Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70. - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-17, 15:32   #5011
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Ale przecież patrzenie na śluz i szyjke to nie kalendarzyk
Obserwujesz swoje ciało a nie patrzysz w aplikację.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Wait... No jedno nie wyklucza drugiego. Są osoby, które obserwują to ciało, żeby stosować kalendarzyk (czego absolutnie nie popieram jako metoda antykoncepcji). Jasne, że podstawą jest obserwacja sobie, ale zwykle owulacja jest w takiej a nie innej części cyklu, na dni płodne zakłada się tyle i tyle. Nie widzę powodu, że się nie wspomóc aplikacją, zwłaszcza jeśli ma się w miarę regularne miesiączki.[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88906397]Ciekawe jak by te aplikacje mnie wyliczyly dni plodne, kiedy moje cykle potrafia miec raz 40 dni, drugi raz 50, trzeci raz 30... + endometrioza.[/QUOTE]W takim przypadku to nie ma prawa działać, ale to o czym piszesz to niezbyt standardowa sytuacja u zdrowej kobiety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 15:34   #5012
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
To są raczej ciąże z "nie doczytałam, że lek koliduje z antykoncepcją" albo brałam jak mi się przypomniało a pamięć kiepska. Też nie. Wolę pigułki anty, bo czuję się na nich bezpieczniej. Prezerwatywy dwa razy mi pękły, ale wtedy skorzystałam z pigułki po. Jeśli kiedyś "wpadnę" to na zasadzie, że świadomie trochę odpuszczę antykoncepcję. W całkiem niekontrolowane wpadki nie wierzę. Ale przecież sytuacja z ***** *** jest jasna. Ludzie się wkurzyli bo polityczna decyzja sprawiła, że z pewnością odbywa się wiele tragedii życiowych i krzywd, realnie to może zagrozić czyimś życiem, więc tak emocje wyrażone przez wulgaryzmy są okej i na miejscu. Natomiast Margot czy Lempart nijak nie wpłynie na życie żadnej z kobiet czy tych, które lubisz czy nie lubisz, nie doprowadzą do rodzinnych tragedii, więc i nie mają powodu budzić tak silnych emocji co partia polityczna.
Btw. Pisałaś o kościele teraz nagle o ośmiu gwiazdach, które jednak się odnoszą do PiS, kościół się przytulił do rządu, ale inwektywy pod adresem polityków ich/wierzących chyba akurat nie powinny obrażać mimo wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście, jak ktoś chce wybronić to zawsze znajdzie argument, rynsztokowy język jest rynsztokowy i tyle, niezależnie co akurat opisuje (btw. zniszczenie samochodu czy kościoła też wpływa na czyjeś życie i to znacząco, więc gdyby ktoś chciał używać inwektyw, to jak najbardziej ma powód - choć to nadal patologia).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 15:35   #5013
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Tzn wyliczylyby srednia z ostatnich kilku miesięcy co Tobie by nic nie dało.

Ja w ogóle nie patrzę w apke kiedy mam mieć płodne bo nie widzę sensu.
I dziwia mnie babeczki starajace się o dziecko od kilku miesięcy i właśnie patrzac na plodne w apce i zdziwinie ze jeszcze nie zaszła jak powiedziałam kolezance ze lepiej siebie poobserowwac i się doedukować to "po co, mam apke"

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Ja właśnie dzięki aplikacji, gdzie wpisywałam rodzaj śluzu, temperaturę i inne objawy, wiedziałam jeszcze zanim zrobiłam test, że szanse na ciążę są ogromne, bo temperatura 3 dni po owulacji ciągle utrzymywała się powyżej 36,8, a potem wzrosła do 37,2. Dzięki ovufriend dowiedziałam się więcej w miesiąc niż przez wszystkie lata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 15:37   #5014
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Oczywiście, jak ktoś chce wybronić to zawsze znajdzie argument, rynsztokowy język jest rynsztokowy i tyle, niezależnie co akurat opisuje (btw. zniszczenie samochodu czy kościoła też wpływa na czyjeś życie i to znacząco, więc gdyby ktoś chciał używać inwektyw, to jak najbardziej ma powód - choć to nadal patologia).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lepszy rynsztokowy język wprost niż czynienie zła pod przykrywką dobra - jak robi KK od lat.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 15:38   #5015
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Ja właśnie dzięki aplikacji, gdzie wpisywałam rodzaj śluzu, temperaturę i inne objawy, wiedziałam jeszcze zanim zrobiłam test, że szanse na ciążę są ogromne, bo temperatura 3 dni po owulacji ciągle utrzymywała się powyżej 36,8, a potem wzrosła do 37,2. Dzięki ovufriend dowiedziałam się więcej w miesiąc niż przez wszystkie lata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale znajoma nie mierzy tylko zaznacza kiedy okres sie zaczął i na podstawie tego patrzy na plodne w apce

