1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! :)Wita Was Ambasadorka Rimmela:) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Rimmel na każdy dzień

Notka

Rimmel na każdy dzień 30 Ambasadorek testuje on-line kosmetyki marki Rimmel i innowacyjną maskarę 1-2-3 LOOKS. Zobacz piękne makijaże, filmy, pomysłowe blogi... Oceń je lub sama przyłącz się do konkursu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-08-07, 09:05   #61
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! :)Wita Was Ambasadorka Rimmela:)

jest Ci pięknie z niebieskimi cieniami na powiekach
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 10:47   #62
limonka__1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 71
GG do limonka__1985
Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! :)Wita Was Ambasadorka Rimmela:)

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
jest Ci pięknie z niebieskimi cieniami na powiekach
Dzięki Aniu

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

A jak Wam się podoba Wizażanki mój dzisiejszy rysunek? ;D tak się starałam, namalowałam siebie i 1-2-3 looks hehe zapraszam na 2 stronę mojego wątku na samym dole
limonka__1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 16:45   #63
limonka__1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 71
GG do limonka__1985
Makijaż PINK&BLUE. 10 dzień z 1-2-3- LOOKS i Rimmelem

10 dzień z Rimmelem i 1-2-3 LOOKS. Dziś chciałabym Wam zaprezentować makijaż Pink&Blue.

Zastanawiałam się dziś jaki jest najefektowniejszy sposób tuszowania rzęs 1-2-3 LOOKS i stwierdzam (już poruszałyśmy wcześniej ten temat) ,że dla mnie najlepiej jest przetuszować rzęsy na "1" lub "2" i wykończyć je "3" jeśli chcę faktycznie konkretnego pogrubienia i żeby rzęsy były max widoczne.


Muszę przyznać, że ten czas z Rimmelem biegnie niesamowicie szybko. Dopiero co zaczynałam a tu już 10 dzień i wiecie co... dzięki Rimmelowi i 1-2-3 Looks mam na prawdę mnóstwo radości, tak czy siak kocham się malować, ale to, że mogę się Wam zaprezentowaći że mogę oglądać Wasze dzieła jest dla mnie niesamowitą przygodą. Rimmelowe forum stało się dla mnie źródłem inspiracji i takim wirtualnym przyjacielem na czas tych kilkunastu dni ach...


A teraz do rzeczy... Dzisiejszy makijaż... jak to ja lubię poszłąm w kolor. Czego użyałam. Jak zawsze najbardziej dobrana para czyli Lasting Finish i Stay Matte. Błyszczyk Stay Glossy 120 oraz 1-2-3 Looks na "3". (wcześniej przetuszowałam "2"). Na policzkach bronzer. Teraz na wakacjach kiedy troszkę się opalam, preferuję bronzerek zamiast różu. Efekty jak zawsze możecie oglądać poniżej. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie.
limonka__1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 21:28   #64
limonka__1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 71
GG do limonka__1985
Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! :) Makijaż z RIMMELEM krok po kroku:)

11 dzień z 1-2-3 LOOKS i Rimmelem. Dziś postanowiłam zrobić krótką powtórkę z kolejności aplikacji kosmetyków, czyli makijaż krok po kroku z użyciem kosmetyków Rimmela, które przez ostatnie kilkanaście dni skutecznie testuję
Makijaż z Rimmelem krok po kroku:

1. Przygotujmy twarz do aplikacji kosmetyków, to bardzo ważny element. Pamiętajmy o nałożeniu kremu pielęgnacyjnego odpowiednio dopasowanego do naszej cery. Jeżeli zostały jakieś resztki makijażu należy wcześniej je usunąć- świetnie zrobi to płyn do demakijażu z RIMMELA, pamiętajmy też o stonizowaniu cery.

2. Kolejny etap to baza pod podkład, możemy ją nałożyć, ale nie jest to konieczne, przyda się na pewno, jeśli chcemy aby makijaż był bardziej trwały.

