Pomoc w wyborze sprzętu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-17, 13:40   #1
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4

Pomoc w wyborze sprzętu


Dziewczyny, potrzebuję rady. Szukam czegoś, co nazywa się agrafka/motylek do ćwiczenia wnętrza ud. Wybór jest spory, nie wiem czym się kierować - czy ktoś ma takie ustrojstwo i może coś polecić?


Od razu uprzedzę komentarze typu "są lepsze ćwiczenia na te partie i nie potrzeba sprzętu" - no niestety ja potrzebuję. Mam takie problemy ze stawami, że znakomitej większości ćwiczeń wykonywać nie mogę. Normalnie sprawę załatwiała siłownie, ale teraz - wiadomo:/
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-22, 10:12   #2
ania9821
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 1
Dot.: Pomoc w wyborze sprzętu

Jeżeli szukasz sprzętu fitness to sprawdź ten serwis ogłoszeniowy, znajdziesz tam różnego rodzaju sprzęt i akcesoria na siłownie - xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-12-22 o 13:23 Powód: Link.
ania9821 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-22, 11:58   #3
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Pomoc w wyborze sprzętu

Cytat:
Napisane przez ania9821 Pokaż wiadomość
Jeżeli szukasz sprzętu fitness to sprawdź ten serwis ogłoszeniowy, znajdziesz tam różnego rodzaju sprzęt i akcesoria na siłownie - xxx

Chyba nie przeczytałaś dokładnie co napisałam. Nie szukam stricte sprzętu, tylko rady jaki sprzęt kupić. Tak czy inaczej - już sprawę ogarnęłam.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-24, 22:51   #4
DagusiaaaPl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 90
Dot.: Pomoc w wyborze sprzętu

Jak sprawuje się u Ciebie to urządzenie? Faktycznie działa tak dobrze na wewnętrzne mięśnie ud? Ja niedawno zobaczyłam podobny motylek w internecie i bardzo się nim zainteresowałam. Jak dotąd zamówiłam matę, piłkę do ćwiczeń, taśmy, ciężarki i wałek do masażu ze sklepu MedSport z Piekar Śląskich. Ćwiczę z ich pomocą w domu i staram się regularnie biegać. W ciągu 2 miesięcy udało mi się zrzucić już 5 kilogramów.
DagusiaaaPl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-24 23:51:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.