Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-07, 10:58   #1441
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Przeszkoda Pokaż wiadomość
Ja też ��

No cena poraża tych mgiełek, ale przy tym 1+1 i z rabatem, można by wziąć �� ale na razie za dużo mam zapasów perfum. Muszę sobie darować na razie.
Z mgiełkami wyszło mi takie zamówienie (z użyciem rabatu 20 zł za punkty). Pewnie szału z tym kokosem nie będzie, skoro maksymalnie ze 2 godziny trwałości, ale chociaż przetestuję.

Łączna cena produktów: 54.72 zł Koszt dostawy: 0.00 zł Kod promocyjny: VOUCHER20 Razem do zapłaty: 54.72 zł 29392 Intensywna pomadka Grand Rouge 107. Lilas 1 14.90 zł 29158 Intensywna pomadka Grand Rouge 106. Mauve Pastel 1 14.90 zł 03307 Mgiełka do ciała i włosów Kokos 1 24.90 zł P00914 Kremowy żel pod prysznic Magia karité 1 0.01 zł D03307 Mgiełka do ciała i włosów Kokos 1 0.01 zł
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 12:11   #1442
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Przeszkoda Pokaż wiadomość
Ja też

No cena poraża tych mgiełek, ale przy tym 1+1 i z rabatem, można by wziąć ale na razie za dużo mam zapasów perfum. Muszę sobie darować na razie.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------


Nie miałam, ale się wypowiem. Ten przeciwzmarszczkowy mi się nie podoba, bardzo wysoko alkohol, może podrażniać i zobacz sobie opinię od najsłabszych, dziewczyny piszą, że tłusty i nie bardzo. Zwłaszcza za taką ochronę 30, a żeby było rzeczywiście tyle, co producent piesze, to musisz nałożyć bardzo dużo tego kremu., 1,25-2 ml, a pod makijaż tłustego kremu tyle nie nałożysz.

W ogóle to nie wiem, czemu YR ciągle wali do wszystkiego prawie alkohol w takich ilościach... Nawet kremy pod oczy z alko.
Czytałam opinie, ale zawsze wolę spytać tutaj, zdecydowanie mam większe zaufanie do dziewczyn z wątku, niż opinii na oficjalnej stronie Dlatego zależy mi na opinii kogoś, kto miał i używał
Teoretycznie każdy krem z filtrem wymaga nałożenia sporej ilości produktu, nie tylko ten z YR, także to nie jest problem.
A że alkohol jest zmorą...no jest Miałam krem Elixir Jounesse z filtrem i koszmarnie zalatywał spirytusem, nie zużyłam do końca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 07:54   #1443
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Też miałam serię elixir i oddałam koleżance bo nie dałam rady używać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 10:28   #1444
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

