Z bardzo ciemnego brązu w rudawy blond-który lepszy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-25, 18:28   #1
Marewana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 56

Z bardzo ciemnego brązu w rudawy blond-który lepszy?


Cześć dziewczyny
Naturalne włosy mam koloru ciemny blond o chłodnawym odcieniu (trochę mysi), więc farbowałam się na brąz. Wyszedł jednak za ciemny (szamponetka Palette średni brąz- wg mnie prawie niezmywalna). Chodziłam więc z 3 miesieczym odrostem, nie mogąc się zdecydować, co dalej W końcu użyłam rozjaśniacza Joanna (mam włosy gęste i grube, trzymałam 40 minut). Odrosty chwyciło mi na paskudny kolor, pomarańczowo-zółty. Nałożyłam więc od razu farbę naturalny blond wymieszaną z złotym piaskiem (czy coś takiego, firmy Joanna). Nie jestem zachwycona tym kolorem, chciałam od razu dzien później farbować na brąz (powstrzymała mnie wizja wyciągania włosów garściami) Spotkałam się z różnymi opiniami na temat obecnego koloru. A jak Wy myślicie? Bo ja rozważam powrót do brązu, jednak jasniejszego od tego uzyskanego po Palette. Dodaję zdjęcia- z różnymi brązami (ten po prawej to łaśnie ten za ciemny, którego chciałam się pozbyć). Z nowym kolorem nie mam dużo zdjęć,wysyłam więc tylko jedno. No i który lepszy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (34,5 KB, 335 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg braz.jpg (80,4 KB, 447 załadowań)
Marewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 18:55   #2
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu w rudawy blond-który lepszy?

Cytat:
Napisane przez Marewana Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Naturalne włosy mam koloru ciemny blond o chłodnawym odcieniu (trochę mysi), więc farbowałam się na brąz. Wyszedł jednak za ciemny (szamponetka Palette średni brąz- wg mnie prawie niezmywalna). Chodziłam więc z 3 miesieczym odrostem, nie mogąc się zdecydować, co dalej W końcu użyłam rozjaśniacza Joanna (mam włosy gęste i grube, trzymałam 40 minut). Odrosty chwyciło mi na paskudny kolor, pomarańczowo-zółty. Nałożyłam więc od razu farbę naturalny blond wymieszaną z złotym piaskiem (czy coś takiego, firmy Joanna). Nie jestem zachwycona tym kolorem, chciałam od razu dzien później farbować na brąz (powstrzymała mnie wizja wyciągania włosów garściami) Spotkałam się z różnymi opiniami na temat obecnego koloru. A jak Wy myślicie? Bo ja rozważam powrót do brązu, jednak jasniejszego od tego uzyskanego po Palette. Dodaję zdjęcia- z różnymi brązami (ten po prawej to łaśnie ten za ciemny, którego chciałam się pozbyć). Z nowym kolorem nie mam dużo zdjęć,wysyłam więc tylko jedno. No i który lepszy?
Pięknie Ci we wszystkich kolorach ale najlepiej w tych ciemniejszych
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 18:55   #3
Marewana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 56
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu w rudawy blond-który lepszy?

No to jeszcze dodaję to z regulaminu, nie doczytałam wcześniej
1. Jak się opalasz - raczej trudno, mało co mnie chwyta, jeżli już to zależnie od miejsca albo na jasny brąz ( ramiona, nogi, plecy) albo (na twarzy) czerwonawo (mija dość szybko i przechodzi w jasny brąz)

2. Kolor oczu -jasne, niebieskie lub szare. Oprawa oczu- jaśniutka, brwi to mam prawie blond, ale je hennuje i zdecydowanie lepiej się wtedy czuję Przeważnie robię mocny makijaż, także nie widać tej jasnej oprawy na co dzień.

3. Piegi -nie mam piegów

4. Cera - no właśnie trudno mi określić Na pewno jest jasna, ale nie wiem, czy w ciepłej tonacji, czy w zimnej

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond, od słońca robiły się kasztanowate lub czasem wpadały lekko w złocisty blond.

6. Kolor ust - jeju, nie wiem takie jak na zdjęciach, (nie używam szminek tylko carmexa, także na zdjęciach mają normalny kolor

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Nie lubię żóltego i pomarańczowego, lubię niebieski, czarny, pudrowy róż, czerń
Marewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 19:14   #4
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu w rudawy blond-który lepszy?

Ale jesteś piękna

Nic nie zmieniaj!
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 20:00   #5
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu w rudawy blond-który lepszy?

Doradzam ciepły brąz, to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie
W obecnym kolorze jesteś mało wyrazista i nie podoba mi się całość, kolor jest nierównomierny, odcień zupełnie do Ciebie nie pasuje.
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 22:20   #6
Jessie84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 7
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu w rudawy blond-który lepszy?