3. Teraz kosmetyk od którego tak na prawdę zależy cały efekt makijażu: PODKŁAD. Polecam LASTING FINISH Rimmela, w którym osobiście się zakochałam. Tutaj dodam, że mam cerę mieszaną i tendencje do " świecenia się" szczególnie w partiach środkowych twarzy. Lasting Finish daje doskonałe krycie, wygładza cerę, nie podrażnia, ładnie matuje i świetnie się trzyma.
Druga wersja to STAY MATTE podkład nieco delikatniejszy, dla osób, które lubią bardzo naturalny efekt, pięknie matuje, wrównuje cerę, doskonale się komponuje, ma wyciągi roślinne, jest bardzo łagodny.
W tym punkcie wspomnę jeszcze o aplikacji korektora pod oczy. Jeśli go dobieramy, ma być jaśniejszy o ton lub dwa od podkładu, ale mając podkład LASTING FINISH, korektor Wam nie potrzebny, bo podkładzik wszystko pięknie pokryje.

4. Po nałożeniu podkładu pamiętajmy o utrwaleniu go pudrem, polecam STAY MATTE, prasowany puder o bardzo lekkiej konsystencji, daje aksamitny efekt, zapewnia wysoką trwałość, nie musimy martwić się o nasz makijaż przez cały dzień (lub noc ), a jeśli już coś się wydarzy zawsze można makijaż tym puderkiem poprawić, nie martwiąc się o to, że będą plamy.

5. Przechodzimy do aplikacji cieni na powiekach, tutaj Rimmel daje nam wiele możliwości, calą gamę cieni COLOUR RUSH, mój ulubiony to nr 102 BACKSTAGE oraz 030 SIREN, wtajemniczeni wiedzą co to za kolory, resztę zachęcam do zakupu i wypróbowania na własych powiekach, warto. Oprócz tego RIMMEL oferuje całą gamę cieni w zestawach gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

6. Kontur, jedni robią go kredką inni eyelinerem, jedni przed nałożeniem cieni drudzy po... W zasadzie reguła jest tylko jedna, efekt końcowy musi być super. Rimmel i w tym względzie daje nam dużo możliwości, wśród kredek każdy znajdzie coś dla siebie.

7. Oko wycieniowane, kontur zrobiony, a więc... MASCARA... ha i tu mamy naszą wpaniałą 1-2-3 LOOKS której to forum zresztą jest poświęcone i nasze makijaże tutaj. 1-2-3 LOOKS ma trzy obroty i to daje na prawdę wiele możliwości. Obrót "1" idealny do makijaży dziennych, takich "make up no make up", na tym obrocie rzęsy są idealnie rozdzielone, pogrubione i wydłużone, zachowując przy tym bardzo naturalny wygląd. "2" daje już mocniejszy efekt, stosujmy ten obrót kiedy chcemy, aby nasze rzęsy były widoczne, do nieco mocniejszych makijaży. Rzęsy są wyraźnie pogrubione i ma się wrażenie, że jest ich więcej. Na obrocie "3" możemy czarować naszym spojrzeniem, rzęsy są wyraźnie grubsze i nabierają objętości. Tutaj jedna wskzówka o czym pisałam już wcześniej warto "przeczesać" rzęsy na "1" lub "2" zasnim zastosujemy trójkę, ponieważ ładnie nam się porozdzielają i będą przygotowane na większą niż zwykle dawkę tuszu efekt gwarantowany

8. Makijaż już prawie gotowy, nie zapomnijmy o różu na policzki oraz bronzerku (można zamiennie )

9. A teraz usta, tutaj pierwsze skrzypce grają błyszczyki STAY GLOSSY mój faworyt to numer 120 non stop glamour. Jasny kolor, nie za różowy nie za beżowy, taki w sam raz, w dodatu pasuje i na dzień i do wieczorowego makijażu. Kto nie ma musi koniecznie sprawdzić to na własych ustach. Polecam

To taki skrótwy plan na fajny makijaż z Rimmelem.

