Pm 2020. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-27, 18:13   #31
covalskaa
Raczkowanie
 
Avatar covalskaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 173
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
To może i ja się dopiszę

Jesteśmy z tżtem razem niecałe 1,5 roku, od ponad 7 miesięcy mieszkamy razem. Zaręczyn jeszcze nie było ale wszystko wskazuje na to, że w tym roku się doczekam...
Planujemy ślub cywilny w plenerze, bez wesela. Chcieliśmy jeszcze w tym roku, ale kupno samochodu i wstępne urządzenie się w wynajmowanym mieszkaniu pochłonęło trochę kasy.
Być może uda nam się pobrać w przyszłym roku ale na PM2019 pewnie przygotowania w pełni więc dołączę tutaj
Witamy
Ja już tak zazdroszczę tym wcześniejszym PMkom przygotowań 😍 ciągle myślę o tym jedynym dniu i gdyby nie fakt, że jeszcze trochę pieniążków potrzebujemy to mogłabym brać ślub choćby za pół roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
covalskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 18:42   #32
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Pm2020

Bardzo chciałabym dołączyć, bo gdzieś tam w głębi duszy marzy mi się ten 2020. Marzył mi się wcześniej 2017, ale nawet zaręczeni nie jesteśmy mimo prawie 5 lat razem, więc...

Ale życzę owocnych przygotowań Nie sądzę, żeby u mnie coś się zmieniło, ale jakby co to wpadnę
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 18:47   #33
covalskaa
Raczkowanie
 
Avatar covalskaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 173
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez IrelandBreakfast Pokaż wiadomość
Bardzo chciałabym dołączyć, bo gdzieś tam w głębi duszy marzy mi się ten 2020. Marzył mi się wcześniej 2017, ale nawet zaręczeni nie jesteśmy mimo prawie 5 lat razem, więc...

Ale życzę owocnych przygotowań Nie sądzę, żeby u mnie coś się zmieniło, ale jakby co to wpadnę
Można planować ślub bez zaręczyn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
covalskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 18:52   #34
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez covalskaa Pokaż wiadomość
Można planować ślub bez zaręczyn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Póki facet o tym wie
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 18:57   #35
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Pm2020

No właśnie on mi nie może obiecać tego 2020, więc może lepiej nie będę nic planować
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 20:59   #36
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Pm2020

Ireland, w życiu w sumie nie można niczego przewidzieć ani obiecać- ale zawsze można marzyć i planować...
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 21:20   #37
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Ireland, w życiu w sumie nie można niczego przewidzieć ani obiecać- ale zawsze można marzyć i planować...
Ja do planowania i marzenia jestem zawsze chętna, ale myślę, że Tż już to trochę męczy. No cóż, mam chłopaka, który nie jest za bardzo zapalony do planowania
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-27, 21:22   #38
covalskaa
Raczkowanie
 
Avatar covalskaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 173
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez IrelandBreakfast Pokaż wiadomość
Ja do planowania i marzenia jestem zawsze chętna, ale myślę, że Tż już to trochę męczy. No cóż, mam chłopaka, który nie jest za bardzo zapalony do planowania
Oj jeszcze wszystko może się zmienić! Mój był cały czas na nie (do ślubu i do dzieci) a ja go cały czas meczylam w końcu ja odpuściłam a on sam zaczął ruszać ten temat więc wzięłam się do roboty i kuje żelazo póki gorące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
covalskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 21:53   #39
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez covalskaa Pokaż wiadomość
Oj jeszcze wszystko może się zmienić! Mój był cały czas na nie (do ślubu i do dzieci) a ja go cały czas meczylam w końcu ja odpuściłam a on sam zaczął ruszać ten temat więc wzięłam się do roboty i kuje żelazo póki gorące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z takim to można Dobrze masz. Dobrze przeczytałam, że jesteście około 2 lat razem? To też trochę zmienia postać rzeczy, bo nam 15 lutego minie 5 lat razem i też mu trochę głowę o to suszyłam, od czasu do czasu pytam co z nami dalej, odpowiedzi jasnej nie ma, więc odpuszczam. Zobaczymy jak tam dalej będzie.
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 22:19   #40
covalskaa
Raczkowanie
 