A moim zdaniem lepiej wyglądasz w zimnych odcieniach.
Daj im teraz przez kilka tygodni odpocząć i się zregenerować. I skoro masz teraz jaśniejsze włosy, za jakiś czas spróbuj poszukać jakiegoś chłodnego odcienia jasnego/średniego brązu.
Radzę też chwilę zaczekać z farbowaniem, bo nakładanie zbliżonego koloru o odcieniu chłodnym na rudości może skutkować zielonymi tonami
Śliczna z Ciebie dziewczyna i w sumie ładnie ci również w tym ciepłym brązie
Jessie84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 09:02   #7
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu w rudawy blond-który lepszy?

Gdyby ten nowy kolor był równy na całości to też byłby całkiem ładny Możesz je tylko delikatnie przyciemnić, choć i to może nie jest konieczne
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 14:48   #8
Marewana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 56
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu w rudawy blond-który lepszy?

Dzieki dziewczyny za opinie i miłe słowa

Cytat:
Napisane przez Lunawera Pokaż wiadomość
Doradzam ciepły brąz, to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie
W obecnym kolorze jesteś mało wyrazista i nie podoba mi się całość, kolor jest nierównomierny, odcień zupełnie do Ciebie nie pasuje.

Też mi sie wydaje, ze nie pasuje do mnie. Natomiast jeżeli chodzi o tą nierównomierność, to nie wiem, ja jej nie zauważyłam, moze tak wyszła na zdjęciu bo mam falowane włosy i przez cień? Na żywo jest równomierny, nieco tylko jaśniejszy przy głowie (ze względu na odrosty).
Kupiłam farbę "orzechowy brąz" z joanny- co o niej myślicie? Moze ją rozmieszać z jakąś jaśniejszą?(i tak jedna nie wystarczy na moje włosy)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farba.jpg (20,3 KB, 31 załadowań)
Marewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 17:31   #9
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu w rudawy blond-który lepszy?

Mi sie podobasz najbardziej w ciemniejszych wlosach z chlodnym polyskiem, moze dziewczyny doradza jakas konkretna farbe.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 18:10   #10
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu w rudawy blond-który lepszy?

mi najbardziej podobasz się na tym zdjęciu, gdzie masz różową bluzkę.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 07:21   #11
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu w rudawy blond-który lepszy?

W ciemniejszych włosach zdecydowanie lepiej, więcej charakteru. chociaż te jasne też ci pasują. Jesteś w typie królewny śnieżki moim zdaniem.

Powinnaś wybrać farbę bez ciepłych refleksów (żadne orzechowe!). Nie wiem jak to jest z joanna ale np loreal ma oznaczenia w numerkach dot refleksów. Ja bym wybrała casting 500 jasny brąz bo te farby zawsze wychodzą ciemniejsze. Do makijażu dodałabym jakiś piękny róż w chłodnym odcieniu. Myślę że możesz podpatrzyć Megan Fox w tej kwestii. Niebieskie oczy można wydobyć ładnie brązowo-miedzianymi cieniami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HCo1_7.jpg (33,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg megan-fox-celebrity-makeup-looks-L-SnzEcs.jpg (69,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_md1zhqer3O1rpoohio1_500.jpg (72,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dbfc338792.jpg (83,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e81391209c.jpg (142,8 KB, 7 załadowań)
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-28, 09:55   #12
Marewana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 56
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu w rudawy blond-który lepszy?

No to mnie zdziwiłyście własnie myślałam, ze tamten kolor w różowym swetrze jest beznadziejny, za ciemny, i to z niego przeszłam do tego blondu Tak samo się nie spodziewałam, że polecicie mi chłodne kolory Juz kupiłam ten orzechowy brąz, więc chce go zużyć, zastanawiam się, z czym go wymieszać (boje się, żeby znów nie wyszedł prawie czarny), myślicie, że można mieszać farby z różnych firm? Bo z tej Naturii nie widzę takiego koloru, który by był chłodny
Marewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 16:22   #13
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu w rudawy blond-który lepszy?

Witaj rownież uważam ze w ciemniejszych włosach było Ci bardziej do twarzy , i tak jak wizazanka wyżej myśle ze w chłodnym brazie bedzie Ci pieknie
Joanna Naturia wprowadziła nowy odcień Mrozny Braz ten jest zimny , tylko dla Ciebie może być za ciemny , wybierając farby nie sugeruj sie zdjęciem Pani na pudełku ( bo kolor czesto odbiega od koncowego efektu farbowania ) tylko probnikiem z tylu opakowania , ewentualnie wrzuć w Google nazwę farby zawsze sie znajdzie blogerka która moze wyprobowala szukana przez Ciebie farbe
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 17:08   #14
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu w rudawy blond-który lepszy?

