Aparaty ortodontyczne cz. XVII - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna Podnoszenie jakości życia zdrowych ludzi metodami pozachirurgicznymi - pytania i odpowiedzi.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-10-10, 21:33   #691
Nelada
Raczkowanie

Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Mi ostatnio się przesuwa co miesiąc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najgorzej :/ a też masz cienki? Na górze tego tak nie odczuwałam, na dole cienki drut to jest masakra. ciągle mi się wygina i rusza
Nelada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 22:11   #692
Misia452
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nelada Pokaż wiadomość
Najgorzej :/ a też masz cienki? Na górze tego tak nie odczuwałam, na dole cienki drut to jest masakra. ciągle mi się wygina i rusza
Chyba musi być bardzo cienki, wcześniej jak był grubszy to nie miałam problemów z wysuwaniem się a teraz wychodzi, że jesteś 2 razy w miesiącu u orto jestem

Stary 2019-10-12, 11:14   #693
Quadesha
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Plurebell Pokaż wiadomość
Hej Czy możecie polecić dobrych ortodontów z okolic Krakowa, Tarnowa? Czy jest tutaj ktoś kto ma lub miał retrogenię? Chciałabym w końcu zrobić coś z moją wadą, bo stanowi to dla mnie ogromny kompleks. Bardzo chciałabym poddać się operacji, ale strasznie się boję powrotu do zdrowia i krytyki bliskich.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja akurat mam progenie, ale również będę miała operacje. Mam nadzieję, że już niedługo bo aparat noszę już 2 lata... Polecam też udać się do chirurga. W Krakowie przyjmuje np. Doktor Dowgierd. Ma konsultacje raz w miesiącu, ale operuje w Olsztynie albo Białymstoku. Ja sama lecze się u niego i polecam

Quadesha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 15:42   #694
Nelada
Raczkowanie

Quadesha, kiedy mniej więcej będziesz mieć termin operacji? Dłuugo już czekasz...

A mi się dziś złamał drut na dole. Masakra! I do poniedziałku muszę chodzić z pękniętym drutem. Co za ustrojstwo.
Nelada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 18:18   #695
Misia452
Zakorzenienie

Cytat:
Quadesha, kiedy mniej więcej będziesz mieć termin operacji? Dłuugo już czekasz...

A mi się dziś złamał drut na dole. Masakra! I do poniedziałku muszę chodzić z pękniętym drutem. Co za ustrojstwo.
Brrr

Stary 2019-10-21, 22:25   #696
Quadesha
Zakorzenienie

Cytat:

U mnie niestety po dystrakcji były komplikacje i przez to wszystko tak długo Jestem już bliżej operacji niż dalej, nawet bardzo blisko. W przyszłym roku na pewno operacja tylko pytanie w której połowie... Wolałabym w tej pierwszej. Orto nawet coś mówiła o wyciskach żeby zobaczyć czy zgryz się składa.

Quadesha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-05, 07:51   #697
pater86
Zadomowienie

Hej wczoraj założyłam aparat. Teraz górne trzonowce nie dociskają się z dolnymi przez dolne zamki, które nie pozwalają mi domknąć szczęki. Lekarz powiedział, że musi tak na razie być, bo zamki są w tych miejscach w których powinny, ale nie dopytałam jak długo będzie to trwało, bo nie jestem w stanie nic pogryźć, nawet płatki owsiane były ciężkie do zjedzenia... Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

Na razie bardzo się wstydzę tego, że mam aparat, nawet mówienie w pracy do ludzi sprawia mi trudność przez jakąś głupią blokadę w głowie...

Jeszcze jedno pytanie, czy zawsze przy aparacie są pierścienie na ostatnich zębach, bo ja na pewno ich nie mam, wątpię też że mam rurki, o których czytałam... Może ortodonta ma jakiś plan założenia ich później, ale martwię się czy nie wywalę kasy w błoto i stracę czas... W ogóle aparat mam do 5-tek...

Edytowane przez pater86
Czas edycji: 2019-11-05 o 09:29 Powód: Kolejne pytanie
pater86 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości