odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;) - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-24, 10:45   #1141
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Dzień dobry niedzielnie
W końcu dziś pospałam -do 8:30

Czuję nadchodzący @ na dniach bo popuchłam wzorcowo i na wadze wzrost.Dopiłam właśnie kawkę i rozmyślam co by to robić.Na śniadanie był jogurt naturalny z miodem , sezamem i orzechami.Na obiad nie wiem ale chyba ugotuje ziemniaka, buraczki mamy ze słoika i chyba jajko.. i jeszcze zupę pomidorową ugotuję bo jutro po pracy mam zamiar iść do kina więc będę później i nie będzie mi się chciało siedzieć przy garach.Nosi mnie też na zrobienie jakiejś warzywnej zapiekanki,może z soczewicą... zobaczę czy wena będzie.

A poza tym wiecie jak jestem wciągnięta w obserwację na kamerkach bocianów- no i jeden a konkretnie bocianica z Klekusiowa powróciła więc dla mnie to oznacza włączony laptop non stop i podglądanieTo jak nałóg i pożeracz czasu.
Miłego dnia
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 12:48   #1142
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Lyrcia-bardzo twarzowe super.
Robiłaś permanentny brwi albo coś z nimi? bo masz gęściejszy łuk niż na innych?Wyglądają bardzo naturalnie -piękny kształt.
NIc Milenko z nimi nie robię tylko henna, ale jak mi się nie chce to tylko kredką maluję i czasem słabiej, czasem mocniej makijaż podkreślam
Cytat:
Napisane przez Stylowa1 Pokaż wiadomość
Witam się i ja... Dziś przyszła mi dietka. Muszę ją wydrukować żeby było mi wygodniej. No powiedziałabym że jest zróżnicowana, ja tak nie jadam... Ale niestety nie ma białego pieczywa, ryżu i makaronu... I np. groszek cukrowy czy szparagi w życiu tego nie jadłam. Nawet nie wiem czy teraz to gdzieś kupię??? A suszone pomidory widzialam tylko w oleju w słoiku ale to chyba nie o takie chodzi?
Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
*Sottile Gusto-pomidory
O te TE. O nich wlaśnie pisałam, ze je uwielbiam przekąsać jak mam pypcia. 100kcal/100g. więc da sie przeżyć, jedynie soli dużó, ale jak ja je lubie
Cytat:
Napisane przez Stylowa1 Pokaż wiadomość
No widzisz Basia a mnie nic takiego nie napisał. Mam się trzymać tego a jeśli po dwóch tygodniach nie będzie efektu to mi ja skoryguje... No zobaczymy... Najgorsze że teraz mam Maraton w pracy i nie wiem jak to zrobić? Jutro będę musiała ugotować na trzy dni chyba???
Może dlatego nie masz podanych zamienników, bo masz mało do zgubienia i pewnie masz stricte dietę.
Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Dzień dobry niedzielnie
W końcu dziś pospałam -do 8:30

Czuję nadchodzący @ na dniach bo popuchłam wzorcowo i na wadze wzrost.Dopiłam właśnie kawkę i rozmyślam co by to robić.Na śniadanie był jogurt naturalny z miodem , sezamem i orzechami.Na obiad nie wiem ale chyba ugotuje ziemniaka, buraczki mamy ze słoika i chyba jajko.. i jeszcze zupę pomidorową ugotuję bo jutro po pracy mam zamiar iść do kina więc będę później i nie będzie mi się chciało siedzieć przy garach.Nosi mnie też na zrobienie jakiejś warzywnej zapiekanki,może z soczewicą... zobaczę czy wena będzie.

A poza tym wiecie jak jestem wciągnięta w obserwację na kamerkach bocianów- no i jeden a konkretnie bocianica z Klekusiowa powróciła więc dla mnie to oznacza włączony laptop non stop i podglądanieTo jak nałóg i pożeracz czasu.
Miłego dnia
Wczoraj właśnie wspominałam, że mam znajomą, która w gnieździe z bocianami siedzi I ja wczoraj widziałam pierwszego bociana w locie. Ponoć na szczęście

Wczoraj moja dieta kulała, bo byłam na proszonym obiedzie u rodziców TŻ i nie chciałam robić siary. No a potem likier słony karmel podali... Sączyłam powoli, żeby nie dolewali za często. Jednak dieta pokulała. Dziś już jem przykładnie.
Miłej niedzieli

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Wczoraj minęło 9 lat, jak zarejestrowałam się na wątku... Tyle się wydarzyło przez ten czas w moim życiu...Tyle diet za mną, ale wciąż niezmiennie z Wami
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 13:06   #1143
Stylowa1
Rozeznanie
 
Avatar Stylowa1
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 502
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Ale dzisiaj piękna pogoda!!! Nawet wyjęłam swój leżaczek , wystawiłam swoją bladą twarz może trochę złapie promieni
A poza tym dzisiaj nocka a rano planuje zrobić te zakupy i zacząć tą dietę. Najgorzej jest zacząć...
Stylowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 13:57   #1144
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Lyrcia- ja ostatnio też widziałam w lecie boćka nad Krakiem-super widok Moja mama się pytała, (jak jej o tym powiedziałam ) czy coś niósł w dziobie- ja jej że tak- żabę

Lyrcia- no to tajm tu party z okazji rocznicy wizażowej
Ja właśnie po obiadku (jajko sadzone, 1 ziemniak ubity na puree i buraki) dopiłam likier kukułkowy wyrobu małżona i padłam.A na środku pokoju mam stertę szmat bo mnie wzięło na segregację... do wystawienia mam sporo rzeczy ale jak się zmobilizować do zdjeć... dziś ino obróbka wstępna a następnym razem już sprzedaż.Nie wiedziałam nawet że mam tyle rzeczy z metkami których ani razu nie ubrałam .Kupiłam ,przytyłam i wiszą...No nic, chwilę odpocznę i do dalszego sprzątania.Zostanie mi poczytanie materiałów do pracy i angielski.Ale jak to zrobić jak się nie chce...
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 10:04   #1145
Stylowa1
Rozeznanie
 
Avatar Stylowa1
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 502
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Noooo, pierwszy posiłek za mną. Szpinak z awokado i tymi suszonymi pomidorami. Faktycznie rewelacyjne są właśnie te z biedry. Ogólnie sałatka pyszota. Ale i tak nie udało mi się kupić wszystkich składników w biedrze i Lidlu. Chyba zaraz rusze do Kauflanda. A waga dziś przeszła samą siebie ale sama jestem sobie winna, chciałam się słodyczami zapchać jakby na zapas
Stylowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 11:49   #1146
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Witam...

Cytat:
Napisane przez Stylowa1 Pokaż wiadomość
Noooo, pierwszy posiłek za mną. Szpinak z awokado i tymi suszonymi pomidorami. Faktycznie rewelacyjne są właśnie te z biedry. Ogólnie sałatka pyszota. Ale i tak nie udało mi się kupić wszystkich składników w biedrze i Lidlu. Chyba zaraz rusze do Kauflanda. A waga dziś przeszła samą siebie ale sama jestem sobie winna, chciałam się słodyczami zapchać jakby na zapas
No pięknie...będę miała z kim się dzielić zmaganiami ... i postępami w spadkach .... trzymam kciukasy za Ciebie
U mnie weekend w gościnie u rodzinki,zatem dietę odpuściłam,ale już z głowy wiem jak mogę zdrowsze nawyki utrzymać,zatem staram się wybierać ze stołu to co zbliżone do zaleceń dietetyka....
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 12:08   #1147
Stylowa1
Rozeznanie
 
Avatar Stylowa1
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 502
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Dzięki Basia... Byłam w Kauflandzie i tam też nie mogłam znaleźć tego poppingu z amarantusa...
Stylowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-25, 12:42   #1148
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez Stylowa1 Pokaż wiadomość
Dzięki Basia... Byłam w Kauflandzie i tam też nie mogłam znaleźć tego poppingu z amarantusa...
Tego typu wynalazki...to trzeba wypatrywać na półkach ze zdrową żywnością ... widuję je w Piotrze i Pawle, Sieć Rossmann ma ostatnimi czasy też takową półkę zdrowej żywności.... ,u nas powstają już całe sklepy z tego typu produktami,tylko ceny mają droższe ....



Swoją drogą trochę wysiłku Ci dietetyk zafundował,ja w jednym markecie mogłam swoje zakupy zrobić na starcie
On się lubuje w produktach bezglutenowych .... ja dostałam mąki bezglutenowe,bez problemu je nabyłam w Piotrze i Pawle
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 13:17   #1149
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez Stylowa1 Pokaż wiadomość
Noooo, pierwszy posiłek za mną. Szpinak z awokado i tymi suszonymi pomidorami. Faktycznie rewelacyjne są właśnie te z biedry. Ogólnie sałatka pyszota. Ale i tak nie udało mi się kupić wszystkich składników w biedrze i Lidlu. Chyba zaraz rusze do Kauflanda. A waga dziś przeszła samą siebie ale sama jestem sobie winna, chciałam się słodyczami zapchać jakby na zapas
Szpinak...to też jego faworyt .... o ile lubię go do koktajli i kaszotta,to za liśćmi całymi niezbyt przepadam,zastępuję go wszelkimi sałatami....

