Mamusie majowe 2019, cześć 2 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-23, 19:09   #4561
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Melduje, że po wizycie wszystko ok. Maleńka zdrowa, rośnie i wszystko w porządku!

Odpowiadając na pytanie: Fotelik Cybexa aton plus wózek Bebetto Torino 2019 - dziś oglądaliśmy i zdecydowaliśmy. Nad baza się zastanawiam, tzn podobno mam isofixa w aucie, ale nie mogę go znaleźć

Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Mam na podczerwień z Aliexpress 10$, działa idealnie.

Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Super, gratuluję!

Ja też po wizycie i tak jest słodko-gorzko
Ze Stasiem wszystko ok, waży 841 g, nawet doktor chciał nam zrobić fotkę 3D ładną ale coś nie współpracował mały. Ale wygląda ok.

Gorzej moje wyniki - spore nadciśnienie wyszło, oczywiście być może to przypadkowo i mam mierzyć ciśnienie codziennie 2x, jak się nie poprawi to dostanę leki.
Do tego cholesterol mam bardzo podwyższony nawet jak na ciążę, teraz i tak się nic nie poradzi, ale po ciąży kazał się zainteresować.
Żelazo też jakaś tendencja spadkowa.
A co do wagi to +5kg od początku ciąży, no to jak na właściwie już 27tc to chyba nie jest źle.

Termin na 3 maja dziś z usg, ale lekarz mówił, że sugerujemy się tym pierwszym czyli 4 maja. A jak to wyjdzie to kto wie. :P
super dziewczyny ze wszystko okejka z maluszkamii
Lilly najwazniejsze ze wiesz co dalej robic/obserwowac
co do zelaza to polecam amarantus ekspandowany i syp tym wszystko. makarony, ziemniaki, kanapki, jogurcik, serek ;-)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Coś w tym musi być

Gadałam z lekarzem też o USG piersi i będę robić dopiero po ciąży i karmieniu. On ogólnie nie jest za robieniem USG piersi w ciąży. Także pozostaje mi zaufać mu i odpuszczam temat. Powiedział dziś, że już mało mi tej ciąży zostało i chyba faktycznie to do mnie coraz bardziej dociera :P
a mowil czemu w ciazy nie?
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 19:10   #4562
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

mi zawsze na medycynie pracy wypiernicza ciśnienie i mają do mnie wąty, ale co ja mogę że tam zawsze takie wredne babska co mnie wkurzają u gina jest miło i ciśnienie mam dobre
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 19:12   #4563
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Patrycja gratuluję udanej wizyty!
Jest szansa byś wrzuciła link do tego termometru z Alli?

Lilly tobie również, że ze Stasiem ok. Ja też ostatnio u lekarza miałam 160/100. Mierzyłam dwa tyg w domu ale mi się znudziło, bo ciągle max 110/70, ale założę się że u lekarza znów mi skoczy może ci się wydaje, że się nie denerwujesz, ale pewnie same pozytywne emocje też mogą podnieść ciśnienie.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 19:20   #4564
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Gratulacje wizyt

Lilly poczytaj sobie o zdrowych shotach u aniamaluje. Ja wiem, że to mało wiarygodne źródło, ale zawsze warto wiedzieć o takich trikach. Nie pisze nic dziwnego i sprzecznego z ogólną wiedzą, po prostu proponuje ciekawy sposób

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 19:24   #4565
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość


a mowil czemu w ciazy nie?
trochę byłam w stresie przez te ciśnienie itp., ale z tego co zrozumiałam, chodziło mu o to, że oczywiście można to zrobić, jeżeli się uprę, ale w ciąży ten obraz jest nie do końca miarodajny. Szczególnie na tym etapie, na jakim ja jestem. Może np. wyjść, że jest jakaś zmiana, a tej zmiany nie będzie, a tylko zrobi się poważny dylemat i to w sumie już prawie tuż przed porodem.

Generalnie wniosek był taki, że jestem jeszcze bardzo młoda, nic się nie stanie jak poczekam do końca ciąży i karmienia (tym bardziej, że nie zamierzam karmić bardzo długo. OCZYWIŚCIE może mi się to odmienić, ale mam jakieś założenia w tej kwestii) a potem do dobrego radiologa i on zrobi mi te usg.

Na pewno można z jego podejściem dyskutować, no ale to mój lekarz, który na pewno nie chce źle, kieruje się swoim doświadczeniem. Pozostaje mi się tego trzymać.

