mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-29, 19:25   #1
beatka116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16

mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady


Witam! Wiem że jest kilka wątków na ten temat ale nie znalałam tego o co mi chodzi. Jeszcze nigdy nie robiłam depilacji okolic bikini. Nogi i pachy golę maszynką od początku czyli już dłuższy czas. Nadchodzi lato i też mam swoje 17 latek i chciałabym zacząć golić bikini. Tu pojawia się problem, bo nie wiem jak się za to zabrać. Czytałam o depilacji depilatorem ale nie chciałabym by zaczęły wrastać mi włoski, zastanawiam się czy wosk na ten całkiem pierwszy raz nie będzie zbyt bolesny?? Dziewczyny pisały też o użyciu pensety hmm może to jest rozwiązanie ale całkiem nie wiem jak się za to zabrać. Wiem że może zabrzmi to dziwnie ale "bikini" obejmuje tylko włoski te na "górze" czy między "udami" też?? Proszę o rady.

Pozdrawiam, z góry dzięki
beatka116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 20:47   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

Depilację bikini - szczególnie pierwszy raz warto zrobic u doświadczonej kosmetyczki. Szybko , wprawnie ,fachowo , mniej bolesnie niż eksperymenty w domu i większa szansa ,że włoski nie będą wrastały a efekt utrzyma się dłużej. Depilator odradzam, pęsetą będzie bolało i długo trwało , po goleniu często wrastają włosy ,a odrost jest już po dwóch dniach. Najlepszy jest ciepły wosk. To jak głęboko będziesz chciała wydepilować bikini zależy od Ciebie. Ja w gabinecie robię zawsze depilację także na wewnętrznej stronie ud.
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 22:05   #3
beatka116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

Czyli na pierwszy raz mam się wybrać do kosmetyczki. A potem będę mogła już się zając odrastającymi włoskami sama? Będę musiała się rozejrzeć po gabinetach bo chyba nie wszytskie mają tą usługę w ofercie...
A jak długo po wosku efekt się utrzymuje??
beatka116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 10:26   #4
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

Polecam zapoznanie się z tym wątkiem https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=60465
Mozesz zrobic np. tylko linie bikini, mozesz zrobic bikini brazylijskie(calosc).
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 20:30   #5
beatka116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

a czy po wosku włosy wrastają tak jak po depilatorze?? Może macie jakiś dobry wosk do polecenia?? Z jakiej firmy itd.
beatka116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 20:47   #6
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

Depilacja woskiem okolic bikini jest różna, na pewno trzeba zarezerwować sobie na to cały dzien i mieć szerokie ubrania, bo wszystko tam będzie podrażnione, czytałam też kiedyś artykuł jednej kobiety na ten temat - po zerwaniu pierwszego paska miała mroczki przed oczami, więc musi nieźle boleć, no ale wiadomo,to wrazliwe miejsca. Osobiście boje się bólu i inwestuje 10 minut co 2 dzien na golenie
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 21:03   #7
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

pisałam wcześniej ,że ten zabieg najlepiej zrobi doświadczona kosmetyczka,można próbować też zrobić depilację samodzielnie w domu ,ale to dość trudne. Do samodzielnej depilacji polecam elastyczny wosk na ciepło , który zrywa się bez pasków. Jest to produkt profesjonalny ,bardzo dobry do depilacji małych powierzchni , także na twarzy i do pach. Mam go w ofercie.Jest w opakowaniu 400g i starcza na sporo zabiegów. Po wosku wrastanie włosów nie jest takim problemem.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-02, 17:11   #8
beatka116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

Cytat:
Napisane przez Beata
Mam go w ofercie.Jest w opakowaniu 400g i starcza na sporo zabiegów.
tzn?? można go zamówić?? czy jak się przychodzi na zabieg?
beatka116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 17:34   #9
sunset217
Raczkowanie
 
Avatar sunset217
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 72
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

Ja również chciałam zapytać o depilację okolic bikini, a konkretnie czy można w gabinecie kosmetycznym wydepilować włoski z tylnej części naszego ciała , czy również jest to w ofercie?
Ja osobiście byłam raz u kosmetyczki i niestety po tym zabiegu miałam kilka siniaków/krwiaczków. Ale muszę z czystym sumieniem przyznać, że jest to niezwykły komfort, a włoski mi zaczęły odrastać dopiero po miesiącu.
Pozdrawiam
sunset217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 11:15   #10
beatka116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

