Regenerum- serum wzmacniające do paznokci - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-23, 10:46   #31
redcarmen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Zalezność jest prosta : paznokcie skladaja sie z 18 % z wody , wiec przy zmywaniu ich lakierem do paznokci ( czetych zmainach koloru paznokci ), myciu naczyn bez odpowiednich rekawiczek , automatycznie narazamy paznokcie na odwodnienie...tak odwodnienie dlatego staja sie kruche i łamliwe. Więc jak inwestowac to w dobre kosmetyki do paznokci , a nie buble ) A najlepiej to nakladac base coat tak by lakier nie przebariwał plytki.
redcarmen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 14:09   #32
koudra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 15
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Gorzej, jeśli przez skubanie skórek uszkodziłam macierz paznokcia i dlatego moje kciuki są teraz takie brzydkie z tego, co przeczytałam tutaj na forum wynika, że na to nie pomoże nawet najlepszy preparat i będę musiała już zawsze chować dłonie przed wzrokiem innych ech, jaki człowiek jest czasami głupi... Gdybym wiedziała, do czego może doprowadzić odrywanie skórek i obgryzanie paznokci w życiu bym ich nie tknęła. Mądry Polak po szkodzie
koudra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 17:47   #33
Inflow
Raczkowanie
 
Avatar Inflow
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 40
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Cytat:
Napisane przez koudra Pokaż wiadomość
Gorzej, jeśli przez skubanie skórek uszkodziłam macierz paznokcia i dlatego moje kciuki są teraz takie brzydkie z tego, co przeczytałam tutaj na forum wynika, że na to nie pomoże nawet najlepszy preparat i będę musiała już zawsze chować dłonie przed wzrokiem innych ech, jaki człowiek jest czasami głupi... Gdybym wiedziała, do czego może doprowadzić odrywanie skórek i obgryzanie paznokci w życiu bym ich nie tknęła. Mądry Polak po szkodzie
Może to nie będzie konieczneTeż miałam taki problem z kciukami, przypominały karbowane frytki. Ich stan pogorszył się, gdy codziennie traktowałam je zmywaczem... W końcu już sama nie mogłam na nie patrzeć. Zaczęłam je maczać w oliwie z oliwek, nawilżałam kremami(polecam te z firmy Barwa), zaopatrzyłam się w szklany pilnik. Już było o niebo lepiej! Teraz jestem dodatkowo po kuracji odżywką Eveline i jestem zadowolona bo odrastająca płytka jest o wiele gładsza!
Moim zdaniem jest super, bo kiedyś naprawdę mogłam straszyć ludzi kciukami Więc głowa do góry
Tu zdjęcie już po zabiegach
Inflow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:05   #34
koudra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 15
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

bardzo fajna, gładka płytka Ja z moim problemem byłam kiedyś u dermatologa, zapisał mi jakąś maść ale nie pomogła, dopiero zeszłoroczne spiłowanie... Ale co z tego, skoro to ciągle wraca?

Najgorsze, że jestem bardzo nerwową osobą i zrywam skórki jak tylko się czymś zestresuję ;/ ciężko z tym walczyć ale spróbuję tego, o czym piszesz, bo nie wiem, czy z moimi kciukami może być gorzej.
koudra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:31   #35
Inflow
Raczkowanie
 
Avatar Inflow
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 40
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Cytat:
Napisane przez koudra Pokaż wiadomość
Najgorsze, że jestem bardzo nerwową osobą i zrywam skórki jak tylko się czymś zestresuję ;/ ciężko z tym walczyć ale spróbuję tego, o czym piszesz, bo nie wiem, czy z moimi kciukami może być gorzej.
To spróbuj mieć coś zawsze pod ręką, tak aby nie wyżywać się na skórkach. Może to głupie ale spotkałam się z tym, ze dziewczyny często na stres używały pomadek np. Nivea. Trzymały w dłoniach i gdy tylko kusiło je aby pastwić się nad paznokciami to otwierały i zamykały, otwierały i zamykały, otwierały i zamykały ową szminkę W sumie to tak jak z rzucaniem palenia
Inflow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 09:34   #36
redcarmen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Koniecznie musiscie zostawic skorki w spokoju! Jak ktos jest neiwprawiony to pogarsza tylko sytuacje wycinajac skórki. A później efekt jest tego taki, że je obryzacie ponieważ tworza sie zadziory i ta skór odstaje najzwyczajniej. Zakupcie sobie oliwke do skórek i paznokci. Pomalujcie skorki i zostawcie do momento wchłonięcia preparatu. Jak ejstescie w szkole na nudnej lekcji albo w biurze piszecie na komputerze to nci neiz aszkodzi pomiziać paznokci. Poza tym po kapieli odsuwajcie skorki drewnianym patyczkiem i od czasu do czasu wycinajcie , ale pozwólcie tym skórkom żyć - czyt. pozwolcie na regenrację
redcarmen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 16:19   #37
epiforyczna
Raczkowanie
 
