Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-10-31, 08:50   #4741
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez issmir Pokaż wiadomość
A ja czym bliżej operacji tym bardziej panikuje

jak to jest z odczuciami po czasie? Cały czas czuje się dyskomfort i towarzyszy świadomość, ze ma się zrobione piersi, czy po czasie zaczyna już traktować jako swoje i zapomina o operacji?
A kiedy masz operację? Jaka wyjściówka, jakie planowane i kto operuje? Nie mamy Cię w wyliczance dlatego pytam
A co do odczuć, to sporą kopalnią wiedzy jest - wymarłe już niestety - forum Beauty w Polsce. Jest tam naprawdę mnóstwo informacji - całe wątki dot. konkretnego operatora, powikłania oraz "rocznice naszych piersi" - tam są zdjęcia 10-letnich i starszych piersi oraz relacje, jak się z nimi żyje dłużej niż rok czy dwa. Fajna sprawa, warto poczytać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-31, 10:03   #4742
issmir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ooo dziękuje, poczytam napewno!

Niewiele się tutaj udzielałam, ale otrzymałam telefon z kliniki czy jestem zainteresowana szybszym terminem i uświadomiłam sobie, ze to „juz” i jakas panika mnie naszła

Zostałam jednak przy starym terminie czyli połowa grudnia. Operacja we Wrocławiu u M.S.niewiele opinii na jego temat widziałam, wiec to tez mnie stresuje

Na konsultacji pokazałam piersi jakie mi się podobają i zaproponował identyczne implanty.. czyli motivia round 350. Choc bardziej jestem przekonana do ergo i teoretycznie ma być ergo full ale stwierdził, ze na stole jeszcze zobaczy jak to będzie wyglądać 😱

Obecnie mam 75B, 173cm, 68kg,12 cm szerokości

Ogolnie mówił, ze mam dobra budowę do operacji, wiec mogę wybrać metodę czy pod gruczoł czy pod mięsień i jakie implanty i jaki profil i dał mi bardzo wolna rękę i właśnie chyba brak takich konkretów powoduje u mnie te wszystkie wątpliwości
issmir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-01, 09:16   #4743
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

To rzeczywiście już całkiem niedługo
A co do wyboru implantu, to taka swoboda w wyborze też nie jest dobra, fajniej jak lekarz trochę zawęzi ten wybory chyba. On widuje dziesiątki piersi naturalnych i zrobionych tygodniowo i wie, czego się spodziewać i na co nastawiać, a my głównie raz czy dwa zmacamy implanty na konsultacji i tyle z naszych empirycznych doświadczeń przed operacją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-01, 11:33   #4744
3d9a9bd777fee7351c4ba8ea2bfeb1b870820984_624e20710b6a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Mi lekarz powiedział ze przy moich piersiach to głównie on zdecyduje jakie implanty będą dla mnie odpowiednie
3d9a9bd777fee7351c4ba8ea2bfeb1b870820984_624e20710b6a4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-02, 09:03   #4745
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez issmir Pokaż wiadomość
A ja czym bliżej operacji tym bardziej panikuje 🙈

jak to jest z odczuciami po czasie? Cały czas czuje się dyskomfort i towarzyszy świadomość, ze ma się zrobione piersi, czy po czasie zaczyna już traktować jako swoje i zapomina o operacji?
Moim zdaniem nigdy się nie zapomina, jednak implanty nie są tak miękkie, nie układają się identycznie jak własna pierś. Ale coś za coś.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-02, 09:24   #4746
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Mi odpada aspekt porównywania do swoich, bo ich nie mam Więc co będzie po operacji, to i tak będzie lepsze od tego co obecnie. Ale jak ktoś ma spoko swoje i waha się nad powiększeniem, to rzeczywiście może być to spory punkt do zastanowienia się.

