Mamy majówki 2023 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-06, 16:42   #1
independ
Przyczajenie
 
Avatar independ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15

Mamy majówki 2023


Dzień dobry! Czy są tu jakieś majowe mamy? Ja jestem po dwóch pozytywnych testach, ale potwierdzenie u lekarza dopiero za 3 tygodnie.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-09-07 o 19:41 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
independ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-06, 20:58   #2
mrookuu
Raczkowanie
 
Avatar mrookuu
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 103
Dot.: Mamy majówki 2023

Witam, ja również po 2 pozytywnych, terminu wizyty jeszcze nie ustaliłam. Wolę się narazie nie nastawiać, jestem po 2 poronieniach.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
mrookuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-07, 19:24   #3
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy majówki 2023

Hey też sie przywitam, jestem już ponad tydzień po pozytywnym teście, wizytę mam ustaloną za 2 tygodnie to będzie już 7 tygdzień. Na pokładzie mam 2,5 letniego synka, a 3 miesiące temu poroniłam na bardzo wczesnym etapie wiec na razie też bardzo sceptycznie podchodzę do wszystkiego. Ale ostatnim razem od razu czułam że coś jest nie tak, tak tym razem jakoś spokojniej.
Adity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-07, 19:34   #4
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

Ja też się nieśmiało przywitam pozytywne testy wyszły 2.5 tyg temu. Wizytę mam za niecałe 2 tyg. O tą ciążę staraliśmy się 2.5roku, a w domu mam 5 latka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 05:34   #5
independ
Przyczajenie
 
Avatar independ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Hey też sie przywitam, jestem już ponad tydzień po pozytywnym teście, wizytę mam ustaloną za 2 tygodnie to będzie już 7 tygdzień. Na pokładzie mam 2,5 letniego synka, a 3 miesiące temu poroniłam na bardzo wczesnym etapie wiec na razie też bardzo sceptycznie podchodzę do wszystkiego. Ale ostatnim razem od razu czułam że coś jest nie tak, tak tym razem jakoś spokojniej.
Mam podobne doświadczenia, w poprzedniej ciąży czułam, że dzieje się coś niedobrego. Teraz jest inaczej, ale pewnie jeszcze długo będę starała się podchodzić z dystansem do tej wiadomości.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
independ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-11, 17:03   #6
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy majówki 2023

Ja to wg jakoś bardziej nerwowo podchodzę do tej ciąży w porównaniu do pierwszej. Chyba za dużo razy w przeciągu tych paru lat spotkałam się z przykrymi historiami ciąż i chyba teraz mi gdzieś tam z tyłu głowy weszło że nigdy nie można być do końca pewnym. Niby teraz wiem, że jestem w ciąży ale jakoś do końca tego nie czuję i się nie cieszę tak na 100%, chociaż staraliśmy się prawie rok i na prawdę jest ta ciąża chciana i wyczekana.
Adity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-12, 09:48   #7
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

Ja w pierwszej ciąży zakładałam, że wszystko będzie okay, jakoś nke dopuszczałam do siebie myśli, że coś mogłoby pójść nie tak. Teraz jest zupełnie inaczej. Nie mam w sobie tego optymizmu, jest za to pełno stresu i nerwów, w sumie nie wiem z jakiego powodu. Dziś mam 1wszą wizytę więc zobaczymy czy wszystko jest na swoim miejscu. Podejrzewam, że to jakis 6/7 tc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-09-12, 16:18   #8
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy majówki 2023

Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze daj znać po wizycie jak poszło
ja swoją pierwszą mam za tydzień.
Adity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-12, 17:44   #9
independ
Przyczajenie
 
Avatar independ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez kenaya Pokaż wiadomość
Ja w pierwszej ciąży zakładałam, że wszystko będzie okay, jakoś nke dopuszczałam do siebie myśli, że coś mogłoby pójść nie tak. Teraz jest zupełnie inaczej. Nie mam w sobie tego optymizmu, jest za to pełno stresu i nerwów, w sumie nie wiem z jakiego powodu. Dziś mam 1wszą wizytę więc zobaczymy czy wszystko jest na swoim miejscu. Podejrzewam, że to jakis 6/7 tc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak po wizycie?

Moja jeszcze daleko...

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
independ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-12, 18:57   #10
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

Kamień spadł mi z serca. Wg usg 6+1, czyli ciąża jeszcze młodsza niż myślałam. Serduszko bije, na razie brak zastrzeżeń. Jestem trochę spokojniejsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-13, 08:02   #11
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy majówki 2023

Super wieści teraz czekamy na kolejne dobre nowiny która następna ma wizytę?
Adity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-14, 00:06   #12
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy majówki 2023

Witam się Jestem już po wizycie u lekarza. Niestety, na razie tylko pęcherzyk, 1.10 kolejna wizyta i mam nadzieję, że będzie coś więcej 🙈

Mam już 3 latke
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-14, 07:50   #13
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Witam się Jestem już po wizycie u lekarza. Niestety, na razie tylko pęcherzyk, 1.10 kolejna wizyta i mam nadzieję, że będzie coś więcej

Mam już 3 latke
A który to tydzień u Ciebie? Trzymam kciuki za zarodek w takim razie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-14, 17:33   #14
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy majówki 2023

Teraz 5tc. Sam początek

Ma ktoś aplikacje wizażu?
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-14, 17:52   #15
independ
Przyczajenie
 
Avatar independ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Dot.: Mamy majówki 2023

Jak się czujecie? Ja przy końcówce 5 tygodnia - najbardziej dokucza mi senność i mdłości. I nie mam motywacji do pracy, bo głowa w chmurach

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
independ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-15, 06:17   #16
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Teraz 5tc. Sam początek

Ma ktoś aplikacje wizażu?
Ja korzystam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:17 ---------- Poprzedni post napisano o 06:16 ----------

Cytat:
Napisane przez independ Pokaż wiadomość
Jak się czujecie? Ja przy końcówce 5 tygodnia - najbardziej dokucza mi senność i mdłości. I nie mam motywacji do pracy, bo głowa w chmurach

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ja w 5 tyg przychodziłam z pracy i musiałam iść spać, teraz to trochę minęło, ale za to są mdłości i zaczął się ból piersi. Czuję, że żyję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-15, 11:55   #17
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy majówki 2023

Ja jestem na początku 6 tygodnia, od samego początku mam wrażliwe piersi, parę razy zakręciło mi się w głowie co dla mnie było w sumie mocnym sygnałem że jestem w ciąży jeszcze przed zrobieniem testu. Bolą mnie plecy ale to raczej nie jest typowo związane z ciążą, jestem też na pewno bardziej zmęczona. No i od jakiś 2 dni zaczęły mnie męczyć trochę mdłości, które w poprzedniej ciąży mnie ominęły.
Adity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-15, 15:01   #18
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy majówki 2023

Jak się nazywa aplikacja? Bo szukam i nie mogę znaleźć, a kiedyś miałam i korzystałam, a tutaj całkowicie nie mogę się odnaleźć 🙈

Ja jestem wiecznie zmęczona i bolą mnie piersi. Mdłości na razie mnie oszczędzają, ale dużo mi się odbija 🙈 W pierwszej ciąży pierwsze trzy miesiące spędziłam z głową w misce, więc teraz absolutnie nie narzekam 😅
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-15, 23:00   #19
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

Mam wizaz forum

Ja o pierwszej ciąży dowiedziałam się w 6tc. Wtedy mnie pierwszy raz konkretnie zemdliło. Teraz wiem od 3tc i nie miałam żadnych objawów do końca 5tc oprócz codziennego bólu głowy równo w 6tyg mdłości i raz wymioty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-16, 17:39   #20
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Mamy majówki 2023

Cześć dziewczyny, witam się Mam 31 lat i jestem w pierwszej ciąży. Termin porodu wg ostatniej miesiączki to 04.05.2023 r. Byłam dziś na pierwszej wizycie i wiek z USG zgadza się z tym z ostatniej miesiączki. Jest fasolka 1,12 cm i serduszko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-16, 21:50   #21
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

Gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-17, 15:39   #22
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, witam się Mam 31 lat i jestem w pierwszej ciąży. Termin porodu wg ostatniej miesiączki to 04.05.2023 r. Byłam dziś na pierwszej wizycie i wiek z USG zgadza się z tym z ostatniej miesiączki. Jest fasolka 1,12 cm i serduszko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gratulacje kojarzę Cie ze staraczek
Adity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-18, 09:18   #23
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez kenaya Pokaż wiadomość
Gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziękuję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Gratulacje kojarzę Cie ze staraczek

Dziękuję Ja Ciebie też, z początku wątku (a raczej z mojego początku na wątku). Teraz temat trochę zamarł, sporo dziewczyn pozachodziło w ciąże.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Jak często w ogóle macie teraz wizyty u lekarza?
Ja planuję chodzić prywatnie (do lekarza, który pracuje na oddziale w szpitalu, w którym bym chciała rodzić) i rownolegle pojawiać się w placówce, w której mam pakiet medyczny z pracy. Tam są słabe terminy i tylko jeden polecany lekarz, do którego zresztą trudno się dostać, ale głównie chodzi mi o to, żeby mieć badania laboratoryjne za darmo.
Moja pierwsza wizyta była u tego prywatnego lekarza i na kolejną zalecił mi się zapisać za 2 tygodnie, żeby sprawdzić, czy ciąża się prawidłowo rozwija. I wydaje mi się, że to dosyć szybko, myślałam, że wizyty są co miesiąc. Zobaczę, jak ten lekarz z pakietu mnie zapisze na następną.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-18, 10:55   #24
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Dziękuję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------




Dziękuję Ja Ciebie też, z początku wątku (a raczej z mojego początku na wątku). Teraz temat trochę zamarł, sporo dziewczyn pozachodziło w ciąże.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Jak często w ogóle macie teraz wizyty u lekarza?
Ja planuję chodzić prywatnie (do lekarza, który pracuje na oddziale w szpitalu, w którym bym chciała rodzić) i rownolegle pojawiać się w placówce, w której mam pakiet medyczny z pracy. Tam są słabe terminy i tylko jeden polecany lekarz, do którego zresztą trudno się dostać, ale głównie chodzi mi o to, żeby mieć badania laboratoryjne za darmo.
Moja pierwsza wizyta była u tego prywatnego lekarza i na kolejną zalecił mi się zapisać za 2 tygodnie, żeby sprawdzić, czy ciąża się prawidłowo rozwija. I wydaje mi się, że to dosyć szybko, myślałam, że wizyty są co miesiąc. Zobaczę, jak ten lekarz z pakietu mnie zapisze na następną.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja przestałam się tam udzielać chwilę po ciąży biochemicznej, musiałam się trochę odciąć od wszystkiego bo już trochę zaczęłam fiksować z powodu nieudanych starań. Musiałam sobie trochę odpuścić, złożyłam w końcu też łóżeczko po starszaku bo w sumie z niego i tak już od jakiegoś czasu nie korzystał. Złożyłam go i w tym samym cyku się udało.
Ja poprzednia ciąże chodziłam na NFZ, znalazłam naprawdę fajnego lekarza i teraz też będę do niego chodzić. Jutro mam pierwsza wizytę. Z tego co pamiętam to na początku i pod koniec ciąży miałam co 2 tyg wizyty, między były co miesiąc czasami co 5 tyg. Zobaczę jak teraz będzie.
Adity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-18, 11:19   #25
independ
Przyczajenie
 
Avatar independ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Dot.: Mamy majówki 2023

Ja dopiero w tym tygodniu mam pierwszą wizytę, będę chodzić z pakietu wg zaleceń lekarza. Nie przykładam wagi czy lekarz pracuje w danym szpitalu czy nie, bo w poprzedniej ciąży na to zwracałam uwagę i w sumie bez sensu, bo lekarka nawet mnie nie pamiętala i nic mi to nie dało.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
independ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-18, 11:42   #26
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

