Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-10, 20:51   #1
GrubaDanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 80

Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?


Troszkę prowokacyjnie - jak myślicie - dlaczego tak wiele (jeśli nie większość) kobiet woli małe samochody?
Sama od zawsze jeżdżę samochodami klasy średniej, zaczynałam od czternastoletniego, później coraz nowsze, w tym miesiącu chyba kupię trzyletnie, czyli dla mnie prawie nowe. Ale zawsze było to duże auto, z mocnym silnikiem, dobrze wyposażone.

Zwróciłam uwagę, że wiele koleżanek dziwi się jak mogę jeździć "tak dużym" autem. Część z nich zmieniała auto na mniejsze, mimo że było dużo niższej klasy, ze słabszym silnikiem, gorszym wyposażeniem. Np. koleżanka z pracy zmieniła Volvo V60, które dostała od ojca jak zmieniał auto, na Renault Clio. Ona zachwycona, bo mniejszy, a mnie by się płakać chciało jakby mnie ktoś przesadził z Volvo do Clio.

Dlaczego tak jest? Chodzi tylko o małe doświadczenie/umiejętności i poczucie, że małym samochodem jeździ się łatwiej?

Mnie się łatwiej i lepiej jeździ samochodem, który jest wygodny, ma odpowiednie systemy (tempomat, automatyczna klimatyzacja, dobre audio...), mocny silnik umożliwiający sprawne wyprzedzanie, a nie takim, który jest po prostu mały.

Oczywiście nie chcę nikogo krytykować, bo każdy ma prawo jeździć takim autem, jakie jemu się najbardziej podoba, a nie mnie. Pytam z ciekawości i chęci zrozumienia zjawiska.
GrubaDanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-13, 09:12   #2
Gosiaku12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 50
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Ja wolę duże. Wspomniane Clio to dla mnie porażka (miałam przez chwilę), podobnie jak Yarisy, Micry, Polo itp. Nie chcę nikogo urazić, bo podobnie jak koleżanka szanuje cudze zdanie. Ale brak poczucia bezpieczeństwa w małej, plastikowej trumience nie istnieje i dla mnie takie coś jest nie do przyjęcia. Wiadomo ilu wariatów jeździ po drogach - teraz każdy może mieć samochód.
Gosiaku12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-13, 13:58   #3
doretka004
Przyczajenie
 
Avatar doretka004
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Może takie małe samochody jak Tico to przesada, ale ja jestem takim przykładem osoby, która nie lubi zbyt dużych samochodów, bo zwyczajnie boje się nimi jeździć w pewne miejsca i sprawiają mi problem podczas parkowania. Kiedyś pożyczyłam od męza jego combiaka i przez 10 min miałam problem żeby zaparkować pod sklepem. Możecie to nazwać brakiem umiejętnosci, ale mam prawko od 7 lat i dobrze mi się jeździ i bezproblemowo w mniejszych samochodach
__________________
Życie się nie myli, jeżeli serce ma odwagę je zaakceptować.
doretka004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-13, 20:51   #4
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Może wydaje im się, że małym łatwiej zaparkować? Nie wiem, ja jestem miłośniczką SUVów i nie przesiądę się już na sedan. Moje auta marzeń to Mercedes G Wagon i Tesla X, więc....
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 02:03   #5
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Może wydaje im się, że małym łatwiej zaparkować? Nie wiem, ja jestem miłośniczką SUVów i nie przesiądę się już na sedan. Moje auta marzeń to Mercedes G Wagon i Tesla X, więc....
Ja chcę Toyotę Hilux.

Cudowna jest.

A wróżę się takim bieda gratem. Cóż.

Nie znoszę małych samochodów, są takie... niewygodne, ciasne, klaustrofobiczne.

