£amanie w³osów w po³owie-pomocy - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zamkniête > Fora sponsorowane > Forum z ekspertem marki Gliss Kur

Notka

Forum z ekspertem marki Gliss Kur Zapraszamy do zadawania pytañ naszemu ekspertowi marki Gliss Kur. Ekspert Magdalena Krulikowska - Konsultant Naukowy Schwarzkopf&Henkel oraz wyk³adowca WSZKiPZ, odpowie na Wasze pytania dotycz±ce pielêgnacji w³osów.

 
 
Narzêdzia
Stary 2016-12-04, 09:26   #1
NatkaWariatka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 16

£amanie w³osów w po³owie-pomocy


Pod koniec pa¼dziernika obcielam wlosy ok 7cm bo by³y bardzo zniszczone na tej dlugosci (suszenie) zmieni³am kosmetyki,myje wlosy co drugi dzieñ,jaki¶ czas temu postanowi³am zmieniæ szczotkê na tangle teezer co by³o b³êdem poniewa¿ wlosy zaczê³y mi siê strasznie ³amaæ w po³owie oraz 3-4 cm od skóry glowy szczotkê od razu zmieni³am na poprzednia. Jak zatrzymaæ ³amanie siê w³osów? ?? Nie mam rozdwojonych koncowek,wlosy olejuje olejkiem ze slodkich migdalow. Pomocy normalnej d³ugo¶ci w³osów z ka¿dym dniem jest coraz mniej
NatkaWariatka99 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-12-13, 22:18   #2
jess08
Diabe³ek
 
Avatar jess08
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: £amanie w³osów w polowie-pomocy

Mam ten sam problem. Moje w³osy s± grube i zawsze by³y mocne, jednak wielokrotnie je farbowa³am i mocno rozja¶nia³am - z 5 do 9-10 i niestety koñcówki siê rozdwajaj± i w³osy ³ami± siê nawet w po³owie d³ugo¶ci
Czy jest na to jaka¶ rada?
__________________
_________________________ ___

¯yj z ca³ych si³ i u¶miechaj siê do ludzi
jess08 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-12-16, 10:13   #3
Kluska1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: £amanie w³osów w polowie-pomocy

Do³±czam siê do pytania. W³osy mam cienkie i potrafi± mi siê rozdawajaæ i tak ³amaæ ju¿ od po³owy. A koñcówki wygl±daj± jak siano - suche, poskrêcane, i a¿ szeleszcz±
Kluska1989 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-12-16, 10:24   #4
Skuhi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: £amanie w³osów w polowie-pomocy

mo¿e jaki¶ zabieg zmieni³by to ? albo chocia¿ od¿ywki
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Skuhi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-12-16, 13:42   #5
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 12 916
Dot.: £amanie w³osów w polowie-pomocy

Po³amane mo¿na tylko podci±æ. £amanie siê to oznaka za s³abego nawil¿enie- na to polecam ¿el z aloesu. I ubytków keratyny- na to maski i psikacze z keratyn±. Ale bez podciêcia na d³ugo¶ci nie bêdzie zmian.
__________________
Proszê zajrzyj do tego w±tku i wype³nij ankietê:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-12-17, 12:16   #6
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 821
Dot.: £amanie w³osów w po³owie-pomocy

Po pierwsze podci±æ. Po drugie mo¿e zmieniæ szczotkê. Du¿o osób narzeka ¿e szczotka tt niszczy im wlosy
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-01-01, 22:33   #7
201706120937
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: £amanie w³osów w po³owie-pomocy

Polecam Joico rekonstruktor + hydrator (tylko nie kup podróby). Ja stosuje codziennie od ucha w dó³. Mam jako¶ do ramion w³osy zdrowe, od ramion w³osy pamiêtaj±ce rozja¶niacz (czyt. spalone). Te kosmetyki pomog± Ci w³a¶nie na ³amanie (powoduj±, ¿e w³osy s± bardziej wytrzyma³e, oczywi¶cie tak d³ugo jak stosujesz, odstawisz to przestan± bo to tylko kosmetyki a w³osy to czê¶æ martwa i nie da siê jej trwale odbudowaæ). Ja nie polecam te¿ olejowania, dla mnie to g³upota (próbowalam kiedy¶ oczywi¶cie). Moim zdaniem ten sam efekt daj± dobre kosmetyki jak w³a¶nie np. joico. Olejowanie, jak olejujesz skórê g³owy wzmaga ³upie¿ i przet³uszczanie siê skóry g³owy, mo¿e powodowaæ wypadanie w³osów bo olej zatyka. Jak dobrze rozumiem olejowanie ma w³osy wyg³adzaæ,ale ten sam efekt daj± dobre kosmetyki, dla mnie nie ma sensu siedzenie z t³ustym olejem na w³osach który ich nie zregeneruje (bo w³osy s± martwe) ani nie wzmocni w ¿aden sposób, jedyne co zrobi to wyg³adzi (przez co wizualnie wydawaæ siê bêdzie, ¿e s± zdrowsze). Ja bym odstawi³a olejowanie na twoim miejscu i przerzuci³a na dobre kosmetyki. Byæ mo¿e te¿ u¿ywasz szczotki która je ³amie - polecam grzebieñ szeroko rozstawiony albo z szczeciny dzika, ¿adnych tangle teezerów ani plastikowych (bo je ³ami±).
201706120937 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
 

Nowe w±tki na forum Forum z ekspertem marki Gliss Kur


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-01-01 23:33:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.