Avatar covalskaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 173
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez IrelandBreakfast Pokaż wiadomość
Z takim to można Dobrze masz. Dobrze przeczytałam, że jesteście około 2 lat razem? To też trochę zmienia postać rzeczy, bo nam 15 lutego minie 5 lat razem i też mu trochę głowę o to suszyłam, od czasu do czasu pytam co z nami dalej, odpowiedzi jasnej nie ma, więc odpuszczam. Zobaczymy jak tam dalej będzie.
Tak, w kwietniu będziemy mieć 2 lata 😊 my to w ogóle jesteśmy takim przypadkiem że ja już na pierwszych spotkaniach wiedziałam że to ten i że będzie moim mężem 😂
Trzymam za Was mocno kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
covalskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 23:34   #41
Abhishrek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Pm2020

Gothka152, IrelandBreakfast, trzymam kciuki żeby się udało 😊 mnie też się marzył ślub w 2019, ale nie wyrobimy finansowo bo za wszystko chcemy płacić sami
Abhishrek123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-28, 09:14   #42
anitka020
Raczkowanie
 
Avatar anitka020
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 126
Dot.: Pm2020

Jestem żywym przykładem na to, że jak się czegoś bardzo chce to można, cierpliwości Ja czekałam 5 lat i 4 miesiące na zaręczyny.

Chciałabym już zacząć planować, nawet kolor przewodni wybrałam, ale wiem, że za 2 lata będę miała mnóstwo innych pomysł na swój ślub, więc narazie tylko oglądam i się inspiruje

Też chcielibyśmy sami sfinansować swoje wesele, przynajmniej w połowie, ale jak narazie brak funduszy. Nie chcemy polegać tylko na rodzicach, bo wiadomo, że są takie wydatki, na które głupio wziąć od mamy. W wakacje planujemy wyjechać za granicę i zarobić trochę pieniędzy, coby "nie żydować"
__________________
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
anitka020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 10:35   #43
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Pm2020

Dzięki dziewczyny za kciuki

Anitka, cóż, sama sobie się nie oświadczę i ślubu sama z sobą też nie zaplanuję. Bardzo chcę, ale skoro Tż nie chce/nie jest gotowy/nie ma jak/lub inny jakiś powód to co robić? On wszystko wie, rozmawialiśmy. Ale codziennie mu nie będę o jednym tołkować, bo sama źle się z tym czuję. A widzę, że on też słabo z rozmowami na takie tematy.

Jak się doczekam jakichś deklaracji i wstępnych planów to na pewno wpadnę.
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 10:52   #44
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez covalskaa Pokaż wiadomość
Tak, w kwietniu będziemy mieć 2 lata 😊 my to w ogóle jesteśmy takim przypadkiem że ja już na pierwszych spotkaniach wiedziałam że to ten i że będzie moim mężem 😂
Trzymam za Was mocno kciuki!
My też W chwili, kiedy pierwszy raz zobaczyłam tżta (po prawie 3 miesiącach mailowania) wiedziałam już, dlaczego z nikim innym mi się nie układało

Przed tżtem byłam z exem przez 6 lat. Zaręczyn się nie doczekałam- chociaż teraz wiem, że dobrze się stało.
W każdym razie tż od początku wiedział, że nie interesuje mnie kolejny związek z chodzeniem za rączki przez x lat- za stara już na to jestem Na szczęście on też już w takim wieku, że szukał żony a nie przyjaciółki
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 12:13   #45
covalskaa
Raczkowanie
 
Avatar covalskaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 173
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
My też W chwili, kiedy pierwszy raz zobaczyłam tżta (po prawie 3 miesiącach mailowania) wiedziałam już, dlaczego z nikim innym mi się nie układało