Przeczytałam teraz o depilacji cukrowej, co sądzicie o tym? Może na pierwszy raz to będzie idealna metoda?? A przed jej wykonaniem przyciąć trochę włosy w okolicy bikini?? Może któraś z Was używa tego sposobu??
beatka116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 12:25   #11
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

Cytat:
Napisane przez czarna_orchidea21
Depilacja woskiem okolic bikini jest różna, na pewno trzeba zarezerwować sobie na to cały dzien i mieć szerokie ubrania, bo wszystko tam będzie podrażnione, czytałam też kiedyś artykuł jednej kobiety na ten temat - po zerwaniu pierwszego paska miała mroczki przed oczami, więc musi nieźle boleć, no ale wiadomo,to wrazliwe miejsca. Osobiście boje się bólu i inwestuje 10 minut co 2 dzien na golenie
jak widac kazda z nas ma inna tolerancje na bol. ja robilam depilacje woskiem u kosmetyczki i nie bylo tak zle . myslalam, ze bedzie gorzej. teraz zamierzam sama sie za to zabrac.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-04, 14:30   #12
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

Beatko ja sie bawilam z pastą cukrową i przyznam że jest to dobra metoda ale strasznie lepka fakt, najlepiej skrócic troszke wloski zwlaszcza za pierwszym razem. potem juz nie bedą one takie dlugie i gęste..co do wrastania, to wydaje mi sie, że nie zalezy to od sposobu depilacji ale raczej od sklonności danej osoby..mnie niestety nawet po pascie wrastaly, ale przyznam, że efekt byl dlugotrwaly...maszynki Ci odradzam, bo dość że depilacje musisz powtarzac praktycznie codzinnie, wloski są coraz mocniejsze, do tego latwo o podrażnienie i skalecznie, a poza tym niestety ale wloski lubia się potem rozprzestrzeniać na uda jak chodzilam na aerobik to niestety spotkal mnie taki przykry widok, że dziewczyna miala wloski az na udach...musisz sama eksperymentować niestety i wybrać mniejsze zlo
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 16:22   #13
letnia_pajęczyna
Raczkowanie
 
Avatar letnia_pajęczyna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 47
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

Ja depiluję sobie okolice bikini sama, woskiem w plastrach. Jak dla mnie jest to dosyć bolesny zabieg ale, da się przeżyć. Na pewno lepszy wosk niż maszynka! Niestety jest jeden mankament tej metody, włoski odrastają mi już po tygodniu, mimo tego, że jestem jasną blondynką
letnia_pajęczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 17:27   #14
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

Cytat:
Napisane przez letnia_pajęczyna
Ja depiluję sobie okolice bikini sama, woskiem w plastrach. Jak dla mnie jest to dosyć bolesny zabieg ale, da się przeżyć. Na pewno lepszy wosk niż maszynka! Niestety jest jeden mankament tej metody, włoski odrastają mi już po tygodniu, mimo tego, że jestem jasną blondynką

widać każdy jest inny..ja jestem ciemną blondynką i mi zaczęły odrastać po około3-4 tygodniach niestety nie obyło się bez wrastania myśle czy nie przejść całkowicie na duo bikini, ale jest niestety krótkotrwały i nie tak dokladny
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 10:52   #15
beatka116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

no to może zdecyduje się na tą depilacje cukrowo jakoś to najbardziej do mnie przemawia rozjerzę się jeszcze u mnie w mieście czy kosmetyczki mają taką usługę to wtedy skorzystam u fachwoca
beatka116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 11:50   #16
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

Ja korzystalam z depilatora do niedawna.. ale tam nizej juz nie, bo chyba bym umarla z bolu. a "na wierzchu" to jeszcze znosne :P
Niestety wrastanie wloskow to najgorsza rzecz jaka moze byc, wiec postanowilam wrocic do maszynki.
Fakt, ze wloski czuc w dotyki juz na drugi dzien, ale zawsze mozna co jakis czas uzyc jakiejes depilacji typu plastry czy zwrocic sie o pomoc do kosmetyczki jak juz bedzie tak zle. No coz, nie ma lekko
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 19:16   #17
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

lepiej zostan przy maszynkach lub kremach do depilacji,ja wyrywalam wloski pesetka ,codziennie po troche ale nie bylo tego az tak duzo i przez trzy miesiace bylo super ,gladziutka skora potem sie dopiero zaczelo,wychodzily mi czerwne bolace gulce spowodowane wrastaniem wloskow i nic nie pomagalo ,nawet pilingi ,mam od tamtego czasu ciemne ,brzydkie plamy w miejscach gdzie byly owe gulce ,tak ze szczerze odradzam wyrywanie z cebulkami
grazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 19:38   #18
Jota
Raczkowanie
 