Lavieenrose789 jak zdrowie? Poprawiło się? Czy jeszcze nie umawiasz się na zabieg?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-02, 10:52   #4747
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Mi odpada aspekt porównywania do swoich, bo ich nie mam Więc co będzie po operacji, to i tak będzie lepsze od tego co obecnie. Ale jak ktoś ma spoko swoje i waha się nad powiększeniem, to rzeczywiście może być to spory punkt do zastanowienia się.

Lavieenrose789 jak zdrowie? Poprawiło się? Czy jeszcze nie umawiasz się na zabieg?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno efekt wizualny dużo rekompensuje, ale np. dla mnie leżenie na brzuchu jest średnio komfortowe, ogólnie trzeba mieć to na uwadze, że jest to ciało obce.

Niestety nie mogę się wyleczyć. Teraz to tylko wielomiesięczna dieta. Pomoże albo i nie. Bardzo bym już chciała mieć nowe udoskonalone piersi.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-02, 11:18   #4748
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Oj ja bym nie chciała by implanty przypominały moje piersi. Właśnie po to je wkładałam by w końcu było miło dla oka.
Do tej pory spałam tylko na brzuchu, teraz z implantami nie wyobrażam sobie tego, choć marzę o tym skrycie. Na dwóch małych placuszkach łatwo było się położyć, teraz duże wypukłości tam są. Zobaczymy jak będzie bo póki co od tygodnia śpię w pozycji pół siedzącej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 10:59   #4749
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny, mam 2 pytania:

- Po jakim czasie mogłyście prowadzić auto?

- Po jakim czasie można się przytulać? Nie chodzi mi o seks, a o przytulanie np. z dziećmi czy mężem/partnerem. Teraz sobie uświadomiłam jak trudne dla mnie będzie nieprzytulanie się z dziećmi przez jakiś czas czy leżenie z nimi
Sif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 20:08   #4750
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czym kierowałyście się przy wyborze kształtu implantu? Wygląd czy mniejsze ryzyko powikłań?
Wyglądem, chciałam anatomiczne i innych nie brałam pod uwagę.

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Uciążliwe jest spanie na plecach.
Ja w zasadzie nie potrafię zasnąć na plecach, wiec trochę tak "oszukałam", to znaczy podkładałam sobie poduszkę pod plecy i tak na wpół na boku spałam.

Cytat:
Napisane przez issmir Pokaż wiadomość
jak to jest z odczuciami po czasie? Cały czas czuje się dyskomfort i towarzyszy świadomość, ze ma się zrobione piersi, czy po czasie zaczyna już traktować jako swoje i zapomina o operacji?
Tak na co dzień to w zasadzie zapomniałam o żelkach, przyzwyczaiłam się do ich rozmiaru i ich nie czuję, choć to nie jest tak całkowicie, bo jak się pierś mocniej dotknie, to czuć tam głębiej że implant tam jest. Żeby położyć się na piersiach to trzeba je wygodnie ułożyć, ale obstawiam, że każda dziewczyna z dużymi piersiami ma taki problem.


Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam 2 pytania:

- Po jakim czasie mogłyście prowadzić auto?

- Po jakim czasie można się przytulać? Nie chodzi mi o seks, a o przytulanie np. z dziećmi czy mężem/partnerem. Teraz sobie uświadomiłam jak trudne dla mnie będzie nieprzytulanie się z dziećmi przez jakiś czas czy leżenie z nimi
Wróciłam do pracy po dwóch tygodniach czyli prowadziłam samochód, czy wcześniej, to nie pamiętam, możliwe, że nie, bo nie było potrzeby. Mam automatyczną skrzynię biegów, więc mam ułatwione zadanie, ale myślę, że i po tygodniu wsiadłabym za kierownicę. Seks po niecałych dwóch tygodniach , co do przytulania, to myślę, że wtedy kiedy będziesz czuła, że można Twoje piersi dotykać i nic nie boli, oczywiście wszystko z rozsądkiem i ostrożnie.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-04, 16:12   #4751
issmir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Jeszcze mam takie nieśmiałe pytanie, jak to jest z kontaktem z lekarzem? Kontaktowałyście się jakoś przed operacja?