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
mi zawsze na medycynie pracy wypiernicza ciśnienie i mają do mnie wąty, ale co ja mogę że tam zawsze takie wredne babska co mnie wkurzają u gina jest miło i ciśnienie mam dobre
ja to dziś nawet puls miałam taki, ze lekarz powiedział, że on takiego nie ma na siłce nawet przy bardzo intensywnych ćwiczeniach xD

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Patrycja gratuluję udanej wizyty!
Jest szansa byś wrzuciła link do tego termometru z Alli?

Lilly tobie również, że ze Stasiem ok. Ja też ostatnio u lekarza miałam 160/100. Mierzyłam dwa tyg w domu ale mi się znudziło, bo ciągle max 110/70, ale założę się że u lekarza znów mi skoczy może ci się wydaje, że się nie denerwujesz, ale pewnie same pozytywne emocje też mogą podnieść ciśnienie.
Masz pewnie rację
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 19:26   #4566
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Lilly po porodzie też moze być różnie, bo jak się karmi to piersi mają inny obraz a coś brane jako zastój. Ale w ciąży też mleko się już tworzy więc ogólnie ciężko stwierdzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 19:43   #4567
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Lilly po porodzie też moze być różnie, bo jak się karmi to piersi mają inny obraz a coś brane jako zastój. Ale w ciąży też mleko się już tworzy więc ogólnie ciężko stwierdzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jasne, masz rację. Ja wiem, że z jego podejściem można dyskutować Po prostu ja już chyba odpuszczę to, ale zajmę się tym w pierwszej chwili, jak tylko będę mogla
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-23, 19:49   #4568
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Widzę wbijam się w temat bo weszłam pochwalić się że w lumpku wygrzebałam m.in. cieniutki śpiworek z metkami



Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

ooo no to super łów

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;86409772]Też szukam jakiegoś cienkiego, ale chyba wolę pomacać po sklepach [/QUOTE]

udałam się dzisiaj z tym postanowieniem do sklepów i lipa, same zimowe

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Zaklepałam od pewnej koleżanki (że bez wypadkowy itd) maxi cosi city. Nie mamy isofixa w aucie więc baza odpada, ale wiem, że to jest bezpieczniejsza opcja. Tylko baza jest droga. A czy pasuje.. Można kupić adaptery że wczepia się w wózek i wkłada fotelik więc to chyba żaden problem teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no właśnie nie zawsze...z Maxi Cosi akurat masz duże szanse na to,że będą pasować, ale czasem adapter z jakiegoś fotelika nie pasuje do konkretnego wózka i jest klops. Dlatego ja własnie mam do wyboru cztery foteliki i będę jeździć po sklepach z wózkami i wymyślać najlepsze połączenie.

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Super, gratuluję!

Ja też po wizycie i tak jest słodko-gorzko
Ze Stasiem wszystko ok, waży 841 g, nawet doktor chciał nam zrobić fotkę 3D ładną ale coś nie współpracował mały. Ale wygląda ok.

Gorzej moje wyniki - spore nadciśnienie wyszło, oczywiście być może to przypadkowo i mam mierzyć ciśnienie codziennie 2x, jak się nie poprawi to dostanę leki.
Do tego cholesterol mam bardzo podwyższony nawet jak na ciążę, teraz i tak się nic nie poradzi, ale po ciąży kazał się zainteresować.
Żelazo też jakaś tendencja spadkowa.
A co do wagi to +5kg od początku ciąży, no to jak na właściwie już 27tc to chyba nie jest źle.

Termin na 3 maja dziś z usg, ale lekarz mówił, że sugerujemy się tym pierwszym czyli 4 maja. A jak to wyjdzie to kto wie. :P
jacie, teraz dzieciaki ruszają z wagą z kopyta.

Dbaj o siebie też mam delikatnie za niskie żelazo, ale wyprowadzimy to
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 19:51   #4569
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Dziewczyny, na spadek żelaza podobno zakwas buraczany jest rewelacyjny. Ja planuję zrobić na dniach

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 19:56   #4570
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

U nas też dzisiaj wizyta.

