Elektrostymulatory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-17, 22:34   #1
czterypik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 15
GG do czterypik

Elektrostymulatory


Przyznaję, że jestem leniwa. Wydawałoby się, że elektrostymulatory są rozwiązaniem, ale nie wiem, czy to w ogóle coś daje, no i jakie są przeciwskazania (bo pewnie jakieś są).
czterypik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-17, 22:34   #2
czterypik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 15
GG do czterypik
Elektrostymulatory

Przyznaję, że jestem leniwa. Wydawałoby się, że elektrostymulatory są rozwiązaniem, ale nie wiem, czy to w ogóle coś daje, no i jakie są przeciwskazania (bo pewnie jakieś są).
czterypik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-18, 13:23   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Elektrostymulatory

JA nie slyszalam o skutkach ubocznych, tez jestem zainteresowana tematem. CIekawe ile kosztuje taki aparat? MOze jakas kosmetyczka ma taki w gabinecie i odpowie na moje pyt.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-18, 13:23   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Elektrostymulatory

JA nie slyszalam o skutkach ubocznych, tez jestem zainteresowana tematem. CIekawe ile kosztuje taki aparat? MOze jakas kosmetyczka ma taki w gabinecie i odpowie na moje pyt.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-21, 15:19   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Elektrostymulatory

Cześć dziewczyny, zabieg w gabinecie kosztuje ok 30 zł za pół godziny, dwa razy tyle zaq godzinę (12 elektrod, Poznań). Ja kupiłam sobie takie ustrojstwo Babylissa w Media Markcie za jakieś 270 zł. Wysyłkowe są droższe lub tańsze, ale nigdy nie wiadomo czy będą działały, do tego i tak się płaci kupę kasy za przesyłkę..... Swój mam od pół roku, ale używałam go może kilkanaście razy (nudno tak siedzieć z tymi wszystkimi kablami plączącymi się wokół ciała) Efektów nie widzę bo nie jestem systematyczna, ale myślę, że jeśli ktoś używa czegoś takiego dwa razy dziennie przez minimum pół godziny to chyba po miesiącu MUSI być jakiś efekt !!!!!! Pozdrawiam, życzę samozaparcia !!!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-21, 15:19   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Elektrostymulatory

Cześć dziewczyny, zabieg w gabinecie kosztuje ok 30 zł za pół godziny, dwa razy tyle zaq godzinę (12 elektrod, Poznań). Ja kupiłam sobie takie ustrojstwo Babylissa w Media Markcie za jakieś 270 zł. Wysyłkowe są droższe lub tańsze, ale nigdy nie wiadomo czy będą działały, do tego i tak się płaci kupę kasy za przesyłkę..... Swój mam od pół roku, ale używałam go może kilkanaście razy (nudno tak siedzieć z tymi wszystkimi kablami plączącymi się wokół ciała) Efektów nie widzę bo nie jestem systematyczna, ale myślę, że jeśli ktoś używa czegoś takiego dwa razy dziennie przez minimum pół godziny to chyba po miesiącu MUSI być jakiś efekt !!!!!! Pozdrawiam, życzę samozaparcia !!!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-24, 11:44   #7
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Elektrostymulatory

Przy regularnym poddawaniu się takim zabiegom na pewno będą efekty w postaci mocniejszych mięśni , jędrniejszej skóry , elektrostymulacja jest pomocna w przypadku zwiotczeń skóry i mięśni, nadmiaru tkanki tłuszczowej. Musi to być jednak seria zabiegów i profesjonalny aparat. Te małe aparaciki reklamowane w TV jakoś mnie nie przekonują. Przeciwskazania : ogólny zły stan zdrowia, gorączka , epilepsja, ciąża, problemy z krążeniem , choroby serca , stany zapalne skóry w obrębie działania aparatu, ogólne złe samopoczucie podczas pierwszego zabiegu.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-03-24, 11:44   #8
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Elektrostymulatory

Przy regularnym poddawaniu się takim zabiegom na pewno będą efekty w postaci mocniejszych mięśni , jędrniejszej skóry , elektrostymulacja jest pomocna w przypadku zwiotczeń skóry i mięśni, nadmiaru tkanki tłuszczowej. Musi to być jednak seria zabiegów i profesjonalny aparat. Te małe aparaciki reklamowane w TV jakoś mnie nie przekonują. Przeciwskazania : ogólny zły stan zdrowia, gorączka , epilepsja, ciąża, problemy z krążeniem , choroby serca , stany zapalne skóry w obrębie działania aparatu, ogólne złe samopoczucie podczas pierwszego zabiegu.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-24, 12:19   #9
Krenciolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 29
Re: Elektrostymulatory

Ile kosztuja takie stosowane w gabinetach?
Krenciolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-24, 12:19   #10
Krenciolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 29
Re: Elektrostymulatory

Ile kosztuja takie stosowane w gabinetach?
Krenciolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-24, 18:31   #11
czterypik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 15
GG do czterypik
Re: Elektrostymulatory

Te z TV rzeczywiscie nie wygladaja zachecajaco (a raczej wygladaja zbyt zachecajaco, zeby mogly dzialac), natomiast zastanawialam sie nad czyms na przyklad firmy Babyliss. Tamte sa juz troche wieksze, tylko niezla platanina kabli. W przeciwskazaniach nie wspominalas o kruchych naczynkach. Czy to znaczy, ze to nie jest przeciwskazaniem? Dziekuje za odpowiedzi, prosze o jeszcze!
czterypik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-03-24, 18:31   #12
czterypik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 15
GG do czterypik
Re: Elektrostymulatory

Te z TV rzeczywiscie nie wygladaja zachecajaco (a raczej wygladaja zbyt zachecajaco, zeby mogly dzialac), natomiast zastanawialam sie nad czyms na przyklad firmy Babyliss. Tamte sa juz troche wieksze, tylko niezla platanina kabli. W przeciwskazaniach nie wspominalas o kruchych naczynkach. Czy to znaczy, ze to nie jest przeciwskazaniem? Dziekuje za odpowiedzi, prosze o jeszcze!
czterypik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-24, 20:00   #13
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Elektrostymulatory

Nie wiem jakie są ceny w innych miastach . W Szczecinie ok. 50 zł za jeden zabieg - trzeba zrobić serię ok. 10 zabiegów , a potem co jakiś czas powtarzać (po kilka zabiegów).
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-24, 20:00   #14
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Elektrostymulatory

Nie wiem jakie są ceny w innych miastach . W Szczecinie ok. 50 zł za jeden zabieg - trzeba zrobić serię ok. 10 zabiegów , a potem co jakiś czas powtarzać (po kilka zabiegów).
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-24, 20:02   #15
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Elektrostymulatory

Kruche naczyńka raczej nie są przeciwskazaniem - prąd działa pobudzająco na mięśnie - ujędrniają się a tym samym skóra także jest lepiej napięta.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-24, 20:02   #16
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Elektrostymulatory

Kruche naczyńka raczej nie są przeciwskazaniem - prąd działa pobudzająco na mięśnie - ujędrniają się a tym samym skóra także jest lepiej napięta.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-25, 10:42   #17
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: Elektrostymulatory

Pomimo, że regularnie (intensywnie) ćwiczę, nie mogę pozbyć się tłuszczyku na brzuchu [img]icons/icon9.gif[/img] Wszystkie inne partie ciała udało mi się "doprowadzić do porządku", a brzuszek jak był tak jest. Czy seria zabiegów w gabinecie mogłaby pomóc mi go zlikwidować, czy nie pozostaje mi nic innego jak pogodzić się w rzeczywistością i zrezygnować z marzeń o płaskim brzuchu ??
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-25, 10:42   #18
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: Elektrostymulatory

Pomimo, że regularnie (intensywnie) ćwiczę, nie mogę pozbyć się tłuszczyku na brzuchu [img]icons/icon9.gif[/img] Wszystkie inne partie ciała udało mi się "doprowadzić do porządku", a brzuszek jak był tak jest. Czy seria zabiegów w gabinecie mogłaby pomóc mi go zlikwidować, czy nie pozostaje mi nic innego jak pogodzić się w rzeczywistością i zrezygnować z marzeń o płaskim brzuchu ??
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 23:34   #19
ABCdblabla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Re: Elektrostymulatory

Elektrostymulacja mięśni na pewno jest dobra jak potrzebujemy jędrnego brzuszka na daną okazje tj. ślub, wakacyjne plażowanie, impreza itd. W szybki sposób wyrzuci nadmiar wody spod skóry i poprawi jej wygląd, mięśnie będą bardziej napięte, przez co talia też się wyszczupli. Wiadomo, że jeśli ktoś korzysta systematycznie to efekty są jeszcze lepsze, no ale wtedy najlepiej mieć elektrostymulator w domu, najtańsze chyba można znaleźć na allegro albo tutaj xxx

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2016-08-02 o 13:09 Powód: link
ABCdblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-02 00:34:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.