Konsultacja jest najczęściej rok przed operacja, w między czasie pojawia się pewnie milion pytań i później widzimy się dopiero na stole? 🙈
issmir jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-04, 16:35   #4752
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja do tej pory kontaktowałam się mailowo, żeby dopytać o kilka spraw i odpowiedź bezpośrednio od lekarza miałam w ciągu dwóch dni. Ale będę umawiała się na jeszcze jedną konsultację do niego (już ma być darmowa z tego co zrozumiałam), aby jeszcze obgadać rodzaj implantów. Tylko zastanawiam się, czy uda się ustalić szybszy termin niż standardowo jak na pierwszą konsultację (bo terminy są na pół roku do przodu).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-04, 16:35   #4753
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez issmir Pokaż wiadomość
Jeszcze mam takie nieśmiałe pytanie, jak to jest z kontaktem z lekarzem? Kontaktowałyście się jakoś przed operacja?

Konsultacja jest najczęściej rok przed operacja, w między czasie pojawia się pewnie milion pytań i później widzimy się dopiero na stole? 🙈
Co lekarz to inne podejście. Ja pisałam maile do kliniki i w ten sposób dostawałam odpowiedzi na pytania.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-04, 18:14   #4754
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez issmir Pokaż wiadomość
Jeszcze mam takie nieśmiałe pytanie, jak to jest z kontaktem z lekarzem? Kontaktowałyście się jakoś przed operacja?

Konsultacja jest najczęściej rok przed operacja, w między czasie pojawia się pewnie milion pytań i później widzimy się dopiero na stole?
Ja byłam na dwóch konsultacjach. Które niby były płatne ale odliczałam je od kosztów operacji. Pytania zadawalam mailowo, chirurg odpowiadał bardzo szybko. Za to kontakt ze szpitalem, czy pielęgniarkami to dramat. W poniedziałek rano miałam operacje a w piątek wieczorem dostalam maila od nich ze wyniki moich badań są ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-04, 22:40   #4755
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Wróciłam do pracy po dwóch tygodniach czyli prowadziłam samochód, czy wcześniej, to nie pamiętam, możliwe, że nie, bo nie było potrzeby. Mam automatyczną skrzynię biegów, więc mam ułatwione zadanie, ale myślę, że i po tygodniu wsiadłabym za kierownicę. Seks po niecałych dwóch tygodniach , co do przytulania, to myślę, że wtedy kiedy będziesz czuła, że można Twoje piersi dotykać i nic nie boli, oczywiście wszystko z rozsądkiem i ostrożnie.
Dzięki za odpowiedź. Nie mam automatycznej skrzyni, więc trochę się rękami namacham podczas jazdy Ech no to się obawiam że tak szybko za kółko nie wsiądę, dobrze że wciąż głównie pracujemy zdalnie.


Cytat:
Napisane przez issmir Pokaż wiadomość
Jeszcze mam takie nieśmiałe pytanie, jak to jest z kontaktem z lekarzem? Kontaktowałyście się jakoś przed operacja?
Ja byłam na dwóch konsultacjach (druga darmowa), poza tym jestem w kontakcie mailowym i telefonicznym z koordynatorką operacji i w razie czego z nią wszystko wyjaśniam.



fehn, jak się czujesz? Tak dopytuję ciągle, bo jestem ciekawa jak dzień po dniu zmienia się Twoje samopoczucie oraz wygląd piersi. Czy czujesz duże zadowolenie? Czy może na razie nie jesteś w stanie powiedzieć, że cieszysz się z tej decyzji? Chodzi mi o to jak się czujesz psychicznie, jakie masz w odczucia, emocje, może przemyślenia

