Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.73 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2022-01-09, 19:50   #331
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.73

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mam dylemat z wakacjami - zwiedzilam juz prawie cale Wlochy - zostala mi Sycylia, i polnoc ale teraz chcemy zwiedzic cos iinego. Byl ktos z Was na Lazurowym Wybrzezu?

Byłam kilka lat temu, ale to była wycieczka objazdowa : Nicea, Marsylia, St Tropez, Cannes, Antibes, Grasse , Port Grimaud , Monako, jakieś tam jeszcze mniejsze miejscowości, wjazd na Mont Blanc i powrót przez Wenecję , pięknie ale strasznie męcząco ( za dużo jazdy za mało czasu na zwiedzanie i odpoczynek, ja nie lubię nocować praktycznie codziennie w innym hotelu )

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-09, 20:22   #332
Karola 87
Zadomowienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.73

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość

zebrałam się do posprzątania moich pustaków, niewiele tego

dziekuje i za denko
Karola 87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-10, 07:41   #333
Aleksa_888
Wtajemniczenie

Brokuł z 10 miniaturami od 229zł. Kod MONDAY. Tylko do g. 10.00 lub wyczerpania zapasów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2022-01-11, 11:08   #334
Farsalka
Raczkowanie

Cześć dziewczyny. W DOZ jest BOX gratisowy. Dawno nie było ale w końcu się pojawił
Farsalka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 04:19   #335
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Hejka, spóźnione, ale szczere i najlepsze życzenia noworoczne dla Was

Ja nie mam fotek denka, bo ostatnio odgruzowuję swoją przestrzeń i wyrzucam wszystko co zużywam na bieżąco.

Ale mam 2 polecajki, które uratowały mi ostatnio przesusz na twarzy:

to serum - klik - mocno wodniste, ale dopomogło

i tonik Purite Miałam już wcześniej wersję do cery naczynkowej i oba są bardzo fajne, tylko szkoda, że w tak małej pojemności

No a tak to dzielnie się trzymam z zakupami, od BF nic
Xandrine_Marie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 09:23   #336
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Hejka, spóźnione, ale szczere i najlepsze życzenia noworoczne dla Was

Ja nie mam fotek denka, bo ostatnio odgruzowuję swoją przestrzeń i wyrzucam wszystko co zużywam na bieżąco.

Ale mam 2 polecajki, które uratowały mi ostatnio przesusz na twarzy:

to serum - klik - mocno wodniste, ale dopomogło

i tonik Purite Miałam już wcześniej wersję do cery naczynkowej i oba są bardzo fajne, tylko szkoda, że w tak małej pojemności

No a tak to dzielnie się trzymam z zakupami, od BF nic
Hej, z purite polecam jeszcze oleum nagietkowe. Na wszystkie ranki, podrażnienia, otarty nos - koi, goi i łagodzi

No i mają świetny spray antybakteryjny - seria "manus" chyba. Pierwszy produkt, który nie przesusza mi skóry na dłoniach. Do tego zawiera naturalne olejki, więc może też robić za perfumy

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 13:00   #337
cansada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość

i wzajemnie.

Z Even można stopniować krycie, pięknie się "stapia" ze skórą wyglądając naturalnie i jest sporo odcieni do wyboru. Polecam !

W takim razie zrobilm ´´gwiazdke´´ przy podkladzie. musze podejsc do perfumerii i na zywo zobaczyc kolory. Jeszcze znalazlam jakis YSL probke 5ml...wiec chyba dopieo na wakacje bede kupowac. strasznie wolno mi teraz podklady schodza.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Hej, z purite polecam jeszcze oleum nagietkowe. Na wszystkie ranki, podrażnienia, otarty nos - koi, goi i łagodzi

No i mają świetny spray antybakteryjny - seria "manus" chyba. Pierwszy produkt, który nie przesusza mi skóry na dłoniach. Do tego zawiera naturalne olejki, więc może też robić za perfumy

Ja w PL zakupilam/ i tam zostawilam/ z Sesdermy zel do odkazania rak, taki w rozowym opakowaniu. Uzywalam tydzien i nie bylo podraznienia ani wysuszenia. Jak na razie najlepszy, zaluje ze nie moglam zabrac bo tutaj krzycza 15E w aptekach za ten zel 500ml a ja chyba zaplacilam 20zl w Krakowie.
cansada jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości