Mamy wrześniowe 2021 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-08-02, 15:36   #4981
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88837780]
Jeszcze tak pomyślałam, że chyba niedługo powinnyśmy założyć nowy wątek? Zbliża się 5000, więc można o tym pomyśleć jest któraś chętna, czy mam założyć?

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Ja przez chwilę rozważałam swoją kandydaturę, ale teraz trochę świruję przez te bóle brzucha i nie wiem, czy to byłby dobry pomysł ;P Jutro z rana jedziemy do luxmedu, niech mnie facet obejrzy i uspokoi. Na szczęście dostałam maila z BoboWózków, że nasza bryka już czeka, także przynajmniej jedna rzecz spada z mojej listy bycia w d*pie
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-02, 16:05   #4982
Avokado2021
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 126
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Hej dziewczyny! Ja dziś zrobilam ogorki apotem 5 godzin prasowałam. Nogi mi do tyłka wchodzą. Ale coś ruszyłam do przodu. 🙂

Przyszło zamówienie z apteki i od mamyginekolog. Muszę jeszcze to rizparcelowac.

Teraz chwilę odpoczywam inhalujac się, bo infekcja nie chce odpuscic. 🙁

Jeszcze chciałabym się udać na strych bo wiele rzeczy jeszcze nie udało mi się zanieść koszul tych najmniejszych ciuszków itp. Ale nie wiem czy dam radę bo biodra mi już doskwieraja.
Avokado2021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-02, 16:18   #4983
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88837780]

Jeszcze tak pomyślałam, że chyba niedługo powinnyśmy założyć nowy wątek? Zbliża się 5000, więc można o tym pomyśleć jest któraś chętna, czy mam założyć?

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Jak masz ochotę, to załóż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja przez chwilę rozważałam swoją kandydaturę, ale teraz trochę świruję przez te bóle brzucha i nie wiem, czy to byłby dobry pomysł ;P Jutro z rana jedziemy do luxmedu, niech mnie facet obejrzy i uspokoi. Na szczęście dostałam maila z BoboWózków, że nasza bryka już czeka, także przynajmniej jedna rzecz spada z mojej listy bycia w d*pie
Ja stwierdziłam, że teraz to już luz, no nawet jeśli łóżeczka nie ogarnę, to mam bobasa gdzie położyć - w gondoli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-02, 17:33   #4984
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja przez chwilę rozważałam swoją kandydaturę, ale teraz trochę świruję przez te bóle brzucha i nie wiem, czy to byłby dobry pomysł ;P Jutro z rana jedziemy do luxmedu, niech mnie facet obejrzy i uspokoi. Na szczęście dostałam maila z BoboWózków, że nasza bryka już czeka, także przynajmniej jedna rzecz spada z mojej listy bycia w d*pie
odpoczywaj ale ogólnie to czujesz się dobrze?

Cytat:
Napisane przez Avokado2021 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ja dziś zrobilam ogorki apotem 5 godzin prasowałam. Nogi mi do tyłka wchodzą. Ale coś ruszyłam do przodu. 🙂

Przyszło zamówienie z apteki i od mamyginekolog. Muszę jeszcze to rizparcelowac.

Teraz chwilę odpoczywam inhalujac się, bo infekcja nie chce odpuscic. 🙁

Jeszcze chciałabym się udać na strych bo wiele rzeczy jeszcze nie udało mi się zanieść koszul tych najmniejszych ciuszków itp. Ale nie wiem czy dam radę bo biodra mi już doskwieraja.
o a co zamówiłaś u Mamy ginekolog?

kurczę, dużo zdrowia

odpocznij, jutro na spokojnie to zrobisz

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Jak masz ochotę, to załóż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Ja stwierdziłam, że teraz to już luz, no nawet jeśli łóżeczka nie ogarnę, to mam bobasa gdzie położyć - w gondoli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
założony, tylko czeka na akceptację

ja widziałam, że jedna influencerka nie ma łóżeczka dla dziecka, tylko ono cały czas w gondoli śpi, także...
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-02, 18:08   #4985
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Wróciłam niedawno z luxmedu, sprawdzali mi naczynia krwionośne i żyły i dalej nie wiadomo co mi się z nogami dzieje. Lekarz mówił że wszystkie żyły mam super drożne nawet nie spotykane jak na ciąże i chyba dopiero mi to przejdzie za miesiąc


Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość



ja nie mam planu porodu, nie skończyłam szkoły rodzenia, środowiskowa, do której jestem zapisana, na urlopie, a do tego moje dziecko nie ma w czym spać, w czym się wozić, w czym się kąpać ani czego brudzić Chyba mój sen z początku ciąży o tym, że podkładałam dziecku pod pupę ręczniki papierowe, był proroczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja też jeszcze planu porodu nie mam, mamy pisać na szkole chyba w przyszłym tygodniu. Kąpać może się w siemię lnianym a to już masz

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88837780]

Ja dzisiaj z rana dostałam dwa takie kopniaki w wątrobę (prawdopodobnie) że aż mi się gwiazdki przed oczami pokazały, wczoraj cierpiałam na zgagę stulecia, także też byłam nie do życia

Jeszcze tak pomyślałam, że chyba niedługo powinnyśmy założyć nowy wątek? Zbliża się 5000, więc można o tym pomyśleć jest któraś chętna, czy mam założyć?

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Ulubiona pozycja maluchów tak że w wątrobę walą teraz chyba jeszcze bardziej będziemy to czuć bo coraz większe coraz mniej miejsca mają a próbowałaś bujać się z brzuszkiem bo moja się uspokaja jak lulam ją tak


Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja przez chwilę rozważałam swoją kandydaturę, ale teraz trochę świruję przez te bóle brzucha i nie wiem, czy to byłby dobry pomysł ;P Jutro z rana jedziemy do luxmedu, niech mnie facet obejrzy i uspokoi. Na szczęście dostałam maila z BoboWózków, że nasza bryka już czeka, także przynajmniej jedna rzecz spada z mojej listy bycia w d*pie
Super że udało się dostać od razu do luxmeda na wizytę, zawsze warto sprawdzić będziesz spokojniejsza. Może przemeczylas się ostatnio

Cytat:
Napisane przez Avokado2021 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ja dziś zrobilam ogorki apotem 5 godzin prasowałam. Nogi mi do tyłka wchodzą. Ale coś ruszyłam do przodu.

Przyszło zamówienie z apteki i od mamyginekolog. Muszę jeszcze to rizparcelowac.

Teraz chwilę odpoczywam inhalujac się, bo infekcja nie chce odpuscic.

Jeszcze chciałabym się udać na strych bo wiele rzeczy jeszcze nie udało mi się zanieść koszul tych najmniejszych ciuszków itp. Ale nie wiem czy dam radę bo biodra mi już doskwieraja.

Wow ale dziś się napracowałaś, ale lepiej się prasuje jak jest tak chłodniej, ale uważaj na siebie jeszcze jak tą infekcję masz. Trzymam kciuki by szybko przeszło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-02, 18:24   #4986
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Wróciłam niedawno z luxmedu, sprawdzali mi naczynia krwionośne i żyły i dalej nie wiadomo co mi się z nogami dzieje. Lekarz mówił że wszystkie żyły mam super drożne nawet nie spotykane jak na ciąże i chyba dopiero mi to przejdzie za miesiąc


Ulubiona pozycja maluchów tak że w wątrobę walą teraz chyba jeszcze bardziej będziemy to czuć bo coraz większe coraz mniej miejsca mają a próbowałaś bujać się z brzuszkiem bo moja się uspokaja jak lulam ją tak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O kurczę, dobrze że żyły są drożne, ale kurcze jednak to boli

Właśnie dzisiaj otrzymałam kopniaka jak leżałam, także na bujanie nie było szans, ale właśnie w trakcie dnia jak stoję to zawsze staram się trochę bujać na boki, żeby właśnie uniknąć takich ciosów

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-02, 18:28   #4987
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Mój szczególnie nie kopie, ale cały czas lubi mi wypychać pod żebrami jakieś części ciała. Wcześniej była to głowa, teraz ponoć nogi - w piątek jak byliśmy na ślubie kuzynki męża, to ewidentnie poczułam wystającą stopę
Nawet położna zwróciła na to ostatnio na KTG uwagę i mi mówiła, że jak się na toko pojawi wartość większa niż 25, to mam pomacać brzuch - jak jednolicie twardy, to skurcz, a jak nie, to po prostu młody się blisko peloty wypina
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-02, 18:39   #4988
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

U nas ruchy wyczuwalne mocno około 11 i 20, regularnie, większość to takie przepychanki, czasem kopniaki. Daje już to trochę popalić do tego ból "tam na dole" momentami także takie moje odczucia ruchów.
Biodra też mnie już trochę pobolewania niestety.
I zaczęły mnie nocne kurcze nóg łapać. Dzisiaj w jedną łydka i przy pachwinie. Ledowe przez to chodzę. Mam parę rzeczy do poprasownaia jeszcze ale nie wiem kiedy to zrobię. Mam taką mega niechęć do tego że masakra, zabrać się nie mogę, a może to z godzina roboty. Ogólnie to wam powiem szczerze s już nic mi się nie chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-02, 18:54   #4989
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Mnie kręgosłup nawala
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-02, 19:37   #4990
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Jest nowy wątek, podrzucam link https://wizaz. pl/forum/showthread.php?t=1282677 a jak któraś używa apki na telefonie, to powinien Sam wyskoczyć

