SKLEP - Biolander - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz sklep?
* 3 12,50%
** 5 20,83%
*** 1 4,17%
**** 3 12,50%
***** 12 50,00%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-03, 10:27   #1
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541

SKLEP - Biolander


http://www.biolander.com


Cytat ze strony:
Oferujemy Państwu szeroki wybór kosmetyków naturalnych i Bio: Gamę kremów, dezodoranty naturalne, mydła Alep, mydła naturalne, szampony naturalne, żele do kapieli, oleje do masażu, sole do kąpieli, olejki i świece zapachowe, zestawy upominkowe, suplementy BIO, wody toaletowe, pudry mineralne, akcesoria oraz wiele innych.
Dlaczego miałbyś robić zakupy w Biolander?
  • ze względu na wygodę - ofertę możesz spokojnie przeglądać w domu, nie tracąc czasu na dojazd, pytanie i szukanie produktów
  • szybkość - zamówienie składasz w ciągu kilku minut. Czas oczekiwania na przesyłkę waha się od 2 do 7 dni roboczych- w zależności od dostępności towaru.
  • swoboda - u nas możesz oglądać i kupować produkty non-stop. Nasze strony działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.
  • bezpłatna dostawa - każde zamówienie o wartości powyżej 200 zł premiujemy bezpłatną dostawą, przesyłką priorytetową!
Zapraszamy na zakupy!
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 11:10   #2
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: SKLEP - Biolander

Już od 2 lat kupuje tam mydła, hydrolaty i szampony więc mogę ocenić sklep
-bardzo miła, fachowa obsługa (na każdego maila dostawałam prawie natychmiast odpowiedź, a sporo ich było - zawsze o wszystko sie pytam
-paczki wysyłane ekspresowo - jak kiedyś miałam pilny wyjazd paczka została do mnie wysłana tego samego dnia, w którym złożyłam zamówienie!
-produkty dobrze zapakowane, owinięte w folię bąblową
-do każdego zamówienia bardzo często dołączane są próbki -czy to mydełka, czy minerałów, kremu, a nawet perfum
-kiedyś przez przypadek dostałam jedno mydełko, zamiast dwóch i jeszcze w tym samym tygodniu przyszła paczka z drugim, przeprosinami i małym prezentem
- zauważyłam, że bardzo często wprowadzane są nowości..aż nie można za nimi nadążyć
- miłym zaskoczeniem dla mnie są konkursy na stronie ( za najciekawsza recenzję), które pojawiają się od czasu do czasu (w jednym z nich udało mi się nawet wygrać

Naprawdę nie mam zastrzeżeń, oceniam sklep, obsługę kontakt na 5
Małym minusem bywa czasem brak produktów na stanie..ale to świadczy jedynie o naprawdę dużym zainteresowaniu tymi produktami
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 11:34   #3
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: SKLEP - Biolander

Kilka razy kupowałam w tym sklepie i nie mam zastrzeżeń. Towar dobrej jakości (choć nietani, oj, nietani...), strona przejrzysta, kontakt z osobą prowadzącą sklep znakomity, do zamówień dołączane są próbki. Dodatkową atrakcję stanowią konkursy i promocje.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 21:30   #4
pciunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 12
Dot.: SKLEP - Biolander

No to ja mam chyba pecha, bo i na towar czekalam dlugo, i kontakt mailowy mimo moich listow byl zaden (ktos sie odezwal dopiero po moim kolejnym liscie zatytulowanym:reklamacja) , a probki nie dostalam zadnej, choc zamowienie bylo na kwote powyzej 200 zl i musialam dlugo czekac na zamowioiny i oplacony macerat. No coz, widocznie kazdy ma kiedys zly dzien/tydzien/miesiac, w biolanderze takze. Mi sie chyba odechcialo
pciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 16:56   #5
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: SKLEP - Biolander

Za pozytywną oceną tego sklepu przemawia dość szybka przesyłka (może nie jakaś ekspresowa ale w rozsądnym czasie), wysoka jakość artykułów, bezproblemowy kontakt mailowy, konkursy. Natomiast jeśli chodzi o minusy to na pewno są to ceny - niestety wysokie (chociaż jakość towarów jest pewną rekompensatą) no i próbki - a dokładnie ich brak.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 00:37   #6
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: SKLEP - Biolander