Ja chciałam chodzić na NFZ, ale polecany lekarz już nie przyjmuje. Poszłam prywatnie do lekarza, u którego "staraliśmy się" w zeszłym roku. Drugą wizytę mam po 4 tygodniach, czyli to bedzie 10tc. Głownie ze względu na to, że tydzień wcześniej mam do pracy na popołudnie
Starszak ma 5 lat i w końcu zdemontowaliśmy bramkę na schody, po czym okazało się, że jestem w ciąży. Może trzeba się było wcześniej za to zabrać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-18, 12:08   #27
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Ja przestałam się tam udzielać chwilę po ciąży biochemicznej, musiałam się trochę odciąć od wszystkiego bo już trochę zaczęłam fiksować z powodu nieudanych starań. Musiałam sobie trochę odpuścić, złożyłam w końcu też łóżeczko po starszaku bo w sumie z niego i tak już od jakiegoś czasu nie korzystał. Złożyłam go i w tym samym cyku się udało.
Ja poprzednia ciąże chodziłam na NFZ, znalazłam naprawdę fajnego lekarza i teraz też będę do niego chodzić. Jutro mam pierwsza wizytę. Z tego co pamiętam to na początku i pod koniec ciąży miałam co 2 tyg wizyty, między były co miesiąc czasami co 5 tyg. Zobaczę jak teraz będzie.

Rozumiem, ja też już po jakimś czasie miałam dosyć - a staraliśmy się tylko 6 miesięcy i nie miałam takich przejść jak Ty. Mnie się udało zajść w ciążę w tym miesiącu, jak zaczęliśmy diagnostykę w kierunku niepłodności i zupełnie odpuściliśmy temat.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez independ Pokaż wiadomość
Ja dopiero w tym tygodniu mam pierwszą wizytę, będę chodzić z pakietu wg zaleceń lekarza. Nie przykładam wagi czy lekarz pracuje w danym szpitalu czy nie, bo w poprzedniej ciąży na to zwracałam uwagę i w sumie bez sensu, bo lekarka nawet mnie nie pamiętala i nic mi to nie dało.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Też mi się wydaje, że oprócz takiego poczucia komfortu psychicznego nic mi to nie da, ale to moja pierwsza ciąża i trochę schizuję, więc biorę choćby i to


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kenaya Pokaż wiadomość
Ja chciałam chodzić na NFZ, ale polecany lekarz już nie przyjmuje. Poszłam prywatnie do lekarza, u którego "staraliśmy się" w zeszłym roku. Drugą wizytę mam po 4 tygodniach, czyli to bedzie 10tc. Głownie ze względu na to, że tydzień wcześniej mam do pracy na popołudnie
Starszak ma 5 lat i w końcu zdemontowaliśmy bramkę na schody, po czym okazało się, że jestem w ciąży. Może trzeba się było wcześniej za to zabrać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja już bym nie składała, minie te 9 miesięcy ciąży, potem kolejnych parę i drugi bąbel zrobi się mobilny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-18, 14:05   #28
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Rozumiem, ja też już po jakimś czasie miałam dosyć - a staraliśmy się tylko 6 miesięcy i nie miałam takich przejść jak Ty. Mnie się udało zajść w ciążę w tym miesiącu, jak zaczęliśmy diagnostykę w kierunku niepłodności i zupełnie odpuściliśmy temat.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------




Też mi się wydaje, że oprócz takiego poczucia komfortu psychicznego nic mi to nie da, ale to moja pierwsza ciąża i trochę schizuję, więc biorę choćby i to


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------




Ja już bym nie składała, minie te 9 miesięcy ciąży, potem kolejnych parę i drugi bąbel zrobi się mobilny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jakbyśmy wiedzieli wcześniej to też byśmy nie składali, ale mąz się zebrał i zdjąl, a tydzień później pozytywny test

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-18, 18:40   #29
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez kenaya Pokaż wiadomość
Jakbyśmy wiedzieli wcześniej to też byśmy nie składali, ale mąz się zebrał i zdjąl, a tydzień później pozytywny test

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pewnie dlatego się udało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-19, 16:57   #30
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy majówki 2023

Ja już po wizycie. Według moich obliczeń dzisiaj powinno być 6tyg i 6 dni ale lekarz stwierdził że ciąża jest o tydzień do 10 dni młodsza. Trochę mnie to zmartwiło bo mam raczej reguralne cykle do tego mniej więcej wiem kiedy była owulacja (robiłam testy). Mam przyjść do niego za 2 tyg, ale umówiłam się tez prywatnie za tydzień na wizytę.
Adity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-17 16:18:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.