Edytowane przez Sif
Czas edycji: 2021-11-04 o 22:44
Sif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-05, 11:23   #4756
Kasia4004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 65
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Mój zabieg jednak 18 zwolnił się termin, dziewczyny warto dzwonić i pytać o wcześniejsze terminy, tu ciągle coś się zmienia, mi.udalo się wpaść na czujes miejsce i na konsultacje i na zabieg
Kasia4004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-05, 11:51   #4757
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Nasza wyliczanka:

Sif - 17.11.2021r, wyjściówka 70C, proponowane: Motiva 335 wysoki profil częściowo pod mięsień i pod gruczoł, operator: T.D. Warszawa

Kasia4004 - 18.11.2021r., implant okrągły 325 moderate plus xtra, gładka powierzchnia, wyjściówka: zero, 168, 59 kg, 76 pod biustem

squirrelqa - 22.06.2022r., wyjściówka 0, planowane: anatomiczne Mentor CPG 322 o pojemości 330 lub 370 cc. pod mięsień, operator: J.S. Warszawa

martyna_zdybel - 27.07.2022r, wyjściówka 65D, planowane: ergonomiczne Motiva, operator: P. Sz. Gdańsk

123karool123 - 3.08.2022r, wyjściówka A, planowane: Motiva ergonomiks 340ml Demi pod mięsień, operator: P.Sz. Gdańsk

lavieenrose789 - oczekuje na nowy termin, zmiana z okrągłych 270cc na anatomiczne 215 cc pod gruczoł)

-------------------------------------
Już po operacji:
kirakira - 20.09.2021r. (wyjściówka 75C/D, implant: Motiva 380, operator: W.B. Bydgoszcz)

fehn - 25.10.2021r, wyjściówka małe C, implant: 270-300ml anatomiczne, polytechy, pod mięsień, operator: D.B. Kraków