A to mój dzisiejszy makijaż z Rimmlem, dość delikatnie jak na mnie. Dodam, że 1-2-3 LOOKS tuszowałam dziś na obrocie "2".


limonka__1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 08:05   #65
limonka__1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 71
GG do limonka__1985
Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! :)Wita Was Ambasadorka Rimmela:)

12 dzień z 1-2-3 LooKS i Rimmelem. Dziś nad morzem piękna pogoda, moje wakacje spędzane tutaj dobiegają końca, będę szukać inspiracji makijażowych na plaży, żeby wykorzystać słoneczko, które od rana pięknie świeci. Myślę, że wpadnie mi do głwy jakiś fajny pomysł Póki co pozdrawiam Was gorąco.
limonka__1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 08:15   #66
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! :)Wita Was Ambasadorka Rimmela:)

Ja tez zakochałam się w lasting finish ) Bardzo ładny ten różowy, delikatny, ale świetnie Ci też w tych mocnych makijażach,m które prezentowałaś wcześniej.
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 12:21   #67
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! :)Wita Was Ambasadorka Rimmela:)

Limonko ostatni makijaż śliczny i bardzo ładnie wykonany! Poprzedni troszke mniej mi się podoba ze względu na nieroztarte granice. Czekam na więcej propozycji
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 16:19   #68
limonka__1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 71
GG do limonka__1985
Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! :)Wita Was Ambasadorka Rimmela:)

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Ja tez zakochałam się w lasting finish ) Bardzo ładny ten różowy, delikatny, ale świetnie Ci też w tych mocnych makijażach,m które prezentowałaś wcześniej.
Co do Lasting Finish, to na prawdę z dnia na dzień jestem bardziej zachwycona, już po pierwszym nałożeniu wiedziałam, że będzie super.
A co do makijaży to, ja lepiej się czuje w mocniejszych, ale tutaj na wakacjach, nie zawsze mam ochotę się mocno malować, za niedługo wracam do domu to nadrobię zaległości i wykonam jakiś smooky eyes Pozdrowionka
limonka__1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 21:33   #69
limonka__1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 71
GG do limonka__1985
Smile Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! Morski smoky eyes.

Dzień 12 z 1-2-3 LOOKS- morski smoky eyes. Ostatnio było delikatnie, więc dziś troszkę zaszalałam, ciągle w klimatach morkich..., wakacyjnych i ciągnie mnie do niebieskiego. Jak wrócę do Katowic to pewnie wejdę w szarości Do takiego mocnego makijażu rzęsy też muszą dopowiednio wyglądać, dlatego wrzuciałam dziś "3", jak zwykle 1-2-3 LookS spisała się na medal!
limonka__1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 21:59   #70
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! Morski smoky eyes.

Ależ tu wesoło i kolorowo. Tęczowy makijaż piękny.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 22:12   #71
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! Morski smoky eyes.

oo, właśnie w niebieskim jest Ci świetnie. Fajnie, że lubisz takie ostre makijaże, bardzo Ci takie pasują ))
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 20:54   #72
limonka__1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 71
GG do limonka__1985
Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! :) Kreski, kreski, kreseczki:)

13 dzień z 1-2-3 LOOKS i Rimmelem. Dziś makijaż kreski, kreseczki
1-2-3- LOOKS używałam dziś na "3".
limonka__1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 21:12   #73
limonka__1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 71
GG do limonka__1985
Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! :)Wita Was Ambasadorka Rimmela:)

R azem z nim makijaż każdy cudny jest
I delany może być dla Ciebie też
M iły każdy z nim spędzony dzień
M yśleć o nim, przestać nie da się
E kspresję swą wyrażaj razem z nim
L ubię go tak mocno z całych sił!
: love::l ove:
limonka__1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 21:16   #74
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! :)Wita Was Ambasadorka Rimmela:)

Limonko, przeglądnęłam Twoje ostatnie makijaże i w tym z dnia 12 granatowo - niebieskim po prostu się zakochałam ślicznie Ci to wyszło I tym razem z Tobą jakiś kontakt telepatyczny miałam bo wczoraj też w podobnych kolorkach szalałam Tobie wyszło lepiej