Jeśli chodzi o pytanie z wątku - myślę, że statystycznie kobietom mniej zależy na konkretnym modelu czy typie samochodu, więc często biorą te tańsze, a one zwykle są mniejsze. Faceci częściej niż kobiety mają coś upatrzone, chcą dużej fury, żeby to wyglądało. Kobiety częściej niż faceci mają to gdzieś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 06:59   #6
Gosiaku12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 50
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Czyli wynika, że większość z nas woli duże?
Gosiaku12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 09:15   #7
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Cytat:
Napisane przez doretka004 Pokaż wiadomość
Może takie małe samochody jak Tico to przesada, ale ja jestem takim przykładem osoby, która nie lubi zbyt dużych samochodów, bo zwyczajnie boje się nimi jeździć w pewne miejsca i sprawiają mi problem podczas parkowania. Kiedyś pożyczyłam od męza jego combiaka i przez 10 min miałam problem żeby zaparkować pod sklepem. Możecie to nazwać brakiem umiejętnosci, ale mam prawko od 7 lat i dobrze mi się jeździ i bezproblemowo w mniejszych samochodach
Myślę, że kwestia przyzwyczajenia do samochodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-14, 16:11   #8
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Dlatego,że łatwiej się wszędzie zmieścić i łatwiej parkować
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 16:20   #9
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Powodzenia z parkowania w Warszawie kombi czy suvem Już citroena średniej wielkości jest mi ciężko gdziekolwiek wcisnąć tak mało miejsca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 16:25   #10
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Powodzenia z parkowania w Warszawie kombi czy suvem Już citroena średniej wielkości jest mi ciężko gdziekolwiek wcisnąć tak mało miejsca.
Własnego nie mam, ale często podkradam samochód ojcu (bo jest wielki) i nie mam problemów we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie ani w Poznaniu, poza pewnymi strefami typu rynek, jakieś zapchane małe uliczki.

Poza tym, tylko kobiety mieszkają w Warszawie?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 19:46   #11
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Może wydaje im się, że małym łatwiej zaparkować? Nie wiem, ja jestem miłośniczką SUVów i nie przesiądę się już na sedan. Moje auta marzeń to Mercedes G Wagon i Tesla X, więc....
O to to
Dla mnie małe auto jest zbyt małe, Suvy są najwygodniejsze, bo lubię mieć w samochodzie dużo miejsca no i siedzieć wysoko
A miałam porównanie z pośród wielu aut z różnych klas i te mniejsze zupełnie mi nie leżą
Mi marzy się Ford F-150 Raptor, Dodge Ram lub Mercedes klasy X

Tesla X z Grand Toura?


Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Powodzenia z parkowania w Warszawie kombi czy suvem Już citroena średniej wielkości jest mi ciężko gdziekolwiek wcisnąć tak mało miejsca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam parkowanie opanowane na tyle, że wcisnę się w najmniejsze miejsce parkingowe, tak że ledwo mogę wysiąść


Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja chcę Toyotę Hilux.

Cudowna jest.

A wróżę się takim bieda gratem. Cóż.

Nie znoszę małych samochodów, są takie... niewygodne, ciasne, klaustrofobiczne.

Jeśli chodzi o pytanie z wątku - myślę, że statystycznie kobietom mniej zależy na konkretnym modelu czy typie samochodu, więc często biorą te tańsze, a one zwykle są mniejsze. Faceci częściej niż kobiety mają coś upatrzone, chcą dużej fury, żeby to wyglądało. Kobiety częściej niż faceci mają to gdzieś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie

A większość kobiet lubi małe auta, bo mało palą i wydaje im się, że są zwinne. Chociaż zwinność przy silniku 1.2 lub 1.5
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-15, 10:53   #12
GrubaDanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 80
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Małe auta wcale tak mało nie palą. One w mieście palą trochę mniej niż większe, ale za to na trasie okazuje się że palą więcej, bo przy 140 km/h na autostradzie auto z większym silnikiem jedzie bez wysiłku, a dla wozidełka miejskiego o mocy poniżej 100 koni mechanicznych to to jest wyciskanie siódmych potów.

Co do pick-upów (Hilux, F150, Mercedes X) o których wspominacie, to jest już chyba przesada w drugą stronę. To znaczy - nie chodzi o sam rozmiar, ale te auta mimo dużego rozmiaru wcale nie prowadzą się dobrze, bo mają właściwości terenowo-ciężarowe, a nie limuzyny czy SUVa. Do tego zostały pomyślane - by wziąć na pakę tonę materiałów budowlanych i przejechać przez błotnisty plac budowy.

