Jaka sieć komórkowa? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-23, 16:17   #1
Soczystyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 45

zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play


Cześć dziewczyny aktualnie jestem w plusie 36i6 na kartę , ale mam zamiar zmienić numer i sieć . Zastanawiam się nad t-mobile i Play , która sieć jest lepsza ?
Soczystyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 17:48   #2
Individualist
Rozeznanie
 
Avatar Individualist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

O t-mobile nie wiem za wiele, tyle że podobno ostatnio poprawili zasięg. Jeśli chodzi o play to sama mam ofertę na kartę, jest tanio to na pewno. Nie płacę majątku żeby rozmawiać i pisać, czadem mam tylko problem z zasięgiem.
Polecam przeszukanie neta i ich ofert.
__________________
Nie czyń priorytetu z kogoś,
kto ma Cię tylko za opcję
Individualist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 09:21   #3
bonter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 13
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Teoretycznie, dzięki roamingowi wewnętrznemu, Play ma najlepszy zasięg ze wszystkich operatorów. Co do oferty, to ciekawą ofertę ma Orange, a właściwie nju mobile. Przyjrzyj się
bonter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 09:48   #4
Kasiashe
Raczkowanie
 
Avatar Kasiashe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 32
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Jestem również w Play i jestem bardzo zadowolona, szczególnie z prędkości internetu
__________________
Mój blog Restauracje Gdyni. Zapraszam
Kasiashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 14:29   #5
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Ja zamieniam z T-mobile na Play albo Orange.

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

W T-mobile nie ma żadnych fajnych ofert. Ja miałam na doładowania za 25zł i miałam pakiet 100sms do wszystkich za 5zł . A teraz jak chciałam przedłużyc umowe to nie ma już mixa z telefonem tylko bez i te pakiety, prawie żadnych sensownych. W Play są pakiety nielitowanych sms, jakies minuty
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 15:06   #6
Julijka97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 12
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Ja osobiście polecam play. Mam normalny abonament plus 10 zł, za nielimitowane smsy oraz jakieś 5 zł za 1 gb pakietówek. W play mam darmowe rozmowy do osób także z playa oraz na telefony stacjonarne. Jako że wszyscy wokół mnie (znajomi, rodzice, TŻ, rodzina) są w playu, to dzwonie do nich za darmo. Jestem zadowolona.
Julijka97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 13:58   #7
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Zastanów się jak z osobami, do których najczęściej piszesz/dzwonisz.
Dla przykładu: jestem w play, mój chłopak też. Mamy fresha na kartę i zasilając za 30zł mamy 30dni do play za friko, wydzwaniamy sobie i piszemy do oporu, dopiero po tym czasie schodzi nam z konta. Same opłaty są niskie i można dokupować różne pakiety, choć sama nie korzystam, bo nie można ze wszystkich korzystać, zależnie od przyjętej taryfy. Np jak ja mam taryfę za darmo w play, to nie mogę dokupić pakietu smsów.
Generalnie i tak się opłaca, 30zł wystarcza mi na jakieś 50-60dni Jak do play przejdą rodzice, to już w ogóle będzie świetnie.
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-08, 10:42   #8
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Miałam T-mobile i było za drogo, ciągle dokupywałam karty i oszczędzałam, to było już z 1,5 roku temu, nie wiem jak teraz mają.
Przeszłam na Play i wychodzi bardzo dużo taniej, rozmawiam a prawie nic nie ubywa, ale trzeba co jakiś czas doładować konto bo czas rozmów wychodzących się kończy.
W moim przypadku wygrał Play.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 08:25   #9
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Ja miałam kiedyś w Erze, okropna drożyzna i z tego co wiem, niewiele się pozmieniało. Potem kilka lat w plusie, już sporo lepiej, fajniejsze oferty, a od pół roku mam w Play i jestem mega zadowolona. Oferta Mix na 30 zł, pobierają 20 zł na mc i i mam za to nielimitowane rozmowy do Play , smsy DO WSZYSTKICH SIECI oraz 100mb internetu. I mi to w zupełności wystarcza, mieszczę się w tych 30 zł, a jak byłam w Erze, czy nawet i czasem w Plusie często ładowałam dodatkowo (w Erze nawet 3krotnie)Faktem jest że rodzinę mam w Playu, sporo znajomych również, a generalnie wolę pisać smsy, więc te 10 zł na rozmowy do innych sieci mi wystarcza, a często nawet jeszcze coś z tego zostaje. Obawiałam się problemów z zasięgiem w Play, sporo osób na to narzeka, ja nic takiego nie zauważyłam, rzekłabym że jest lepiej nawet niż w Plusie.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 11:42   #10
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Mam w Play na kartę,jestem bardzo zadowolona,zastanawiam się nad abonamentem. Przeszłam do Play z T-mobile i jest nieporównywalnie lepiej.
Wiecie może jak jest z tym abonamentem rodzinnym? Chodzi mi o to, czy są tam również dorzucane telefony za mniejszą opłatą?
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 14:26   #11
sobe100
Raczkowanie
 
