18 urodziny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-21, 18:58   #1
sylwia15111511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Question

18 urodziny


Hej mam problem ;/
Nie długo mam 18 - nastkę i mój chłopak mi się wypytuje co bym chciała dostać a ja nie mam pojęcia może wy mi coś podpowiecie
Proszę o pomoc
sylwia15111511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 19:10   #2
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: 18 urodziny

Cytat:
Napisane przez sylwia15111511 Pokaż wiadomość
Hej mam problem ;/
Nie długo mam 18 - nastkę i mój chłopak mi się wypytuje co bym chciała dostać a ja nie mam pojęcia może wy mi coś podpowiecie
Proszę o pomoc
Bo my wiemy o czym marzysz, jakie kwiaty lubisz, w czym chodzisz na codzień i jakiej muzyki słuchasz...
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 19:28   #3
niezlegalizowana
Zakorzenienie
 
Avatar niezlegalizowana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 144
Dot.: 18 urodziny


LITOŚCI
__________________
"Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach,
które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy.
Piękno kobiety musi być widoczne w oczach,
ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość."
Audrey Hepburn
niezlegalizowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 15:43   #4
Njord
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11
Dot.: 18 urodziny

Gdy ja nie mam konkretnych potrzeb to wolę aby ktoś mi wręczył nawet malutką kopertę z gotówką niż kupował byle co... Po co mi kolejny durny misiaczek, stojaczek, pajacyk czy inna duperelka? Wolę już dorzucać po kilkanaście-kilkadziesiąt złotych do czegoś co mi będzie potrzebne w przyszłości.
__________________
____|\.... wyłaniam się z głębin mojego morskiego królestwa ..../|____
Njord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 17:32   #5
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: 18 urodziny

Perfumy, kosmetyki, bielizna, biżuteria, ubrania, pieniądze, kwiaty, czekoladki.... uf, wymieniac jeszcze?
gdybym ja mogła mieć 18-nastkę jeszcze raz to na pewno nie miałabym problemy. Zajrzyj do szafy, kosmetyczki... i nie narzekaj, że nie masz pomysłu na prezent dla siebie, bo jeszcze będziesz tych słów żałowała
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 21:55   #6
bruja_de_la_luna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9
18 urodziny BRATA - pomysł na prezent

Hej!

Potrzebuję Waszej rady

Za niecały miesiąc mój brat ma 18 urodziny i chciałabym kupić mu jakiś fajny prezent, a zupełnie nie mam pomysłu. Nawet nie mam zawężonej "dziedziny", w której będę szukać. Na razie planuję pochodzić po sklepach i po prostu szukać z nadzieją, że uda mi się znaleźć coś fajnego. Na pewno kupię mu baaardzooo dużą kartkę z życzeniami. No i do tego potrzebuję jeszcze jakiś prezent.

Mój brat interesuje się przede wszystkim piłką nożną i grami komputerowymi. Ale nie ograniczam prezentu do tych obszarów. Równie dobrze może to być coś innego.

Mieszkam w Krakowie, więc to musi być rzecz, którą mogę kupić albo w tym mieście, albo przez Internet.

To nie musi być 1 rzecz. Mogą być 2-3.

Chciałbym się zamknąć w kwocie 500 zł, ale jak będzie coś fajnego, a trochę droższe, to też może być.

Rozważę każdą Waszą propozycję.

Z góry dziękuję za pomoc

Bruja_de_la_luna
__________________
Bruja nie będzie wyglądać jak mały słonik

Bruja jeździ na rowerze

Edytowane przez bruja_de_la_luna
Czas edycji: 2011-09-10 o 00:48
bruja_de_la_luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 22:28   #7
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: 18 urodziny BRATA - pomysł na prezent

zegarek...?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 22:43   #8
Lidia Paulina
Rozeznanie
 
Avatar Lidia Paulina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie/zachodniopomorskie
Wiadomości: 524
Dot.: 18 urodziny BRATA - pomysł na prezent

Idąc w stronę zainteresowań - może jakaś nowa gra/nowe gry (nie znam cen), albo dobra piłka+strój (też nie znam cen), jeśli jest naprawdę wkręcony w to hobby?
Jeśli nie, to może coś symbolicznego na dorosłe życie? Nie wiem - whiskey... Złote spinki do mankietów, porządny krawat... Pióro wieczne na maturę? Nie wiem, no nie wiem...
Hmm, jeszcze przyszedł mi do głowy jakiś sprzęt komputerowy - porządne głośniki, słuchawki, jeśli nie ma wybajerzonych...?
__________________
[FONT="Palatino Linotype"]
Lidia Paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 23:52   #9
bruja_de_la_luna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9
Dot.: 18 urodziny BRATA - pomysł na prezent

Postanowiłam dać sobie jakiś tydzień na zebranie pomysłów, a później zrobić maraton po sklepach i szukać coś według listy potencjalnych prezentów, a nie tak całkiem w ciemno.

Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
zegarek...?
Dobry pomysł. Dzięki

Cytat:
Napisane przez Lidia Paulina Pokaż wiadomość
Idąc w stronę zainteresowań - może jakaś nowa gra/nowe gry (nie znam cen), albo dobra piłka+strój (też nie znam cen), jeśli jest naprawdę wkręcony w to hobby?
Jeśli nie, to może coś symbolicznego na dorosłe życie? Nie wiem - whiskey... Złote spinki do mankietów, porządny krawat... Pióro wieczne na maturę? Nie wiem, no nie wiem...
Hmm, jeszcze przyszedł mi do głowy jakiś sprzęt komputerowy - porządne głośniki, słuchawki, jeśli nie ma wybajerzonych...?
Też właśnie myślałam nad jakąś grą, tylko problem w tym, że ja się na grach kompletnie nie znam. Nie wiem, w co teraz się gra ani jakie gry są "modne". Zanim bym mu kupiła jakąś grę, musiałbym się po pierwsze tego dowiedzieć, a po drugie sprawdzić, czy mój brat tej gry już przypadkiem nie ma (co będzie trudne, bo ja już nie mieszkam z rodzicami i rzadko bywam w domu). Podsumowując, gra to jest bardzo fajny pomysł, ale z drugiej strony jest bardzo duże ryzyko, że nie trafię z konkretną grą. Taka szansa pół na pół, że gra będzie super prezentem albo niewypałem. Ale biorę taką opcję pod uwagę.

W piłkę nożną jest bardzo wkręcony. Nad zestawem strój+piłka też myślała, tylko że już kilka razy przy innych okazjach kupowałam mu koszulki piłkarskie i nie wiem, czy chciałabym się powtarzać. Ale z drugiej strony tym razem to była by wersja bardzie wypasiona... Dopisuje do listy potencjalnych prezentów

Alkohol raczej odpada. Głupio by mi było dać mu taki prezent. Wiem, wiem, że on będzie już dorosły, ale mimo wszystko...

Spinki do mankietów, krawat, pióro to trochę za eleganckie, nie jego styl, nie pasują mi takie rzeczy do niego, a poza tym obawiam się, że korzystałby z tych rzeczy bardzo rzadko. Wolałam coś bardzie praktycznego, np. jakieś perfumy? ale dzięki za pomysł

Sprzęt komputerowy jako prezent dla niego zaklepany już przez kogoś innego.

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Czyli mam już 4 opcje: zegarek, grę, strój+piłkę, perfumy
__________________
Bruja nie będzie wyglądać jak mały słonik

Bruja jeździ na rowerze

Edytowane przez bruja_de_la_luna
Czas edycji: 2011-09-10 o 00:00
bruja_de_la_luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 13:10   #10
lipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 014
Dot.: 18 urodziny BRATA - pomysł na prezent

mp3/mp4 , płyta z ulubioną muzyką , porządne getry piłkarskie , koszulkę w której mógłby grać z numer i jego imieniem/nazwiskiem ( można zamówić koszulki z nadrukiem wybranym przez siebie w wielu miejscach ) , a poza tym to mogłabyś mu dać kasę przynajmniej on sam zadecyduje na co chce ją przeznaczyć
__________________

lipiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 08:03   #11
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: 18 urodziny BRATA - pomysł na prezent