Załącznik 7755074

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-02, 20:22   #4991
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
U nas ruchy wyczuwalne mocno około 11 i 20, regularnie, większość to takie przepychanki, czasem kopniaki. Daje już to trochę popalić do tego ból "tam na dole" momentami także takie moje odczucia ruchów.
Biodra też mnie już trochę pobolewania niestety.
I zaczęły mnie nocne kurcze nóg łapać. Dzisiaj w jedną łydka i przy pachwinie. Ledowe przez to chodzę. Mam parę rzeczy do poprasownaia jeszcze ale nie wiem kiedy to zrobię. Mam taką mega niechęć do tego że masakra, zabrać się nie mogę, a może to z godzina roboty. Ogólnie to wam powiem szczerze s już nic mi się nie chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego ja nie prasuję, byłabym bardzo nieszczęśliwa nad deską

Właśnie nie wydaje mi się, żebym się przemęczyła. Okej, trochę w piątek sprzątaliśmy, trochę gotowałam, więc trochę się nastałam, ale nie wydaje mi się to nie wiadomo jak obciążające. Ale dzisiaj po całym dniu w łóżku faktycznie czuję poprawę, więc może to znak, że powinnam już w ogóle zjechać z aktywnością do zera

Ale mam takie myślenie od tego wszystkiego, że ja nie chcę, nie dam rady. Przeraża mnie szpital, ogólnie to, co mnie czeka. Odwlekam ogarnięcie tego planu porodu i skontaktowanie się z prywatną położną, jak tylko mogę, chociaż wiem, że nie powinnam i że byłabym spokojniejsza, gdybym to już miała klepnięte.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-02, 22:00   #4992
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Wróciłam niedawno z luxmedu, sprawdzali mi naczynia krwionośne i żyły i dalej nie wiadomo co mi się z nogami dzieje. Lekarz mówił że wszystkie żyły mam super drożne nawet nie spotykane jak na ciąże i chyba dopiero mi to przejdzie za miesiąc



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kurcze, niewesoło. Dobrze, że żyły drożne, ale w takim razie co.... Kwestia ciąży? Puchnięcia? Upałów? Oby Ci szybko to przeszło po porodzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-06, 09:46   #4993
Angelitta
Raczkowanie
 
Avatar Angelitta
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 64
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88818317]Wiecie dla mnie ten zakaz odwiedzin chyba jest dobry, bo jednak po porodzie nie każda czuje się super dobrze i jak nie do Ciebie przychodzą goście, to do współlokatorki i tak nie ma chwili oddechu. A z drugiej strony jednak fajnie byłoby gdyby mąż czy chociaż jedna osoba bliska mogłaby przyjść i z czymś pomóc, ale to takie moje luźne przemyślenia

Truskawka my mamy dostawkę z Chicco Next2me magic kupiona z drugiej ręki, także czeka na złożenie ale potem myślę kupić łóżeczko z Ikei jak młody podrośnie, ale to jeszcze trochę czasu do tego

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]




Też mamy dla córeczki Next2Me po starszym synku, najlepsza opcja na spanie dziecka jak dla mnie Synek teraz śpi w Next2Me Forever, znacznie większej dostawce - pewnie później zamieszka w niej córka .
Angelitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-09, 19:59   #4994
truskawaka
Rozeznanie
 
Avatar truskawaka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 531
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Hej dziewczyny i jak tam życie? Może ktoś tu zagłada?
Zuza dopiero zaczyna chodzić, czekała do 16msc mi zostało jeszcze pół roku uczelni, zaraz egzaminy i nie m lekko
truskawaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-10, 12:54   #4995
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truskawaka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny i jak tam życie? Może ktoś tu zagłada?
Zuza dopiero zaczyna chodzić, czekała do 16msc mi zostało jeszcze pół roku uczelni, zaraz egzaminy i nie m lekko
Ooo, cóż to zostało odkopane
Tutaj to już nie sądzę, żeby ktoś zaglądał. Był założony wątek na Odchowalni, ale małą grupką przeniosłyśmy się na Messengera, bo tak było wygodniej.

Ja jestem tuż przed kolejnym porodem
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-10, 15:08   #4996
truskawaka
Rozeznanie
 
Avatar truskawaka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 531
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Ooo, cóż to zostało odkopane
Tutaj to już nie sądzę, żeby ktoś zaglądał. Był założony wątek na Odchowalni, ale małą grupką przeniosłyśmy się na Messengera, bo tak było wygodniej.

Ja jestem tuż przed kolejnym porodem

O kurcze to zły odkopałam
Gratulacje i bezpiecznego porodu w takim razie fajna różnica wieku
truskawaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-10 16:08:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.