Sklep oceniam nisko. Robiłam zakupy raz i na tym koniec. Strona zachęcająca, choć prezentuje mało dokładne informacje o produktach, moim zdaniem opisy są wręcz nierzetelne i mogą wprowadzać w błąd. Dostałam mydło nie takie jak zamawiałam, rozumiem, pomyłka. Pędzel kabuki okazał się badziewiem totalnym, włosie wręcz się z niego sypało. Po każdym użyciu musiałam zbierać czarne nitki z twarzy. Z produktów nie byłam zadowolona, z ich ceny tym bardziej, ale miałam zamiar złożyć kolejne zamówienie i spróbować innych rzeczy z myślą, że być może mi podpasują. Jednak powiedziałam sobie "stop" po reakcji pani z Biolandera na moją negatywną opinię o ich produktach. Moim zdaniem jej reakcja była zbyt emocjonalna, przynajmniej ja to tak odebrałam. Pani ma niewątpliwie jakąś misję, bo inaczej tego nie umiem wytłumaczyć. Nie ustosunkowała się w żaden sposób do marnej jakości sprzedawanych w jej sklepie pędzli i do pomyłki w rodzaju mydła, a uznała za stosowne pisać, że do takiej cudownej, naturalnej i jedynie słusznej pielęgnacji trzeba dojrzeć. Oczywiście ja nie dojrzałam. Nie doceniam super hiper mocy tych kosmetyków, bo jestem przyzwyczajona do innej pielęgnacji. Akurat tak się składa, że znam niejedne naturalne kosmetyki, ale to nieważne, nie na miejscu jest takie pouczanie klienta, odwracanie uwagi od istotnych kwestii sugerowaniem, ze klient się "nie zna" i stad jego niezadowolenie, ale gdyby dojrzał i uduchowił się odpowiednio to z pewnością byłby zadowolony. Nie jestem zadowolona z takiej obsługi i nie zamierzam robić tam zakupów.


Uwaga dziewczyny, nie wierzcie w opinie umieszczone na stronie sklepu, pod produktami. Ja sama dałam się nabrać, tymczasem wszelkie negatywne są bezczelnie kasowane, czego doświadczyłam na własnej skórze. Oceniłam 3 produkty, dwa negatywnie, jeden neutralnie i wszystkie opinie na drugi dzień zostały skasowane!!! Już mogliby to sobie darować, na 10 pozytywnych 1 negatywna nie odstraszy im klientów, ale widocznie oni maja taką strategię, że puszczają tylko pozytywne komentarze, ewentualnie jeszcze takie, w których jest tylko delikatna krytyka, typu :no zapach może nie jest najlepszy, ale poza tym mydło super, więc zapach nie ma znaczenia.

Edytowane przez Loouisse
Czas edycji: 2011-01-30 o 18:39
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 20:19   #7
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: SKLEP - Biolander

Zamawialam raz na Biolanderze i jestem zadowolona. Paczka przyszla szybko, wszystko ladnie zapakowane, jakosc produktow wspaniala. ceny - zalezy. Jestem rozpuszczona dziewucha i zadne Diory i La prairie nie sa mi obce, a szampony to i po 100 za butelke zdarzalo mi sie kupowac. Ciesze sie, ze moge tam kupic mydla laurowe, ktore sa wydajne i uniwersalne: do ciala, twarzy, do zaprania gatek i nawet do umycia zlewu z osadu.... Sa lepsze od detergentow!!!

Robie bardzo duzo zakupow w necie, m. in. na Truskawce, naturze24, angielskich aptekach, szwedzkich ksiegarniach czy na victoriasbeauty. Nie mialam nigdy przejsc z przesylkami, zawsze trafialy na czas i w calosci.

Wracajac do Biolandera, z checia bym tam kupowala, gdyby dostawa do Szwecji byla wzglednie niedroga. Jakos nie pytalam ich o warunki takiej dostawy, ale wiem, ile poczta sobie kasuje za 2-3 kilo... A tak, zamawiam tylko wtedy, gdy planuje wizyte w Polsce.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 21:22   #8
RougeAddict
Raczkowanie
 
Avatar RougeAddict
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
Dot.: SKLEP - Biolander

Sklep oceniam jako średni. Ma swoje plusy i minusy.
PLUSY
-szybka wysyłka,
-dobry kontakt z obsługą sklepu,
-ładna strona internetowa.
MINUSY
- nie dostałam żadnych próbek do zamówienia
- przy produktach "mniej naturalnych" nie ma podanego pełnego składu, i tak np. mydełka N&B opisane jako naturalne nafaszerowane są chemią.
Będę szukała innego sklepu z naturalnymi kosmetykami, do Biolandera wrócę tylko gdy się zawiodę na innych
RougeAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 17:19   #9
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: SKLEP - Biolander

plusy:
- szeroki asortyment
- jedyny dystrybutor niektórych marek w Polsce
- przejrzysta strona internetowa


minusy:
- nierzetelne informacje na temat produktów:
.błędy merytoryczne i gramatyczne w opisach,
.brak wykazów składników [często w zakładce składniki jest napisane np. 100% naturalny albo np.kolor żółty ]
.produkty automatycznie mają przypisywaną maksymalną ocenę klientów, mimo iż nie mają jeszcze żadnej opinii albo zostały dopiero co dodane do oferty,
.są zamieszczane tylko pozytywne opinie,