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Oczywiście, jak ktoś chce wybronić to zawsze znajdzie argument, rynsztokowy język jest rynsztokowy i tyle, niezależnie co akurat opisuje (btw. zniszczenie samochodu czy kościoła też wpływa na czyjeś życie i to znacząco, więc gdyby ktoś chciał używać inwektyw, to jak najbardziej ma powód - choć to nadal patologia).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zniszczenie tego ohydnego auta jak wpływa na życie innych?
Bo na moje tylkona dobrw wychodzi
Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kasiunia788742
Czas edycji: 2021-09-17 o 15:40
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 15:40   #5016
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
No a ty jako nieprymitywna lilia z uporem maniaka mimo obeznania w tamtych wydarzeniach i żywo zainteresowana sytuacją i tak nazywasz Margo "MartoTEM który niszczyŁ". Kulturalnie mieszkasz z błotem, ważne że bez gwiazdek i wulgaryzmów. Już nie nielegalnie jeżdżące ciężarówki z fałszywymi hasłami nawołujące do nienawiści (które jeździły mimo zakazu ale miasto nie chciało egzekwować własnych decyzji) - tylko samochody "przypadkowych ludzi". Nie napisy na ścianach tylko "zdemolowanie" jakby przyszli kostki brukowe rwać i kolumny przewracać. No ale bez wulgaryzmów, zdemolowanie bardziej kulturalne niż jakieś tam wulgarne "rozpieprzenie" mimo że tak samo nie oddaje sytuacji ale i tak czujesz że nie można ci nic zarzucić
Nie mieszam, bo nigdy nie tworzyłam takich wpisów, to był przykład. Margot niszczył normalne auta, nie chodzi mi o ciężarówki antyabo. Kościół wczoraj zdemolowano, nie żadne napisy, tylko konkretna demolka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 15:41   #5017
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Lepszy rynsztokowy język wprost niż czynienie zła pod przykrywką dobra - jak robi KK od lat.
Dla mnie celowe używanie błędnych końcówek jest bardziej wulgarne i bez kultury niż klasyczny wulgaryzm. A słowa "to ideologia a nie ludzie" "to nie są ludzie równi normalnym" albo "neomaksistowskie cośtam" "cywilizacja śmierci" traktuję na równi z najbardziej wulgarną wiązanką - a nie stawiam wyżej bo "dobrze że nie przeklinają, haniebna ale kulturalna wypowiedź".
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-17, 15:45   #5018
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
W 2000 miałam 12 lat i wizaże nie były mi wtedy w głowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam roczek

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Ja osobiście nie znam nikogo kto by wpadł przy stosowaniu antykoncepcji. I myślę, że mało osób zna taką osobę. A nawet jeśli to nie wierzyłabym czy na pewno stosowała wszystko prawidłowo. Sama uprawiam seks od 12 lat i zero wpadek czy jednoznacznie ryzykownych sytuacji. Jak prezerwatywa pęknie to można wziąć tabletkę po. Można obserwować cykl i powstrzymywać się w ryzykowne dni. Jak ktoś nie chce, to nie zajdzie, imho.
Ja współżyję od ponad 5 lat. Jadę na samych prezerwatywach. Raz mi pękła gumka, wzięłam tabletkę po. Żadnej ciąży nie było. Za to moja kuzynka 3 lata starsza od mnie już się z wypadku trójki dzieci dorobiła, no jak to możliwe ciekawe
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 15:46   #5019
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Oczywiście, jak ktoś chce wybronić to zawsze znajdzie argument, rynsztokowy język jest rynsztokowy i tyle, niezależnie co akurat opisuje (btw. zniszczenie samochodu czy kościoła też wpływa na czyjeś życie i to znacząco, więc gdyby ktoś chciał używać inwektyw, to jak najbardziej ma powód - choć to nadal patologia).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No mnie ten "rynsztokowy" język bardzo pomógł z trudnymi emocjami. Muszę się bać o życie i zdrowie innych kobiet w moim kraju, a niestety mam tak, że faktycznie się przejmuje innymi. Taka wada.