Avatar Jota
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 449
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

Ja powiem inaczej Jeśli nie masz bujnego owłosienia, które wyłazi, gdy idziesz na plaże , to lepiej nic nie rób. Raz zaczniesz golić czy wyrywać to już nigdy nie zaznasz spokoju. Zobacz na inne wątki, jakie kłopoty mają dziewczyny - wrastające włoski, krostki, czerwone ślady, zabarwienie skóry na ciemniejszy kolor. Gdybym to wiedziala nigdy bym się za to nie zabierała. Lepiej skracać włosy nożyczkami.
__________________
O nadziejo przedziwna...
Jota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 20:29   #19
aleksandra07
Przyczajenie
 
Avatar aleksandra07
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 21
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

Kiedyś Na Jakimś Forum Naczytałam Sie Ile Bulu Sprawia Depilacja U Kosmetyczki Woskiem Lub Matodą Cukrową I Znalazłam Fajny Sposób: Kupiłam Sobie Krem Do Depilacji Okolic Bikini Firmy Sally Hansen Na Allegro + Lotion Tej Samej Firmy Do Trudnego Owłosienia. Ten Krem I Lotion Jest Naprawde Dobrej Jakości Przy Tym Zero Bulu I Dobre Nawilzenie. Przy Pierwszym Razie Włoski Mozna Troche Przyciąć A Potem Stosowac Taki Krem Systematycznie,ja To Robie Raz Na Tydzień Aby Mieć Stale ładny Efekt. Włoski Odrasttają Różnie Moze Ty Np Bedziesz To Robic Raz Na 10-14 Dni To Sprawa Indywidualna.warto Zainwestować W Dobry Krem Wtedy Oszczędzisz Sobie Bulu I Problemów Typu Krostki I Rany. Pozdrawiam!!!
aleksandra07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-06, 22:19   #20
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

Cytat:
Napisane przez grazia
lepiej zostan przy maszynkach lub kremach do depilacji,ja wyrywalam wloski pesetka ,codziennie po troche ale nie bylo tego az tak duzo i przez trzy miesiace bylo super ,gladziutka skora potem sie dopiero zaczelo,wychodzily mi czerwne bolace gulce spowodowane wrastaniem wloskow i nic nie pomagalo ,nawet pilingi ,mam od tamtego czasu ciemne ,brzydkie plamy w miejscach gdzie byly owe gulce ,tak ze szczerze odradzam wyrywanie z cebulkami

ja polecam pesetke używam od dawna raz na jakiś czas. Wadą jest, że trwa to dość długo no i za pierwszym razem boli ale później jakie efekty! no i np teraz wogóle nie boli. Na podrażnienie polecam SUDOCREM(w aptece ok 15 zł) Po jednym zabiegu pencetka mam spokój na jakieś 1,5 tygodnia.
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 23:29   #21
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

Martek a Tobie nie wrastają? bo ja przyznam ze dlugo mialam spokoj ale potem niestety problem z wrastaniem jedynie tyle mam dobrze, ze u mnie wszystko ładnie sie goi a blizny znikaja bez śladu..ja polecam krem krem i jeszcze raz krem..najmniej problemow z nimi
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 13:22   #22
ewunia57
Przyczajenie
 
Avatar ewunia57
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

ja depiluje okolice bikinie kremem depilujacym veet. Trzymam tylko 3 minuty i latwo bez bolenie odchodza wloski. Fakt ze szybko odrastaja ale skora jest delikatna i nie pozostawia zadnych podraznien.
ewunia57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 20:10   #23
aleksandra07
Przyczajenie
 
Avatar aleksandra07
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 21
Red face Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

w 100% racja, popieram ewunie, tak jak juz pisałam kremy sa fajne, nic nie boli,nie ma krostek ani ran!! przy tym mozna na rynku kupić naprawde fajne ,skuteczne kremy, które ładnie pachną i powoduja ,ze depilacja jest przyjemnością a nie bolesnym obowiązkiem!!!
aleksandra07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 20:29   #24
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