- KONTAKT Z OBSŁUGĄ SKLEPU JEST, JAK DLA MNIE, KONTROWERSYJNY
. nie odpowiadają na maile, jeśli jakieś sprawy lub pytania są dla nich "niewygodne"
. często nie odpowiadają konkretnie na zadane pytania a odpisują to co im pasuje
. często wielokrotnie trzeba prosić o odpowiedz

- NA STRONIE SĄ NIEAKTUALNE INFORMACJE O DOSTĘPNOŚCI TOWARU
co prowadzi do zamawiania produktów, które są niedostępne
[ potem trzeba sobie wybrać coś innego w tej samej cenie albo czekać na zwrot pieniędzy]

- BARDZO CZĘSTO ZDARZAJĄ SIĘ BŁĘDY W REALIZACJI ZAMÓWIEŃ
[dostałam coś innego niż zamówiłam i muszę to odesłać na własny koszt]
w 2 na 3 zamówienia w Biolanderze przysłano mi towar inny niż zamówiłam

- znaczna część oferty jest naturalna lub ekologiczna tylko z nazwy

- FORUM BIOLANDER http://forum.biolander.com/
werbuje sobie chętnych na głoszenie pozytywnych opinii o sklepie [np. na wizażu]
jest nawet zakładka wewnętrzne sprawy Biolandera z ograniczonym dostępem, gdzie pojawiają się nicki takie jak w tym wątku przy postach z pozytywnymi opiniami,
jak dla mnie wszystko jest jasne...ale tak to jest jak nie oferuje się usług na przyzwoitym poziomie to potem trzeba nadrabiać kryptoreklamą






Po 3-krotnych zakupach w Biolanderze jestem na NIE

Edytowane przez Ryjek
Czas edycji: 2011-08-31 o 12:40
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 12:42   #10
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: SKLEP - Biolander

Robię systematyczne zakupy w Biolanderze od ponad pół roku (własnie poszło 11 zamówienie ) i przyznam, że zadowolona jestem bardzo. Zawsze sprawnie, szybko realizują zamówienia i odpowiadają na maile. Na początku strasznie marudziłam, bo nie miałam rozeznania w kosmetykach naturalnych i miałam całą mase pytań, ale Panie z Biolandera cierpliwie odpowiadały i doradzały .
Faktycznie na początku próbki nie zdarzały sie zawsze, ale jednak były. Ostatnio zauważyłam wzrost w tej kwestii
Podoba mi się, że można tam kupowac z naprawdę ogromnymi rabatami, osobiście wypracowanymi (ostatnie zakupy robiłam z 25% zniżką!), a wiadomo że kosmetyki naturalne do najtańszych nie należą. Ostatnio pojawiły sie tez konkursy - udało mi sie nawet jeden wygrac i dostałam kosmetyk w nagrodę .
Uwielbiam ich kosmetyki - dla mnie są cudne i bez wielu nie byłabym juz w stanie sie obejść! Mam całą listę moich ulubionych produktów a i tak zawsze z dreszczem emocji zamawiam pojawiające sie nowości ;-)
Jeśli chodzi zatem o moje doświadczenie z tym sklepem to mogę szczerze polecić każdemu.

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-05-11 o 12:52
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 14:24   #11
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: SKLEP - Biolander


Moja opinia nie będzie pozytywna:
Pierwszy raz zamówiłam (produkty na kwotę 216 pln);nie odstałam ani jednej próbki,ale mniejsza o to - nie dostałam mydła,na którym najbardziej mi zależało Ewidentnie nie aktualizują strony. Nie dostałam żadnej informacji,że mydło,które zamówiłam,jest akurat niedostępne;przysłali w zamian takie,którego nie chcę

Ogólnie lipa;więcej tam nie zamówię na pewno;znam inne (lepsze) sklepy z podobnym,jeśli nie wręcz tym samym asortymentem.

Na stronie brak dokładnych opisów.