Przed tżtem byłam z exem przez 6 lat. Zaręczyn się nie doczekałam- chociaż teraz wiem, że dobrze się stało.
W każdym razie tż od początku wiedział, że nie interesuje mnie kolejny związek z chodzeniem za rączki przez x lat- za stara już na to jestem Na szczęście on też już w takim wieku, że szukał żony a nie przyjaciółki
Najbardziej lubię taki historie! i tylko utwierdzaja mnie w przekonaniu że nic nie dzieje się bez przyczyny 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
covalskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 12:38   #46
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez covalskaa Pokaż wiadomość
Najbardziej lubię taki historie! i tylko utwierdzaja mnie w przekonaniu że nic nie dzieje się bez przyczyny ��
Ja też uważam, że wszystko jest po coś

Bardzo przeżyłam rozstanie z ex, bo był moim pierwszym, poważnym facetem. Myślałam, że będzie jak w filmach- pierwsza, wielka miłość, ślub i żyli długo i szczęśliwie.
Tak się jednak nie stało. Nie układało nam się przez dłuższy czas, ale ostatecznie to on mnie zostawił i wszedł w nowy związek. Rozstaliśmy się w czasie, kiedy większość moich koleżanek była już po ślubie.
Nie zazdrościłam im samego ślubu, ale tego, że mają już w miarę poukładane życie i kochającego męża u boku. Ja po 6 latach zaczynałam wszystko od nowa. Sama.
Na początku bolało okropnie i było ciężko. Przez rok byłam w kompletnej ,,żałobie". Dopiero później, powoli, zaczęłam stawać na nogi. Uświadomiłam sobie, że przede wszystkim to ja sama w życiu muszę o siebie zadbać.
Tamto doświadczenie nauczyło mnie, że mimo wszystko silna ze mnie dziewczyna Że mogę i potrafię; że mam w sobie pokłady siły, o których nie miałam pojęcia.

W chwili, kiedy postanowiłam nosić głowę wysoko i korzystać z uroków życia singielki- pojawił się ON Na pewnym sympatycznym portalu
Na początku tylko pisaliśmy ze sobą maile- od razu były one bardzo osobiste, dotykały bolesnych i trudnych spraw. Nie mieliśmy przed sobą tajemnic. Dzieliło nas 110 km, żadne z nas nie miało wtedy samochodu ani pracy, a bilety sporo kosztowały. Uznałam, że pewnie ten kontakt- jak wiele innych przed nim- z czasem sam się urwie. A że potrzebowałam się wygadać- pisałam mu o wszystkim.
Nawet nie planowaliśmy spotkania Wyszło przypadkiem, pojechałam do niego z koleżanką, która miała parę spraw do załatwienia w większym mieście.

Moment, kiedy po raz pierwszy spojrzeliśmy sobie w oczy, był niesamowity. Jakby wszystkie elementy układanki wskoczyły we właściwe miejsce. Wiedziałam, że to TEN facet. Na niego czekałam i dla tego spotkania przeszłam to, co przeszłam.

Dwa tygodnie później pojechałam do niego do domu i do siebie wróciłam już jako jego dziewczyna Po miesiącu naszego związku poznali się nasi rodzice. Po 5 - tż przeprowadził się do mojego miasta a 4 miesiące później zamieszkaliśmy razem.

Co do ex to mogę z całą pewnością stwierdzić, że porzucenie mnie było najlepszym, co dla mnie zrobił Dał mi szansę na bycie z kimś, kto mnie naprawdę kocha
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023

Edytowane przez gothka152
Czas edycji: 2018-01-28 o 12:41
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-29, 07:46   #47
covalskaa
Raczkowanie
 
Avatar covalskaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 173
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Ja też uważam, że wszystko jest po coś

Bardzo przeżyłam rozstanie z ex, bo był moim pierwszym, poważnym facetem. Myślałam, że będzie jak w filmach- pierwsza, wielka miłość, ślub i żyli długo i szczęśliwie.
Tak się jednak nie stało. Nie układało nam się przez dłuższy czas, ale ostatecznie to on mnie zostawił i wszedł w nowy związek. Rozstaliśmy się w czasie, kiedy większość moich koleżanek była już po ślubie.
Nie zazdrościłam im samego ślubu, ale tego, że mają już w miarę poukładane życie i kochającego męża u boku. Ja po 6 latach zaczynałam wszystko od nowa. Sama.
Na początku bolało okropnie i było ciężko. Przez rok byłam w kompletnej ,,żałobie". Dopiero później, powoli, zaczęłam stawać na nogi. Uświadomiłam sobie, że przede wszystkim to ja sama w życiu muszę o siebie zadbać.
Tamto doświadczenie nauczyło mnie, że mimo wszystko silna ze mnie dziewczyna Że mogę i potrafię; że mam w sobie pokłady siły, o których nie miałam pojęcia.