Dziwi mnie nieco tylko podwójna moralność. Obywatelki mówią rynsztokowo - źle. Biskupi używają rynsztokowego języka nazywając ludzi zarazą czy używają urągających ludziom porównań porównując ich do zbrodniarzy - wszystko spoko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 15:46   #5020
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Dla mnie celowe używanie błędnych końcówek jest bardziej wulgarne i bez kultury niż klasyczny wulgaryzm. A słowa "to ideologia a nie ludzie" "to nie są ludzie równi normalnym" albo "neomaksistowskie cośtam" "cywilizacja śmierci" traktuję na równi z najbardziej wulgarną wiązanką - a nie stawiam wyżej bo "dobrze że nie przeklinają, haniebna ale kulturalna wypowiedź".
Zgadzam się i nie dziwię się, że ludzie nie wytrzymują. Kościół ingeruje od lat w życie obywateli, nawet tych niewierzących, pośrednio lub bezpośrednio. Jak tak dalej pójdzie to nie zdziwię się jak kościoły zapłoną, a pomniki runą.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 15:48   #5021
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Zgadzam się i nie dziwię się, że ludzie nie wytrzymują. Kościół ingeruje od lat w życie obywateli, nawet tych niewierzących, pośrednio lub bezpośrednio. Jak tak dalej pójdzie to nie zdziwię się jak kościoły zapłoną, a pomniki runą.
Dla mnie kościół to sekta.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-17, 15:49   #5022
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Nie mieszam, bo nigdy nie tworzyłam takich wpisów, to był przykład. Margot niszczył normalne auta, nie chodzi mi o ciężarówki antyabo. Kościół wczoraj zdemolowano, nie żadne napisy, tylko konkretna demolka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Margot niszczyła a nie Margot niszczył.


I trudno negatywnie oceniać. Sama jak widziałam te obsceniczne ciężarówki czułam poczucie winy, że nie mogę ich zatrzymać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 16:05   #5023
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Kurcze kosciół się wpieprza WSZYSTKIM obywatelom do życia do spóły z PiS, mało tego, oni niszczą ludziom życie, ale ojej bzydkie słówka be nieładnie. Ja bym gorszych mogła użyć żeby wyrazić swoją wściekłość na to co się odwala w tym kraju.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

A snowdrop nie napisze, że Margot niszczyła ponieważ kosciol tego nie respektuje i nie uznaje. Tak jak kościółek nie powie o slubie cywilnym małżeństwo tylko kontrakt

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 16:09   #5024
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88906563]Kurcze kosciół się wpieprza WSZYSTKIM obywatelom do życia do spóły z PiS, mało tego, oni niszczą ludziom życie, ale ojej bzydkie słówka be nieładnie. Ja bym gorszych mogła użyć żeby wyrazić swoją wściekłość na to co się odwala w tym kraju.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

A snowdrop nie napisze, że Margot niszczyła ponieważ kosciol tego nie respektuje i nie uznaje. Tak jak kościółek nie powie o slubie cywilnym małżeństwo tylko kontrakt

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Princess a czytałaś od czego ta dyskusja wyszła? Od obrazy za złe nazewnictwo, kiedy nie wiemy jak zwracać się do kogoś on czy ona i popełnimy błąd, osoba jest śmiertelnie obrażona podczas gdy sama używa różnych inwektyw wobec ludzi i to uważa za spoko. To są podwójne standardy wg mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 16:11   #5025
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-17 17:11:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.