wizaz odmawia posłuszeństwa - udział w konkursach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-03, 12:07   #31
gwiazdunia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: wizaz odmawia posłuszeństwa - udział w konkursach

Od wczoraj gram w Państwa konkursie i miałam klikane nie tylko z jednego konta znajomych, a nadal nie ma mnie w rankingu kliknęło mi ok 50 osób +/ - i nadal nie wiem co się dzieje... proszę to sprawdzić. Nie ukrywam, że jak tylko dołączyłam do gry raz kliknęłam odruchowo GŁOSUJĘ, na swój link ale to przez pomyłkę, ale żeby to miało zaważyć na reszcie głosów to troszkę nie fair.
gwiazdunia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 12:09   #32
anette08
Raczkowanie
 
Avatar anette08
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 105
Dot.: wizaz odmawia posłuszeństwa

Cytat:
Napisane przez 1001monique Pokaż wiadomość
Więc proszę i mi wytłumaczyć dlaczego mnie nie ma i zostałam usunięta, osoby którym ja głosowałam są w większości, a ja za to że postępowałam zgodnie z regulaminem zostałam usunięta bez wyjaśnienia. Super akcja. Zero informacji na maila, nic czary-mary osób które tak naprawdę , same nie stosują się do zapisanego przez siebie regulaminu, nic nie pisze o IP w regulaminie, nic nie pisze o liczbie głosów od jednej osoby, nic nie pisze , że to mają być kliknięcia w baner ,dla mnie to jakaś paranoja , jakby 2 latka wpuścił za kompa, a weryfikacja jak gra w lotto na kogo popadnie na tego bęc, szukacie frajerów ? to napiszcie, szukamy osób które założą 1000 kont na wizaż i będą klikać, pewnie ważne , że Wam cyfra wzrośnie, niż uszanować starych użytkowników ! Zresetujcie całą apliakcje, i zróbcie porządek ,Ediprise nie można się dodzwonić włącza się automat, firma dziad... kto chętny do pozwu zbiorowego ? bo to z tego co wiem nagminne w wizaż... FanPage wizaż.pl na Facebook bajeczne cisza jak makiem zasiał, zero odpowiedzi, a ludzie jak piszą posty od razu zostają usunięci !!! Sprawdźcie sami...Pewnie tutaj, też większość zostanie zablokowana ! osoby zainteresowane pzowem zbiorowym czekam na maila moj : monika_77@poczta.onet.pl
było trzeba zrobic 1 klkniecie na dzień z 1 ip i mielibyscie mniej rpoblemów. a po kliknięciu pisze, że mozna głosy oddawać co 5 minut to 10 osóib moze dsiedziec przez 20 godzin na kompie i oddawac głosy co 5 minut. Jeżeli są to znajomi którzy mieszkaja gdzie indziej to moge mieć 10 takich osób i mi głosują... nie łamie regulaminu w żaden sposób :/
__________________
anette08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 12:10   #33
aniolek195
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: wizaz odmawia posłuszeństwa - udział w konkursach

mi niestety nie zlicza klików ;/

a jezeli chodzi o ta aktywnosc na wizazu.. to chyba logiczne,ze jak komus zalezy na wygranej to "zwieksza" swa aktywnosc..wiec to nie powinno być brane pod uwage ; /
__________________
Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
poprosze o kliki ;D
aniolek195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 12:11   #34
anette08
Raczkowanie
 
Avatar anette08
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 105
Dot.: wizaz odmawia posłuszeństwa

nigdzie w regulaminie nie ma napisane, że trzeba być aktywnym forumowiczem... regulamin musi być jasny i każdy musi sie jego trzymac - my i organizatorzy
__________________
anette08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 12:12   #35
madziaas
Raczkowanie
 
Avatar madziaas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 91
GG do madziaas
Dot.: wizaz odmawia posłuszeństwa