Avatar sobe100
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 36
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Zasięg w Playu to jakaś kpina jest. Ja bym nie wybierała Playa, ze względu na zasięg właśnie.
sobe100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-27, 18:02   #12
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Ja nigdy nie miałam problemu z zasięgiem
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 00:30   #13
xFacetx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 47
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Zasieg PLAY pozostawia duuuuzooooo do zyczenia. Mam 2 telefony (te same iphone'y, wiec anteny te same i probka porownywalna) - jeden - PLAY, drugi - T-Mobile. O ile w duzych miastach nie ma z zasiegiem problemow o tyle wyjazd za miasto to PLAY ma 0,1 kropke zasiegu, a T-Mobile 2 do 4rech na 5 mozliwych. Skonczylo sie tak, ze wywalilem PLAYa i ten drugi telefon przenioslem tez do T-Mobile.

Orange nie wiem, a PLUSa dawno temu uzywalem, ale jak otrzymalem w punkcie info, ze po 15 latach z sieci jestem nikim i nic mi sie nie nalezy, tego samego dnia przenioslem sie do PLAYa, a potem do T-Mobile.
xFacetx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 03:58   #14
ulrika
Raczkowanie
 
Avatar ulrika
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 358
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Jestem i bede w tmobile, nigdy mnie ta siec nie zawiodla.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
__________________
40/40 neverending story
ulrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 10:24   #15
xFacetx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 47
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

PLAY ponoc ma zaczyty algorytm, aby jak najdluzej ich telefon utrzymywal sie ich sieci bazowej. Jak wiecie, PLAY ma malo swoich nadajnikow (w stosunku do PLUS, T-Mobile, Orange), wiec musi je dzierzawic, chyba juz teraz od calej 3-jki (do niedawna bez T-Mobile). Tak wiec nawet jezeli PLAY jest w zasiegu stacji np. T-Mobile ktora jest mocniejsza i daje 5 kresek zasiegu to bedzie na maxa trzymal sie nadajnika PLAY pomimo, ze ten ma 1 kreske, tak aby zmniejszyc koszty wewnetrznego "roamingu". W teorii mozna to przestawic, za kazdym razem wybierac manualnie siec, ale skad mamy wiedziec ktora jest najmocniejsza.

Reasumujac - tak czy siak, PLAY nie ma mozliwosci aby miec duzy zasieg wlasnie ze wzgledu na w/w sytuacje.
xFacetx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 10:56   #16
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Cytat:
Napisane przez bonter Pokaż wiadomość
Teoretycznie, dzięki roamingowi wewnętrznemu, Play ma najlepszy zasięg ze wszystkich operatorów. Co do oferty, to ciekawą ofertę ma Orange, a właściwie nju mobile. Przyjrzyj się
ale praktycznie zasieg play;a to masakra, nawet w duzym miescie... srednio 3 razy w tygodniu nie moge wykonywac polaczen... po jakims czasie zasiego powraca.... nie mowiac juz o problemac z karta sim, nie wiem z czego to wynika ale nie tylko ja ale paru znajomych musialo wymieniac... jak wyjezdzam do rodzicow to prawie nie ma ze mna kontaktu przez zasieg... a nie jest to dziura zabita dechami + kiepska jakosc polaczan, najbardziej slychac to dzwoniac z play'a do play'a jak tylko zakoncze umowe, zmieniam siec
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 18:38   #17
natalaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 27
Jaka sieć komórkowa?

