Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-15, 13:46   #781
Sabrinasab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 345
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
A skąd taka popularność ciąży? Zdziwiło mnie to, bo niespecjalnie śledzę jakieś daily vlogi.

Maxi moim zdaniem robi niezłe charakteryzacje, ale same mkijaże to fakt - powtarzalne i wszystko na jedno kopyto
Hmm... myślę, że po prostu to coś nowego i ciekawego na kanale. W kółko tylko zakupy, siedzenie w domu i wakacje. Ileż można gadać jedno i to samo - i potem bum ciąża i masa nowych tematów. Ogłaszanie wszystkim o ciąży, codzienne samopoczucie, zakupy, nowy pokój, przygotowania itp. A widzki są bardzo ciekawe (w końcu w realnym świecie ten temat też nawet obcych interesuje), przeżywają wszystko ze swoim idolem. Temat moim zdaniem bardzo chwytliwy.
Ostatnio skrolowałam sobie w święta TicToca i jestem w szoku. Tam to w ogóle jest na fali bycie nastoletnią matką.
Sabrinasab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 14:13   #782
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Tak, oliwkowy, ale nie słyszałam o Bobbi Brown ostatnio, może ja taka niewrażliwa na reklamy jestem i puszczam je obok.
Oliwkowy u mnie się sprawdza jak u niej, od lat, ale nigdy w życiu na co dzień
Fajne że w gąszczu co chwilę zmienianych kosmetyków zdarza się coś, co gości na stałe na jej półce.
Idę pogrzebać w jej filmach pielęgnacyjnych, natchnęło mnie
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 17:10   #783
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
Czasami balansuje mocno na granicy kiczu, całościowo też może nie do końca mój styl, ale lubię sobie od niej podłapać jakieś elementy, można się fajnie zainspirować. No i babka ma charyzmę, przyjemnie się jej po prostu słucha, chociaż czasami popada w truizmy
Np?

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Taka blondynka, ładnie maluje, ale nie spełnia moich wymogów: za dużo współprac, za dużo poleceń, co miesiąc inny krem, paletka, tusz.
Dlatego z tych starych youtuberek czasem oglądam jeszcze Maxineczkę, bo ona czasem faktycznie pokazuje jakąś rzecz kilka razy albo używa ciągle do makijażu, więc jest cień szansy, ze kosmetyk serio dobry, a nie bo jej zapłacili
Kto jak kto ale jak Maxi coś poleca to podchodzę do tego z ogroooooomnym dystansem Mimo że ją lubię
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 19:59   #784
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez mysia1234567 Pokaż wiadomość
Np?
W wielu filmikach pogadankowyuch mówi takie pseudomotywacyjne banały, teraz nagrywa już tego mniej niż kiedyś. W omawianiu stylówek też czasami powtarza raczej oczywiste i mocno zakorzenione rzeczy. Po prostu czasami coś normalnie mówi i nagle się rozgaduje na takie coachingowe tematy. Ja jestem wyczulona, więc zawsze zauważam
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 20:28   #785
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Maxi to i tak pikuś przy królowej zbyt ciemnego podkładu, czyli Gosi z kanału House of Makeup

Do tego powaliły mnie ostatnio jej stylizacje oraz porady modowe

oraz zniesmaczyła mnie reakcja Gosi na kulturalne, niepochlebne komentarze ("hejt, jak może kobieta kobiecie coś takiego napisać, słowa krzywdzą ludzi, ludzie zazdroszczą juciuberom" itd.)

Jeżeli ktoś jeszcze nie widział:
https://www.youtube.com/watch?v=LcpBfM4iYvY
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 20:37   #786
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Maxi to i tak pikuś przy królowej zbyt ciemnego podkładu, czyli Gosi z kanału House of Makeup

Do tego powaliły mnie ostatnio jej stylizacje oraz porady modowe

oraz zniesmaczyła mnie reakcja Gosi na kulturalne, niepochlebne komentarze ("hejt, jak może kobieta kobiecie coś takiego napisać, słowa krzywdzą ludzi, ludzie zazdroszczą juciuberom" itd.)
Nie wyrobiłam, denerwuje mnie już nawet ton jej głosu.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 09:38   #787
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Maxi to i tak pikuś przy królowej zbyt ciemnego podkładu, czyli Gosi z kanału House of Makeup

Do tego powaliły mnie ostatnio jej stylizacje oraz porady modowe

oraz zniesmaczyła mnie reakcja Gosi na kulturalne, niepochlebne komentarze ("hejt, jak może kobieta kobiecie coś takiego napisać, słowa krzywdzą ludzi, ludzie zazdroszczą juciuberom" itd.)

Jeżeli ktoś jeszcze nie widział:
https://www.youtube.com/watch?v=LcpBfM4iYvY
Oj tak, akurat Gosi podkład mnie zawsze razi. Na początku myślałam, że ona jest taką miłą panią przedszkolanką, bo taki ma sposób mówienia, jakby z małymi dziećmi pracowała i byłam przekonana, że to jej zawód po prostu. Nie jest zbyt urodziwą kobietą, ale nic na to nie poradzi, ja też piękna nie jestem i trudno.
Ale jak zobaczyłam jej stylizacje na - przepraszam - taką dziewczynę Sebixa z bloku to jakoś nie umiem już na nią patrzeć inaczej.
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-16, 14:48   #788
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Oj tak, Gosia ma straszny sposób mówienia, szczególnie jak coś jej się mocno spodoba to wpada w taka skrajną egzaltację. Stylizacje w ogóle nie w moim stylu i szczerze mówiąc nie widzę tego odejmowania kilogramów - raczej wręcz przeciwnie, bo przecież Gosia jest szczupła.

Zgadzam się tez z opiniami, że filmik Kingi z perfumetkami lekko niesmaczny, mimo że obecnie to moja ulubiona YouTuberka. No ale każdemu się może zdarzyć, mam nadzieje, ze to jeden raz. Poza tym lubię jeszcze lamaleupebella - mega urocza dziewczyna sprawiająca wrażenie sympatycznej, Hi Beauty - malutki kanał, sama Magda mega kreatywna i zero sponsorowania produktów, Wroobella - wydaje mi się szczera, lubię jej testy podkładów i podsumowania miesiąca, Agnieszka Szwarc - wyglada jakby nagrywała dla przyjemności, a nie dla kasy. No i Agasava - taka kumpela do wyjścia na browar, kocham jej przekleństwa w filmach i ogólny luzik.

Z ciuchowych i zagraniczych świetna jest Annalise Woods, Mia Maples, Jezzybumble, PrettyPastelPlease - ale to raczej dla osób lubiących Try On Haule


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 15:14   #789
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Na Agasava mam uczulenie, dziewczyna się tak wywyższa i jest niemiła, zadufana w sobie, że omijam szerokim łukiem. Zuzię Lamakeupbella znam i lubię, choć te filmiki ma za długie i mnie nudzi, więc rzadko oglądam. Aga Szwarc ma sporo współprac takich tańszych firm, ale bardzo miła pozytywna dziewczyna. Innych, które wymieniłaś, nie znam.
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 18:08   #790
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Oglądacie jakieś rosyjskojęzyczne jutuberki i możecie kogoś polecić? Chodzi mi o dziewczyny które mówią po rosyjsku w filmikach a nie po np.angielsku
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 21:59   #791
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Oglądacie jakieś rosyjskojęzyczne jutuberki i możecie kogoś polecić? Chodzi mi o dziewczyny które mówią po rosyjsku w filmikach a nie po np.angielsku
Kiedyś oglądałam Anastacie Kay (jednak jej ekspresja mnie przytłacza, a szkoda, bo ma fajne filmiki o nauce i samorozwoju), Sylvię Sahakyan (ale odkąd mieszka w Szwajcarii, to jej filmiki są nudnymi vlogami/filmikami dzieciowymi) i Osię (z sentymentu plus to, że też mieszka w Krakowie, ale przeraża mnie jej wywalanie prywaty- po filmikach prawie dokładnie wiem, gdzie ona mieszka i czuję się z tym niewygodnie. Poza tym, za dużo pokazuje domowych/dzieciowych spraw, a takie vlogi to nie do końca moja bajka).

Oglądałam też kiedyś Ksenię Vostrikową, ale poległam na jej filmiku sponsorowanym przez klinikę medycyny estetycznej w Korei

Może Ci się spodoba, bo kiedyś lubiłam oglądać dziewczyny, ale coś jednak nie do końca mi zagrało i teraz tylko czasem Osię włączę z sentymentu

No i z klasyków oglądam Life of Boris, ale to jest Soviet English

Edytowane przez Olkaaaa_s
Czas edycji: 2020-04-16 o 22:02
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-17, 07:56   #792
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Kiedyś oglądałam Anastacie Kay (jednak jej ekspresja mnie przytłacza, a szkoda, bo ma fajne filmiki o nauce i samorozwoju), Sylvię Sahakyan (ale odkąd mieszka w Szwajcarii, to jej filmiki są nudnymi vlogami/filmikami dzieciowymi) i Osię (z sentymentu plus to, że też mieszka w Krakowie, ale przeraża mnie jej wywalanie prywaty- po filmikach prawie dokładnie wiem, gdzie ona mieszka i czuję się z tym niewygodnie. Poza tym, za dużo pokazuje domowych/dzieciowych spraw, a takie vlogi to nie do końca moja bajka).

Oglądałam też kiedyś Ksenię Vostrikową, ale poległam na jej filmiku sponsorowanym przez klinikę medycyny estetycznej w Korei

Może Ci się spodoba, bo kiedyś lubiłam oglądać dziewczyny, ale coś jednak nie do końca mi zagrało i teraz tylko czasem Osię włączę z sentymentu

No i z klasyków oglądam Life of Boris, ale to jest Soviet English
dzięki za polecenia!

Ja oglądam Koffkathecat - typowy kanał urodowy ale dziewczyna bardzo przyjemnie mówi
https://www.youtube.com/user/Koffkathecat

Krygina https://www.youtube.com/user/elenakrygina/

Jeszcze czasem kukam na suvorovadiana
https://www.youtube.com/user/suvorovadiana

W nauce ruskiego bardzo pomocny dla mnie jest kanał Maxa - nie jest to typowy kanał do nauki plus chłopak jest bardzo sympatyczny i ...mówi wyraźnie, ja się dopiero zaczęłam uczyć i bez problemu wyłapuje znajome słówka
https://www.youtube.com/channel/UCkl...qFnWKEBozw5p4g
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 10:44   #793
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Oglądałam ostatnio Saurnie (SO Beauty) i dla mnie ta dziewczyna się oszpeca po prostu.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 10:58   #794
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87759323]Oglądałam ostatnio Saurnie (SO Beauty) i dla mnie ta dziewczyna się oszpeca po prostu.[/QUOTE]


Obejrzałam najnowszy filmik - o matko, ona wyglada przerażająco. Jak kosmitka. Nie mam nic do poprawiania sobie urody, ale ta ostrzyknięta broda omg.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 11:12   #795
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Obejrzałam najnowszy filmik - o matko, ona wyglada przerażająco. Jak kosmitka. Nie mam nic do poprawiania sobie urody, ale ta ostrzyknięta broda omg.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Już nawet nie chodzi o brodę, ale o ten samoopalacz.

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2020-04-17 o 11:16
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 11:31   #796
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87759323]Oglądałam ostatnio Saurnie (SO Beauty) i dla mnie ta dziewczyna się oszpeca po prostu.[/QUOTE]

No Sarunia to jest dla mnie już taki faktyczny kicz kicz, aż się zastanawiam co by powiedziały dziewczyny, które Maxi uznały za kiczowatą
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 21:37   #797
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
No Sarunia to jest dla mnie już taki faktyczny kicz kicz, aż się zastanawiam co by powiedziały dziewczyny, które Maxi uznały za kiczowatą
No kicz. Niby ma taki dystans do siebie, ale jak ktos jej napisze nieprzychylny komentarz to zaraz pogadanki na instagramie, zeby wypieprzac jak sie nie podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-26, 13:38   #798
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Kornela wróciła do nagrywania, teraz już z Polski

Tęskniłyście ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-26, 14:14   #799
1110060bd2fa2752dc539504bcb5246e1c314d18_5eaf4d11e849a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 321
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Maxi to i tak pikuś przy królowej zbyt ciemnego podkładu, czyli Gosi z kanału House of Makeup

Do tego powaliły mnie ostatnio jej stylizacje oraz porady modowe

oraz zniesmaczyła mnie reakcja Gosi na kulturalne, niepochlebne komentarze ("hejt, jak może kobieta kobiecie coś takiego napisać, słowa krzywdzą ludzi, ludzie zazdroszczą juciuberom" itd.)

