jaka grzywka,jaka fryzura:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-31, 18:09   #31
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

Cytat:
Napisane przez agunia25 Pokaż wiadomość
Witam ponownie
odswierzam watek poniewaz chcialabym uslyszec opinie odnosnie mojego nowego koloru,licze na Was kobitki
Ten kolor zdecydowanie Ci nie pasuje! Radziłabym Ci przyciemnić włosy i może zrobić sobie grzywkę prostą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg color.jpg (116,1 KB, 201 załadowań)
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 18:56   #32
agunia25
Raczkowanie
 
Avatar agunia25
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
Ten kolor zdecydowanie Ci nie pasuje! Radziłabym Ci przyciemnić włosy i może zrobić sobie grzywkę prostą
Ewoina1818 dziekuje za przerobki sa swietne
grzywka prosta raczej odpada gdyz posiadam wicherek,kogutek czy jak to sie tam nazywa,i grzwka prosta nie bedzie sie fajnie ukladac,mowisz przciemnic hmmm tylko jaki ten kolorek wybrac,napewno niechce orzechowego brazu itp.
agunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 19:05   #33
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

Cytat:
Napisane przez agunia25 Pokaż wiadomość
Ewoina1818 dziekuje za przerobki sa swietne
grzywka prosta raczej odpada gdyz posiadam wicherek,kogutek czy jak to sie tam nazywa,i grzwka prosta nie bedzie sie fajnie ukladac,mowisz przciemnic hmmm tylko jaki ten kolorek wybrac,napewno niechce orzechowego brazu itp.
Myślałam raczej o ciemnym blondzie ze złotym połyskiem. A co do fryzurki to może pocieniować bardziej włosy? Może trochę krótsze?
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 19:11   #34
agunia25
Raczkowanie
 
Avatar agunia25
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
Myślałam raczej o ciemnym blondzie ze złotym połyskiem. A co do fryzurki to może pocieniować bardziej włosy? Może trochę krótsze?
uffff odetchnelam!a juz myslalam ze masz na mysli jakis ciemny braz czy cos w tym stylu....opcja ciemny blond ze zlocistym polyskiem bardzo mi sie podoba
a co myslisz o krotkiej fryzurce, cos w stylu Sarah Harding
agunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 22:23   #35
agunia25
Raczkowanie
 
Avatar agunia25
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

pomozcie kobitki jutro fryzjerrrrrrrr
agunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 17:01   #36
agunia25
Raczkowanie
 
Avatar agunia25
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

i juz po oto moja nowa fryzura
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aga.jpg (71,3 KB, 330 załadowań)
agunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 18:45   #37
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

oo wow! świetnie!
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-01, 19:23   #38
agunia25
Raczkowanie
 
Avatar agunia25
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
oo wow! świetnie!
a dziekujeciesze sie ze Ci sie podoba,tylko dzisiaj jest jeszcze efekt kasku na glowie bo wlosy byly wyciagane na szczotce i tak srednio mi sie to podoba
ja bede ukladac bardziej naturalnie
agunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 18:12   #39
agunia25
Raczkowanie
 
Avatar agunia25
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

dziewczyny doradzcie cos blagam bardzo zle sie czuje w nowej fryzurze,poprostu nie moge sie do niej przyzwyczaic,a i kolor tez taki nijaki moim zdaniem,mysle zeby sobie doczepic wlosy,co o tym myslicie?
agunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 18:22   #40
agunia25
Raczkowanie
 
Avatar agunia25
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

Cytat:
Napisane przez agunia25 Pokaż wiadomość
dziewczyny doradzcie cos blagam bardzo zle sie czuje w nowej fryzurze,poprostu nie moge sie do niej przyzwyczaic,a i kolor tez taki nijaki moim zdaniem,mysle zeby sobie doczepic wlosy,co o tym myslicie?
dodaje fotke jak wygladalam przed scieciem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z buziaczkiem.jpg (100,0 KB, 222 załadowań)
agunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 18:25   #41
Ewakuacja69
Rozeznanie
 
Avatar Ewakuacja69
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 664
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

mnie sie bardziej podobasz w tej nowej fryzurce. taka kobietka z klasa
wlosy niedlugo odrosna, a doczepianie wlosow moze zniszczyc Twoje.
__________________
tyle rzeczy do sfotografowania, a tak mało czasu...