Cytat:
Napisane przez anette08 Pokaż wiadomość
nigdzie w regulaminie nie ma napisane, że trzeba być aktywnym forumowiczem... regulamin musi być jasny i każdy musi sie jego trzymac - my i organizatorzy
Dokładnie nie ma nic takiego że musimy być aktywne ...
__________________
madziaas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 12:44   #36
28agata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 75
Dot.: wizaz odmawia posłuszeństwa - udział w konkursach

Czy osoby które zostały wyrzucone z rankingu mają szanse na ponowny powrót?
__________________
28agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 12:48   #37
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: wizaz odmawia posłuszeństwa

Cytat:
Napisane przez sylwiczka21 Pokaż wiadomość
a czemu Administratorze banery żle działają ja mam grupe zieloną a jak kliknie sie w mój baner to na końcu linku jest 1 nie 2 czyli grupa różowa i dziś widziałam sie w rankingu dwa razy zieloną i różową
a to nie moja wina naprawcie banerki
Naprawiliśmy, proszę o zgłoszenie na gagatka@wizaz.pl - będziemy poprawiać (scalać) kliki w takiej sytuacji.

Cytat:
Napisane przez agusia0584 Pokaż wiadomość
Sa podane tez linki których można używać na innych forach internetowych, czyli możemy na fb mieć umieszczony link??? czy to niezgodne z regulaminem??
Tak, jak najbardziej jest to zgodne z regulaminem.

Cytat:
Napisane przez monidot Pokaż wiadomość
Witam,
mam problem ponieważ jestem dwa razy w rankingu. Po kliknięciu w baner wczytuje się zły link, bo gram w grupie 2 czyli pielęgnacja włosów a link wczytuje się z końcówką 1. Zauważyłam parę takich osób które przez tą pomyłkę z banerem są podwójnie w rankingu. Prosze o wyjaśnienie sytuacji

Cytat:
Napisane przez wizazanka 1234 Pokaż wiadomość
i moj baner pomwyswietleniu kieruje mnie na 1 a wybralam 2
proszę o zgłoszenie na gagatka@wizaz.pl - będziemy poprawiać (scalać) kliki w takiej sytuacji.

Cytat:
Napisane przez 1001monique Pokaż wiadomość
Więc proszę i mi wytłumaczyć dlaczego mnie nie ma i zostałam usunięta, osoby którym ja głosowałam są w większości, a ja za to że postępowałam zgodnie z regulaminem zostałam usunięta bez wyjaśnienia. Super akcja. Zero informacji na maila, nic czary-mary osób które tak naprawdę , same nie stosują się do zapisanego przez siebie regulaminu, nic nie pisze o IP w regulaminie, nic nie pisze o liczbie głosów od jednej osoby, nic nie pisze , że to mają być kliknięcia w baner ,dla mnie to jakaś paranoja , jakby 2 latka wpuścił za kompa, a weryfikacja jak gra w lotto na kogo popadnie na tego bęc, szukacie frajerów ? to napiszcie, szukamy osób które założą 1000 kont na wizaż i będą klikać, pewnie ważne , że Wam cyfra wzrośnie, niż uszanować starych użytkowników ! Zresetujcie całą apliakcje, i zróbcie porządek ,Ediprise nie można się dodzwonić włącza się automat, firma dziad... kto chętny do pozwu zbiorowego ? bo to z tego co wiem nagminne w wizaż... FanPage wizaż.pl na Facebook bajeczne cisza jak makiem zasiał, zero odpowiedzi, a ludzie jak piszą posty od razu zostają usunięci !!! Sprawdźcie sami...Pewnie tutaj, też większość zostanie zablokowana ! osoby zainteresowane pzowem zbiorowym czekam na maila moj : monika_77@poczta.onet.pl

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Dokładnie tak , oszukali nas i szukają frajerów, nie stosują się sami do regulaminu a nas chcą pociągąć do odpowiedzialności za swoje błędy chore ! Z tego co wiem już częsć dziewczyn które tu pisały dostały bana, super pogratulować ! ŻENADA !
Wyjaśniłem powyżej odnośnie powodów.
Nie, nie szukamy frajerów, tylko uczciwych graczy.
Stosujemy się do własnego regulaminu.
Nikogo nie zbanowaliśmy z powodów, które wymieniasz.


Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-09 o 15:37 Powód: poprawiłam adres email w cytatach "gagatka... "
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 13:03   #38
madziaas
Raczkowanie
 
Avatar madziaas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 91
GG do madziaas
Dot.: wizaz odmawia posłuszeństwa - udział w konkursach

Czy osoby które wyleciały mają szansę na powrót, czy zostały usunięte już na dobre?
__________________
madziaas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:06   #39
anette08
Raczkowanie
 
Avatar anette08
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 105
Dot.: wizaz odmawia posłuszeństwa - udział w konkursach

Cytat:
Napisane przez madziaas Pokaż wiadomość
Czy osoby które wyleciały mają szansę na powrót, czy zostały usunięte już na dobre?

podpinam się pod pytanie...
__________________
anette08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:08   #40
kuniadg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 4
Dot.: wizaz odmawia posłuszeństwa

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Naprawiliśmy, proszę o zgłoszenie na gagatka@wizaz.pl - będziemy poprawiać (scalać) kliki w takiej sytuacji.



Tak, jak najbardziej jest to zgodne z regulaminem.






proszę o zgłoszenie na gagatka@wizaz.pl - będziemy poprawiać (scalać) kliki w takiej sytuacji.



Wyjaśniłem powyżej odnośnie powodów.
Nie, nie szukamy frajerów, tylko uczciwych graczy.
Stosujemy się do własnego regulaminu.
Nikogo nie zbanowaliśmy z powodów, które wymieniasz.


Proszę o odpowiedź na mój post,i wgląd do WASZEGO regulaminu bo chyba jest to inny regulamin niż ten konkursowy
__________________
Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-09 o 15:37 Powód: poprawiłam adres email w cytatach "gagatka... "
kuniadg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:11   #41
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: wizaz odmawia posłuszeństwa

Cytat:
Napisane przez kuniadg Pokaż wiadomość
Proszę o odpowiedź na mój post,i wgląd do WASZEGO regulaminu bo chyba jest to inny regulamin niż ten konkursowy
Wypowiedziałem się już wyżej, nie widzę sensu kopiować swojej własnej wypowiedzi.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 13:13   #42
1001monique
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: wizaz odmawia posłuszeństwa - udział w konkursach

Określcie się w końcu !!! Trzeba było odjąc te wg. Was nie ważne głosy, ale najpierw jasno określić regulamin ! . Bo nie ma tam takcij wzmianek , więc to Wy złamaliście zasady regulaminu. I przywróćcie tych co usunęliście przez Wasz błąd !
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
1001monique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:14   #43
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: wizaz odmawia posłuszeństwa - udział w konkursach

Cytat:
Napisane przez madziaas Pokaż wiadomość
Czy osoby które wyleciały mają szansę na powrót, czy zostały usunięte już na dobre?
system kwalifikuje w trakcie głosowania, użytkownicy są zarówno usuwani jak i na nowo uwzględniani w rankingu;

ergo: tak, jeśli wzrośnie liczba faktycznych kliknięć i poprawi się sytuacja z klikaniem z jednego komputera, to taka "nawrócona" osoba może ponownie pojawić się w rankingu.

istnieje jednak możliwość, że system poprosi o sprawdzenie głosów moderatora; decyzją moderatora konto może być trwale zablokowane a głosy anulowane, jeśli uzna on(ona), że głosowano z wykorzystaniem programu lub w inny sposób nieuczciwie manipulowano głosowaniem;


p.s. nikt nie będzie nikogo przywracać "ręcznie", jeśli ktoś ma problem z wykonywaniem zadania konkursowego (przypominam, które polega na klikaniu w banery, a nie w odświeżaniu strony z głosem) to proszę porozmawiać z autorem problemu, a nie z nami.

z mojej strony EOT.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2013-10-03 o 13:16
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.