Kasia, to od razu Ci dopisałam do wyliczanki kilka dni do przodu jesteś
Ja właśnie dzwoniłam, żeby umówić się na drugą konsultację i wspomniałam, że liczę na szybszy termin jeśli się uda, ale pani szybko rzuciła, że obecnie nic się nie zwalnia. Ale będę próbować Tylko z racji pracy i kontroli zmian w piersi i tak muszę poczekać do stycznia przynajmniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-05, 11:54   #4758
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Sif dziękuję ze pytasz. Jestem rozdarta. Z jednej strony jestem zakochana w nowych piersiach, są absolutnie piękne. W snach nie wymarzyła bym sobie ładniejszych. Piękne, pełne, o idealnej wielkości. Jest druga strona, blizny, szycia. Miałam zdejmowane opatrunki, nie wygląda to na razie dobrze. Poza tym chirurg zmniejszył mi otoczki. Dobrze że to zrobił, bo były nierówne i jedna zbyt duża. Ale zmniejszone są obie. Malutkie takie. Muszę się przyzwyczaić. Czekam na zdjęcie szwów. Mega mnie ciekawi jak to będzie wyglądać. Nie żałuję decyzji, jestem w piersiach zakochana. Nie sądziłam że taka zmiana moze zajść w głowie, że nagle poczuje się tak kobieco i seksownie. Być może blizny spowodują że będę wolała widok piersi w bieliźnie niż bez, ale gdybym miała podjąć decyzję jeszcze raz poszła bym bez zastanowienia. Do tego samego chirurga bo to esteta i artysta. Sam na kontroli nie mógł się nadziwić jak pięknie mu to wyszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-05, 12:59   #4759
Kasia4004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 65
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Wspaniałe wieści, cieszę się że tak lekko to przeazlas, i już cię cieszą nowe piersi, może być tylko lepiej, a bliznami się nie przejmuj, pewnie będą niezauważalne, a nawet jeśli, to jakie to.ma znaczenie, myślę że z czasem nie będą zauważalne i przestaniesz się nad tym zastanawiać, podobno po operacji biustu kobiety za bardzo przyglądają się swoim piersiom i szukają przez to niedoskonałości które urastają w wyobraźni jak za bardzo się o tym myśli, więc myśl pozytywnie i pomysł.o tym co było a jak jest
Kasia4004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-07, 20:23   #4760
TakaJa06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 16
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny, czytam i zazdroszczę, że już macie nowe fajne piersi
Ja byłam na jednej, niezbyt rzeczowej konsultacji o której zresztą pisałam, byłam też umówiona do innego chirurga, ale musiałam odwołać. Mam teraz problemy zdrowotne, prawdopodobnie problemy z kręgosłupem, robię wycieczki na badania i po lekarzach i smutno mi bardzo, że wszystko stanęło pod znakiem zapytania. Mam mega gonitwę myśli, a co jeśli... no ale wiadomo, muszę teraz walczyć o zdrowie. Ubolewam, że nigdy nie mam na nic czasu, nawet żeby poczytać o zabiegu, komplikacjach, rodzajach wkładek. Cieszę się, że choć jakiekolwiek info zobaczę tu na forum.
Jedno mi w głowie siedzi cały czas... w sumie nigdy nie ma idealnie równych piersi, czy przy dobieraniu wkładek nie wybiera się jednej większej, aby wyrównać objętości? Ja mam jedną ciut mniejszą, co widzę po staniku i chciałabym to trochę wyrównać.
TakaJa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 20:51   #4761
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Tak, wyrównuje się różnymi objętościami implantów. Tylko że to nie pomoże gdy ma się asymetryczną klatkę. Piersi w staniku się różnią, ale taka już jest budowa i tego implanty nie poprawią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 14:39   #4762
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Sif dziękuję ze pytasz. Jestem rozdarta. Z jednej strony jestem zakochana w nowych piersiach, są absolutnie piękne. W snach nie wymarzyła bym sobie ładniejszych. Piękne, pełne, o idealnej wielkości. Jest druga strona, blizny, szycia. Miałam zdejmowane opatrunki, nie wygląda to na razie dobrze. Poza tym chirurg zmniejszył mi otoczki. Dobrze że to zrobił, bo były nierówne i jedna zbyt duża. Ale zmniejszone są obie. Malutkie takie. Muszę się przyzwyczaić. Czekam na zdjęcie szwów. Mega mnie ciekawi jak to będzie wyglądać. Nie żałuję decyzji, jestem w piersiach zakochana. Nie sądziłam że taka zmiana moze zajść w głowie, że nagle poczuje się tak kobieco i seksownie. Być może blizny spowodują że będę wolała widok piersi w bieliźnie niż bez, ale gdybym miała podjąć decyzję jeszcze raz poszła bym bez zastanowienia. Do tego samego chirurga bo to esteta i artysta. Sam na kontroli nie mógł się nadziwić jak pięknie mu to wyszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za odpowiedź. Rozumiem że wygląd blizn i szwów nie jest tym co może cieszyć, ale zobacz, pierwsze co mówisz to to, że piersi są piękne, wręcz idealne i że taka zmiana w Tobie zaszła. I to jest super! Cieszę się że to czujesz i mam nadzieję, że ja też będę miała takie odczucia A blizny i szwy... wiesz, jesteś świeżo po, to wszystko będzie się jeszcze zmieniać, i to na lepsze Trzymaj się tej myśli, czas leczy wszystko, i w głowie i w ciele