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-07, 18:45   #42
agunia25
Raczkowanie
 
Avatar agunia25
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

Cytat:
Napisane przez Ewakuacja69 Pokaż wiadomość
mnie sie bardziej podobasz w tej nowej fryzurce. taka kobietka z klasa
wlosy niedlugo odrosna, a doczepianie wlosow moze zniszczyc Twoje.
dziekuje za odpowiedz,ja myslalam raczej o przedluzeniu metoda Clip-in,to wtedy te wloski moje bidne az tak bardzo sie nie zniszcza
moj TZ mowi ze mam teraz chelm na glowie
agunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 19:19   #43
agunia25
Raczkowanie
 
Avatar agunia25
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

mam juz zamowione wlosy,jak doczepie to wrzuce fotke,mam nadzieje ze bede lepiej wygladac
agunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 21:52   #44
agunia25
Raczkowanie
 
Avatar agunia25
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

a co myslicie o tym kolorku dla mnie,z przerobki powyzej,kolor bardzo mi sie podoba ale niewiem czy bedzie mi pasowal
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg color.jpg (88,8 KB, 40 załadowań)
agunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 22:34   #45
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

Dołączę się do rad Widzę, że tak jak ja masz chłodny typ urody- lato. Dlatego niezbyt pasują Ci ciepłe, złociste blondy, a rudości wg mnie już zupełnie odpadają, bo kłócą się z kolorytem cery ze skłonnością do różanych rumieńców i nie dopasowują się do odcienia brwi itp, a to też jest ważne. Czy Twój naturalny kolor włosów to ciemny blond, ew. jasny brąz? Jeżeli tak, to mam dla Ciebie pomysł, który może Ci się spodobać. Narazie nie kombinuj z kolejnym farbowaniem włosków, pozwól im odpocząć Gdy pojawią się odrosty, poproś o delikatne pasemka, niekoniecznie gęste jak w baleyagu, ważne żeby były w dość chłodnym odcieniu blondu, np popielatym, lub po prostu naturalnym. Niech reszta ciemniejszych włosów przebija spod pasemek i dodaje Ci naturalności. I tak w miarę upływu czasu, podcinając starsze "cieplejsze" końcówki, proponowałabym powrót do naturalnych włosów (no w połowie, niech reszta ma ten jaśniejszy odcień chłodnego blondu Ja sama wpakowałam się z chłodną urodą w żółtawe blondy i chcę zastosować taką metodę, bo oglądając stare zdjęcia zauwazyłam, że najładniej wyglądałam po moim pierwszym baleyagu, gdy niewiele włosów było rozjaśnionych. Powodzenia w znalezieniu idealnego odcienia włosów
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 22:50   #46
agunia25
Raczkowanie
 