A mnie krem z serii Elixir pasował, ale to było kilka lat temu. Ciekawe, jak teraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-09, 19:57   #1445
ania2517
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Dostałam mejla z nową ofertą - są 3 propozycje kodów:
1) kod ZAPACH dodaje do koszyka wodę One Collection przy zakupie od 189 zł (zapach do wyboru)
2) kod 50PROCENT daje -50% przy zakupie co najmniej 2 kosmetyków (nie obejmuje zielonych punktów)
3) kod EXTRA50 to zniżka -50 zł przy zakupie od 199 zł (obejmuje zielone punkty i produkty już przecenione)
Oferta ważna do 16 marca.
ania2517 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-10, 05:41   #1446
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Testowałam je ostatnio w stacjo, były w szufladzie, bo nie mieli miejsca na półce, nie dlatego, że wycofują tzn. tak mi powiedziały bardzo elokwentne i poinformowane ekspedientki
Mięty w Garden Party nie czuć wcale, to tylko świeża róża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Potwierdzam, Garden Party to nie jest róża z miętą, choć zapach ładny. Jeżeli szukasz takiej prawdziwej mięty w perfumach i do tego róży, to polecam Ma Rose prowansalskiej marki Fragonard, w tym roku poznałam tę markę u samego źródła ale już jest dostępna w Polsce. Można nawet zamówić próbki czy odlewki, żeby nie wpakować się w zakup w ciemno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-10, 15:21   #1447
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Zrobiłam porównanie suchego olejku monoi. Ze składu wyleciał główny składnik, olejek moim zdaniem już nie powinien się nazywać "suchy", jest porównywalny z innymi olejkami. Zapach bardzo zbliżony, starsza wersja bardziej słodka. Nowy dłużej zostawia tłusty film na skórze i dłużej pachnie. Zamówiłam produkt z atomizerem, przyszedł bez. Już raz tak miałam przy płynie micelarnym. Zostawiam bez komentarza. Ten nowy sposób dozowania to jakieś nieporozumienie, wylewa się 2X więcej niż chcę, cała butelka uwalona, dramat.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20210310_160510.jpg (81,2 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20210310_160532.jpg (181,0 KB, 74 załadowań)
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-10, 20:19   #1448
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Odkryłam , że na Wizażu daaawno mnie nie było. Z trudem odnalazłam wątek dotyczący YR. Cieszę się, że istnieje. Dużo się zmieniło w samej polityce YR względem klientów. Na przykład strefy. Mam teraz złotą. I sobie chwalę. Bo robię sobie zapasy mego ukochanego zapachu Comme une Evidence. Choć przy ostatnim zamówieniu złamałam swą zasadę. Wybrałam serum Anti Age Global. Mater Dei! Cena wyrywa z kapci. Choć jak się wyżyłowałam się na Meteoryty Guerlaina, to nie powinnam marudzić. Muszę powiedzieć, że całkiem przyjemnie się to serum używa. Ładnie się wchłania, skóra jakby bardziej wypoczęta.
Co do oferty urodzinowej. Myślałam, że box, to będą choćby miniaturki. A tu mleczko do ciała. Chyba się starzeję, bo zaczynam marudzić na gratisy.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-10, 21:26   #1449
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez teofano Pokaż wiadomość
Odkryłam , że na Wizażu daaawno mnie nie było. Z trudem odnalazłam wątek dotyczący YR. Cieszę się, że istnieje. Dużo się zmieniło w samej polityce YR względem klientów. Na przykład strefy. Mam teraz złotą. I sobie chwalę. Bo robię sobie zapasy mego ukochanego zapachu Comme une Evidence. Choć przy ostatnim zamówieniu złamałam swą zasadę. Wybrałam serum Anti Age Global. Mater Dei! Cena wyrywa z kapci. Choć jak się wyżyłowałam się na Meteoryty Guerlaina, to nie powinnam marudzić. Muszę powiedzieć, że całkiem przyjemnie się to serum używa. Ładnie się wchłania, skóra jakby bardziej wypoczęta.
Co do oferty urodzinowej. Myślałam, że box, to będą choćby miniaturki. A tu mleczko do ciała. Chyba się starzeję, bo zaczynam marudzić na gratisy.
Mleczko do ciała to prezent urodzinowy "dla każdego". Goldy powinny zostać kod na box, ale coś to im nie działa. Zadzwoń na infolinię, po miesiącu może dostaniesz kodzik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-10, 21:39   #1450
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Zrobiłam porównanie suchego olejku monoi. Ze składu wyleciał główny składnik, olejek moim zdaniem już nie powinien się nazywać "suchy", jest porównywalny z innymi olejkami. Zapach bardzo zbliżony, starsza wersja bardziej słodka. Nowy dłużej zostawia tłusty film na skórze i dłużej pachnie. Zamówiłam produkt z atomizerem, przyszedł bez. Już raz tak miałam przy płynie micelarnym. Zostawiam bez komentarza. Ten nowy sposób dozowania to jakieś nieporozumienie, wylewa się 2X więcej niż chcę, cała butelka uwalona, dramat.
Jsk byłam w stacjo to Pani mi powiedziała, że teraz wszystkie płyny maja mieś zakrętkę i już nie będzie pompki bo się nie sprawdzała
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-10, 21:40   #1451
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Mleczko do ciała to prezent urodzinowy "dla każdego". Goldy powinny zostać kod na box, ale coś to im nie działa. Zadzwoń na infolinię, po miesiącu może dostaniesz kodzik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaaa to taka dodatkowa urodzinowa atrakcja. Dzięki za informację. Może ktoś doprosił się takowego boxa? Co tam było? Bo nie wiem czy zadręczać infolinię.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-10, 21:50   #1452
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez teofano Pokaż wiadomość
Odkryłam , że na Wizażu daaawno mnie nie było. Z trudem odnalazłam wątek dotyczący YR. Cieszę się, że istnieje. Dużo się zmieniło w samej polityce YR względem klientów. Na przykład strefy. Mam teraz złotą. I sobie chwalę. Bo robię sobie zapasy mego ukochanego zapachu Comme une Evidence. Choć przy ostatnim zamówieniu złamałam swą zasadę. Wybrałam serum Anti Age Global. Mater Dei! Cena wyrywa z kapci. Choć jak się wyżyłowałam się na Meteoryty Guerlaina, to nie powinnam marudzić. Muszę powiedzieć, że całkiem przyjemnie się to serum używa. Ładnie się wchłania, skóra jakby bardziej wypoczęta.
Co do oferty urodzinowej. Myślałam, że box, to będą choćby miniaturki. A tu mleczko do ciała. Chyba się starzeję, bo zaczynam marudzić na gratisy.
A ja Cię pamiętam, bo też kiedyś zajmowałam się decoupage i Cię kojarzyłam dzięki temu, z wątkiem byłam od początku (ale miałam inny nick wtedy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Aisha21, ta fanka Rose Absolue która ciągle o nich pisała założyłam konto dla tego wątku mając 19 lat, pierwsze pięć lat pisałam tylko tutaj. Chyba od III części.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2021-03-10 o 21:52
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-10, 22:05   #1453
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
A ja Cię pamiętam, bo też kiedyś zajmowałam się decoupage i Cię kojarzyłam dzięki temu, z wątkiem byłam od początku (ale miałam inny nick wtedy