Ja z kolei jestem podłamana. Operacja za 8 dni. Powinnam wkrótce (dziś / jutro) dostać okres, a w ogóle się tak nie czuję :/ W dodatku od wczoraj jestem przeziębiona Nawet nie chcę myśleć że musiałabym ją odwołać albo przesunąć za ileś miesięcy, totalnie już sobie w głowie ułożyłam że będzie w listopadzie
Sif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 17:24   #4763
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Sif dziękuję. Najważniejsze byś była zdrowa, bierz witaminę C i cynk, bo niby to można. Nie wolno aspiryny. Jeśli nie będziesz czuła się dobrze to lepiej przesunąć, bo nie chciałabyś kaszleć czy kichać z pociętą klatką piersiową. Jak wychodziłam ze szpitala jedna osoba nie przyszła na operację, bo właśnie się rozchorowała. Myślę że teraz dużo jest właśnie takich terminów bo ktoś się rozchorował i nie trzeba czekać aż tak długo na wyznaczenie koejnego terminu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-10, 08:49   #4764
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Sif kuruj się naturalnymi metodami (doczytaj co można, Ibuprom i aspiryna zakazane na pewno).

Ja w czerwcu z tego powodu miałam odwołaną operację. Operacja w poniedziałek, a mnie w piątek po pracy zaczęło brać i nie było sposobu. Było bardzo średnio. W poniedziałek pojechałam, ale anestezjolog powiedział, że w tym stanie może dojść do mimowolnego skurczu tchawicy i jest to niebezpieczne. Dobrze się stało, bo potem jeszcze gorzej się rozchorowałam. Kasłałam aż mnie cała klatka bolała, ze szwami to by była masakra.

Edytowane przez lavieenrose789
Czas edycji: 2021-11-10 o 08:51
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-10, 17:32   #4765
Kasia4004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 65
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Się 8 dni to sporo, może przejdzie infekcja i okres się skończy , wiem że wysiłek fizyczny przyspiesza okres, a nawet jeśli będziesz musiała przesunąć, to.na pewno nie kilka miesięcy, tak się nie robi, odkłada się na tydzień dwa, gdyby takie zabiegi przykładane były na kilka miesięcy to nic nie udałoby się zrobić, zresztą teraz takimsezon, nie dość że covid to jeszcze przeziębienia , ja też cały czas się boję, że coś znów wyskoczy
Kasia4004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-10, 19:32   #4766
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Mój chirurg operuje pacjentki z okresem, dopytajcie swoich, bo czasem nie ma co się tym dodatkowo stresować.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-11, 06:48   #4767
Kasia4004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 65
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Podobno organizm podczas okresu jest nastawiony na krwawienie, co może sprzyjać krwotokom. Co do badania krzepliwości, to robiłam raz w środku cyklu i raz podczas okresu i wartości nie różniły się, więc nie wiem jak to jest
Kasia4004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-11, 11:13   #4768
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Niby niektórzy lekarze operują w trakcie okresu, ale jak się naczytałam czy naogladam, jak źle niektóre dziewczyny czuły się po operacji, to zdecydowanie nie chciałabym przez to przechodzić dodatkowo siłując się z bólami okresowymi i chodzeniem do łazienki co 3 godziny.
To oglądałam jakiś czas temu (kompletnie nie znam tej youtuberki) i jak mówi, że przez tydzień (chyba) nawet sama nie mogła wciągnąć sobie majtek, to... No wolę nie mieć okresu w czasie i krótko po operacji
https://youtu.be/0OTrM-O0Vu4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-11, 11:15   #4769
Kasia4004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 65
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dopadł mnie stres związany z testem na covid, i oby żadnego przeziębienia nie zlapac, przy dwójce dzieci to wielce prawdopodobne że coś przywleka (
Kasia4004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-11, 14:22   #4770
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Z tymi majtkami to miałam to samo, ale przez pierwsze 2-3 dni. Dlatego w szpitalu nawet nie przebierałam się w pidżamę a zostałam w samym staniku pooperacyjnym i gaciach jakie dostałam idąc na blok operacyjny. Były z 4 rozmiary za duże i to był ich mega plus, bo zakładałam i ściągałam jednym palcem. Do tej pory mam tak że boli mnie przy ruchu ręki, odrobinę do tyły, z rotacją tak jakbym chciała rękę do kieszeni włożyć.
Kasia kiedy masz termin?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.