Bez z agrestem - jak pachną? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-27, 12:06   #1
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908

Bez z agrestem - jak pachną?


No dobrze, moze nie jest to najwazniejsze pytanie na tym forum, ale..
Zawsze, odkad czytalam Sapkowskiego, ciekawilo mnie, jak tez u licha pachnie ten bez i agrest no wiecie, zapach perfum Yennefer. Czy takie, lub podobne polaczenie, istnieje w jakichs perfumach? Sama kiedys tropilam, w jakim zapachu wystepuje agrest.. ale nie znalazlam Znacie moze cos takiego?
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 16:24   #2
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: Pytanie o zapach ;-)

Agrest jest w Cheap and chic Moschino, Wish Chopard. Bez: Tresor Lancome, 5thAvenue Elizabeth Arden, Truth C.K., Boudoir Vivienne Westwood, Nahema Guerlain, Pleasures Estee Lauder, Eclat D'arpege Lanvin, Emotions Laury Biagiotti, Fleur d'Interdit Givenchy
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 22:06   #3
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Pytanie o zapach ;-)

Bez jest dosyc popularny (znam wiekszosc z wymienonych tu perfum) ale o agrest juz trudniej. Chyba na razie w sferze marzen pozostaje poznanie tej kombinacji zapachowej
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 16:46   #4
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: Pytanie o zapach ;-)

i też nie wiadomo czy chodzi o owoc agrestu czy o kwiat. Kwiat agrestu ma zapach prawie identyczny do kwiatu winorośli - Envy Gucciego.
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 18:48   #5
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Pytanie o zapach ;-)

Nie kojarze Envy, przy najblizszej okazji sprawdze. Dzieki za cynk
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 19:36   #6
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Pytanie o zapach ;-)

agrest - jedyny jaki czułam - jest w L'eau chip&chic moschino.
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 17:48   #7
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Pytanie o zapach ;-)

Uwielbiam twórczość Sapkowskiego, często zastanawiałam się jak pachnią razem bez i agrest. Zapach bzu uwielbiam,szczególnie w starych wiejskich ogrodach. Agrest - raczej wyobrazam sobie że to specyficzny zapach dojrzałych owoców, nie kwiatów.
Gdy pierwszy raz poczułam Eclat D'arpege Lanvin, przed oczami stanęła mi Yennefer. To było pierwsze skojarzenie. Delikatny, słodkawy i świeży zapach został ze mną do dziś. Tak wyobrażam siebie perfumy Yennefer lekkie, zwiewne, dziewczęce - tak jak ona.
Aby stonować i odświeżyć trochę słodycz Eclat D'arpege dodaje odrobinę Un Jardin Sur Le Nil Hermes - czuję w nim melony i agrest.

I mam perfumy Yennefer - oczywiście te które odpowiadają moim wyobrażeniom .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-31, 18:32   #8
falka
Raczkowanie
 
Avatar falka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 411
Dot.: Pytanie o zapach ;-)

Cytat:
Napisane przez lorelei
Tak wyobrażam siebie perfumy Yennefer lekkie, zwiewne, dziewczęce - tak jak ona.
To ja mam odwrotne zupełnie skojarzenia...
no bo jakby piękna nie była to w końcu 94letnia baba nie? i stanowczo za elegancka i wyrafinowana na zapachy lekkie i dziewczęce.
Poza tym te jej kolory czerń i biel - jej zapach kojarzył mi się raczej trochę odurzająco - mocny bez i ten agrest jakby w podbiciu.
__________________
Siła zdolna zmieniać świat (...)
jest więc według ciebie Chaosem, sztuką i nauką?
Przekleństwem, błogosławieństwem i postępem?
A nie przypadkiem Wiarą? Miłością? Poświęceniem?
http://www.suwaczki.com/tickers/p19u9n73qxcp5qvv.png

falka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 20:19   #9
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Pytanie o zapach ;-)

Cytat:
Napisane przez falka
To ja mam odwrotne zupełnie skojarzenia...
no bo jakby piękna nie była to w końcu 94letnia baba nie? i stanowczo za elegancka i wyrafinowana na zapachy lekkie i dziewczęce.
Poza tym te jej kolory czerń i biel - jej zapach kojarzył mi się raczej trochę odurzająco - mocny bez i ten agrest jakby w podbiciu.
Dla mnie Yennfer w głębi duszy zawsze była małą dziewczynką, która marzyła o bezpieczeństwie i dzieciństwie którego nie miała. Była szczupła, niezbyt wysoka ,o delikatnych rysach twarzy, dla mnie bardziej dziewczęca niż kobieca.
Ciężkie zapachy wcale mi się nie kojarzą z tą bohaterką.

Eclat D'arpege potrafi być bardzo odurzający - szczególnie jak się przesadzi z aplikacją . A ten kolor flakonika - fiołkowy, jak jej oczy.

Ciekawe że Bez z YR nigdy mnie tak nie zaczarował.

Ale to bardzo dobrze że masz inne skojarzenia - to jest magia Sapkowskiego .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 17:59   #10
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Pytanie o zapach ;-)

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Dla mnie Yennfer w głębi duszy zawsze była małą dziewczynką, która marzyła o bezpieczeństwie i dzieciństwie którego nie miała. Była szczupła, niezbyt wysoka ,o delikatnych rysach twarzy, dla mnie bardziej dziewczęca niż kobieca.
Ciężkie zapachy wcale mi się nie kojarzą z tą bohaterką.

Eclat D'arpege potrafi być bardzo odurzający - szczególnie jak się przesadzi z aplikacją . A ten kolor flakonika - fiołkowy, jak jej oczy.

Ciekawe że Bez z YR nigdy mnie tak nie zaczarował.

Ale to bardzo dobrze że masz inne skojarzenia - to jest magia Sapkowskiego .
Dla mnie Yennefer zdecydowanie jest pełna kobiecości, nie dziewczęcości. Pewna siebie, mądra, stanowcza... Ach, dlaczego nie można kupić takich perfum. Bez, agrest, co za bajeczne połączenie.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 00:32   #11
Arnikka
Przyczajenie
 
Avatar Arnikka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Bez z agrestem - jak pachną?

Witam,
Wracając do tematu zapachów. Od jakiegoś czasu zajmuję się mieszaniem i komponowaniem zapachów amatorsko. Perfumy są głównie na bazie olejku co daje większą możliwość dużej ilości kombinacji w mojej małej "firmie". Właśnie biorę na warsztat "Zapach Yennefer" chociaż może powinien nazywać się "Okruch Lodu" Któraś z Pań zainteresowana?
Arnikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-08, 10:24   #12
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Bez z agrestem - jak pachną?

Wiem, że temat stary, ale znalazłam cos takiego

http://www.fragrantica.pl/perfumy/Jo...rry-17684.html
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 23:09   #13
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Bez z agrestem - jak pachną?

I teraz pytanie gdzie się da je powąchać...
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 16:49   #14
Arnikka
Przyczajenie
 
Avatar Arnikka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Bez z agrestem - jak pachną?

@BlueberryMilkshake No tak, tylko mamy tutaj bez czarny czyli to:

http://www.floridaherbhouse.com/elde...flowers200.jpg

Oczywiście bardzo pyszny syrop można z tego wytworzyć, jednak miałam na myśli klasyczny bez:

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...L87HFGI0LtlpCw

Perfumy, czy może powinnam powiedzieć wody perfumowane, które znamy i pożądamy są wytwarzane na bazie okrutnie pozyskiwanych zwierzęcych składników, np. piżma.

Jako, że uwiera mnie ten sposób produkcji perfum mieszam olejki eteryczne z olejem np. migdałowym, kokosowym i robię sobie swoje. Polecam
Arnikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 21:23   #15
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Bez z agrestem - jak pachną?

Prawdziwy, najprawdziwszy agrest soczysty, zielony prosto z krzaka to Emotional Rescue Mark Buxton Mam próbkę i trzymam specjalnie po to żeby kiedyś ją zmieszać z Bzem - ale nie mam zapachu prawdziwego bzu
__________________
... panta rhei ...
rosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 21:48   #16
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Bez z agrestem - jak pachną?

Cytat:
Napisane przez Arnikka Pokaż wiadomość
Perfumy, czy może powinnam powiedzieć wody perfumowane, które znamy i pożądamy są wytwarzane na bazie okrutnie pozyskiwanych zwierzęcych składników, np. piżma.


Stosuje się sztuczne zamienniki, prawdziwego piżma praktycznie się nie spotyka, jest bardzo drogie i zapach jest zmienny
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 18:13   #17
zielona herbaciarnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 135
Dot.: Bez z agrestem - jak pachną?