ja bym zrobiła tak: kupiła z 50 balonów wydrukowała 50 różnych życzeń takich smiesznych typowo 18stkowych typu (zebys nigdy nie wdepnął w psią kupę, żeby dziewczyna umiała gotować, zeby ci kiedys padła 6 w lotto itd)
przed nadmuchaniem włozyła do balonów i np po 10zł do kazdego balonu^^ i niech młody teraz lata a szpilkę do przebijania w ładne pudełeczko zapakowane, i zanim wejdzie do pokoju hgdzie beda lezały balony daj mu ten prezent on otworzy i się zdziwi wejdzie do pokoju i start niech rozbija czyta bedzie duzo smiechu zabawy, a prezent zrobiony samemu, kasa na pewno mu się przyda ja byłam zadowolona z prezentow pienieznych, bo odłozylam na wakacje
(balony z zyczeniami-ale bez kasy w srodku zrobilam dla tż wraz z jego siostrą i było duzo smiechu przy tym, i tż bardzo milo wspomina, jeszcze ma gdzies pochowane te zyczenia) ;]
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 13:24   #12
Lidia Paulina
Rozeznanie
 
Avatar Lidia Paulina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie/zachodniopomorskie
Wiadomości: 524
Dot.: 18 urodziny BRATA - pomysł na prezent

Cytat:
Napisane przez karola991 Pokaż wiadomość
ja bym zrobiła tak: kupiła z 50 balonów wydrukowała 50 różnych życzeń takich smiesznych typowo 18stkowych typu (zebys nigdy nie wdepnął w psią kupę, żeby dziewczyna umiała gotować, zeby ci kiedys padła 6 w lotto itd)
przed nadmuchaniem włozyła do balonów i np po 10zł do kazdego balonu^^ i niech młody teraz lata a szpilkę do przebijania w ładne pudełeczko zapakowane, i zanim wejdzie do pokoju hgdzie beda lezały balony daj mu ten prezent on otworzy i się zdziwi wejdzie do pokoju i start niech rozbija czyta bedzie duzo smiechu zabawy, a prezent zrobiony samemu, kasa na pewno mu się przyda ja byłam zadowolona z prezentow pienieznych, bo odłozylam na wakacje
(balony z zyczeniami-ale bez kasy w srodku zrobilam dla tż wraz z jego siostrą i było duzo smiechu przy tym, i tż bardzo milo wspomina, jeszcze ma gdzies pochowane te zyczenia) ;]
Ja nie lubię dawać ani dostawać pieniędzy na różne okazje, ale pomysł z balonami mi się podoba
__________________
[FONT="Palatino Linotype"]
Lidia Paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 13:41   #13
Sandra86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 434
Dot.: 18 urodziny BRATA - pomysł na prezent

Playstation
__________________
Aby kobieta była szczęśliwa, nie może zmieniać mężczyzn, tak jak się zmienia koszule.
http://www.kameja.pl
Sandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 15:27   #14
ta_iwona
Rozeznanie
 
Avatar ta_iwona
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 858
Dot.: 18 urodziny BRATA - pomysł na prezent

Może jakieś gry komputerowe albo na PS I akcesoria do tego. Powinien się ucieszyć, jeśli się tym interesuje
Jako żona maniaka takich gier, wiem co mówię
ta_iwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 19:08   #15
tusia2200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
18-tka kuzynki ! :D

Cześć, potrzebuje pomocy Moja kuzynka kończy w czerwcu 18 lat. Szykuje się impreza, którą pomagam nawet organizować. Jesteśmy ze sobą bardzo blisko, przyjaźnimy się od dziecka, dlatego chciałam, żeby prezent dla niej był wyjątkowy. Macie jakieś propozycje ? tylko proszę bez oklepanych wibratorów itp
tusia2200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 21:49   #16
nacpananadzieja
Raczkowanie
 
Avatar nacpananadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec <3
Wiadomości: 83
Dot.: 18-tka kuzynki ! :D

hahahahah. przyznam się, że wibrator to dosyć durny pomysł, choć sama go dostałam od chłopaków z osiedla
może wymienię ci parę rzeczy, które ja dostałam na urodziny:
* pościel z torsem mężczyzny [[obczaj na allegro, wpisz osienastka pościel, powinno wyskoczyć]
* wibrator -_- xd
* kolczyki
* portfel
* spódniczke z kontrafałdami
* bluzke
* torebke z bershki
* kubek z facetem, gdy się zaleje wrzątkiem wiadomo co sie ukazuje...
* bluze
__________________

nie mam nic bez Ciebie, i bez Ciebie nie chcę nic!
20.02.2011r <3
DAMIAN







nacpananadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 11:15   #17
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: 18-tka kuzynki ! :D