A z dzisiaj to kreseczki bardzo pomysłowe
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 21:25   #75
limonka__1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 71
GG do limonka__1985
Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! :)Wita Was Ambasadorka Rimmela:)

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Limonko, przeglądnęłam Twoje ostatnie makijaże i w tym z dnia 12 granatowo - niebieskim po prostu się zakochałam ślicznie Ci to wyszło I tym razem z Tobą jakiś kontakt telepatyczny miałam bo wczoraj też w podobnych kolorkach szalałam Tobie wyszło lepiej

A z dzisiaj to kreseczki bardzo pomysłowe
Ferrou ja na wakacje wzięłam większość niebieskich cieni i tu z nimi wyprawiam co mogę, już chyba wszystkie kombinacje wykorzystałam hehe... jutro wracam do domu to się dorwę do innych kolorów
A co do telepatii to wiesz wszystko możliwe, wizażanki myślą podobnie
Buziaczki serdeczne pozdrawiam zajrzę tam do Ciebie jutro
limonka__1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 22:56   #76
limonka__1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 71
GG do limonka__1985
Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! :)Wita Was Ambasadorka Rimmela:)

14 Dzień z Rimmelem i 1-2-3 LOOKS... dziś nie dodam nic a to dlatego, że szykuję coś extra:P
limonka__1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 13:25   #77
limonka__1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 71
GG do limonka__1985
Prezentacja 1-2-3 LOOKS:) Wspomnienie pięknej przygody z Rrimmelem:)

15 dzień z1-2-3 LOOKSi Rimmelem. Dziś zapraszam Was do obejrzenia mojej prezentacji http://www.youtube.com/watch?v=aziD8...eature=channel
UWAGA! Załączcie głośniki bo jest tam też muzyczka. Z góry przepraszam za nie najlepszą jakość, ale moje zdolności informatyczne nie poszły jeszcze tak daleko.
Mam nadzieję, że Wam się spodoba. To jest takie wakacyjne wspomnienie mojej przygody z Rimmelem i 1-2-3 LOOKS. Kto nie przeglądał mojego wątku w całości, to ma takie mini streszczenie Zapraszam do oglądania
limonka__1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 13:41   #78
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! Morski smoky eyes.

Cytat:
Napisane przez limonka__1985 Pokaż wiadomość
Dzień 12 z 1-2-3 LOOKS- morski smoky eyes. Ostatnio było delikatnie, więc dziś troszkę zaszalałam, ciągle w klimatach morkich..., wakacyjnych i ciągnie mnie do niebieskiego. Jak wrócę do Katowic to pewnie wejdę w szarości Do takiego mocnego makijażu rzęsy też muszą dopowiednio wyglądać, dlatego wrzuciałam dziś "3", jak zwykle 1-2-3 LookS spisała się na medal!

boski makijaż : love:
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 14:41   #79
limonka__1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 71
GG do limonka__1985
Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! Morski smoky eyes.

Dzięki

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=aziD8cU9ZeI

Edytowane przez limonka__1985
Czas edycji: 2010-08-12 o 15:16
limonka__1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 15:13   #80
limonka__1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 71
GG do limonka__1985
Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! :)Wita Was Ambasadorka Rimmela:)

Oprócz prezentacji, którą dziś dla Was przygotowałam, (link powyżej) mam jeszcze mój dzisiejszy makijaż pt. "GWIAZDKI"
Użyte kosmetyki to:
Podkład LASTING FINISH
Puder STAY MATTE
Błyszczyk STAY GLOSSY 120
1-2-3 LOOKS dziś pracowała na obrocie "1" i "2"
limonka__1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 16:24   #81
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! :)Wita Was Ambasadorka Rimmela:)

kolejny przepiękny makijaż!
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 16:25   #82
limonka__1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 71
GG do limonka__1985
Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! :)Wita Was Ambasadorka Rimmela:)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
kolejny przepiękny makijaż!
Dzięki Moniś ciesze się, że się podoba
limonka__1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 22:13   #83
20-sto latka
Rozeznanie
 
Avatar 20-sto latka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 784
Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! :)Wita Was Ambasadorka Rimmela:)