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Achhh! Piękny czas. Szkoda, że wiele dziewczyn już się nie udziela. :/ Nawet zarzuciło rękodzieło. Ja z uporem maniaka ciągnę dalej. Nie tylko decoupage.

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Aisha21, ta fanka Rose Absolue która ciągle o nich pisała założyłam konto dla tego wątku mając 19 lat, pierwsze pięć lat pisałam tylko tutaj. Chyba od III części.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rose Absolue też miło wspominam. Miło pogadać po latach.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-10, 22:09   #1454
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez teofano Pokaż wiadomość
Rose Absolue też miło wspominam. Miło pogadać po latach.
Na Niemuzycznej Pięciolinii cała seria Secrets d'Essences została uznana za genialną, można poczytać recenzje Rose Oud czy Voile d'Ambre... YR zrobił duży błąd, że ją zamknęli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-10, 22:13   #1455
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Na Niemuzycznej Pięciolinii cała seria Secrets d'Essences została uznana za genialną, można poczytać recenzje Rose Oud czy Voile d'Ambre... YR zrobił duży błąd, że ją zamknęli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj! Parę rzeczy niepotrzebnie wycofali. Czasem działania firm nie rozumiem.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-10, 22:57   #1456
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

To prawda, Secrets Desences byla unikalna a nie te popłuczyny One collection czy jej im tam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 09:34   #1457
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Zrobiłam porównanie suchego olejku monoi. Ze składu wyleciał główny składnik, olejek moim zdaniem już nie powinien się nazywać "suchy", jest porównywalny z innymi olejkami. Zapach bardzo zbliżony, starsza wersja bardziej słodka. Nowy dłużej zostawia tłusty film na skórze i dłużej pachnie. Zamówiłam produkt z atomizerem, przyszedł bez. Już raz tak miałam przy płynie micelarnym. Zostawiam bez komentarza. Ten nowy sposób dozowania to jakieś nieporozumienie, wylewa się 2X więcej niż chcę, cała butelka uwalona, dramat.
czyli ten olejek zamowilas ? https://www.yves-rocher.pl/uniwersal...ialo_and_wlosy

tu na stronie jest chyba stary sklad jeszcze...?
pamiętam, że sporo osób ten olejek chwaliło..., chcialam sobie na
lato zamówić,a to juz chyba nie warto...

ten olejek chyba ma lepszy sklad? (moze mi ktoś ocenic, kto sie bardziej zna?)
https://www.yves-rocher.pl/orientaln...z_platkami_roz

Składniki
Poniższa lista składników może ulec zmianie, zalecamy sprawdzić etykietę na produkcie:
HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL•ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL•COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL•CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL•MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL•ROSA DAMASCENA FLOWER•PARFUM/FRAGRANCE
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 10:42   #1458
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88569044]czyli ten olejek zamowilas ? https://www.yves-rocher.pl/uniwersal...ialo_and_wlosy

tu na stronie jest chyba stary sklad jeszcze...?
pamiętam, że sporo osób ten olejek chwaliło..., chcialam sobie na
lato zamówić,a to juz chyba nie warto...

ten olejek chyba ma lepszy sklad? (moze mi ktoś ocenic, kto sie bardziej zna?)
https://www.yves-rocher.pl/orientaln...z_platkami_roz