Po centrum Warszawy jeżdżę metrem. Poza zasięgiem metra, z parkowaniem Mondeo kombi nie mam problemu, mimo że nie mam czujników ani kamery.
GrubaDanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 10:00   #13
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Jak dla mnie małe samochody typu Tico to jakaś porażka. Zdecydowanie wolę te większe, a w dalszą podróż to już w ogóle sobie nie wyobrażam nie jechać dużym i wygodnym autem.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 11:23   #14
brokulka
Raczkowanie
 
Avatar brokulka
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 319
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Wydaje mi się zę to jest kwestia przyzwyczajenia. Zawsze jak sie przesiadałam na inny samochód czy to najpierw rodziców, czy męża czy wreszcie swój to sie przez chwilę bałam, czułam niekomfortowo, ale to dlatego ze była zmiana, była nowość. Z czasem idzie sie przyzwyczaic do wszystkiego. Jeździłam bardzo różnymi i dawałam rade tak w małych jak i dużych. W sumie nigdy nie jeździłam z automatyczna skrzynią biegów ale pewnie też mozna sie przyzwyczaić.
brokulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 15:10   #15
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Bo się boją parkować dużymi autami?
Ja wolę duże samochody, lepiej się takimi jeździ i są bezpieczniejsze 😁
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 21:13   #16
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Jakbym jeździła tylko do pobliskiego miasta/ w mieście na zakupy to małe i lekkie auto- podatki niższe, male zużycie paliwa, a 50-80km/h nie jest zatrwazajaca prędkością. Do pracy jeżdżę 85km ( czasem 150) w jedną stronę- komfortowe i w miarę ciężkie auto z automatyczną skrzynią biegów wchodziło w rachubę przy zakupie. Nie wyobrażam sobie 150 km w peugeot 206 w korkach to męka i udręka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 22:01   #17
BellaChicca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 17
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Mój TŻ mówi, że zauważył taką tendecję, że im drobniejsza kobieta, tym większy i wyższy ma samochód Coś w tym chyba jest, bo ja do wysokich kobiet nie należę, a marzę o dużym samochodzie.
BellaChicca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 11:10   #18
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Nie wiem jakie dziewczyny wolą małe auta i skąd ta teza To że 1 koleżanka przesiadła się z dużego auta do małego nie oznacza że kobiety wolą małe auta

Ja od 12 lat jeżdżę tylko autami typu Combi. Mam 2 dzieci, zawsze w bagażniku wózek, jakieś graty, zakupy, auta, zabawki. Nie pomieściłabym się w małym aucie
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 01:13   #19
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Ojej, czyli jest nas więcej?

Od dawna dziwię się skąd u ludzi to przekonanie, że kobieta powinna mieć mały samochód. Kocham sedany Ale często ktoś pyta, dlaczego dalej nie kupiłam sobie małego ,,babskiego" autka. Kilka lat temu, ucząc się na prawko, jeździłam Punto i Yaris, ani trochę za nimi nie tęsknie.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja chcę Toyotę Hilux.
Jak dom na kółkach Jak ktoś zaparkował przy mnie Hiluxem, to poczułam, jakbym jeździła autkiem-zabawką. Ciekawa jestem, jak się takiego olbrzyma prowadzi
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-01, 06:28   #20
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Lubie suwy.Na razie jezdze mniejszyn, ale w przyszlosci kto wie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-30, 16:43   #21
GrubaDanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 80
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Cytat:
Napisane przez Nancy_M Pokaż wiadomość
Ojej, czyli jest nas więcej?
Jak ktoś zaparkował przy mnie Hiluxem, to poczułam, jakbym jeździła autkiem-zabawką. Ciekawa jestem, jak się takiego olbrzyma prowadzi
Bez szału właśnie. Tzn. po asfalcie bez szału bo to jest prawdziwe auto terenowe przygotowane na bezdroża
Dlatego na asfalcie nie jest najlepsze - buja w zakrętach itp. Jakbyś chciała pojeździć autem tej wielkości ale normalnie po drogach, a nie bezdrożach, to już lepszy jest jakiś duży van.
GrubaDanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 14:56   #22
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Nie wiem jakie dziewczyny wolą małe auta i skąd ta teza To że 1 koleżanka przesiadła się z dużego auta do małego nie oznacza że kobiety wolą małe auta
Ja mam podobne spostrzeżenia do Autorki. Mały, miejski, kobiecy samochód to coś, za czym rozgląda się większość. A szkoda, bo lubię widok kobiety w dużym samochodzie.

Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się tutaj takich typów jak Ford F-150 albo Mercedes G Wagon. Cieszy, bo może wreszcie kiedyś zobaczę kobietę za kółkiem takiego potwora. Niemniej dla mnie osobiście ideałem jest coś pokroju Mercedesa GLC Coupé - czyli po prostu mocno sportowy SUV. Bajka.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE

Edytowane przez OldWorldBlues
Czas edycji: 2018-06-09 o 15:05
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 08:41   #23
GrubaDanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 80
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Niemniej dla mnie osobiście ideałem jest coś pokroju Mercedesa GLC Coupé - czyli po prostu mocno sportowy SUV. Bajka.

Koszmarnie drogi (i niewarty swojej ceny) niepraktyczny samochód. Jak każdy SUV - chce być do wszystkiego, a jest do niczego.
Wzięłam teraz pierwsze w życiu nowe auto prosto z salonu (w leasing, na firmę) i też wszyscy sprzedawcy chcieli mi wciskać jakieś SUVy i crossovery. Oparłam się. Jest normalny samochód, czyli Talisman. ;-)
GrubaDanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 09:08   #24
Nadzieja847
Raczkowanie
 
Avatar Nadzieja847
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 55
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Też wolę duże Duże czarne Volvo
Nadzieja847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 09:28   #25
Magdamadziax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 12
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

dlatego, bo są kobiece i zgrabne? ja kiedyś marzyłam o smarcie super samochodzik!
Magdamadziax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 10:23   #26
GrubaDanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 80
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Cytat:
Napisane przez Magdamadziax Pokaż wiadomość
dlatego, bo są kobiece i zgrabne?
Dlaczego mały samochód jest bardziej "kobiecy" niż duży? ;-) Zupełnie tego nie rozumiem. W ogóle nie rozumiem co to znaczy, że samochód jest "kobiecy". Przecież nie ma płci. Mój samochód się tak samo dobrze nadaje do prowadzenia przez kobiety, jak i przez mężczyzn.
GrubaDanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 11:26   #27
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Cytat:
Napisane przez GrubaDanka Pokaż wiadomość
Dlaczego mały samochód jest bardziej "kobiecy" niż duży? ;-) Zupełnie tego nie rozumiem. W ogóle nie rozumiem co to znaczy, że samochód jest "kobiecy". Przecież nie ma płci. Mój samochód się tak samo dobrze nadaje do prowadzenia przez kobiety, jak i przez mężczyzn.
Też tego nie rozumiem.

Mój tata ma mniejszy od mojej mamy. Bo taki lubi.

No to znaczy, że jest bardziej kobiecy czy coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 12:54   #28
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Cytat:
Napisane przez Magdamadziax Pokaż wiadomość
dlatego, bo są kobiece i zgrabne? ja kiedyś marzyłam o smarcie super samochodzik!
Jak dla mnie to pół samochodu nie samochód nigdy bym w to nie wsiadła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 14:18   #29
GrubaDanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 80
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Też nie uważam Smarta za pełnoprawny samochód - nie wyobrażam sobie, żeby Smartem pojechać w dłuższą trasę 500 czy 1000 kilometrów czy jechać autostradą z normalną prędkością 130-140 km/h - a są to podstawowe wymagania, które każde normalne auto powinno spełniać.
GrubaDanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 14:28   #30
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Dlaczego dziewczyny wolą małe samochody?

Cytat:
Napisane przez GrubaDanka Pokaż wiadomość
Koszmarnie drogi (i niewarty swojej ceny) niepraktyczny samochód. Jak każdy SUV - chce być do wszystkiego, a jest do niczego.
Wzięłam teraz pierwsze w życiu nowe auto prosto z salonu (w leasing, na firmę) i też wszyscy sprzedawcy chcieli mi wciskać jakieś SUVy i crossovery. Oparłam się. Jest normalny samochód, czyli Talisman. ;-)
Mnie z kolei Talisman się raczej nie podoba - nie lubię Renault. A GLC Coupé jest cholernie sexy.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-22 18:18:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.