Cytat:
Napisane przez Marewana Pokaż wiadomość
No to mnie zdziwiłyście własnie myślałam, ze tamten kolor w różowym swetrze jest beznadziejny, za ciemny, i to z niego przeszłam do tego blondu Tak samo się nie spodziewałam, że polecicie mi chłodne kolory Juz kupiłam ten orzechowy brąz, więc chce go zużyć, zastanawiam się, z czym go wymieszać (boje się, żeby znów nie wyszedł prawie czarny), myślicie, że można mieszać farby z różnych firm? Bo z tej Naturii nie widzę takiego koloru, który by był chłodny
moim zdaniem jest beznadziejny, wygląda sztucznie, jest za ciemny dla Ciebie.
najbardziej mi się podobasz na tym zdjęciu w czerwonej koszulce.
a tak w ogóle to na Twoim miejscu pomyślałabym nad grzywką, taką dłuższą na bok. ale bez też jest super.
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 19:14   #15
Marewana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 56
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu w rudawy blond-który lepszy?

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
moim zdaniem jest beznadziejny, wygląda sztucznie, jest za ciemny dla Ciebie.
najbardziej mi się podobasz na tym zdjęciu w czerwonej koszulce.
a tak w ogóle to na Twoim miejscu pomyślałabym nad grzywką, taką dłuższą na bok. ale bez też jest super.
No właśnie, był sztuczny Ciekawe, że wspomniałaś o grzywce, bo kiedyś ją miałam, ale specjalnie zapuściłam, żeby nie być podobną do siostry, bo mam bliźniaczkę także póki co nie planuję grzywki, żeby dało się nas rozróżnić (chociaż teraz w tym rudoblondzie i tak jest to możliwe:P)
Marewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 06:31   #16
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu w rudawy blond-który lepszy?

Może spróbuj jakiegoś programu doboru koloru dostępnego na stronach producentów farb- l'oreal, garnier itp? Mnie to pomogło kiedyś Ważny jest też ton skóry którego nie określiłaś. Najlepiej popatrzyć na kolor żył na nadgarstkach. Jeśli jest niebiesko-fioletowy to skóra ma odcień zimny. Jeśli widzisz taki zielonkawy odcień to skóra jest złocisto-żółta. Czemu? Bo żółty kolor z niebieskim żył daje zielony Jest też opcja że masz odcień skóry brzoskwiniowy i będzie pasować ci i w zimnych i w ciepłych tonach. Polecam jeszcze tą analizę typu urody: http://urugwajska-kontrolerka-parkometrow.blogspot.com/2012/01/analiza-kolorystyczna-cz-i.html

Weź pod uwagę że te ciemne włosy wyostrzają rysy twarzy, dodają charakteru i wydajesz się być wyrazistą osobą. Natomiast ten jasny jest na pewno łagodniejszy.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 08:29   #17
didi_b
Rozeznanie
 
Avatar didi_b
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 947
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu w rudawy blond-który lepszy?

Mnie się właśnie nie podobasz na zdjęciu w różowym sweterku Najlepsze wg mnie w czerwonej koszulce i na krześle. Myślę, że takie koloru powinnaś szukać. Ale niestety nie umiem Ci doradzić, mam swoje naturalne blond włosy, nigdy tego nie zmieniałam, więc na farbach się nie znam W tych jasnych włosach też Ci nie najgorzej, ale jakaś rudość z nich przebija... Poza tym, chyba są w trochę gorszej kondycji, mam rację?
A swoją drogą, śliczna jesteś Nie rób grzywki, bez grzywki wyglądasz bardzo ładnie, elegancko
Pozdrawiam.
didi_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 11:47   #18
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu w rudawy blond-który lepszy?

weźcie też po uwagę fakt, że zdjęcie w różowym sweterku zrobione jest przy dziennym świetle, a te pozostałe-przy sztucznym, więc i cera wydaje się ciemniejsza.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 12:43   #19
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu w rudawy blond-który lepszy?

Mi się bardziej podobasz w ciemniejszych włosach, zwłaszcza to duże zdjęcie w opasce i sukience bez ramiączek
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-29, 15:57   #20
Czerwony Tulipan
Raczkowanie
 
Avatar Czerwony Tulipan
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 39
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu w rudawy blond-który lepszy?

zdjęcie w różowej bluzce zdecydowaniee najlepsze! pięknie tam wyglądasz, nic tam sztucznego nie widzę, nie rozumiem Twojego dylematu, ja bym wróciła do ciemnych
Czerwony Tulipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.