Składniki
Poniższa lista składników może ulec zmianie, zalecamy sprawdzić etykietę na produkcie:
HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL•ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL•COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL•CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL•MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL•ROSA DAMASCENA FLOWER•PARFUM/FRAGRANCE[/QUOTE]Tak, ten skład jest aktualny, tylko zdjęcia nie zmienili. Jeśli szukasz po prostu olejku z ładnym zapachem, to będziesz zadowolona. Ale suchy olejek to już moim zdaniem nie jest, przynajmniej w porównaniu z poprzednią wersją - skóra w tej nowej dużo dłużej jest natłuszczona. Na lato chcę czegoś lżejszego, żeby piasek i kurz nie lepił się do posmarowanych łydek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Luna1818 Pokaż wiadomość
Jsk byłam w stacjo to Pani mi powiedziała, że teraz wszystkie płyny maja mieś zakrętkę i już nie będzie pompki bo się nie sprawdzała
Dobrze że mam jeszcze stare opakowania, przekręcę zakrętki i będzie git. Ale serio u Was się nie sprawdzały? Do mnie nigdy nie przyszła żadna wadliwa, a rozlany olejek ze "zwykłą" nakrętka już był. Mam wrażenie że to jakaś ściema i cięcie kosztów.

A nawet jeśli tak chcą robić to niech sobie robią, ale może by warto zdjęcie zmienić, ehhh...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez teofano Pokaż wiadomość
Aaaa to taka dodatkowa urodzinowa atrakcja. Dzięki za informację. Może ktoś doprosił się takowego boxa? Co tam było? Bo nie wiem czy zadręczać infolinię.
Jakieś 100 postów temu było zdjęcie żel mango 400 ml, krem do rąk tropicale, krem do twarzy rumianek w tubce i balsam czy odżywka do włosów, nie pamiętam dokładnie. Oczywiście nic za darmo, dodają box do zakupów od 99 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 13:43   #1459
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Dziękuję. Ja na Wizaż wróciłam wczoraj po kilku latach. Ataki reklam doprowadzały mnie do szału. Teraz jestem starsza, spokojniejsza. Może wytrzymam. 99 zł? Spokojnie uzbieram. U nich to taki standard jak dla mnie. Samymi balsamami dam radę. Pod tym względem można mówić mi "mumia".
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-11, 17:02   #1460
asdfmovie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Ostatnio kupuje jak opętana w yr 😆 chciałabym skompletować pędzle od nich, ale czy ktoś ma opinie o nich? Kocham ich kosmetyki, ale wiadomo jak to jest z tymi opiniami za punkty
asdfmovie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 17:04   #1461
asdfmovie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

I czy ktoś z was ma opinie o powerbanku z koła fortuny? niby gratis od 90 zł, ale szkoda żeby po tygodniu przestał działać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 90151369-42DF-459E-8674-27B677CB9DAF.jpeg (73,1 KB, 81 załadowań)
asdfmovie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 17:53   #1462
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez asdfmovie Pokaż wiadomość
Ostatnio kupuje jak opętana w yr 😆 chciałabym skompletować pędzle od nich, ale czy ktoś ma opinie o nich? Kocham ich kosmetyki, ale wiadomo jak to jest z tymi opiniami za punkty
Ja mam te pędzle dostępne online są ładne estetycznie, miękkie, dobrze się ich używa, nic się z nimi nie dzieje - jak najbardziej polecam
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 18:00   #1463
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 362
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez asdfmovie Pokaż wiadomość
Ostatnio kupuje jak opętana w yr 😆 chciałabym skompletować pędzle od nich, ale czy ktoś ma opinie o nich? Kocham ich kosmetyki, ale wiadomo jak to jest z tymi opiniami za punkty
Ja mam pędzle od nich już ponad rok i jestem bardzo zadowolona
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 19:30   #1464
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

A mi dziś przyszedł kod na box. Bez pisania do nich. Ważny do końca kwietnia.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 22:21   #1465
_hiver_
Kobieta zimowa
 
Avatar _hiver_
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2 098
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez teofano Pokaż wiadomość
Oj! Parę rzeczy niepotrzebnie wycofali. Czasem działania firm nie rozumiem.
Stare perfumy YR, które kiedyś podobały mi się, ale nie uważałam ich za coś wybitnego, teraz bardzo doceniłam.

