Maska codziennie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-16, 11:50   #1
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631

Maska codziennie?


chce jak najszybciej zregenerowac swoje wlosy i zastanawiam sie, czy zaszkodzi wlosom codzienne stosowanie jakies maski? na przemian wax, latte, placenta i nafta? moze dac wlosom odpoczac i stosowac maski np 3 razy w tygodniu? chce zeby jak najszybciej staly sie zdrowe i mocne nie przeszkadza mi fakt, ze po niektorych maskach szybciej sie przetluszczaja (a niestety tak jest na moich wlosach :/) bo i tak je codziennie myje. ostatnio kilka razy wyprostowalam je prostownica i tym bardziej chcialabym je zregenerowac po tych strasznych zabiegach
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 12:28   #2
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: Maska codziennie?

Jeżeli to będą rózne maski to wydaje mi się, można ich używac codziennie. Może zamiast samych masek spróbuj na przemian z ampułkami np. alfaparf, bo są rewelacyjne Jakbys używala codziennie tej samej maski to włosy mogłyby sie przyzwyczaic i nie byłoby juz żadnych korzyści ze stosowania jej. Jeżeli chodzi o nafte kosmetyczną to ja używam jej razem z olejkiem rycynowym przed każdym myciem i efekty są niezłe. Tylko chciałam tez zauważyć, że codzienne mycie włosów wcale nie jest dla nich takie dobre...
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 12:38   #3
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Maska codziennie?

Używałam tej samej maski do włosów zamiast odżywki nadal mam włosy
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 12:51   #4
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: Maska codziennie?

Ja też nie widzę przeciwskazań Ja na przykład myję włosy codziennie [muszę, bo się przetłuszczają... no chyba, że nie wychodze nigdzie, to daję im odpocząć ] i używam odżywki do spłukiwania, drugiej bez spłukiwania, gliss kura z jedwabiem i jeszcze ewentualnie jedną jeśli prostuję włosy.
No i wtedy jakoś wygląda to moje siańsko
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 12:59   #5
Evelyna
Przyczajenie
 
Avatar Evelyna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Maska codziennie?

Moja fryzjerka powiedział mi ze maskę powinno się stosować co piąte mycie.Ale myślę że częstsze użycie nie zaszkodzi Ja stosuje co drugi dzień bo włosy myję codziennie.
Evelyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 13:07   #6
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Maska codziennie?

Przy bardzo zniszczonych włosach można stosować maske nawet po każdym myciu. Ale tak z innej beczki to według mnie te maski kallosa latte i placenta nie są takie mocne,tzn to raczej takie odżywko-maski i na pewno nie zaszkodzi stosowanie ich codziennie
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 13:24   #7
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Maska codziennie?

ja maske kallosa latte stosuje codziennie przy każdym myciu, jak odzywkę. obciąża włosy tylko tez sie nad tym nie zastanawialam, czy to nie szkodzi.. podobno nadmierne obciążenie jest niewskazane, ale ja codziennie myję i używam odzywki i mam wlosy jeszcze :P chociaz i tak sa zniszczone :P
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-16, 14:00   #8
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Maska codziennie?

Mnie sie wydaje, że co za dużo to niezdrowo . Nadmiar kosmetyków może włosom bardziej zaszkodzić niż pomóc. Może lepiej byłoby dla Twoich włosów gdybys spróbowała myć je co drugi dzień? Oczywiście jeśli to możliwe w Twoim przypadku. W ten sposób mniej chemii i mniej urazów mechanicznych (mokre włosy są bardzo podatne na uszkodzenia).
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 14:50   #9
Pipi6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
Dot.: Maska codziennie?

Moja siostra od roku stosuje maseczkę na wlosy codziennie zamiast odżywki. Mówi, że włosy są ładniejsze. Ja też postanowilam zregenerowac swoje i kupiłam 2 maski. Jedna do wlosów rozjaśnianych i naturalnych blond, druga ochronna i pobudzajaca wzrost. Uzywam ich przy każdym myciu włosów na zmianę, czyli srednio co 2-3 dni. Efekty juz widać po odrostach i troche gładsze są. Na obu odżywkach jest napisane, żeby uzywać przy każdym myciu włosów, dopóki nie poprawi się ich kondycja, a potem wystarczy raz na tydzień.
Pipi6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 15:30   #10
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Maska codziennie?

musze myc codziennie, bo sie przetluszczaja, szczegolnie grzywka :| niestety w tym roku z powodu poprawki nie mialam wolnego, dlatego nie moglam ich sobie "przetluscic" w domu, moze kiedy bede miala wolne to tak zrobie, ale na razie jestem skazana na codzienne mycie. dla mnie maski kallosa sa super i wlosy sa po nich boskie, ale tylko pod warunkiem ze odpowiednio dlugo sie je trzyma i podgrzewa suszarka inaczej dzialaja jak zwykla odzywka. poki mam czas to bede stosowac maski codziennie, pozniej przerzuce sie na co 2-3 dni
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 16:42   #11
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Maska codziennie?

u mnie najlepiej sprawdza się stosowanie roznych masek zamiennie, moje wlosy szybko sie przyzwyczaja i nie ma efektow
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-16, 17:52   #12
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Maska codziennie?

jak sa włosy bardzo mocno zniszczone to mozna codziennie maski używać, szybciej się zregenerują.
ale lepiej 3 razy w tygodniu, żeby nie przeciążać włosków
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 18:01   #13
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Maska codziennie?

ja rowniez stosuje zamiennie, nie zeby codziennie ta sama. sa bardzo zniszczone (tzn po scieciu i rezygnacji z prostownicy juz sie troche "podreperowaly" ale nadal sa suche i sianowate)
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.