Kosmetyki dla m³odego mê¿czyzny(Twarz, Cia³o, W³osy, Rêce ) - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielêgnacji twarzy i cia³a oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-11-24, 21:40   #1
Iwon92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 2

Kosmetyki dla m³odego mê¿czyzny(Twarz, Cia³o, W³osy, Rêce )


Witam mam na imiê Mateusz mam 22 lata i chcia³bym prosiæ specjalistów o rade jak zadbaæ o siebie i jakich kosmetyków u¿ywaæ. Przyszed³ czas by zadbaæ o siebie i cerê itp. Niestety teraz wiêkszo¶æ ludzi patrzy jak cz³owiek wygl±da czy zadbany czy te¿ nie. Postaram siê opisaæ najdok³adniej, jakich kosmetyków i jak u¿ywam. Proszê o rade jakie inne kosmetyki mogê u¿ywaæ i liczmy ¶rednia cenê czyli do 40 -50z³ maksymalnie za preparat.
1.W³osy;
Mycie codziennie;
-Szampon nivea men ka¿dego rodzaju
-Szampon nivea 2w1 z od¿ywk±
-Szampon Joanna Natura z od¿ywk± do wszystkich typów w³osów
Rodzaj w³osów t³uste ,gêste, grube, s³one do ³upie¿u
Nawet ¿el Joanna ekstremalny nie mo¿e na d³ugo u³o¿yæ w³osów a wygl±dam czêsto jak by we mnie piorun trafi³ bo nie mogê u³o¿yæ w³osów
2.Twarz;
Cera T³usta \ mieszana z naciskiem na t³ust± troszkê brodzikowa i pary zapchane
Tonik 3-4 razy dziennie ;
-Nivea matuj±cy cera t³usta i mieszana
-Nivea oczyszczaj±cy Stay Clear
-Soraya Care Control
¯el do mycia 1 dzienie ;
-Soraya Core Control
-Nivea All-IN-1
-Nivea Clean Deeper
-Nivea Wash OFF
-Moæ siarkowa
-Joanna Peeling
Kremy ;
-Rano Eveline pure control
-Popo³udniu krem nawil¿aj±cy Nivea albo cztery pory roku
-Na noc krem regeneruj±cy niedoskona³o¶ci Nivea ANTI-SPOT i inne nivea
Maseczki;
Zaja nawil¿aj±ca 2 razy w tygodniu
Golenie krem po goleniu Zaja men
Myd³o siarkowe 3 razy w tygodniu
Jaka paste polecacie by wybieli³a ¿eby a nie zniszczy³a szkliwa, bo blend a med. Nie dzia³a na mnie
3.Cia³o
¯el do mycia cia³a;
-Nivea ka¿dego rodzaju
Balsam do cia³a Joanna ka¿dy rodzaj
Myd³o nivea ka¿dy rodzaj
D³onie i paznokcie
Krem do rak nivea
Z góry dziêkuje za rade i proszê o szczegó³y ja stosowaæ preparaty które polecicie bo ja jestem zielony w tych sprawach i proszê o wyrozumia³o¶æ.
Iwon92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-26, 23:11   #2
201701261449
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 1 402
Dot.: Kosmetyki dla m³odego mê¿czyzny(Twarz, Cia³o, W³osy, Rêce )

Bycie zadbanym niekoniecznie oznacza wklepywanie w siebie tony kosmetyków dla mnie zadbany facet to taki, który u¿ywa myd³a, antyperspirantów, maszynki (nie tylko do brody ) i wody zapachowej. No, krem czasem mo¿e wklepaæ, ¿eby nie szorowaæ mnie po twarzy

Dla mnie, minimalistki z wyboru (od jakiego¶ czasu ) u¿ywasz zbyt wielu kosmetyków.

Nie ma kosmetyków idealnych, nie podamy ci, które preparaty masz konkretnie kupiæ.
Ja uwa¿am, ¿e szampon przeciw³upie¿owy jest ok, mog³abym poleciæ ci wcierki zmniejszaj±ce przet³uszczanie, ale je¶li nie chce ci siê w to bawiæ, to u¿ywaj tego, co dotychczas z tym, ¿e przeciw³upie¿owe to z regu³y mocne zdzieraki i lepiej rozcieñczaj szampon (w d³oni, w kubeczku) z wod± niewielk± ilo¶æ.

Cera, mówisz, ¿e t³usta, szczególnie na brodzie. Równie¿ uwa¿am, ¿e jeden tonik, do cery mieszanej na przyk³ad by³by w porz±dku. Uwa¿aj tylko, cy w sk³adzie nie sta³ zbyt wysoko (lub wcale) mineral oil lub alcohol denat. bo pierwszy zapcha, drugi wysuszy. Tak samo ¿el do mycia twarzy.

Krem na dzieñ matuj±cy, na wieczór bogatszy, nawil¿aj±cy, je¶li nie masz problemów z bardzo such± skór± nie potrzebujesz intensywnego od¿ywiania.

Warto rozejrzeæ siê za balsamem do cia³a, szczególnie w zimie mo¿e byæ przydatny.

Krem do r±k jest tak naprawdê bez znaczenia, ja polecam te z ziaji, bo ³adnie i szybko siê wch³aniaj±.

Maseczka do twarzy nie musi byæ nak³adana tak czêsto, skoro nie masz z ni± zbyt wielu problemów. Raz w tygodniu bêdzie ok.

No i peeling, skoro ju¿ o twarzy mówimy. Mo¿esz kupny, ale ekonomiczniej i równie dobrze bêdzie wsypaæ ³y¿eczkê cukru do miseczki, dolaæ ³y¿eczkê ¿elu do twarzy u¿ywanego codziennie i umycie tym twarzy. Pó¼niej nie trzeba jej ponownie myæ.

A tak po prawdzie: wygl±d jest wa¿ny, pewnie, ale nie wyobra¿am sobie faceta, który ma wiêcej mazide³ ode mnie.
Naprawdê potrzebujesz tego wszystkiego, skoro nie masz problemów z twarz± czy skór±?

Dbaj o siebie i dla siebie


Dopiszê: przy bezproblemowej cerze korzystaj z produktów przeznaczonych dla mê¿czyzn. Nie s± takie z³e
201701261449 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-11-27 00:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.