Avatar agunia25
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

Cytat:
Napisane przez Mia1612 Pokaż wiadomość
Dołączę się do rad Widzę, że tak jak ja masz chłodny typ urody- lato. Dlatego niezbyt pasują Ci ciepłe, złociste blondy, a rudości wg mnie już zupełnie odpadają, bo kłócą się z kolorytem cery ze skłonnością do różanych rumieńców i nie dopasowują się do odcienia brwi itp, a to też jest ważne. Czy Twój naturalny kolor włosów to ciemny blond, ew. jasny brąz? Jeżeli tak, to mam dla Ciebie pomysł, który może Ci się spodobać. Narazie nie kombinuj z kolejnym farbowaniem włosków, pozwól im odpocząć Gdy pojawią się odrosty, poproś o delikatne pasemka, niekoniecznie gęste jak w baleyagu, ważne żeby były w dość chłodnym odcieniu blondu, np popielatym, lub po prostu naturalnym. Niech reszta ciemniejszych włosów przebija spod pasemek i dodaje Ci naturalności. I tak w miarę upływu czasu, podcinając starsze "cieplejsze" końcówki, proponowałabym powrót do naturalnych włosów (no w połowie, niech reszta ma ten jaśniejszy odcień chłodnego blondu Ja sama wpakowałam się z chłodną urodą w żółtawe blondy i chcę zastosować taką metodę, bo oglądając stare zdjęcia zauwazyłam, że najładniej wyglądałam po moim pierwszym baleyagu, gdy niewiele włosów było rozjaśnionych. Powodzenia w znalezieniu idealnego odcienia włosów
ojej nie spodziewalam sie takiej wypowiedzi,dziekuje kurcze wydaje mi sie ze masz racje,dosyc czesto sie rumienie,ale z drugiej strony mam tez troszke piegow i sporo pieprzykow i dlatego niewiem czy jestem latem czy jesienia
w rozu jest mi do niczego a podobno latom jest dobrze w rozu,ladnie wygladam ale w mocnym rozu tzn.ciemnym,moj naturalny kolor wlosow to sredni braz,oprawa oczu dosyc ciemna
ehhhh juz niewiem
agunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 23:31   #47
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

W takim razie możesz być typem mieszanym, chociaż ja bym obstawiała bardziej w kierunku lata, bo odcień brwi taki chłodny.. I fakt, że na niektórych zdjęciach te odcienie rudości aż kłócą się z tą chłodną resztą, moim zdaniem.. A jaki odcień mają piegi? Złocisty, ciepły, czy raczej taki bardziej szarawy? Poza tym one raczej nie muszą być głównym wyznacznikiem typu. Co do fryzury, faktycznie na tym zdjęciu prosto od fryzjera wyszedł lekki kask :p Teraz jest już pewnie lepiej, ale z tego co piszesz mogę wywnioskować, że i Tobie i Twojemu TŻtowi bardziej podobają się dłuższe włosy. Dlatego pozwól im rosnąć, stwórz im do tego odpowiednie warunki również przez ograniczanie ilości farbowania, mimo że widzę że kusi Cię na kolejne zmiany Myślę, że warto powrócić do tych naturalych, z podbiciem ich tak jakby całorocznego "wakacyjnego blasku" poprzez jaśniejsze pasemka. Oprócz tego nie osłabi to tak bardzo cebulek, jak farbowanie całej głowy na jeden kolor. Aa i pisałam Ci o tym chłodnym odcieniu jaśniejszego blondu, ale aż tak restrykcyjnie tego trzymać się nie musisz. Przy mojej chłodnej urodzie miałam też kilka poszczególnych refleksów w odcieniu miodowego blondu i aż tak źle nie było Myślę, że ważne jest żeby wokół twarzy były refleksy o odcieniu wspólgrającym z oprawą oczu itd, trochę dalej może być leciutki kontrast, choćby dla urozmaicenia
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 04:04   #48
agunia25
Raczkowanie
 
Avatar agunia25
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

Mia1612 ja rowniez poszperalam w swoich starych fotach i znalazlam foty gdzie ten kolor wlosow jest bardziej zimny

a co do mojej nowej fryzury,to byla jedna wielka pomylkaale ja juz wiem dlaczego
dlatego ze moja glowa ma dziwny ksztalt,gora jest zbyt szeroka w porownaniu z dolem i dlatego jest efekt kasku na glowie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.jpg (61,1 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz3.jpg (61,1 KB, 195 załadowań)
agunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 11:43   #49
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

Wg mnie w tym odcieniu blondu wyglądasz ślicznie Taka delikatna, rasowa blondynka Myślę, że mogłabyś stopniowo wplatać we włosy takie właśnie odcienie
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 13:59   #50
agunia25
Raczkowanie
 
