wspólnego.. Teraz, po roku, kiedy jestem mądrzejsza wiem, że cześnciowo sama je do tego doprowadziłam.. susząc suszarką (bez dyfuzora ) i wklepując, wgniatając w nie hektolitry pianki z alkoholem ktora (sic!) niezmiernie wysusza włoski.

Teraz mam ochotę na trwałą. licze że skręt tak szybko nie minie.. no i juz wiem jak je pielęgnowac żeby nie robic moim maleństwom krzywdy . Wstawiam zdjęcie jakis.. tydzień bodajrze po stylingu.. (zaznaczam że przed wyjściem z domu... niekiedy po wyjsciu na dwor od razu sie prostowały i wyglądały opłakanie...)

http://wd5.photoblog.pl/lvp3/200910/71/50108144.jpg
kanalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 18:07   #52
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

Moje włosy po trwałej

naturalnie proste jak druty, gładka tafla bez prostownicy.

Trwałą robiłam na wielkanoc trwała trzyma się do dziś, włoski wymagają tylko obcięcia już, bo się już tak ładnie nie układają.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 07:30   #53
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

Cytat:
Napisane przez dosiawas Pokaż wiadomość
możesz mi napisać w jakim salonie dokładnie robiłaś trwała.... ja mialam kiedys robiona, przez sasiadke (mieszkam na putkach) i trzymała mi sie max miesiac... ale to było z ponad 5 lat temu, chce isc teraz do salonu i sobie zrobić, może masz do niego numer tel???? byłabym wdzięczna pozdrawiam
Bardzo przepraszam, dopiero przeczytałam wiadomość! Robiłam w salonie w Gdyni Chyloni, wiesz gdzie jest Stokrotka?? To jak stoisz na przeciwko stokrotki to idziesz w prawo, cały czas ulicą Chylońską i tam jest mini-salonik obok mięsnego hmmm robiła mi taka Pani w blond włosach i okularach ( Gosia chyba)
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 17:03   #54
DeepSeaDolphin
Nymph
 
Avatar DeepSeaDolphin
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

Jestem niesamowicie ciekawa waszych zdjec, bo sama zdecydowalam sie juz na trwala! Hurra! Robie za okolo 3 tygodnie. Nie moge sie juz doczekac. Moje wlosy sa ogolnie proste, na koncach troche wywiniete, takie jakies bezplciowe. Jako, ze co roku cos zmieniam w zwiazku z wlosami, w tym roku padlo na LOKI. Duzo rudych loczkow
__________________
Deep Blue..

Edytowane przez DeepSeaDolphin
Czas edycji: 2010-09-02 o 17:08
DeepSeaDolphin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 16:58   #55
anya84
Raczkowanie
 
Avatar anya84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 59
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

Całe życie o nich marzyłam i w końcu się odważyłam a teraz.....
leżę i kwiczę
Poszłam do fryzjerki ze zdjęciem żeby przypadkiem nie było, że się nie dogadałyśmy.....
jeszcze żeby ten skręt był na całej głowie jednakowy......
miejscami go prawie nie widać o grzywce nie wspomnę....całkiem prosta

Powiedzcie czy to możliwe żeby "trwła nie chciała łapać"?

I co teraz???

to ostatnie zdjęcie to moje "marzenie"
anya84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 20:16   #56
kanalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 39
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

a to jest zdjęcie zaraz po wyjściu z salonu?;> czy trwała juz jakis czas później?;>

(ja dzis swoją zrobilam, ale na zdjecia trzeba troszke poczekac ;P)

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez anya84 Pokaż wiadomość
Całe życie o nich marzyłam i w końcu się odważyłam a teraz.....
leżę i kwiczę
Poszłam do fryzjerki ze zdjęciem żeby przypadkiem nie było, że się nie dogadałyśmy.....
jeszcze żeby ten skręt był na całej głowie jednakowy......
miejscami go prawie nie widać o grzywce nie wspomnę....całkiem prosta

Powiedzcie czy to możliwe żeby "trwła nie chciała łapać"?

