Co zrobić z krzywym nosem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie)

Notka

LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie) Przez kolejne 3 tygodnie na Wasze pytania odpowiadać będą eksperci z dziedziny chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej ze Szpitala Grupy LUX MED : dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda oraz dr n. med. Lubomir Lembas.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-12-29, 10:36   #1
winn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 12

Co zrobić z krzywym nosem?


Dzień Dobry

Klika lat temu miałam niegroźny wypadek, w wyniku którego złamałam sobie kość nosową. Niestety chirurg, który mi ją składał nie wykazał się zbytnią starannością i została mi po tym wypadku niewielka (gula - narośl) mam pytanie, chciałabym pozbyć się tego mankamentu, ale mam obawy o przebieg takiego zabiegu i czy jest on w ogóle możliwy. Najbardziej boję się bólu oraz wyłączenia zawodowego na dłuższy czas a także ew, komplikacji po zabiegu. Czy może mi Pani odpowiedzieć w skrócie jak taki zabieg przebiega, czy nos będzie powtórnie łamany i jak długo należy zostać w szpitalu?
winn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 08:58   #2
dr Chomicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 45
Dot.: Co zrobić z krzywym nosem?

Powinna Pani zgłosić się do chirurga plastyka na konsultację, wcześniej można wykonać rtg koći nosa, aby ocenić, czy widoczne wybrzuszenie jest chrzęstne czy kostne. Trudno mi powiedzieć bez Pani zdjęcia fotograficznego jaki wpływ na Pani kształt nosa miał wypadek. W zależności od Pani oczekiwań co do wyglądu nosa i zdjęć rtg trzeba będzie wtedy podjąć decyzję, czy trzeba nos powtórnie złamać, czy wystarczy tylko niewielki zabieg usuwający zgrubienie. Od rodzaju zabiegu zależy też okres rekonwalescencji, zwykle jednak trwa od 10-14 dni.
dr Chomicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 11:37   #3
winn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 12
Dot.: Co zrobić z krzywym nosem?

Bardzo dziękuję, czy u Państwa można umówić się na konsultację (Warszawa) czy mogę prosić o jakieś namiary na waszą placówkę?
winn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 15:19   #4
dr Chomicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 45
Dot.: Co zrobić z krzywym nosem?

Oczywiście. Zapraszamy do Szpitala Grupy LUX MED, który mieści się w dogodnej lokalizacji przy ul. Puławskiej 455, na warszawskim Ursynowie. W jego ramach działa Centrum Chirurgii Plastycznej, które zapewnia kompleksowy zestaw małoinwazyjnych technik poprawy i utrzymania młodego wyglądu. Oferuje zabiegi modelujące sylwetkę ciała: operacje plastyczne powłok brzusznych, korekcje obwisłości ramion, liposukcję aparatem N.I.L. wraz z rehabilitacją pooperacyjną, operacje nosa, a także szeroki zakres operacji piersi. W szpitalu wykonywane są również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym m.in. Pelleve - innowacja w dziedzinie nieinwazyjnego ujędrniania skóry. Więcej informacji www.luxmed.pl/szpital
dr Chomicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:51   #5
winn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 12
Dot.: Co zrobić z krzywym nosem?

Bardzo dziękuję za informację spróbuję się umówić w takim razie na wizytę
winn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 10:28   #6
dr Lembas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 30
Dot.: Co zrobić z krzywym nosem?

Zapraszamy!
dr Lembas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 14:10   #7
neti027
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Dot.: Co zrobić z krzywym nosem?

Witam kazdy ma jaka swoja historie ze złamaniem noska lub jego urazem. Ja jak byłam dzieckiem złamałam sobie nosek i od tamtego czasu zaczoł sie z nim problem, na poczatku nic nie było widac jak byłam dzieckiem ale jak zaczełam rosnac to nos zaczoł sie krzywic, i wygladał koszmarnie, jak skonczyłam 17tal poszłam na operacje plastyczna noska i lekarz ktory wykanał operacje nie postarał sie, to nie był lekarz tylko rzeznik po sciagnieciu gipsy okazało sie, ze nie jest dobrze ze jest jeszcze gorzej. Lekarz kazał mi przyjechac na poprawke by to skorygowac, tak skorygował ze nos juz nie był podony do nosa, i ciagneło sie to za mna przez 10lat teraz przeszłam jeszcze 2 operacje na nos i nie wiem co bedzie dalej bo za pare dni sciagam gips i szczeze nie wiem co zobacze. Jak bym teraz dorwała pana Doktora J. Ł z Polanicy Zdroj to podziekowała bym mu za to wszystko bo to nie jest lekarz i uwazajcie komu sie dajecie zebyscie nie mieli takich problemow jak ja. Pozdrawiam serdecznie
neti027 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.