Avatar agunia25
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

Cytat:
Napisane przez Mia1612 Pokaż wiadomość
Wg mnie w tym odcieniu blondu wyglądasz ślicznie Taka delikatna, rasowa blondynka Myślę, że mogłabyś stopniowo wplatać we włosy takie właśnie odcienie
Mia1612 dziekuje za zainteresowanie moim watkiem
poszperalam jeszcze w fotach
kiedys bylam brunetka i baaaaaaardzo wiele osob mowi zebym wrocila do ciemnych,ze w ciemnych wygladalam najlepiej,moj Tz taka mnie poznal i bardzo mnie namawia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg (62,7 KB, 188 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (73,4 KB, 237 załadowań)
agunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 14:55   #51
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

Ojej coraz więcej możliwości się tu pojawia Na Twoim przykładzie potwierdza sie reguła, że ładnemu we wszystkim ładnie Masz takie delikatne, reguralne rysy twarzy, przez co Twoja uroda jest uniwersalna i pasuje jej właściwie dużo rzeczy
Na pewno kontrast jasne oczy + ciemne włosy jest interesujący, sama ostatnio myślałam o takim połączeniu.. Z drugiej strony w blondzie wyglądasz tak jakoś.. promiennie i z klasą Uzupełnia Twój całokształt urody i bardziej komponuje się z dość jasnymi i delikatnymi brwiami (zauważ, że na 1szej fotce w ciemnych włosach, jaśniejsze o kilka tonów brwi od razu zdradzają, że jesteś brunetką z wyboru, a nie z natury i z jasną skórą.
Ostateczny wybór należy jednak oczywiście do Ciebie, zastanów się z jakim kolorem bardziej się utożsamiasz, który bardziej pasuje do Twojego charakteru i temperamentu I pomyśl jeszcze o kwestii odrostów, która opcja będzie dla Ciebie wygodniejsza i mniej szkodliwa dla włosków
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 15:21   #52
agunia25
Raczkowanie
 
Avatar agunia25
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

Cytat:
Napisane przez Mia1612 Pokaż wiadomość
Ojej coraz więcej możliwości się tu pojawia Na Twoim przykładzie potwierdza sie reguła, że ładnemu we wszystkim ładnie Masz takie delikatne, reguralne rysy twarzy, przez co Twoja uroda jest uniwersalna i pasuje jej właściwie dużo rzeczy
Na pewno kontrast jasne oczy + ciemne włosy jest interesujący, sama ostatnio myślałam o takim połączeniu.. Z drugiej strony w blondzie wyglądasz tak jakoś.. promiennie i z klasą Uzupełnia Twój całokształt urody i bardziej komponuje się z dość jasnymi i delikatnymi brwiami (zauważ, że na 1szej fotce w ciemnych włosach, jaśniejsze o kilka tonów brwi od razu zdradzają, że jesteś brunetką z wyboru, a nie z natury i z jasną skórą.
Ostateczny wybór należy jednak oczywiście do Ciebie, zastanów się z jakim kolorem bardziej się utożsamiasz, który bardziej pasuje do Twojego charakteru i temperamentu I pomyśl jeszcze o kwestii odrostów, która opcja będzie dla Ciebie wygodniejsza i mniej szkodliwa dla włosków
dziekuje za komplementniespodzi ewalam sie
masz racje te wloski byly za ciemne i zeby nie wygladac zbyt blado i bez wyrazu musialam robic dosyc mocny make-up,a kiedy pojawialy sie odrosty to wygladalo to okropnie,kolezanka sie smiala ze wygladam jakbym lysiala z tymi jasniejszymi odrostami,brwi tez za jasne,a kiedy farba sie zmywala przebijal rudy i tez niezbyt dobrze w takim klorze wygladalam
no chyba postawie na sredni popielaty blond
a co myslisz o karmelkowych?ostatnio ma 100 mysli na minute
agunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 16:06   #53
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