W chwili, kiedy postanowiłam nosić głowę wysoko i korzystać z uroków życia singielki- pojawił się ON Na pewnym sympatycznym portalu
Na początku tylko pisaliśmy ze sobą maile- od razu były one bardzo osobiste, dotykały bolesnych i trudnych spraw. Nie mieliśmy przed sobą tajemnic. Dzieliło nas 110 km, żadne z nas nie miało wtedy samochodu ani pracy, a bilety sporo kosztowały. Uznałam, że pewnie ten kontakt- jak wiele innych przed nim- z czasem sam się urwie. A że potrzebowałam się wygadać- pisałam mu o wszystkim.
Nawet nie planowaliśmy spotkania Wyszło przypadkiem, pojechałam do niego z koleżanką, która miała parę spraw do załatwienia w większym mieście.

Moment, kiedy po raz pierwszy spojrzeliśmy sobie w oczy, był niesamowity. Jakby wszystkie elementy układanki wskoczyły we właściwe miejsce. Wiedziałam, że to TEN facet. Na niego czekałam i dla tego spotkania przeszłam to, co przeszłam.

Dwa tygodnie później pojechałam do niego do domu i do siebie wróciłam już jako jego dziewczyna Po miesiącu naszego związku poznali się nasi rodzice. Po 5 - tż przeprowadził się do mojego miasta a 4 miesiące później zamieszkaliśmy razem.

Co do ex to mogę z całą pewnością stwierdzić, że porzucenie mnie było najlepszym, co dla mnie zrobił Dał mi szansę na bycie z kimś, kto mnie naprawdę kocha
W sumie naszą historia jest trochę podobna bo przed związkiem z TŻ spotykałam się dość długo z jednym chłopakiem ale czy to był związek to ciężko mi określić. Ciągnęło nas do siebie strasznie ale nie pasowalismy do siebie kompletnie. Ja latalam za nim na każde zawołanie ale on już niebardzo...

W międzyczasie pojawił się TŻ.
Zaprosil mnie do znajomych na fb, a że kojarzylam go z widzenia to przyjęłam zaproszenie i zaczęliśmy pisać. Ale przez dobry rok traktowalam go jak kumpla, któremu zwierzalam sie z moich rozterek miłosnych.

W koncu zrozumiałam że tamten facet nie jest w stanie dbać mi to czego potrzebuje, zrozumiałam że jemu.nie zależy na mnie tak bardzo jak mi na nim i zerwałam z nim kontakt.

Miałam wtedy potężnego doła bo byłam wtedy bez pracy a dokładnie tego dnia kiedy odcielam się od tamtego faceta moja najlepsza koleżanka wprowadziła się do Warszawy i nieprędko miałyśmy się zobaczyć więc zostałam z tym sama i nawet nie miałam komu się wyplakac w rękaw.

Z czasem stwierdziłam że muszę się wziąć za siebie, zaczęłam regularnie biegać, zyskalam więcej pewności siebie, dostałam prace, w której pracuje do dziś. W końcu po ponad roku smsów doszło do spotkania z TZ i już praktycznie od tego pierwszego spotkania liczymy nasz związek

Nigdy nie wierzyłam w taką milosc ale z każdym dniem kochamy sie coraz mocniej i przez te dwa lata nigdy nie nie poklocilismy

Tak więc wierzę w przeznaczenie i w to że czasami wystarczy się dobrze rozejrzeć bo miłość może być tuż obok 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
covalskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-29, 12:52   #48
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Pm2020

Co słychać, dziewczyny?
Ja od piątku właściwie nie robię nic, poza leżeniem w łóżku i chorowaniem Na szczęście mam teraz dwa tygodnie urlopu, więc odpocznę
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-29, 13:05   #49
covalskaa
Raczkowanie
 