W jakiej sieci macie telefon, i czy ją polecacie?
natalaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 19:44   #18
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Jaka siec komórkowa

w orange i ja akurat nie polecam...
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 19:58   #19
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Jaka sieć komórkowa

w Play i bardzo polecam
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-18, 20:03   #20
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Jaka sieć komórkowa

Plus i nie polecam
wcześniej byłam w Play i żałuję że odeszłam, ale mają teraz fatalne oferty
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 20:33   #21
RitaLamour
Przyczajenie
 
Avatar RitaLamour
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Jaka sieć komórkowa

Ja jestem w Oragne - polecam, bo dość długo zastanawiam się do jakiej sieci przejść od T-mobile i padło na Oragne. Mieli najlepszą ofertę z w miarę sensownym abnamentem i telefonem za 1zł, z którego jestem bardzo zadowolona. Nie wiem jakie oferty mają teraz, bo mam jeszcze ponad rok do przedłużenia umowy. Ogólnie jestem bardzo zadowolona ze świadczenia usług, wszystko jest przejrzyste, nie ma jakiś ukrytych kosztów.
Kiedyś byłam w T-mobile, dobrych kilka lat, jednak niedawno ta sieć, wg mnie, bardzo się pogorszyła - mojej mamie, która jest nadal w T-mobile, włączyli bez jej zgody jakieś usługi rozmów w UE, oczywiście płatne i okazało się, że nie da się ich wyłączyć, dopiero po 3 miesiącach.
Oprócz tego, przy przedłużaniu umowy przez Internet, miał przyjechać kurier z umową do podpisania - kurier nie przyjechał, a aneks do umowy zaczął obowiązywać - w T-mobile nie widzą problemu, tłumaczą, że wszystko jest zgodnie z przepisami, po prostu nie był potrzebny podpis. I jeszcze jedno - gdy chciałam wyjaśnić to w salonie twarzą w twarz, osobiście, bardzo niemiły pan zbył mnie, twierdząc, że on nie może nic poradzić, bo umowy zawierane przez telefon i Internet to nie jego działka i w salonie się tym nie zajmują.
__________________
'We think too much and feel too little.'
Charlie Chaplin
RitaLamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 11:42   #22
kinia32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 32
Dot.: Jaka sieć komórkowa

całe życie w orange na karcie i byłam zadowolona (wszędzie zasięg, w miarę szybki internet), dopóki nie sprawdziłam stawek u innych i szok! BO płaciłam 10 ZŁOTYCH miesięcznie za 100 MB danych! 10 pln!!! w tej cenie ludzie mają 1-2 gb! Złożyłam papiery do njumobile i za 40 pln mam 2 giga i nielimitowane rozmowy i smsy. good choice!
kinia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 10:55   #23
mariettalubi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka sieć komórkowa

Kiedyś co chwile zmieniałem sieć. Obecnie korzystam z usług Plusa. Posiadam również drugą kartę z nju mobile. Mają bardzo dobrą ofertę

-------------------------
największe wysłodki buraczane
mariettalubi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 11:52   #24
mirazma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka sieć komórkowa

Nju rzeczywiście ma dobrą ofertę, bo przy niskich kosztach masz prawie wszystko za darmo. Ale ja mam z T-mobile tam jest teraz taka promocja, że przy przeniesieniu numeru z innej sieci lub zakładając nowy oraz zakładając konto bankowe dostajesz 50zł przez 10 miesięcy
mirazma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 22:46   #25
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Jaka sieć komórkowa

Z taryf na kartę najlepsze są obecnie:
Virgin mobile, nju mobile na kartę, Klucz mobile, Mobile Vikings.