Haha Myślę, że możesz zaryzykować, jeśli naprawdę, ale to naprawdę uparłaś się na ten karmelkowy Ale i tak moim zdaniem nie warto mieszać ciepłego odcienia włosów z chłodną urodą. Sama stwierdziłaś, że kiedy przebijał rudy, nie pasowało Ci to za bardzo.. A karmelkowy jest właśnie taką złocisto-rudawą mieszanką, pasującą najbardziej latynoskom, mulatkom, lub osobom o oliwkowej karnacji. Zazuważ, że taka Beyonce ślicznie wygląda w karmelu, bo wszystko ma ciepłe- oczy, skórę itp. A osobom w naszej strefie klimatyczniej, albo o skandynawskim typie urody pasują raczej chłodne, zgaszone barwy. Jeśli jednak uważasz, że ten karmel dodałby Ci pewności siebie i poczułabyś się bardziej kolorowo, to... popytaj się jeszcze kilku osób i wtedy się zdecyduj Może trafisz na swoją barwę, nigdy nie wiadomo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg beyonce2.jpg (14,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ali_Larter+June_17_2009.jpg (20,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z6751186O.jpg (49,8 KB, 19 załadowań)
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 17:53   #54
agunia25
Raczkowanie
 
Avatar agunia25
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

ale ta Beyonce jest zlotaja taka nie jestem
za to kolorek z drugiej fotki jest przesliczny,mysle ze zaryzykuje i pojde w strone chlodne blondu
tak sie zastanawiam ze teraz mam taki mieszany kolor troche zlotego,troche brazu,troche takich bardzo jasnych pasemek
i tak sobie mysle czy moglabym uzyc plukanki zeby sie pozbyc tego zlotego odcienia?nigdy nie uzywalam plukanek dlatego pytam
agunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 21:25   #55
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

Myślę, że mogłabyś spróbować. Płukanka raczej nie powinna zaszkodzić, a może lekko ochłodzić odcień włosów. Niestety nie wiem jak działa na te nierozjaśnione, ale myślę, że warto spróbować Tylko uważaj ze stężeniami! Lepiej rozcieńczyć mniejszą ilość płukanki, niż męczyć się z niebieskawym odcieniem :p
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 22:01   #56
Zapach deszczu
Zadomowienie
 
Avatar Zapach deszczu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: La Défense,Paris
Wiadomości: 1 643
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

Brąz, brąz, koniecznie brąz! Może pralinowy, albo gorzka czekolada i karmelowe refleksy?
Jeżeli mam być szczera to koszmarnie wyglądasz w blondach i to we wszystkich odcieniach. Dlatego nie warto juz kombinować z tym tylko pomyśleć o czymś czekoladowym. W tych ciemnych na fotkach wyglądasz lepiej niz w jasnych- mega rożnica, inna osoba.
Zapach deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 22:31   #57
agunia25
Raczkowanie
 
Avatar agunia25
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

[QUOTE=Zapach deszczu;13741564]Brąz, brąz, koniecznie brąz! Może pralinowy, albo gorzka czekolada i karmelowe refleksy?
Jeżeli mam być szczera to koszmarnie wyglądasz w blondach i to we wszystkich odcieniach. Dlatego nie warto juz kombinować z tym tylko pomyśleć o czymś czekoladowym. W tych ciemnych na fotkach wyglądasz lepiej niz w jasnych- mega rożnica, inna osoba.[/QUOT
teraz juz mam metlik w glowie
agunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 11:34   #58
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

Zgadzam się z Zapach deszczu w blondach nie wyglądasz za dobrze a już najgorzej w takich wpadających w żółty czy rudy.
Najlepszy będzie brąz.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 11:56   #59
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

Myślę, że powinnaś pomyśleć w którym kolorze czujesz się najlepiej To najprostsza recepta
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 05:30   #60
agunia25
Raczkowanie
 
Avatar agunia25
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: jaka grzywka,jaka fryzura:)

zastanawiam sie nad takimi kolorkami,co myslicie o nich?ryzykowac?
to jest szampon,jak by mi sie nie podobalo to i tak sie zmyje
bylabym plonaca brunetka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg amber.jpg (14,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cafe latte.jpg (14,7 KB, 24 załadowań)
agunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.