Cytat:
Napisane przez tusia2200 Pokaż wiadomość
Cześć, potrzebuje pomocy Moja kuzynka kończy w czerwcu 18 lat. Szykuje się impreza, którą pomagam nawet organizować. Jesteśmy ze sobą bardzo blisko, przyjaźnimy się od dziecka, dlatego chciałam, żeby prezent dla niej był wyjątkowy. Macie jakieś propozycje ? tylko proszę bez oklepanych wibratorów itp
Jeśli jesteście blisko, przyjaźnicie się od dziecka to może pomyśl o czymś co tylko ona lubi, o czymś bardzo spersonalizowanym. Zbierz jakieś wasze pamiątki, zdjęcia, zrób z tego album albo nakręć film z życzeniami od znajomych. Może bilety na koncert ulubionego zespołu?

Nie chcę być niemiła, ale wszystkie prezenty wymienione w poście powyżej to dla mnie takie maksymalnie oklepane pomysły na 18-tkę i to dla osoby, którą się ledwo zna. Bluza, kubek, portfel? Chyba nie o to chodzi, takich prezentów dostanie mnóstwo od wszystkich dalekich znajomych.
Torebka z bershki? Dlaczego akurat z bershki?
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 13:32   #18
MsMuffinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 122
Dot.: 18-tka kuzynki ! :D

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Jeśli jesteście blisko, przyjaźnicie się od dziecka to może pomyśl o czymś co tylko ona lubi, o czymś bardzo spersonalizowanym. Zbierz jakieś wasze pamiątki, zdjęcia, zrób z tego album albo nakręć film z życzeniami od znajomych. Może bilety na koncert ulubionego zespołu?

Nie chcę być niemiła, ale wszystkie prezenty wymienione w poście powyżej to dla mnie takie maksymalnie oklepane pomysły na 18-tkę i to dla osoby, którą się ledwo zna. Bluza, kubek, portfel? Chyba nie o to chodzi, takich prezentów dostanie mnóstwo od wszystkich dalekich znajomych.
Torebka z bershki? Dlaczego akurat z bershki?
Zgadzam się
Myślę, że jeżeli jesteście blisko, powinnaś kupić jej coś bardziej osobistego, co będzie jej o tobie przypominało lub co zapamięta na długo
Pomysł z biletem na koncert albo filmem bardzo fajny.
Może jakaś biżuteria albo zegarek. Na 18 koleżanki zorganizowaliśmy ze znajomymi wypad-niespodziankę w jej ulubione miejsce, zaprosiliśmy wszystkich jej przyjaciół, rodzeństwo i była bardzo zadowolona. Może coś w tym stylu?
MsMuffinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 13:39   #19
balasowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 120
Question 18 urodziny chłopaka

Witam
Szukałam porad już chyba wszędzie - wśród znajomych, na necie aż w końcu zajrzałam tu. Jestem ze swoim chłopakiem dość krótko. Niebawem osiągnie pełnoletność i tu zaczyna się mój problem. Bowiem nie wiem jaki mu kupić prezent. Początek naszej znajomości rozpoczął się dość nietypowo - przez przypadek zniszczyłam mu nieśmiertelniki, na których miał wygrawerowane swoje dane. Obydwoje jesteśmy z profilu wojskowego, więc takie nieśmiertelniki są świetną biżuterią pod mundur. Niestety mu je zniszczyłam i sumienie męczy, chociaż on już dawno o nich zapomniał. Myślałam, żeby podarować mu takie srebrne, z wygrawerowanym moim zdjęciem. Co o tym myślicie ? http://allegro.pl/duzy-niesmiertelni...164773713.html Dodam że interesuje się również piłką nożną - Chelsea jest jego wielką pasją. Doradźcie mi, jak myślicie, co będzie najlepszym prezentem w takiej sytuacji ?
__________________
jesteśmy świadkiem przemian nas system nie złamał!


23.01.2013r.

16.07. 2013 -----> picie skrzypokrzywy,
wcierka z kozieradki
START!


24.07.2013 -----> łykanie tabletek Calcium Pantothenicum
START !
balasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 15:15   #20
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: 18 urodziny chłopaka

ja proponuje abys kupila mu taki niesmiertelnik jaki mial bez zdjec
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 10:46   #21
hoacynka
Raczkowanie
 
Avatar hoacynka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: .
Wiadomości: 430
Dot.: 18 urodziny chłopaka

Też uważam, że takie nieśmiertelniki jakie mu zniszczyłaś są dobrym pomysłem.