Jeżeli ktoś jeszcze nie widział:
https://www.youtube.com/watch?v=LcpBfM4iYvY
Jak można nakładać tak wybitnie rzucający się w oczy makijaż to nie wiem. Tani makijaż przywołujący na myśl prostytutkę.

EDIT: Po kliknięciu na kilka jej filmików stwierdzam, że bez makijażu wygląda dużo lepiej. Nie wiem, dlaczego ktoś coś takiego sobie robi.

Edytowane przez 1110060bd2fa2752dc539504bcb5246e1c314d18_5eaf4d11e849a
Czas edycji: 2020-04-26 o 14:20
1110060bd2fa2752dc539504bcb5246e1c314d18_5eaf4d11e849a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-26, 14:17   #800
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Gosia się zajmuje makijażem, a nie modą, więc ok, przymykam oko na te jej stylizacje. Ale Radzka, która wydala książkę na temat mody i ubierania się odpowiednio do sylwetki i jej kolekcja z Tovą to jakiś dramat. Co ona dzisiaj pokazuje na tym instagramie?? Ta cała kolekcja prezentowana na niej to powinny być zdjęcia do poradnika "jak się NIE ubierać".
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-26, 14:19   #801
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=1110060bd2fa2752dc53950 4bcb5246e1c314d18_5eaf4d1 1e849a;87792185]Jak można nakładać tak wybitnie rzucający się w oczy makijaż to nie wiem. Tani makijaż przywołujący na myśl prostytutkę.[/QUOTE]
W ostatnim filmie ( paczeki pr ) chyba jest bez makeupu i wygląda dużo lepiej
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-26, 16:30   #802
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Gosia się zajmuje makijażem, a nie modą, więc ok, przymykam oko na te jej stylizacje. Ale Radzka, która wydala książkę na temat mody i ubierania się odpowiednio do sylwetki i jej kolekcja z Tovą to jakiś dramat. Co ona dzisiaj pokazuje na tym instagramie?? Ta cała kolekcja prezentowana na niej to powinny być zdjęcia do poradnika "jak się NIE ubierać".
Aż z ciekawości zobaczyłam i nie wiem o co Ci chodzi. Jasne, ona nie jest szczupła, więc wiadomo, że żaden ciuch nie będzie się na niej prezentował jak na modelce, ale serio. Ubieranie się odpowiednio do sylwetki to jest tylko jakiś tam wyznacznik, którego nie trzeba przestrzegać. Ona lubi się stylizować, więc wiadomo, że jak coś jej się podoba i jest wygodne, to w to wskoczy i będzie miała gdzieś, że nie wygląda na 50 kilo. Jak dla mnie na plus, lepiej tak niż jakby miała się ograniczać tylko do 1 kroju sukienki, bo inaczej nie wygląda super szczupło. Poza tym to jest kolekcja nie tylko dla niej i kobiet o takiej jak ona posturze, ale dla ogółu kobiet, więc różne kroje itd.
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-02, 17:40   #803
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Oj tak, akurat Gosi podkład mnie zawsze razi. Na początku myślałam, że ona jest taką miłą panią przedszkolanką, bo taki ma sposób mówienia, jakby z małymi dziećmi pracowała i byłam przekonana, że to jej zawód po prostu. Nie jest zbyt urodziwą kobietą, ale nic na to nie poradzi, ja też piękna nie jestem i trudno.
Ale jak zobaczyłam jej stylizacje na - przepraszam - taką dziewczynę Sebixa z bloku to jakoś nie umiem już na nią patrzeć inaczej.

