Nowa fryzura - pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-16, 00:43   #1
ewcia64
Przyczajenie
 
Avatar ewcia64
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
GG do ewcia64

Nowa fryzura - pomocy!


Cześć
Mam brązowe włosy siegajace prawie do pasa. Jestem niskiego wzrostu bo licze tylko 150, byc moze to tez ma jakies znaczenie w wygladzie dlugosci wlosow
Mam pewien problem, poniewaz mam od dluzszego czasu ochote na jakas zmiane. Marzy mi sie krotka fryzurka, dlugoscia gdzies do okolic ramion.
Niemam zielonego pojecia jak je sciac i czy wogole scinac, poniewaz niewiem czy krotka fryzurka bedzie pasowala do mojej twarzy.. Włosy pod wplywem wilgoci i deszczu a ostatnio coraz bardziej po umyciu zaczynaja mi sie krecic wiec nie wiem czy to nie bedzie problem przy krotszych wlosach..
Chcialam jeszcze dodac ze mam dopiero 15 lat wiec nie na wszystkie fryzury moge sobie pozwolic, w gre rowniez nie wchodzi farbowanie bo chcialabym zostac przy tym kolorze ktory mam, chodzi mi o samo sciecie ; )

Poomozcie prosze !
Czekam na przerozne propozycje i z gory dziekuje ; **
Do pomocy dolacze moja fotke
ewcia64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 12:36   #2
basia188
Raczkowanie
 
Avatar basia188
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nowa Wieś
Wiadomości: 259
GG do basia188
Dot.: Nowa fryzura - pomocy!

Witaj masz śliczne włosy!!Napewno chcesz je skrócic??Ale jak juz chcesz to może prosta rzywka i je wycieniowac albo coś takiego:
basia188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 12:38   #3
ewcia64
Przyczajenie
 
Avatar ewcia64
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
GG do ewcia64
Dot.: Nowa fryzura - pomocy!

Dziekuje ; )
Noo wlasnie nie wiem sama, znow szkoda mi ich scinac po tylu latach zapuszczania...
Hmm prosta grzywke juz raz mialam i raczej nie byl to dobry pomysl ; d dlatego wolalabym zostac przy takiej jaka mam teraz ;D
A moze znacie chociaz jakies fajne fryzurki na dlugie wlosy?
ewcia64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 22:28   #4
paweljk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 76
Dot.: Nowa fryzura - pomocy!

Jak masz ochotę na krótkie nie zastanawiaj się i ścinaj. Wiem że może Ci być żal ale włosy zawsze odrosną
paweljk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 11:59   #5
paznokietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 75
Dot.: Nowa fryzura - pomocy!

Moim zdaniem długie włosy to potęga kobiet Bardzo ladnie w nich wygladasz nie waż się ścinać Jedyne co to mozesz pomyśleć nad jakimś mocnym wycieniowaniem i to wszystko
paznokietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 09:46   #6
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Nowa fryzura - pomocy!

Ja bym ścięła bo jesteś niziutka i długie włosy to podkreślają, ja jak miałam włosy prawie do pasa przy wzroscie 163 to fryzjer mi tak powiedzial. ale szlam na mega sciecie i sciełam do lini brody w długich mialam proste wlosy a po scieciu wywijaly mi sie w kazda strone, ale ja to tylko podkreslalam kosmetykami do wlosow kreconych bo bardzo mi sie efekt podobal teraz w zyciu nie wrocilabym sie do tak dlugich wlosow, znacznie lepiej czuje sie w krotkich teraz mam juz za ramiona i nie moge doczekac sie sciecia;p zapuszczalam do studniowki ktora mam 9 stycznia i w tym dniu niedawno zpaisalam sie na obciecie zreszta zalozylam watek zeby dziewczyny pomogly mi cos wybrac a moja metamorfoza z długich na krótkie jest:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post11140297

teraz mam jednak troszku inna fryzurke ale chcialam ci pokazac moja przemiane. ja nie zaluje. jesli chcesz to scinaj a wlosy nie reka odrosna jesli bedziesz tego chciala
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.