Wzięliśmy dziewczyny na usg, bo bardzo chciały pani doktor im powiedziała, ze to ona je pierwsza zobaczyła na świecie,Tuska jej usiadła na kolanach i naciskała przyciski, które jej dr pokazała. I Tuska sama doskonale widziała wszystko,mówiła „ ooo tu jest głowa i nosek i buzią rusza! A tu są raczki i paluszki ! „ także były zachwycone w dodatku mały się wiercil strasznie, raz przywalił rączką i widzieliśmy jak się brzuch w tym samym momencie poruszał.No i strasznie mu było siurka widać, może akurat miał ten cały wzwód w brzuchu?Przerażające:roll eyes:
a Zosia jak wychodziły to tym swoim dziecięcym głosikiem powiedziała „ no ,to juz było to usg, to kiedy idziemy coś zjeść ?

Aaa i tydzień temu był głową na dół, a teraz z kolei jest miednicowo ułożony. 640 g

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na spadek żelaza podobno zakwas buraczany jest rewelacyjny. Ja planuję zrobić na dniach

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
wiem wiem, ale ja osobiście nie znoszę wolę inne produkty
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 19:59   #4571
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na spadek żelaza podobno zakwas buraczany jest rewelacyjny. Ja planuję zrobić na dniach

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
mi też dziś lekarz o buraku mówił, ale ja nie znoszę (((

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
U nas też dzisiaj wizyta.

Wzięliśmy dziewczyny na usg, bo bardzo chciały pani doktor im powiedziała, ze to ona je pierwsza zobaczyła na świecie,Tuska jej usiadła na kolanach i naciskała przyciski, które jej dr pokazała. I Tuska sama doskonale widziała wszystko,mówiła „ ooo tu jest głowa i nosek i buzią rusza! A tu są raczki i paluszki ! „ także były zachwycone w dodatku mały się wiercil strasznie, raz przywalił rączką i widzieliśmy jak się brzuch w tym samym momencie poruszał.No i strasznie mu było siurka widać, może akurat miał ten cały wzwód w brzuchu?Przerażające:roll eyes:
a Zosia jak wychodziły to tym swoim dziecięcym głosikiem powiedziała „ no ,to juz było to usg, to kiedy idziemy coś zjeść ?

Aaa i tydzień temu był głową na dół, a teraz z kolei jest miednicowo ułożony. 640 g

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------



wiem wiem, ale ja osobiście nie znoszę wolę inne produkty
Ojacieee, Twoja córeczka jest bardziej kumata niż ja, bo ja nigdy NIC nie widzę na tym USG Kochana, u nas siurak co USG bardzo widoczny zawsze mnie to lekko przeraża, mam już dwa zdjęcia z USG siusiaka podpisane "SYN" i zawsze mówię, że to najbrzydsze zdjęcia
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-23, 20:08   #4572
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
mi też dziś lekarz o buraku mówił, ale ja nie znoszę (((



Ojacieee, Twoja córeczka jest bardziej kumata niż ja, bo ja nigdy NIC nie widzę na tym USG Kochana, u nas siurak co USG bardzo widoczny zawsze mnie to lekko przeraża, mam już dwa zdjęcia z USG siusiaka podpisane "SYN" i zawsze mówię, że to najbrzydsze zdjęcia
u nas zawsze ujęcie od góry były
a teraz od boku i tak sterczał przerażające

aaa nie. jeszcze z połówkowego mam takie ujęcie w 3d jak zakładał nogę na nogę i siurak


Pani doktor też była w szoku,że ona to wszystko widzi.Ale ona ma bardzo dobrą wyobraźnię przestrzenną, także może to dlatego
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.

Edytowane przez butterfly20
Czas edycji: 2019-01-23 o 20:10
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 20:10   #4573
Monia858585
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 717
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Gratuluję udanych wizyt 😊😊😊 i witam nową mamusię 😊
Monia858585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 20:12   #4574
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
mi też dziś lekarz o buraku mówił, ale ja nie znoszę (((



Ojacieee, Twoja córeczka jest bardziej kumata niż ja, bo ja nigdy NIC nie widzę na tym USG Kochana, u nas siurak co USG bardzo widoczny zawsze mnie to lekko przeraża, mam już dwa zdjęcia z USG siusiaka podpisane "SYN" i zawsze mówię, że to najbrzydsze zdjęcia

Ja uwielbiam buraki Jak gotowaliśmy barszcz to mąż chciał wyrzucić, bo on lubi czysty barszcz to prawie wszystkie zjadłam I sok z buraków - pychotka Ale nie wiem czy to coś daje.