Avatar covalskaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 173
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Co słychać, dziewczyny?
Ja od piątku właściwie nie robię nic, poza leżeniem w łóżku i chorowaniem Na szczęście mam teraz dwa tygodnie urlopu, więc odpocznę
Hej!
Ja w weekend miałam egzamin, w sumie to dopiero w niedzielę o 16 więc cały weekend nauki i stresu
Została mi jeszcze godzina pracy i dziś tak się nudzę że zdrapalam prawie całe hybrydy ale już miała odrost więc nowe już były wskazane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
covalskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-29, 14:00   #50
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez covalskaa Pokaż wiadomość
Hej!
Ja w weekend miałam egzamin, w sumie to dopiero w niedzielę o 16 więc cały weekend nauki i stresu
Została mi jeszcze godzina pracy i dziś tak się nudzę że zdrapalam prawie całe hybrydy ale już miała odrost więc nowe już były wskazane
O, moje też mają już 2-tygodniowy odrost Ale jeszcze chwilę ponoszę.

Robisz hybrydy sama czy u kosmetyczki?
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-29, 15:18   #51
covalskaa
Raczkowanie
 
Avatar covalskaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 173
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
O, moje też mają już 2-tygodniowy odrost Ale jeszcze chwilę ponoszę.

Robisz hybrydy sama czy u kosmetyczki?
Sama 😊 chodziłam do znajomej która robiła u siebie w mieszkaniu ale stwierdziłam że skoro ja i tak nie lubię na swoich paznokciach żadnych wzorkow ani nic takiego to równie dobrze sama mogę sobie malować 😊 tak więc w czarny piątek upolowalam okazję i zainwestowalam w zestaw do hybryd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
covalskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-29, 21:22   #52
covalskaa
Raczkowanie
 
Avatar covalskaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 173
Dot.: Pm2020

Na fejsbukowej grupie jest już 85 PMek 2020

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
covalskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 00:33   #53
anitka020
Raczkowanie
 
Avatar anitka020
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 126
Dot.: Pm2020

Ireland rozumiem Cię i trzymam kciuki. Obyś wpadła do nas jak najszybciej

Cześć! U mnie już prawie koniec sesji, a nawet się dobrze nie zaczęła. Także gothka witaj w klubie leniuchujących. Mam wolne do 19 lutego (pomijając 2 pracujące weekendy)

Zaciekawiła mnie ta grupa na fb. To jakaś elitarna grupa czy można dołączyć? Bo ja bardzo chętnie
__________________
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
anitka020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 05:29   #54
covalskaa
Raczkowanie
 
Avatar covalskaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 173
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez anitka020 Pokaż wiadomość
Ireland rozumiem Cię i trzymam kciuki. Obyś wpadła do nas jak najszybciej

Cześć! U mnie już prawie koniec sesji, a nawet się dobrze nie zaczęła. Także gothka witaj w klubie leniuchujących. Mam wolne do 19 lutego (pomijając 2 pracujące weekendy)

Zaciekawiła mnie ta grupa na fb. To jakaś elitarna grupa czy można dołączyć? Bo ja bardzo chętnie
Każdy może!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
covalskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 12:42   #55
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez covalskaa Pokaż wiadomość
Sama 😊 chodziłam do znajomej która robiła u siebie w mieszkaniu ale stwierdziłam że skoro ja i tak nie lubię na swoich paznokciach żadnych wzorkow ani nic takiego to równie dobrze sama mogę sobie malować 😊 tak więc w czarny piątek upolowalam okazję i zainwestowalam w zestaw do hybryd
Ja ostatnio pierwszy raz robiłam sobie hybrydy, u kosmetyczki. Zapłaciłam 60 zł a wczoraj (nieco po ponad 2 tygodniach) niektóre już zaczęły odchodzić od płytki
Za taką cenę i efekt też mogę zrobić sobie sama Tym bardziej, że też nie lubię nic wydziwianego, wolę klasykę. Najwyżej od czasu do czasu wspomagam się jakimiś naklejkami.
Pewnie zdecyduję się na zestaw do robienia hybryd

Cytat:
Napisane przez covalskaa Pokaż wiadomość
Na fejsbukowej grupie jest już 85 PMek 2020
Ja czekam, aż nas będzie więcej tutaj...
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 13:00   #56
anitka020
Raczkowanie
 
Avatar anitka020
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 126
Dot.: Pm2020

Dołączyłam do jakiejś grupy na fb "Panny Młode 2020". Nie wiem, czy to ta grupa o której mówiłaś?