Tak myślałem że chodzi o lilaka. Dla mnie eclat d'arpege nie pachnie wogóle lilakowo ani tym bardziej odurzająco kwiatowo, tylko jest typowym chemicznym świeżaczkiem z silnie wyczuwalnymi molekułami woody-amber i brzoskwiniami z puszki, trochę bardziej cywilizowana nieco mniej chemiczna wersja light blue. Lilak ma silny narkotyczny zapach zbliżony do jaśminu, nieco balsamiczny ze szczytowym aromatem mocno dojrzałych pysznych bananów, ( octan benzylu) dyfuzyjny o silnej upajającej indolowej nucie ocierającej się o aromaty kulek na mole lub zwierzęcych odchodów co tworzy aure charakterystyczną dla jaśminu tuberozy i hiacyntu, powodującą wręcz lekkie naćpanie prędzej bym skłaniał się ku typowym kilerom kwiatowym jak Elie Saab, Alien, Pure Poison, Amarige, Lumiere'd epices, Fleur'd oranger to zdecydowanie ten jaśminowy kaliber.
Tak samo dojrzały agrest (owoc)ma narkotycznie kwiatowy słodki zapach z nutą lekko nadpalonej opony charakterystyczny dla tuberozy, upajający i euforyczny trochę tez jak mocno dojrzała rekloda, podobna nuta jest w klasycznym poison, zobacz też amarige, ono jest bardzo śliwkowo-kwiatowe. ( dimethyl benzyl carbinyl butyrate daje tę nute palonej gumy, lub podwędzanej śliwki) Miks białych kwiatów z tym składnikiem jest jeszcze w:
perceive avon ( ja nie lubię, bo pachnie tanio i troche starym potem zajeżdza i popielnicą po petach jak większośc zapachów avonu.)
Venezia laura Biagiotti ( z ylang-ylang i przyprawą maggi do zup gratis)
J,adore Dior ( jest melonowo porzeczkowy, chemiczny i kwaśny strasznie jak jakiś krem na solarium)
Lacoste touch of pink ( troche jak perceive, ale bardziej świeży bez nuty starego potu za to z kwiatem lotosu)
rare pearls avon- z jaśminem i miesięcznym potem pod koniec jak to bywa w przypadku avonu.
Kocham lilak i agrest również bardzo lubię.
zielona herbaciarnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 05:35   #18
Smocza_luska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1
Dot.: Bez z agrestem - jak pachną?

Po 15 latach mamy to! Jest bez i agrest! Niekoniecznie perfumy, a mydło w kostce, scrub do ciała, pyłek do kąpieli i balsam w formie musu od Soap Szop. 💜 Balsam ma jak dla mnie bardzo trwały zapach, który utrzymuje się na skórze kilka godzin. Uwielbiam, używam zamiast perfum. A podbity wcześniej mydłem i scrubem daje efekt wow. 😊 Zapach jest cudowny, słodki od lilaka i lekko cierpki od owocu agrestu. Bardzo polecam!
Smocza_luska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 14:22   #19
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 044
Dot.: Bez z agrestem - jak pachną?

Cytat:
Napisane przez Smocza_luska Pokaż wiadomość
Po 15 latach mamy to! Jest bez i agrest! Niekoniecznie perfumy, a mydło w kostce, scrub do ciała, pyłek do kąpieli i balsam w formie musu od Soap Szop. Balsam ma jak dla mnie bardzo trwały zapach, który utrzymuje się na skórze kilka godzin. Uwielbiam, używam zamiast perfum. A podbity wcześniej mydłem i scrubem daje efekt wow. Zapach jest cudowny, słodki od lilaka i lekko cierpki od owocu agrestu. Bardzo polecam!
Bardzo zrecenzuj https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...alsam-yen.html Tu twoja opinia o nim nie zginie.

Za to ja się zastanawiam nad dolaniem do tego balsamu (i żelu pod prysznic z kompletu) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...zo-suchej.html kilku kropel eterycznego olejku agrestowego. Ciekawe, co wyjdzie?
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2020-06-28 o 14:32
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-05, 21:44   #20
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Bez z agrestem - jak pachną?

Cytat:
Napisane przez Smocza_luska Pokaż wiadomość
Po 15 latach mamy to! Jest bez i agrest! Niekoniecznie perfumy, a mydło w kostce, scrub do ciała, pyłek do kąpieli i balsam w formie musu od Soap Szop. 💜 Balsam ma jak dla mnie bardzo trwały zapach, który utrzymuje się na skórze kilka godzin. Uwielbiam, używam zamiast perfum. A podbity wcześniej mydłem i scrubem daje efekt wow. 😊 Zapach jest cudowny, słodki od lilaka i lekko cierpki od owocu agrestu. Bardzo polecam!
Ja mam balsam,mydło i szampon do włosów i cholercia ale one praktycznie nie pachną bzem i agrestem. Kupiłam bo się napaliłam na ten zapach ale dla mnie jest on praktycznie wyczuwalny - a szkoda.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 15:44   #21
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 044
Dot.: Bez z agrestem - jak pachną?