Znalazłam ostatnio różne miniaturki, próbki, część nawet nie otwieranych, np. dziś przypomniałam sobie mimozę YR (Pur desir de mimosa), a ostatnio też So elixir eau de toilette, wolę niż edp, świetlisty, idealny na słoneczną wiosnę.


Może doradzicie mi, jak najkorzystniej zrobić zapas szamponu i odżywki z ZP? z ofertą gold, rabatem za punkty lub z jakimś kodem?
__________________
📚 79/75 w 2023
109/100 w 2022
104/100 w 2021

_hiver_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 22:27   #1466
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez asdfmovie Pokaż wiadomość
Ostatnio kupuje jak opętana w yr 😆 chciałabym skompletować pędzle od nich, ale czy ktoś ma opinie o nich? Kocham ich kosmetyki, ale wiadomo jak to jest z tymi opiniami za punkty
Dla mnie najlepszy ich pędzel to ten do różu (skośny) i kabuki (ten chowany/ wykrecany) ale te do oczu (koci języczek i do blendowania ?) mnie drapią w powieki
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 23:07   #1467
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez _hiver_ Pokaż wiadomość
Stare perfumy YR, które kiedyś podobały mi się, ale nie uważałam ich za coś wybitnego, teraz bardzo doceniłam.

Znalazłam ostatnio różne miniaturki, próbki, część nawet nie otwieranych, np. dziś przypomniałam sobie mimozę YR (Pur desir de mimosa), a ostatnio też So elixir eau de toilette, wolę niż edp, świetlisty, idealny na słoneczną wiosnę.


Może doradzicie mi, jak najkorzystniej zrobić zapas szamponu i odżywki z ZP? z ofertą gold, rabatem za punkty lub z jakimś kodem?
Można wziąć dwa promocyjne zestawy do włosów z kodem VOUCHER20. Ewentualnie jeszcze dorzucić trzeci szampon/odżywkę, wykorzystując punkty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez SilverMist
Czas edycji: 2021-03-11 o 23:31
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 23:24   #1468
_hiver_
Kobieta zimowa
 
Avatar _hiver_
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2 098
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
Można wziąć dwa promocyjne zestawy do włosów z kodem VOUCHER20. Ewentualnie jeszcze dorzucić trzeci, wykorzystując na niego punkty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję bardzo
Zamówienie dostawą gratis gold:
2x Zestaw odbudowujący do włosów
KOD: I1876
Punkty za produkt: 47
47,80 zł
1x Szampon odbudowujący z olejkiem jojoba
KOD: 56960
0,01 zł
1x Oliwkowy zestaw do dłoni
KOD: PI2081
0,01 zł
Razem:
47,82 zł
__________________
📚 79/75 w 2023
109/100 w 2022
104/100 w 2021


Edytowane przez _hiver_
Czas edycji: 2021-03-11 o 23:51
_hiver_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 07:51   #1469
love_figo
Raczkowanie
 
Avatar love_figo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 248
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

A ja ostatnio sobie pomyślałam, ze brakuje mi kilku podstawowych kosmetyków w YR. Normalny antyperspirant w sprayu, w kulce, płyn do higieny intymnej, pasta do zębów... to są takie codziennie rzeczy, które z chęcią mogłabym zamówić u nich. A tak to tylko same balsamy, sera itp których mam zapasy. Jedynie żele pod prysznic i szampony są moimi ulubieńcami które kupuje nagminnie, ale i tak to wychodzi z raz na pół roku... takie moje przemyślenia spod prysznica.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
love_figo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 08:10   #1470
marlenaa08
Raczkowanie
 
Avatar marlenaa08
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 299
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez love_figo Pokaż wiadomość
A ja ostatnio sobie pomyślałam, ze brakuje mi kilku podstawowych kosmetyków w YR. Normalny antyperspirant w sprayu, w kulce, płyn do higieny intymnej, pasta do zębów... to są takie codziennie rzeczy, które z chęcią mogłabym zamówić u nich. A tak to tylko same balsamy, sera itp których mam zapasy. Jedynie żele pod prysznic i szampony są moimi ulubieńcami które kupuje nagminnie, ale i tak to wychodzi z raz na pół roku... takie moje przemyślenia spod prysznica.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też o tym kiedyś myślałam, właśnie jakiś fajny płyn do higieny intymnej by się przydał, jeśli miałby dobry skład, to chętnie bym się skusiła. Mogliby też zrobić jakąś serię łagodnych, delikatnych kosmetyków dla dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenaa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-19 11:28:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.