Nie jest zbyt urodziwą kobietą? Przecież jest naprawdę ładna i to nawet bez makijażu. Jaka w takim razie według Ciebie jest "wystarczająco" urodziwa kobieta?
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-03, 11:51   #804
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Gosia się zajmuje makijażem, a nie modą, więc ok, przymykam oko na te jej stylizacje. Ale Radzka, która wydala książkę na temat mody i ubierania się odpowiednio do sylwetki i jej kolekcja z Tovą to jakiś dramat. Co ona dzisiaj pokazuje na tym instagramie?? Ta cała kolekcja prezentowana na niej to powinny być zdjęcia do poradnika "jak się NIE ubierać".
Spojrzałam na te kolekcje Tovy i dramat! Ta Grodzka ma tak nietypową figurę (nadzwyczaj krótkie kończyny, krępa, dość szeroka) czy te ciuchy są tak niekorzystne dla większości sylwetek i tylko ktoś o figurze modelki wyglądałby w nich dobrze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-03, 12:18   #805
1110060bd2fa2752dc539504bcb5246e1c314d18_5eaf4d11e849a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 321
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Spojrzałam na te kolekcje Tovy i dramat! Ta Grodzka ma tak nietypową figurę (nadzwyczaj krótkie kończyny, krępa, dość szeroka) czy te ciuchy są tak niekorzystne dla większości sylwetek i tylko ktoś o figurze modelki wyglądałby w nich dobrze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie miałam napisać identyczny komentarz.

To chyba w większości jej kreacji kiepski dobór dodatków. Buty takie z zapięciem przez kostkę, zawsze będą skracały nogi. Takie maciupkie, wąskie szpilki kontrastują też bardzo z jej nogami i je optycznie powiększają. Sama mam sylwetkę A i w takich obcasach wyglądam źle.

A w niektórych przypadkach to faktycznie powinna była dla sukienek wybrać inną modelkę. Falbany i bufki na bardzo szerokich ramionach jeszcze tam dodają wolumenu...

Edytowane przez 1110060bd2fa2752dc539504bcb5246e1c314d18_5eaf4d11e849a
Czas edycji: 2020-05-03 o 12:24
1110060bd2fa2752dc539504bcb5246e1c314d18_5eaf4d11e849a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-03, 12:39   #806
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Maxi to i tak pikuś przy królowej zbyt ciemnego podkładu, czyli Gosi z kanału House of Makeup

Do tego powaliły mnie ostatnio jej stylizacje oraz porady modowe

oraz zniesmaczyła mnie reakcja Gosi na kulturalne, niepochlebne komentarze ("hejt, jak może kobieta kobiecie coś takiego napisać, słowa krzywdzą ludzi, ludzie zazdroszczą juciuberom" itd.)

Jeżeli ktoś jeszcze nie widział:
https://www.youtube.com/watch?v=LcpBfM4iYvY
zerknelam, nie podobają mi się te ubrania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2020-05-03 o 13:16
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-03, 13:14   #807
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5 757
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=1110060bd2fa2752dc53950 4bcb5246e1c314d18_5eaf4d1 1e849a;87814602]Właśnie miałam napisać identyczny komentarz.

To chyba w większości jej kreacji kiepski dobór dodatków. Buty takie z zapięciem przez kostkę, zawsze będą skracały nogi. Takie maciupkie, wąskie szpilki kontrastują też bardzo z jej nogami i je optycznie powiększają. Sama mam sylwetkę A i w takich obcasach wyglądam źle.

A w niektórych przypadkach to faktycznie powinna była dla sukienek wybrać inną modelkę. Falbany i bufki na bardzo szerokich ramionach jeszcze tam dodają wolumenu...[/QUOTE]

Hmm a mi sie podoba i probuje sie doszukac, dlaczego tak negatywnie to oceniacie... Czy dodatkowy wolumen na ramionach to z automatu zle?
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-03, 13:23   #808
1110060bd2fa2752dc539504bcb5246e1c314d18_5eaf4d11e849a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 321
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=742bd6bdde1307502cba7e1 26292911bf766cf73_61f3325 774e32;87814865]Hmm a mi sie podoba i probuje sie doszukac, dlaczego tak negatywnie to oceniacie... Czy dodatkowy wolumen na ramionach to z automatu zle?[/QUOTE]

Wiesz co, mnie się te ubrania, zwłaszcza sukienki właściwie podobają, niektóre nawet bardzo.