Co tu duzo pisac, sliczne "malowanko" i w kazdym odcieniu jest Ci do twarzy!! Poprostu bosko! Pozdrawiam.
20-sto latka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 23:43   #84
limonka__1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 71
GG do limonka__1985
Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! :)Wita Was Ambasadorka Rimmela:)

Cytat:
Napisane przez 20-sto latka Pokaż wiadomość
Co tu duzo pisac, sliczne "malowanko" i w kazdym odcieniu jest Ci do twarzy!! Poprostu bosko! Pozdrawiam.
Dziękuje bardzo
limonka__1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 00:30   #85
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! :)Wita Was Ambasadorka Rimmela:)

Ale mnóstwo makijaży dodałaś, i każdy jest piękny i wyjątkowy! Masz wspaniałe umiejętności , przecudnie Ci to wychodzi A przy tym widać , że jesteś przesympatyczną i otwartą osobą! Nie mówiąc o tym, ze sprawia Ci przyjemność wykonywanie takich pracochłonnych makijaży
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 13:11   #86
limonka__1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 71
GG do limonka__1985
Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! :)Wita Was Ambasadorka Rimmela:)

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Ale mnóstwo makijaży dodałaś, i każdy jest piękny i wyjątkowy! Masz wspaniałe umiejętności , przecudnie Ci to wychodzi A przy tym widać , że jesteś przesympatyczną i otwartą osobą! Nie mówiąc o tym, ze sprawia Ci przyjemność wykonywanie takich pracochłonnych makijaży
Faktycznie, malowanie sprawia mi przyjemność, no i odkąd zaczęłam przygodę z wizażem to wiem, że już nic innego bym robić nie mogła, bo to jest sposób na życie, który niesie za sobą mnóstwo frajdy
limonka__1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 14:14   #87
limonka__1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 71
GG do limonka__1985
Dot.: 1-2-3 mOjE ObRoTy MaScaRY RIMMEL! :)Wita Was Ambasadorka Rimmela:)

16 dzień z Rimmelem i 1-2-3 LOOKSDziś rano był szybki Rimmelowy makijaż a to z racji tego, że szybciutko musiałam przemieścić się z Katowic do Kielc... to jeszcze jeden z uroków pracy wizażystki- podróże raz małe, raz duże, ale ogólnie są Oczywiście wszystkie kosmetyki Rimmela pojechały ze mną
Doszłam do prerfekcji w tuszowaniu rzęs 1-2-3 LOOKS najpierw na obrocie "1", a potem na "2", fantastycznie szybko mi to idzie Podkład oczywiście LASTING FINISH, nie rozstaję się z nim już na krok. Ostatnio zrobiłam eksperyment, najpierw nałożyłam STAY MATTE, a na niego LASTING FINISH, Stay Matte jest bardzo delikatny i przyjazny dla skóry więc w tym wypadku posłużył mi jako baza, a Lasting Finish dokończył dzieło, pokrywając wszystkie niedoskonałości na mojej buzi Dołączam Wam 3 zdjęcia, ale coś czuję, że jakieś fotki jeszcze dziś będą.
limonka__1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 10:32   #88
limonka__1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 71
GG do limonka__1985
ZwArIoWaNa SeSjA z RiMmEleM

16 dzień z Rimmelem i 1-2-3 LOOKS
Dziś kolorowa zwiariowana sesja z Rimmelem.

Czego używałam do makijażu to możecie zobaczyć dziś na zdjęciach

1-2-3 LOOKS dziś pracowała na "3" obrocie
limonka__1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 10:56   #89
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: ZwArIoWaNa SeSjA z RiMmEleM

kochana kolejne dwa pięknie wycieniowane cudeńka! podobają mi się ogromnie!!
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 11:00   #90
limonka__1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 71
GG do limonka__1985
Pan tukan

pan tukan
Takiego miałam dziś towarzysza przy śniadaniu uznałam że warto Wam pokazać. Myślę, że jemu też się takie kolorowe makijaże podobają
limonka__1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Rimmel na każdy dzień


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.