Avatar epiforyczna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 193
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Kupiłam dziś w aptece za niecałe 14 zł. Wieczorem zastosuję. Zobaczymy jak się sprawdzi.
__________________
'Co zrobisz, gdy ktoś przystawi Ci nóż do szyi, a Ty akurat dostaniesz czkawki?'
~ Woody Allen
epiforyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 20:41   #38
Gabaa_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Plis! Odpowiedzcie na mój wcześniejszy post - pilne i ważne
Gabaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 21:45   #39
Maged
Raczkowanie
 
Avatar Maged
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 73
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Gabaa_m myślę że gdybyś używała regenerum , maczała pazurki w oliwie z oliwek z olejkiem rycynowym , sokiem z cytryny i kapsułkami z wit. a i e , codziennie wcierała maść z wit. A , na pewno wygląd paznokci by się znaczne poprawił , nawet płyta mogła by się przedłużyć .
Polecam blog ewalucji , która dała post jak pielęgnować zniszczone paznokcie http://ewalucja.blogspot.com/2011/10...sformacja.html
__________________
Pozdrawiam
Maged jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 19:40   #40
Gabaa_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Maged , myślisz, że samo regenerum nie sprawi, że moje paznokcie będą tej samej długości i płytka się przedłuży? Jakoś zamaczanie w olejkach do mnie nie przemawia :-P
Gabaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 21:07   #41
CaffeeLatte_
Raczkowanie
 
Avatar CaffeeLatte_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 45
GG do CaffeeLatte_
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Zastanawiam się nad kupnem Regenerum.
Zastanawiam się też nad tym, czy jeśli mam paznokcie wciąż pomalowane (z racji tego, że odżywiam je odżywką Nail Tek II - swoją drogą bardzo polecam, jest cudowna ), to mogę go stosować ewentualne pod paznokieć i/lub na skórki wokół?
Bo moje skórki też wołają o pomste do nieba niekiedy, a piszecie, że dałoby radę...?
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy!"

http://aksamitnydotykpiekna.blog spot.com/
------------------------------------

Twoja przyszłość widziana w kartach http://tarotjasmine.pl/

CaffeeLatte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 19:19   #42
Maged
Raczkowanie
 
Avatar Maged
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 73
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Cytat:
Napisane przez Gabaa_m Pokaż wiadomość
Maged , myślisz, że samo regenerum nie sprawi, że moje paznokcie będą tej samej długości i płytka się przedłuży? Jakoś zamaczanie w olejkach do mnie nie przemawia :-P
Ja używam Regenerum od dwóch miesięcy , i zauważyłam poprawę , płytka się wydłużyła , paznokcie mocniejsze , jaśniutkie , ale moczyłam je też w oliwie z rycyną i cytryną , skórki smarowałam linomagiem , wieczorem jak siedzę przed laptopem smarowałam maścią z wit. A i dodawałam kroplę olejku rycynowego.Dlaczego maczanie w olejkach do Ciebie nie przemawia ?
__________________
Pozdrawiam
Maged jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 20:21   #43
angelika21003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Witam dziewczyny mam pytanie....???? Orientujecie się może czy te "regenerum" bedzie też działać żeby wznocnić płytke paznokcia po zdjętych tipsach....????

dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi....
angelika21003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 10:51   #44
igraszka85
Przyczajenie
 
Avatar igraszka85
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 18
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Wiecie co, używałam już przeróżnych odżywek, począwszy od Sally Hansen i Nailtek i muszę przyznać, że najlepiej na moje paznokcie działa olej argonowy, który powinno się wymieszać z sokiem cytrynowym (w stosunku 1:1) i wetrzeć w paznokcie. No i jeszcze jeden plus- olej argonowy można wykorzystać jeszcze na inne sposoby. Mój olej kupiłam w Mydlarni u Franciszka.
__________________
“Time spent with cats is never wasted.” Sigmund Freud
igraszka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 22:32   #45
Gabaa_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Maged, nie przemawia, bo jakos mi tak nie wygodnie mieć coś tłustego na rękach , bo a to sie po nosie podrapać czy coś haha , a poza tym idę właśnie od tego roku do liceum i myśle że nauka i spotykanie sie ze znajomymi zajmie mi duzo czasu i nie bd miała czasu na maczanie w olejkach... ale naprawde dzięki za podpowiedź, mam nadzieję że używanie regenerum przyniesie jakieś efekty )

Edytowane przez Gabaa_m
Czas edycji: 2012-08-28 o 22:34
Gabaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 11:40   #46
lili172
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

dla mnie rewelacja.kupiłam bo widziałam reklamę do której podeszłam trochę z niedowierzaniem ale szarpałam się te 19 zł.i nie żałuje .po 3 stosowaniach widać efekt twardych paznokci.zobaczymy dalej .ja kupiłam po ściągniętych tipsach .i nie jest dla mnie problemem posmarowanie na noc paznokci. polecam .
lili172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 11:57   #47
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

zaciekwilyscie mnie tą odzywką - czy po tej odżywce można pomalowac paznokcie albo czy mozna ja nałozyc na lakier?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 20:35   #48
CaffeeLatte_
Raczkowanie
 
