Jak dobrze odtłuścić płytkę paznokcia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-23, 15:08   #1
Mela15
Przyczajenie
 
Avatar Mela15
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4

Jak dobrze odtłuścić płytkę paznokcia?


Bardzo szybko odpryskuje mi lakier do paznokci . W sumie to tylko na samych końcówkach, możliwe ,że przez moje rozdwajanie się paznokci.
Wydaje mi się że też przez źle odtłuszczoną płytkę paznokcia. Oczyszczam płytkę paznokcia zmywaczem a później myje ręce w wodzie z mydłem.
Jak dobrze odtłuścić płytkę paznokcia prócz zmywacza?


---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Ej no liczę na Was
Mela15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 18:44   #2
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jak dobrze odtłuścić płytkę paznokcia?

Cytat:
Napisane przez Mela15 Pokaż wiadomość
Bardzo szybko odpryskuje mi lakier do paznokci . W sumie to tylko na samych końcówkach, możliwe ,że przez moje rozdwajanie się paznokci.
Wydaje mi się że też przez źle odtłuszczoną płytkę paznokcia. Oczyszczam płytkę paznokcia zmywaczem a później myje ręce w wodzie z mydłem.
Jak dobrze odtłuścić płytkę paznokcia prócz zmywacza?


---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Ej no liczę na Was
...
mozna przetrzec odrobiną acetonu lub kropelka primera<taki płyn do stosowania przed akrylem/zelem> ale sądze,że to raczej problem z rozdwajaniem naturalnych paznokci.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 23:34   #3
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jak dobrze odtłuścić płytkę paznokcia?

to zdecydowanie przez rozdwojone paznokcie, mocne odtłuszczanie tylko ci to pogłębi.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 00:49   #4
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Jak dobrze odtłuścić płytkę paznokcia?

Paznokcie sa slabe. Lepiej postawic na dobra odzywke, taka wszystko w jednym: podklad, utwardzacz i wypelniacz nierownosci.
Mam taka od Poshe i od Zoya. Kazdy lakier trzyma mi si minimum 5 dni. Te bardziej hologramowe i matowe odpryskuja latwiej albo schodza platami, ale po kilku dniach, a kremowe czy szimmery trzymaja sie tydzien.

Kup sobie pilnik szklany, wcieraj oliwke w skorki, trzymaj paznokcie krotkie przez jakis czas i nakladaj jakas porzadna odzywke zwiekszajaca przyczepnosc.

Mam bardzo slabe paznokcie z natury, a udalo mi sie w wakacje je uhodowac jakies pol centymetra poza opuszki.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 08:22   #5
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Jak dobrze odtłuścić płytkę paznokcia?

Ja znam hydro lakier Sililevo - działa, tylko nie jest tani.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 12:45   #6
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Jak dobrze odtłuścić płytkę paznokcia?

ja przed pomalowaniem używam Aktywnego Utwardzacza do Paznokci KillyS. po pomalowaniu czasem też
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 09:50   #7
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Jak dobrze odtłuścić płytkę paznokcia?

ja polecam Ci przez jakiś czas zastosowac odzywke Eveline 8w1, jak już pazurki wróca do normalności, wtedy najlepiej odtłuszczać tzw. cleanerem używanym do przedłużania paznokci, albo spirytusem salicylowym, zmywacz zawiera substancje nawilżające, które mogą zmniejszyć przyczepność lakieru. i tak jak koleżanka wyżej napisała, warto użyć primer, on też przedłuży trwałość lakieru, jednak ja polecam do tego celu bezkwasowy. Lakier odpryskuje, bo jest mało elastyczny w przeciwienstwie do plytki naturalnej, ktora wciaz pracuje. Dobrym podkładem pod lakier jest odzywka o ktorej wspomnialam wyzej, na niej jakos dluzej mi sie lakier trzymal. utwardza paznokcie dosc fajnie, zmniejszajac ich odksztalcanie
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 13:28   #8
Patsa
Raczkowanie
 
Avatar Patsa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 61
Dot.: Jak dobrze odtłuścić płytkę paznokcia?

zdecydowanie masz problem przez rozdwajanie się paznokci... przez jakiś czas podaruj sobie malowanie. zastosuj odżywkę lub cos, co pomoże ci zregenerować płytkę paznokcia. Ja przed malowaniem przecieram płytkę zwykłym zmywaczem, a po pomalowaniu mam odżywkę do szybkiego wyschnięcia i to dodatkowo mi utwardza..
__________________
"Po co nam pięćdziesiąt lat szczęścia, skoro możemy mieć romans w tramwaju i wysiąść na innych przystankach? Największe miłości to te, których nigdy nie było"
Patsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.