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

A co z Tobą Asia?.... coś nie piszesz,jak ze stosowaniem diety ??
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 13:41   #1150
Stylowa1
Rozeznanie
 
Avatar Stylowa1
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 502
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Faktycznie zafundował mi spacer po sklepach... Ale powiem wam że moja dieta była bardzo uboga w warzywa i monotonna. Teraz mam pełną lodówkę warzyw... Drugie śniadanie miałam brzoskwinie z sokiem malinowym i miksowany mi malinami... Tego też w życiu nie jadłam takiej kombinacji a Bardzo to dobre!!! niby proste......
Stylowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 14:26   #1151
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez Stylowa1 Pokaż wiadomość
Faktycznie zafundował mi spacer po sklepach... Ale powiem wam że moja dieta była bardzo uboga w warzywa i monotonna. Teraz mam pełną lodówkę warzyw... Drugie śniadanie miałam brzoskwinie z sokiem malinowym i miksowany mi malinami... Tego też w życiu nie jadłam takiej kombinacji a Bardzo to dobre!!! niby proste......
U mnie niestety było przed dietą podobnie.... z warzyw głównie włoszczyzna była w domu i ziemniaki , a owoców mogłam nie posiadać wcale .... no to nie dziwota, że głód słodyczami zaspokajałam.... teraz mam jeden kosz z owocami, a drugi z warzywami....
Sięgam też częściej po różne nasiona np. chia, słonecznika, dyni, orzechy ... nawet jak coś spoza diety,to są to zdrowe produkty... które szybko zaspokajają głód.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość

Lyrcia- no to tajm tu party z okazji rocznicy wizażowej
Jakoś dołączyłam podobnie....bo Lyrcia mnie na Dukanie witała .... fajny to czas był w moim życiu.... waga jakoś max do 65 kg ,wtedy wydawała mi się taka wielka,teraz o nią zabiegam uparcie
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak

Edytowane przez barbra66
Czas edycji: 2019-03-25 o 17:20
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-25, 19:09   #1152
Stylowa1
Rozeznanie
 
Avatar Stylowa1
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 502
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Pierwszy dzień dietowania za mną. Pierwszy zestaw bardzo mi smakował choć uważam że porcję są za duże. Sałatki jakoś dałam radę wcisnąć ale zupę będę teraz robić z pół porcji. W każdym razie głodna nie byłam. Zrobiłam dziś chłopakom pizzę i nawet gdybym mogła ją jeść to nie miałam na nią miejsca w żołądku. Najgorzej jest z wodą, mam wypić 2 litry ale jeszcze nie wypiłam 1,5...
Stylowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 19:17   #1153
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)


Stylowa jak smacznie to bardzo ważne.Teraz już będzie z górki


Ja się mało ozywam.Za tydzień idę do szpitala.Żeby to chociaż blisko domu,ale gdzie tam 100 km.Już mam taką nerwe
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 19:46   #1154
Stylowa1
Rozeznanie
 
Avatar Stylowa1
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 502
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Eliza i ci się nie dziwię,też bym była zdenerwowana, nic miłego pobyt w szpitalu....
Stylowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 20:39   #1155
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Elizko-mam nadzieję że szybko wyjdziesz ze szpitala..nie dziwię Ci się że nerwówka Cię już dopadła...Ale będzie dobrze kochana
U mnie dziś jako tako-śniadanie-sałatka al'a grecka, II śniadanie - 3 kromki gryczanego domowego chleba z warzywami i serem.
kolacjo-obiad dopiero o 17:30 jak wróciłam z kina- trendy lunch z warzywami (por, 3kolory papryk, cukinia,)i teraz kieliszek ajerkoniaku Basinego wyrobu.
Miłej nocki
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 20:58   #1156
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Jeszcze w poniedziałek rano po 9 mam dzwonić czy mam przyjechać czy jest miejsce Chore to jakieś.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 21:07   #1157
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
Jeszcze w poniedziałek rano po 9 mam dzwonić czy mam przyjechać czy jest miejsce Chore to jakieś.
To niefajnie
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 22:47   #1158
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Oglądam na TLC historie wielkiej wagi.Nowe odcinki.Obłęd co ludzie robią ze sobą.Leżą i się pasą do ponad 300 kg.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 23:46   #1159
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Nikogo cały dzień
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-27, 12:11   #1160
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Dzień dobry