Poza tym szybka wysyłka na plus
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 18:36   #12
Kingaaaa
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 77
Thumbs up Dot.: SKLEP - Biolander

Hej dziewczyny, dawno mnie tutaj nie było, ale jak czytam niektóre opinie to jestem bardzo zdziwiona. W Biolanderze robię zakupy chyba od samego początku. Obsługa powinna dostać medal za cierpliwość. Na stronie są bardzo dobre opinie, ale produktów jest cała masa i trudno wybrać ten właściwy. Można ze sklepem się kontaktować przez gadu-gadu i telefon. Długie godziny - serio godziny kobiety z Biolandera wysłuchiwały moich głupich czasem pytań i wątpliwości. Zawsze super mi doradziły. Za nim kupiłam jakiś kosmetyk czasami przedyskutowałam temat kilka dni - jakbym to ja sprzedawała w tym sklepie to chyba bym nie była taka cierpliwa.
Kiedyś też nie przeczytałam, że nie ma czegoś na sklepie ( u dołu każdego produktu jest info - dostawa 24h, kilka dni lub brak)i zamówiłam.Od razu dostałam e-mail o braku mydełka.

Ja w ogóle omijam już wszelkie drogerie i inne sklepy internetowe - po co mam szukać jak jestem zadowolona.

Paczki przychodzą bardzo szybko i dobrze zapakowane i co najważniejsze kosmetyki są Bio nie tylko z nazwy. W innych sklepach jest mnóstwo bio i eco - jednak skład nie jest tak do końca super a i certyfikatów też trudno się doszukać.
Kingaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 19:42   #13
redniczka
Raczkowanie
 
Avatar redniczka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 53
Dot.: SKLEP - Biolander

Uczucia na temat sklepu Biolander mam mieszane
Ponieważ postanowiłam przestawić się na kosmetyki, które są bliżej natury i akurat upatrzone przeze mnie serum African Earth było w promocji - MUSIAŁAM wykorzystać okazję.
Zamawiałam kilka rzeczy - serum i krem AE, mydełka, glinkę, szminkę ochronną. Wszystko za ponad 200 zł (darmowa przesyłka).
Plusy:
*szybka wysyłka
*ciekawy asortyment sklepu
Minusy:
*nie do końca dobrze zabezpieczone kosmetyki - mydełko zabrudziło mi opakowania kremów
*opakowania kosmetyków AE są lekko... sfatygowane. jakby przyjechały z dalekiej podróży
*przy zakupach za taką kwotę - brak jakichkolwiek próbek
*strona internetowa niezbyt przyjazna, słabo aktualizowana itd.
Ogólnie rzecz biorąc wolałabym kupować w innym sklepie i jeśli tylko znajdę taki, który sprzedaje interesujące mnie kosmetyki raczej się do niego "wybiorę".
redniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 19:22   #14
violka42
Raczkowanie
 
Avatar violka42
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: SKLEP - Biolander

ja również tak jak bianka jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie Biolander. Paczki przyszły szybko, produkty były dobrze zapakowane i również dołączone były próbki do zamówienia. Kontakt ze sklepem też jest ok. Wiele można się również dowiedzieć z forum, gdzie jest wiele cennych informacji. Odpowiada mi także asortyment sklepu, gdzie można znaleźć kosmetyki praktycznie niedostępne gdzie indziej. Sklep cały czas się rozwija, widać to po wprowadzanych nowościach.
Uważam, że warto tam kupować i z czystym sumieniem polecam go znajomym.
__________________
zapraszam
natura i ja
violka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 03:25   #15
biedronka12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: SKLEP - Biolander

Jestem juz po kilku zamówieniach z kilku popularniejszych sklepow internetowych a ostatnio z racji przeprawadzki z czego sie cieszę mam mozliwosc dokonywania zamowien w sklepie stacjonarnym

Czytajac recenzje dot. Biolandera, niestety tez przyznac muszę, ze mimo iz dokonywalam tam zamowien kilkakrotnie to nigdy - mimo sporych zamowien nie otrzmałam od nich ZADNEJ próbki. Nie spotkalam się, aby sklep netowy nie dodawal takowych gratisów - a ten jedyny owszem...

Na domiar zlego otrzmałam glinkę, a zamówiłam 2 szt.. która była otwarta i wygladała na uzywaną! byla bez zlotka zabezpieczajacego. A produkt ten jest mi doskonale znany bo zamawiam go regularnie...

Co wiecej, poniwaz moja kolezanka prowadzi od dluzszego czasu blaga kosmetycznego, powiedziala mi, co mnie ZSZOKOWAŁO, nie podejrzewalam ten sklep o taka praktykę, ze biolander sam sobie prowadzi kilka blogów kosmetycznych! Szok. Nieuczciwosc ludzka nie zna granic!

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-04-26 o 07:30 Powód: W BKWC zamieszczamy wyłącznie recenzje! Dyskutowac można w wątku sklepu: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=190042
biedronka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.