Kasiek czasami wrastają ale na szczeście tylko czasami. Teraz np już tydzień mam spokój, skóra jak pupa niemowlaka ja jestem zadowolona z pencetki, z kremem miałam raz tylko doczynienia, też było ok, ale efekt za krótki.
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 20:56   #25
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

dziewczyny, ale kremem chyba można wydepilować okolice bikini, a nie całą strefę intymną? czy się mylę? ja do tej pory stosowałam pęsetkę do okolic, a resztę włosków tylko przycinałam nożyczkami. tylko że robią mi się jednak krostki i włoski odrastające czasami wrastają, no a blizny nie goją się za szybko. dlatego trochę obawiam się iść na depilację do kosmetyczki, bo wrastające włoski na całej strefie jednak mnie odstraszają...
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 21:00   #26
lulum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 108
GG do lulum
Question jak wygląda depilacja okolic bikini u kosmetyczki?

Mam pytanie? Jak wygląda depilacja okolic bikini w gabinecie kosmetycznym?
Mam tu na mysli depilację także owłosienia ze wzgórka łonowego, bo jesli dobrze rozumiem to okolice bikini siegają tylko tam gdzie linie bielizny?
czy tez jestem w błędzie?
proszę o wyjaśnienie.
lulum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 16:39   #27
ewunia57
Przyczajenie
 
Avatar ewunia57
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

Cytat:
Napisane przez lilly78
dziewczyny, ale kremem chyba można wydepilować okolice bikini, a nie całą strefę intymną? czy się mylę? ja do tej pory stosowałam pęsetkę do okolic, a resztę włosków tylko przycinałam nożyczkami. tylko że robią mi się jednak krostki i włoski odrastające czasami wrastają, no a blizny nie goją się za szybko. dlatego trochę obawiam się iść na depilację do kosmetyczki, bo wrastające włoski na całej strefie jednak mnie odstraszają...


Ja to cala strefe intymna depiluje tylko ze trzeba uwazac zeby sie nie dostalo tam gdzie nietrzeba dlatego tam gdzie nie chce zeby dostal sie krem przykrywam wacikiem.
ewunia57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 17:08   #28
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

ewunia, a powiedz jakiego kremu używasz i na jak długo starcza taka depilacja, a i jeszcze czy potem odrastające po kremie włoski nie swędzą bardzo?
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 17:26   #29
ewunia57
Przyczajenie
 
Avatar ewunia57
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

Cytat:
Napisane przez lilly78
ewunia, a powiedz jakiego kremu używasz i na jak długo starcza taka depilacja, a i jeszcze czy potem odrastające po kremie włoski nie swędzą bardzo?


uzywam veeta i starcza on mi na jakies 8 razy. Mnie wogole nie swedzi. Jak narazie uzywam go rok i jeszcze mnie nie zawiodl
ewunia57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 07:52   #30
beatka116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16
Dot.: mój pierwszy raz z depilacją bikini proszę o rady

Cytat:
Napisane przez Jota
Ja powiem inaczej Jeśli nie masz bujnego owłosienia, które wyłazi, gdy idziesz na plaże , to lepiej nic nie rób. Raz zaczniesz golić czy wyrywać to już nigdy nie zaznasz spokoju. Zobacz na inne wątki, jakie kłopoty mają dziewczyny - wrastające włoski, krostki, czerwone ślady, zabarwienie skóry na ciemniejszy kolor. Gdybym to wiedziala nigdy bym się za to nie zabierała. Lepiej skracać włosy nożyczkami.
konkretnie to chciałam wyrównać linie bikini by przy węższych majteczkach nie wychodziły włoski.

A przy przycięciu nożyczkami przecież włoski odrastają mocniejsze?? czy się myle??

a jakbym zakupiła ten krem do depilacji z veeta to nadawałby się właśnie do wyrównania włosków "na górze"

zastanawiam się nadal na wypróbowaniem pensetki, jednak piszecie że też wrastają włosy hmmm może jest to coś innego ale przy wyrywaniu pensteką włosów na brwi nic się nie dzieje

spróbuje się "pobawić" z pensetką i się zobaczy, a potem może zakupie krem
beatka116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-27 19:54:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.