I co teraz???

to ostatnie zdjęcie to moje "marzenie"
a tak poza tym, to masz Genialne te włoski, tzn mi sie b. podobają, bo maja taki luźny skręt ... *.* a mi wyszły takie hm... mooocno skręcone, chociaż miałam na średnie wałki robioną.. ale mi się i tak podobają
kanalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 20:54   #57
anya84
Raczkowanie
 
Avatar anya84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 59
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

dzisiejsza....
aż się boję myć żeby przypadkiem całkiem się nie wyprostowały....

też miałam średnie walki
słabo to widać na zdjęciach ale miejscami mam normalnie proste włosy
najbardziej po lewej stronie, po prawej jest w miarę...
nie wiem czy to przez płyn (podobno do włosów farbowanych)może, że delikatniejszy....
grzywkę zaś nakręcała mi drugi raz na najcieńsze wałki, siedziałam z tym jeszcze kwadrans i .....nic

no cóż czekałam na loczki całe życie, poczekam jeszcze cztery miesiące na poprawkę
anya84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 21:04   #58
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

Cytat:
Napisane przez anya84 Pokaż wiadomość
dzisiejsza....
aż się boję myć żeby przypadkiem całkiem się nie wyprostowały....

też miałam średnie walki
słabo to widać na zdjęciach ale miejscami mam normalnie proste włosy
najbardziej po lewej stronie, po prawej jest w miarę...
nie wiem czy to przez płyn (podobno do włosów farbowanych)może, że delikatniejszy....
grzywkę zaś nakręcała mi drugi raz na najcieńsze wałki, siedziałam z tym jeszcze kwadrans i .....nic

no cóż czekałam na loczki całe życie, poczekam jeszcze cztery miesiące na poprawkę
Jeśli Ci się wyprostują po myciu to idź do fryzjerki po zwrot pieniędzy...
ja robiłam trwałą parę lat temu to mi w ogóle nie wyszła za 1 razem (moje niepodatne włosy + delikatny płyn = żadnej zmiany), a po 2 tygodniach fryzjerka zrobiła mi darmową poprawkę i dopiero wtedy wyszło choć skręt i tak nie był mocny...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 08:24   #59
kanalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 39
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Jeśli Ci się wyprostują po myciu to idź do fryzjerki po zwrot pieniędzy...
ja robiłam trwałą parę lat temu to mi w ogóle nie wyszła za 1 razem (moje niepodatne włosy + delikatny płyn = żadnej zmiany), a po 2 tygodniach fryzjerka zrobiła mi darmową poprawkę i dopiero wtedy wyszło choć skręt i tak nie był mocny...
to racja, też bym tak zrobiła i to racja że wszystko zalezy od włosa. Moja na srednie wałki sprawia wrecz wrażenie afro (sic!) i mma nadzieje żesie troszke wyprostuje... a też miałam robioną płynem do farbowanych.

Chociaż podejrzewam że jak je umyjesz i pobawisz sie w ugniatanie albo w dyfuzor toi efekt powinien byc ten sam albo i ładniejszy.. bo ja Ci Zazdroszcze takiej leciutkiej trwalej...
kanalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 10:43   #60
anya84
Raczkowanie
 
Avatar anya84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 59
Dot.: Zdjecia wlosow po trwalej ondulacji

kurde dziewczyny ja się mycia bałam......
rano wstaje o one z tyłu i od dołu całkiem proste boki wyglądają jak by je piorun lekko popieścił ot cała trwała

kanalio ja bez trwałej, przez ugniatanie taki efekt uzyskiwałam(pianka + lakier)....miałam mocno wycieniowane włosy
tylko, że o czwartej rano było to dla mnie trochę uciążliwe
i wiesz chyba byłabym w stanie zostawić to tak jak było, żeby tylko cały skręt wyglądał jak po prawej stronie

zła jestem jak pies, pójdę do niej ale już nie dziś bo mogę wybuchnąć

Pozdrawiam cieplutko
anya84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-03 13:11:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.