Przynajmniej szybko wiedziałaś Mój był wstydliwy Mam tylko jedną fotkę z ostatniego usg, bo się pokazał i dr zrobiła wydruk "dla taty" co by się mógł nacieszyć


Dzisiaj tak namieszałam z jedzeniem, że mam wrażenie iż wybuchnę zaraz. Najadłam się wszystkiego po trochu i zaczynam żałować, bo mnie żołądek pobolewa.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 20:20   #4575
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
u nas zawsze ujęcie od góry były
a teraz od boku i tak sterczał przerażające

aaa nie. jeszcze z połówkowego mam takie ujęcie w 3d jak zakładał nogę na nogę i siurak


Pani doktor też była w szoku,że ona to wszystko widzi.Ale ona ma bardzo dobrą wyobraźnię przestrzenną, także może to dlatego
może córa zostanie sama ginekologiem

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;86411105]Ja uwielbiam buraki Jak gotowaliśmy barszcz to mąż chciał wyrzucić, bo on lubi czysty barszcz to prawie wszystkie zjadłam I sok z buraków - pychotka Ale nie wiem czy to coś daje.


Przynajmniej szybko wiedziałaś Mój był wstydliwy Mam tylko jedną fotkę z ostatniego usg, bo się pokazał i dr zrobiła wydruk "dla taty" co by się mógł nacieszyć


Dzisiaj tak namieszałam z jedzeniem, że mam wrażenie iż wybuchnę zaraz. Najadłam się wszystkiego po trochu i zaczynam żałować, bo mnie żołądek pobolewa.[/QUOTE]

Może to lepiej wstydliwe dziecko niż obnażające się ;D
Oj, też cierpię, jak za dużo zjem albo pomieszam
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 20:25   #4576
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Już jest wątek wrześniowych mam, ale ten czas leci. Ledwo we wrześniu zobaczyłam swoją betę 123 - jakby to było wczoraj. Siedzę w łazience, a mąż krzyczy że się już długo nie napiję alkoholu
Pora iść spać, mąż jutro już wraca to pewnie znowu zaginę
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 20:36   #4577
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

No, kupiliśmy wreszcie bilety do Polski. Ja durna zamiast kupić od razu to się wstrzymywałam do powrotu tz no i podrożały ;/ na szczęście nieznacznie. Także klepniete rany ale się ciesze, zwłaszcza że byłam przekonana że do wakacji nie uda mi się polecieć... Mimo wszystko jestem cały czas emocjonalnie związana z Polską, jakby nie było, wszystko tu zostawiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 20:47   #4578
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Ja jestem w trakcie załatwiania wakacji z mamusiami styczniowymi. Ciekawe czy małe się będzie bardzo darło trudno, jakoś to zniosą. Obym z tych wakacji nic nie przywiozła jak w zeszłym roku
I mamy nowy samochód, renault espace 4 Więc zmieścimy pół mieszkania jak dobrze pójdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 20:55   #4579
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
U nas też dzisiaj wizyta.



Wzięliśmy dziewczyny na usg, bo bardzo chciały pani doktor im powiedziała, ze to ona je pierwsza zobaczyła na świecie,Tuska jej usiadła na kolanach i naciskała przyciski, które jej dr pokazała. I Tuska sama doskonale widziała wszystko,mówiła „ ooo tu jest głowa i nosek i buzią rusza! A tu są raczki i paluszki ! „ także były zachwycone w dodatku mały się wiercil strasznie, raz przywalił rączką i widzieliśmy jak się brzuch w tym samym momencie poruszał.No i strasznie mu było siurka widać, może akurat miał ten cały wzwód w brzuchu?Przerażające:roll eyes:

a Zosia jak wychodziły to tym swoim dziecięcym głosikiem powiedziała „ no ,to juz było to usg, to kiedy idziemy coś zjeść ?



Aaa i tydzień temu był głową na dół, a teraz z kolei jest miednicowo ułożony. 640 g

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------





wiem wiem, ale ja osobiście nie znoszę wolę inne produkty
Wzwod!!! siurak pi kolana! Zobaczysz!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;86411105]Ja uwielbiam buraki Jak gotowaliśmy barszcz to mąż chciał wyrzucić, bo on lubi czysty barszcz to prawie wszystkie zjadłam I sok z buraków - pychotka Ale nie wiem czy to coś daje.