Natomiast faktycznie uważam ich stylizację na tym filmiku za nie najlepszą. I ich krój jest w większości przypadków trudny do wygrania - ja w nich również wyglądałabym źle.

A odpowiadając na pytanie: Dodatkowy wolumen na ramionach to nie z automatu źle. W komentarzu pisałam o tym, że ona jest bardzo szeroka na ramionach i w związku z tym dodatkowy wolumen tam to źle.

Oczywiście to wszystko jest subiektywne. Możesz np. uważać, że im więcej podkreśleń krągłości tym lepiej i wtedy te buty zapinane w kostkach i wąskie obcasy i falbany będą super. Natomiast ja jestem jednak zwolenniczką utrzymania proporcji, chyba że nie jest to wygodne, to wtedy i tak wolę wygodę niż standardy piękna. Dlatego gdyby miała na sobie płaskie buty to byłabym za, chociaż one też skracałyby nogi.

Natomiast wysokie cienkie obcasy oraz bufki jakoś specjalnie wygodne nie są, wprost przeciwnie.

Edytowane przez 1110060bd2fa2752dc539504bcb5246e1c314d18_5eaf4d11e849a
Czas edycji: 2020-05-03 o 13:24
1110060bd2fa2752dc539504bcb5246e1c314d18_5eaf4d11e849a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-04, 08:29   #809
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Mnie się szalenie podoba zestaw spodnie+żakiet w grochy Ale nie miałabym gdzie tego nosić niestety.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 13:58   #810
95c2526c23e69e0985e2c1464d890e9d7bbd64fa_5f6d24f1ce806
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 133
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[QUOTE=Senija;87443486]Kiedys ogladalam Nissiax83, ubolewam ze juz nie nagrywa bo to byla jedna z niewielu rozsadnych jutuberek 'starej gwardii' ktore sie calkowicie nie skomercjalizowaly. Bardzo lubilam tez klimatyczne vlogi Karoliny Baszak ale odkad ma dzieci to jej kanal troche podupadl, chyba wolala sie skupic na blogu i tez te tresci ktore teraz prezentuje nie zawsze sa dla mnie zrozumiale...

Odkad spielam sie z weganko-wariatkami, ktore pojechaly po AzjatyckimCukrze, pod ostatnim filmie Nissiax, ta usunela dyskusje inprzestala nagrywac. Szkoda. Mam jednak nadzieje, ze Aga (Nissiax) zrozumiala czym jest weganska sekta ludzi, ktorzy nie odrozniaja weganskiej diety czy kosmetykow tzw niestestowanych od “okultystycznej grupy destrukcyjnej”��a moglo byc jej przykro, ze obrazono Basie, z ktora laczy ich znajomosc; nie dziwie sie, ze juz nie nagrywa, ale szkoda��natomiast Karole Baszak lubie nadal

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez voyageboyage Pokaż wiadomość


Kacper uczy, że składniki po parfum nie mają znaczenia. Racja Pielęgnacja na swoim instagramie obala ten mit. Wystarczy poczytać co osoby z wykształceniem kosmetologicznym czy chemicznym sądzą o wiedzy Kacpra... Do jego grupy na FB osoby z takim wykształceniem nie miały wstępu

To bardzo ciekawe co mowisz. W jaki sposob Kacper blokuje osoby z wyksztalceniem kosmetologicznym/chemicznym, podaje jakies przyczyny, naukowe badania nt czegos z czym nie zgadza sie w dyskusji z taka osoba ww wyksztalceniem? Bo jesli tak to byloby to slabe i nieprofesjonalne...

Edytowane przez 95c2526c23e69e0985e2c1464d890e9d7bbd64fa_5f6d24f1ce806
Czas edycji: 2020-05-24 o 14:01
95c2526c23e69e0985e2c1464d890e9d7bbd64fa_5f6d24f1ce806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 12:46:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.