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ja mam balsam,mydło i szampon do włosów i cholercia ale one praktycznie nie pachną bzem i agrestem. Kupiłam bo się napaliłam na ten zapach ale dla mnie jest on praktycznie wyczuwalny - a szkoda.
No ale, to czym one pachną
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 11:18   #22
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Bez z agrestem - jak pachną?

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
No ale, to czym one pachną
Hm, spytałam się mojego męża czym pachną 2 kostki mydła które mam, odpowiedział mi że pachną ...mydłem i lekko czymś słodkim. Spytałam się czy to może bez albo agrest to powiedział że nie, że to raczej przyjemny mydlany zapach
I tak bym te zapachy opisała - ale czytałam opinie w których ludzie chwalili mocny zapach bzu i agrestu - także może mi się tak trafiło po prostu albo miałam zbyt rozbuchane oczekiwania.

Balsam pachnie trochę lepiej, faktycznie jak się mocno wwącham to czuję delikatnie bez -ale nie wiem czy to moja podświadomość tu już nie działa.

Ja mam chyba problem ogólnie z mydłami/szamponami w kostce - kupowałam z 4ch szpaków, Ministerstwa Dobrego Mydła,Lawendowej Farmy i przekonałam się na własnym nosie że kwieciste opisy zapachu kompletnie nie idą w parze z tym co dostaję po zakupie - wszystkie mydła mają zapach....mydła z lekką nutą innych składników - jedynie mydła czekoladowe,cynamonowe faktycznie na pierwszy węch pachniały tak jak w opisie.

Soap szop polecam za działanie, ja jestem fanem mydeł w kostce z małych firm (miałam mydła z Ministerstwa Dobrego Mydła, 4ch Szpaków, Lawendowej Farmy i teraz Soap Szop) - moja skóra je kocha ale wartości olfaktorycznej jest dla mojego nosa bardzo mało

Ja lubie mocne zapachy, gdyby połączyć skład i działanie mydeł z w/w firm a zapach z kosmetyków Bath&Body Works to byłoby dla mnie ideolo
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-02, 15:11   #23
Knotka
Przyczajenie
 
Avatar Knotka
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 13
Dot.: Pytanie o zapach ;-)

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Uwielbiam twórczość Sapkowskiego, często zastanawiałam się jak pachnią razem bez i agrest. Zapach bzu uwielbiam,szczególnie w starych wiejskich ogrodach. Agrest - raczej wyobrazam sobie że to specyficzny zapach dojrzałych owoców, nie kwiatów.
Gdy pierwszy raz poczułam Eclat D'arpege Lanvin, przed oczami stanęła mi Yennefer. To było pierwsze skojarzenie. Delikatny, słodkawy i świeży zapach został ze mną do dziś. Tak wyobrażam siebie perfumy Yennefer lekkie, zwiewne, dziewczęce - tak jak ona.
Aby stonować i odświeżyć trochę słodycz Eclat D'arpege dodaje odrobinę Un Jardin Sur Le Nil Hermes - czuję w nim melony i agrest.

I mam perfumy Yennefer - oczywiście te które odpowiadają moim wyobrażeniom .
O, w takim razie koniecznie muszę je powąchać, bo też fascynuje mnie zapach Yennefer
Knotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 13:09   #24
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 044
Dot.: Pytanie o zapach ;-)

Najbardziej agrestem pachnie chyba Joe Malone Elderflower & Gooseberry. Ma też nuty czarnego bzu.
Ale trzeba mieć dużo szczęścia, żeby go jeszcze gdzieś dorwać.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2020-09-03 o 13:11
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 14:40   #25
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 044
Dot.: Pytanie o zapach ;-)

A gdyby ktoś chciał zmiany - ciągle w duchu Sapkowskiego - z brunetki w pięknego piegowatego rudzielca, i niczym Lytta Neyd, zapragnął przywabić jakiegoś wiedźmina "frezjowo-morelowo-magicznymi feromonami", to te perfumy pachną frezją, morelą i mandarynką/wetiwerią W sam raz na wczesną jesień, ale ostrzegam - słodkie "jak wafelek z miodem":
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...femme-edp.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...-rise-edp.html


Widać, że jestem w trakcie "Sezonu Burz"?
"Pachniała frezją i morelą. I czymś jeszcze. Może mandarynką. Może wetiwerią."
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2020-09-18 o 15:00
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-18 14:40:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.