Ja też robię hybrydy sama, ale moje trzymają mi się 1-2 tygodnie max. Nie wiem czy to kwestia lampy, lakierów czy mojej płytki... Co prawda nigdy nie robiłam u kosmetyczki, więc nie mam porównania czy trzymałyby się lepiej.
__________________
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
anitka020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 13:35   #57
Abhishrek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez covalskaa Pokaż wiadomość
Na fejsbukowej grupie jest już 85 PMek 2020

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A kiedy została utworzona ta grupa na fb? Patrzyłam z miesiąc temu i jeszcze nie było
Co do paznokci - nie wiem, nie wypowiem się. Nigdy nie miałam robionych paznokci, zawsze je obcinam na bardzo krótko bo potwornie mi się rozdwajają i są bardzo słabe

Edytowane przez Abhishrek123
Czas edycji: 2018-01-30 o 13:38
Abhishrek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 14:31   #58
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Abhishrek123 Pokaż wiadomość
Co do paznokci - nie wiem, nie wypowiem się. Nigdy nie miałam robionych paznokci, zawsze je obcinam na bardzo krótko bo potwornie mi się rozdwajają i są bardzo słabe
Ja też lubię nosić krótkie, niepomalowane paznokcie. Od czasu do czasu zapuszczam, żeby później ściąć je na zero i zapuszczać od nowa
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 14:34   #59
covalskaa
Raczkowanie
 
Avatar covalskaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 173
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez anitka020 Pokaż wiadomość
Dołączyłam do jakiejś grupy na fb "Panny Młode 2020". Nie wiem, czy to ta grupa o której mówiłaś?

Ja też robię hybrydy sama, ale moje trzymają mi się 1-2 tygodnie max. Nie wiem czy to kwestia lampy, lakierów czy mojej płytki... Co prawda nigdy nie robiłam u kosmetyczki, więc nie mam porównania czy trzymałyby się lepiej.
Ja robiłam wcześniej u dziewczyn które używały lakierów semilac i już po kilku dniach mi odpryskiwaly :/
Ja kupiłam lakiery NeoNail i jestem bardzo zadowolona I pod względem kolorów i tego jak się trzymają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Abhishrek123 Pokaż wiadomość
A kiedy została utworzona ta grupa na fb? Patrzyłam z miesiąc temu i jeszcze nie było
Co do paznokci - nie wiem, nie wypowiem się. Nigdy nie miałam robionych paznokci, zawsze je obcinam na bardzo krótko bo potwornie mi się rozdwajają i są bardzo słabe
Oj to chyba słabo szukałaś bo znalazłam tam jakis post już z listopada 2017 😊 "Panny Młode 2020 💍❤" jakoś tak 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
covalskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 15:04   #60
Abhishrek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Ja też lubię nosić krótkie, niepomalowane paznokcie. Od czasu do czasu zapuszczam, żeby później ściąć je na zero i zapuszczać od nowa
Ja chciałabym mieć piękne, długie paznokcie, najlepiej swoje, a nie hybrydy To nie to że obcinam bo lubię czy też bo tak mi wygodnie Chociaż czasem się zastanawiam jak niektóre kobiety dają radę z takimi paznokciami, czy nie przeszkadzają w codziennym życiu i czynnościach domowych (jak mycie naczyń czy sprzątanie mieszkania).

Cytat:
Napisane przez covalskaa Pokaż wiadomość
Oj to chyba słabo szukałaś bo znalazłam tam jakis post już z listopada 2017 �� "Panny Młode 2020 ��❤" jakoś tak ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak szczerze mówiąc nie wgłębiałam się jakoś bardzo, ot tak wpisywałam w wyszukiwarkę "PM 2020" i "Panny Młode 2020"

Edytowane przez Abhishrek123
Czas edycji: 2018-01-30 o 15:07
Abhishrek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 11:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.