Z Twoim zdjęciem..no nie wiem, nie przekonuje mnie to .

Ewentualnie podaruj mu takie jak zepsułaś, a oprócz tego jedną dodatkową 'blaszkę' ze zdjęciem.
Jak będzie chciał, to ją założy.
__________________

hoacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 20:35   #22
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: 18 urodziny chłopaka

dobry pomysł, z pewnością się ucieszy
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 21:15   #23
balasowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 120
Dot.: 18 urodziny chłopaka

Mówie o piłce nożej bo myślałam nad koszulka z jego ulub. klubu.. Ale te niesmiertelniki też dają do myślenia.. mam dylemat
__________________
jesteśmy świadkiem przemian nas system nie złamał!


23.01.2013r.

16.07. 2013 -----> picie skrzypokrzywy,
wcierka z kozieradki
START!


24.07.2013 -----> łykanie tabletek Calcium Pantothenicum
START !
balasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 12:15   #24
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Odp: 18 urodziny chłopaka

Ja swojemu dalam otwieracz w formie koszulki z wygrawerowanym logo klubu i data ur , kocyk z logo klubu , album (+18 ale jestesmy dlugo ze soba)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 13:41   #25
ifeelfine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 24
18stka przyjaciolki

(Przepraszam na poczatku za brak polskich znakow, ale bedac w Anglii pisze na angielskiej klawiaturze)
Jak w tytule, niedlugo moja najlepsza przyjaciolka skonczy 18 lat. Z tej okazji musze wymyslic i ZROBIC dla niej wystrzalowy prezent . Musi byc wlasnorecznie robiony, taka umowa obowiazujaca od paru lat. Nie mam zadnego plastycznego, manualnego talentu, a roznego typu filmiki juz byly. Moze Wy macie jakies pomysly?
ifeelfine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 13:52   #26
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 284
Dot.: 18stka przyjaciolki

Cytat:
Napisane przez ifeelfine Pokaż wiadomość
(Przepraszam na poczatku za brak polskich znakow, ale bedac w Anglii pisze na angielskiej klawiaturze)
Jak w tytule, niedlugo moja najlepsza przyjaciolka skonczy 18 lat. Z tej okazji musze wymyslic i ZROBIC dla niej wystrzalowy prezent . Musi byc wlasnorecznie robiony, taka umowa obowiazujaca od paru lat. Nie mam zadnego plastycznego, manualnego talentu, a roznego typu filmiki juz byly. Moze Wy macie jakies pomysly?
Tort ze słodyczy, a w środku schowana wódka Robił furorę na każdej 18
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 20:00   #27
KasiaLondyn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 9
Dot.: 18stka przyjaciolki

Sama teraz szukam prezentu, ale dla mężczyzny, warto polecić stronę innym szukającym, zwłaszcza że można tam znaleźć wszystko na prezent, tutaj wiele prezentów dla kobiet na urodziny
KasiaLondyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 10:58   #28
Claire_Anne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: 18stka przyjaciolki

A album albo antyrama z Waszymi zdjęciami i fajną sentencją o przyjaźni ?
Do tego możesz dorzucić bukiecik zrobiony ze słodyczy, żelek czy lizaków
Moja przyjaciółka była z tego połączenia zachwycona
Claire_Anne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 12:57   #29
maria004
Raczkowanie
 
Avatar maria004
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 80
Odp: 18stka przyjaciolki

Proponuje kupic 18 kolorowych balonow i w kazdego wsadzic jakas sentencje napisana na karteczke, nadmuchac je i zwiazac razem
Lub tak jak kolezanka wyzej zaproponowala - bukiecik z 18 lizakow.
Mozesz tez zrobic mini album z waszymi zdjeciami

Pozdrawiam i zycze wszystkiego najlepszego przyjaciolce
maria004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 13:38   #30
vinhoverde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 75
Dot.: 18stka przyjaciolki

Wiem, ze wspominalas o braku talentow plastycznych, ale mam pomysl troche taki plastyczny, ale bardzo latwy. Kup jakis przedmiot - szkatulke, tace, podkladki pod herbate, ladne serwetki wejdz na jakas strone o decoupagu i zrob jej piekny i uzyteczny prezent.
vinhoverde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.