Wszystkie mają rok ważnosći konta na wychodzace i przychodzace po jakimkolwiek doladowaniu [np. 5zł].
W Virgin mobile masz darmwoy wolny net [lejek - do przegladania stron www do czytania na Operze mini jest komfortowy],
mozna wykupic pakiety:
za 19zł/miesiac - 100 minut, nolimit sms i 2GB netu,
za 29zł/miesiac - 300 minut, nolimit sms i 4GB netu,
za 49zł/miesiac - nolimit minut, nolimit sms i 10GB netu,

W Klucz mobile masz tanie rozmowy do UE [15gr/min. chyba], atrakcyjne pakiety minut i netu, za doladowanie 50zł jest bonus pół roku rozmow i sms do sieci Klucz mobile. Adres to klucz.net
200MB za 3zł, 500MB za 5zł, 2GB za 15zł, 100minut za 10zł, 250minut za 20zł, 500minut za 30zł. Doładowania doładowaniami Plusa. Stawka podstawowa 19gr/min i 9gr/sms.


W nju na kartę mozna odpalić 99gr/dzień za nolimit minut do sieci komorkowych, placisz jak korzystasz dobre dla nieregularnie dzwoniacych. Stawka podstawowa 19gr/min i 9gr/sms.



Z abonamentów bez telefonu z miesięcznym okresem wypowiedzenia najlepsze sa obecnie:
Nju mobile z rachunkiem i Red Bull mobile No Limits II.

Red bull 29zł/miesiac nolimit na komorkowe i stacjonarne i 2GB z lejkiem.

Nju to marka orange, a Red Bull MObile to marka Play.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2014-10-25 o 22:57
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 09:58   #26
serialomaniaczka
Rozeznanie
 
Avatar serialomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 899
Dot.: Jaka sieć komórkowa

mam Play a dokładniej formułę 4w1 i jestem bardzo zadowolona wcześniej miałam w Orange i to była tragedia, sama się sobie dziwię, że tyle tam wytrzymałam przede wszystkim pakiet internetowy był strasznie drogi, no i sms czy minuty bez względu na sieć kosztowały bodajże 19gr, a teraz mam 1gb internetu, sms do wszystkich sieci za free, minuty do Play też, jedynie do innych sieci 9gr za minutę co i tak jest opłacalne w porównaniu z Orange. ahh, jeszcze przypomniało mi się, że wiele osób narzeka na zasięg w Play ja mam go wszędzie, jeśli sam Play nie ma zasięgu to włącza mi się roaming.
__________________
28.11.2014 kierowca

Edytowane przez serialomaniaczka
Czas edycji: 2014-10-29 o 10:02
serialomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 20:38   #27
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Jaka sieć komórkowa

@serialomaniaczka

W Play 4w1 mozna odpalic pakiet 10za5 [dostajesz 10zł za 5zł ] czyli masz więcej minut. Są też jednodniowe promocje doladowań co jakiś czas [np. kilkadziesiat procent do doładowania].
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 14:44   #28
elnino1
Raczkowanie
 
Avatar elnino1
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 33
Dot.: Jaka sieć komórkowa

Ja mam nju mobile i polecam. A szczególowe porównanie sieci telefonicznych możesz tutaj zobaczyć np: (ale tylko telefony na abonament)
http://jakimobile.pl/telefon-aboname...tor-najlepszy/
a na kartę to nie mam pojęcia, może Heyah?
elnino1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 11:37   #29
940f4e07dddff044ec51ae481a8c396ed4409c02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 43
Dot.: Jaka sieć komórkowa

Mam Plusa i polecam. Cała rozmowa w Plusie za 29 groszy, smsy są dość drogie, ale z nich mało korzystam. Prawie całą rodzinę mam w Plusie, więc dla mnie oferta idealna. Czasem skorzystam ze 100 MB internetu za 2 zł na 24h, ale raczej korzystam z Wifi.
940f4e07dddff044ec51ae481a8c396ed4409c02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 16:19   #30
Magdin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Sesje komórkowe elixir

Mam Orange i mogę polecić, kupiłam kartę z darmowymi rozmowani do wszystkich w Orange na rok, internet też chyba najtańszy jaki jest na rynku dostępny na iphone.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-06 o 00:59 Powód: Link.
Magdin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-18 13:17:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.