Przynajmniej szybko wiedziałaś Mój był wstydliwy Mam tylko jedną fotkę z ostatniego usg, bo się pokazał i dr zrobiła wydruk "dla taty" co by się mógł nacieszyć


Dzisiaj tak namieszałam z jedzeniem, że mam wrażenie iż wybuchnę zaraz. Najadłam się wszystkiego po trochu i zaczynam żałować, bo mnie żołądek pobolewa.[/QUOTE]Też kocham!! Właśnie zjadłam sałatkę z burakamiiii

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-23, 20:55   #4580
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Wzwod!!! siurak pi kolana! Zobaczysz!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Też kocham!! Właśnie zjadłam sałatkę z burakamiiii

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Haha Tak motylku, tatus bedzie dumny

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 21:02   #4581
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Ja lubię prawie wszystko z buraków, bo właśnie oprócz zakwasu





Absolwentka moja gin tez dała takie fotki „dla taty”



Ja 6 lat temu ,27 stycznia zrobiłam pozytywny test a wtedy wątki na wizażu były łączone po dwa miesiące, także to były mamusie wrzesień- październik
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 21:23   #4582
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Ja lubię prawie wszystko z buraków, bo właśnie oprócz zakwasu





Absolwentka moja gin tez dała takie fotki „dla taty”



Ja 6 lat temu ,27 stycznia zrobiłam pozytywny test a wtedy wątki na wizażu były łączone po dwa miesiące, także to były mamusie wrzesień- październik
Cudowne wspomnienia

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 21:28   #4583
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Mi się cały czas wydaje, że ten test robiłam tak niedawno... A to już ponad połowa ciąży za mną
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 21:40   #4584
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Tez mam takie odczucia! Test jakby wczoraj a tu już połowa przeszło
Jezu buraki...nie cierpię buraków 🤪 ale barszczyk to bym zjadła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 22:19   #4585
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Ja tez nie wiem, kiedy ta ciąża zleciała jeszcze trochę, ale już bliżej niż dalej, jutro moi Stanisław ma swoją studniówkę 100 dni do tp według aplikacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 22:30   #4586
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Mi się cały czas wydaje, że ten test robiłam tak niedawno... A to już ponad połowa ciąży za mną
Tak przywolujecie wspomnienia, ze sama spojrzalam do galerii kiedy test robiłam. I to sie wydaje tak niedawno. Zlecialo Cudownie jest

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 22:45   #4587
Pomaranczowacytryna
Raczkowanie
 
Avatar Pomaranczowacytryna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 259
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Chcecie żeby wpisać na pierwszą stronę imiona dzieci? Oczywiście te które są już zdecydowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pomaranczowacytryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 06:23   #4588
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Tak przywolujecie wspomnienia, ze sama spojrzalam do galerii kiedy test robiłam. I to sie wydaje tak niedawno. Zlecialo Cudownie jest

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Ja teraz porzadkowalam segregator z badaniami i mam usg jedno po drugim. Serio mnie to jakoś tak wzruszyło, na pierwszym usg byliśmy w 6tc,takze te fotki przedstawiają drogę od jakiejś małej kreski do dziecka w pełnym tego słowa znaczeniu, które robi konkretne rzeczy - zakłada nogę na głowę, zasłania buźkę rączkami itp. Jak na to wszystko patrzę to, mimo tego, że moja ciąża na początku była bardzo ciężka dla mnie, to mam nadzieję, że jeszcze chociaż raz czy dwa będzie mi dane tego doświadczyć. Ciąża nie jest tylko słodka, jest trudna ale jest też w niej coś niesamowitego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 06:57   #4589
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;86411105]
Dzisiaj tak namieszałam z jedzeniem, że mam wrażenie iż wybuchnę zaraz. Najadłam się wszystkiego po trochu i zaczynam żałować, bo mnie żołądek pobolewa.[/QUOTE]
ja tak mam na okrągło
po obiedzie obowiązkowo Ulgix Max, bo bym pękła


Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakie macie termometry? Ja mam brauna do ucha, ale on ma ponad 10 lat i mam wrażenie, że ostatnio zawyża temperaturę. Mam też taki zwykły elektroniczny, ale jednak mniej wygodny w użyciu.
Sąsiadka ma jakiś bezdotykowy ale też dziwne pomiary daje. Macie coś sprawdzonego i szybkiego?
ja mam microlife do czoła,
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 07:03   #4590
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamusie majowe 2019, cześć 2

Cytat:
Napisane przez Pomaranczowacytryna Pokaż wiadomość
Chcecie żeby wpisać na pierwszą stronę imiona dzieci? Oczywiście te które są już zdecydowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dla mnie możesz wpisać moja panienka będzie Agatka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-28 13:12:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.