Czy żel do mycia twarzy firmy Flos lek do cery naczynkowej jest gorszy od żelu do mycia twarzy firmy A.T.W? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-22, 11:39   #1
dorota1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 29

Czy żel do mycia twarzy firmy Flos lek do cery naczynkowej jest gorszy od żelu do mycia twarzy firmy A.T.W?


Chciałam kupić jeden z tych żeli, ale nie wiem, który będzie lepszy, który zawiera odpowiednie składniki dla cery naczynkowej i jednocześnie mieszanej.
Nie wiem nic na temat żelu flos lek do cery naczynkowej. Czy ktoś go używał, jeżeli tak to proszę o swoją opinię. Nie znalazłam nic na temat tego żelu na KW.
dorota1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-23, 07:31   #2
Dotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 37
Re: Czy żel do mycia twarzy firmy Flos lek do cery naczynkowej jest gorszy od żelu do mycia twarzy firmy A.T.W?

Nie używałam żelu do mycia twarzy Flos Leku, ale za to z powodzeniem używam z tej firmy toniku i maseczki-żelu do cery naczynkowej. Ja również mam cere mieszaną a raczej nawet bardzej tłustą i wrażliwą (naczynkową) i tonik ten mi odpowiadał, dobrze oczyszczał i był delikatny, myślę że żel do mycia twarzy powinien być równie dobry i delikatny. Flos Lek to dobra firma i tania! mi kosmetyki te poleciła kiedyś Beatka, więc może ją zapytaj o ten żel. A co do żelu ATW to niestety ale nie miałam żadnego kosmetyku z tej firmy.
Dotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.