Avatar CaffeeLatte_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 45
GG do CaffeeLatte_
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Cytat:
Napisane przez igraszka85 Pokaż wiadomość
Wiecie co, używałam już przeróżnych odżywek, począwszy od Sally Hansen i Nailtek i muszę przyznać, że najlepiej na moje paznokcie działa olej argonowy
Przeczytałam ostatnio ten Twój komentarz i z racji tego, że niedawno kupiłam sobie olej arganowy do włosów właśnie, postanowiłam go też użyć do paznokci, jednak ja zrobilam to troszkę inaczej, bo grubą warstwę masła jojoba i olejku arganowego zostawiłam na dłoniach i nałożyłam bawełniane rękawiczki na noc. Jak rano zobaczyłam swoje paznokcie, to oniemiałam z wrażenia... Słuchajcie, coś cudownego! i pięknie wygładzone, wybielone, bez żadnych ubytków... po prostu rewelacja! i od tej pory stosuje właśnie to, w międzyczasie nailtek II, a po niej przejdę już do I i będę nadal dawała olej arganowy
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy!"

http://aksamitnydotykpiekna.blog spot.com/
------------------------------------

Twoja przyszłość widziana w kartach http://tarotjasmine.pl/

CaffeeLatte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 22:22   #49
lili172
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

na ulotce pisze żeby nakładać na niepomalowane paznokcie ale myślę ze po godzinie po rozsmarowaniu olejku będzie można pomalować.
lili172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 14:30   #50
Gabaa_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Ja już kupiłam regenerum używam juz od około tygodnia i widzę że paznokcie są twardsze ale nie zauważyłam żeby się rozjaśniły... pisaliście wczesniej ze masujecie paznokcie ? zdziwiłamsie bo na ulotce było tylko by wmasować pędzelkiem i tyle?
Gabaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 15:58   #51
Gabaa_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

prosze odpiszcie ! jeszcze mam pytanie : kiedy mi paznokcie zaczną szybciej rosnąć? bo mi zawsze rosły tak strasznie powoli : po tygodniu biała końcówka paznokcia miała długość ok 1 mm :/ prosze odpiszcie na ten post i na poprzedni
Gabaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 16:05   #52
izabelka995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Witam wizazystki. Mam takie pytanie. Moje pazurki są z natury moce, jednak coś ostatnio im nie służy i strasznie mi doskwierają. Rozdwajają się, żółkną itd. Kupiłam odżywkę 8 w 1. Ale niestety żadnych efektów. Czy regenerum coś pomoże? nie chcę brać w ciemno.
izabelka995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 18:57   #53
Vithium
Raczkowanie
 
Avatar Vithium
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Cytat:
Napisane przez Gabaa_m Pokaż wiadomość
prosze odpiszcie ! jeszcze mam pytanie : kiedy mi paznokcie zaczną szybciej rosnąć? bo mi zawsze rosły tak strasznie powoli : po tygodniu biała końcówka paznokcia miała długość ok 1 mm :/ prosze odpiszcie na ten post i na poprzedni
Ale Tobie paznokcie rosną normalnie nie powoli. O ile się nie mylę standardowo paznokcie rosną 0,1mm na dzień. Czyli 1 mm osiągają w 10 dni.
__________________
Blooooog.
Vithium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 20:40   #54
Gabaa_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

aha nie wiedziałam :P Dzięki za odpowiedź
Gabaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 15:42   #55
mvm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 17
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

no powiem Wam dziewczyny że to naprawdę działa! również miałam problemy z rozdwajającymi sie paznokietkami. gięły się dosłownie prawo lewo góra dół a teraz jest znacznie lepiej. boję się tylko że efekt przeminie wraz z odstawieniem preparatu

www.mvm-beautician.blogspot.com
mvm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 19:32   #56
Gabaa_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

no ja właśnie mam ten sam problem...
Gabaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 14:51   #57
Trin89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

ja używam od tygodnia i smaruję dwa razy dziennie, po kilku dniach zauwazylam, ze znikają mi przebarwienia (białe) a płytka staje się twardsza i bielsza, poza tym biorę suplementy diety ze skrzypem witaminą A i kwasami Omega-3...
Trin89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 14:04   #58
tuśka_martuśka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Ja stosuję REGENERUM od kilku dni - jak dla mnie rewelacja!!! Paznokcie są dużo zdrowsze. Moje paznokcie są grube i twarde ale bardzo suche - płytka aż taka matowa a po regenerum mocno się nawilżyły, są pięknie błyszczące. Do tego skórki się nie zadzierają, praktycznie nie są widoczne a do tej pory również miałam z nimi problemy... Ja podczas tej kuracji nie maluję paznokci lakierami.
__________________

tuśka_martuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 12:52   #59
what a drama queen
Raczkowanie
 
Avatar what a drama queen
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 123
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Nałożyłam dziś Regenerum pierwszy raz - punkt 12. Do tej pory paznokcie mokre...

Na razie napiszę tylko, że naprawdę baaaardzo wygodnie się nakłada
what a drama queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 14:57   #60
Lusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Lusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 359
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

jak Was tak czytam to mam ochote sobie to kupic
__________________
Game over: 13.06.2015r.
Lusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-11 09:53:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.