Cytat:
Napisane przez Stylowa1 Pokaż wiadomość
Noooo, pierwszy posiłek za mną. Szpinak z awokado i tymi suszonymi pomidorami. Faktycznie rewelacyjne są właśnie te z biedry. Ogólnie sałatka pyszota. Ale i tak nie udało mi się kupić wszystkich składników w biedrze i Lidlu. Chyba zaraz rusze do Kauflanda. A waga dziś przeszła samą siebie ale sama jestem sobie winna, chciałam się słodyczami zapchać jakby na zapas
No to Ci wynalazki powymyślał dietetyk. Od szukania w sklepach składników można schudnąć Fajnie, że wystartowałaś. I jak Ci idzie?
Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
U mnie niestety było przed dietą podobnie.... z warzyw głównie włoszczyzna była w domu i ziemniaki , a owoców mogłam nie posiadać wcale .... no to nie dziwota, że głód słodyczami zaspokajałam.... teraz mam jeden kosz z owocami, a drugi z warzywami....
Sięgam też częściej po różne nasiona np. chia, słonecznika, dyni, orzechy ... nawet jak coś spoza diety,to są to zdrowe produkty... które szybko zaspokajają głód.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------


Jakoś dołączyłam podobnie....bo Lyrcia mnie na Dukanie witała .... fajny to czas był w moim życiu.... waga jakoś max do 65 kg ,wtedy wydawała mi się taka wielka,teraz o nią zabiegam uparcie
Tak, to był fajny czas. Byłam zachwycona dietą Dukana a jeszcze bardziej jej wynikami. Waga spadała na łeb, na szyję. A jak fajnie się czułam
Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość

Stylowa jak smacznie to bardzo ważne.Teraz już będzie z górki


Ja się mało ozywam.Za tydzień idę do szpitala.Żeby to chociaż blisko domu,ale gdzie tam 100 km.Już mam taką nerwe
Nie dziwie Ci się... A na długo Cię chcą położyć?
Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
Nikogo cały dzień
Oj...No ja miałam wolne a w domu tak mi trudno odpalić kompa a z komórki pisać posty to dla mnie jakaś kara....


Muszę przyznać z biciem czy bez bicia, że przez dwa dni niestety obiad nie był z listy menu dietetycznego. Chcąc zwolnić trochę miejsca z zamrazarce powyciągałam wszelkie zamrożone mięsa i mielone, zamrożony tarty żółty ser i przygotowałam blaszkę lasagne. Jessssuniu jakie mi to pyszne wyszło. Przedwczoraj wzięłam sobie taką głodową porcję (250g.) a i tak kalorii miało to mnóstwo. Natomiast wczoraj zaserwowałam sobie dosyć gługi trucht do sklepów na nogach pod wiatr i w ogóle i jak wróciłam do domu to rzuciłam się na lasagne i prawie 400gramów jej zjadłam. Mój program liczący kalorie zwariował od nadmiaru kalorii... Potem było już tylko gorzej, bo wieczorem wpadł drink z whisky...a nawet dwa
Nie muszę pisać, że waga mnie pokarała i dobrze mi tak. Linia Libry zaczyna się niebezpiecznie oddalać od celu co oznacza, że jeśli dalej będę tak sobie pozwalać to do Wielkanocy celu nie osiągnę
No dobrze, dziś już mam wszystko poważone i według diety. Mam nadzieję, że już będzie z górki
U Was wszystko dobrze? Coś skrobnijcie

Miłego dnia Dziewczyny
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 12:36   #1161
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Skrobię
U mnie jako tako bo @ nadal i brzuch jak 15 miesiąc ciąży a nie jem dużo...
Wczoraj jadłam dobrą zupę, kupiłam gotową w Auchan ale skład jak najbardziej ok, 450gram- tajska z curry zielonym, pyszna i 160kcal chyba całość.No i od 7 marca całe duże Mercii nadal nie naruszone choć raz aż w rękach je mialam i prawie odfoliowałam
Odchudzanie na maksa dopiero od poniedziałku jak zejdzie opuchnięcie od @... ale nie przeginam.Dziś śniadanie -bułka grahamka z jajkiem , ogórkiem kiszonym i serem.II śniadanie jabłko i duży jogurt naturalny z siemieniem i płatkami owsianymi.Obiad będzie kupny bo 10h w pracy-w wege knajpie jak bedzie jakaś dobra zupa lub 2 danie.. zobaczę.Kolacja- nie wiem.
A poza tym nic ciekawego, ciągle kamerki na boćki włączone, udzielam się na czacie i denerwuję bo się różne rzeczy tam w gnieździe dzieją
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2019-03-27 o 12:37
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 13:50   #1162
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Skrobię
U mnie jako tako bo @ nadal i brzuch jak 15 miesiąc ciąży a nie jem dużo...
Wczoraj jadłam dobrą zupę, kupiłam gotową w Auchan ale skład jak najbardziej ok, 450gram- tajska z curry zielonym, pyszna i 160kcal chyba całość.No i od 7 marca całe duże Mercii nadal nie naruszone choć raz aż w rękach je mialam i prawie odfoliowałam
Odchudzanie na maksa dopiero od poniedziałku jak zejdzie opuchnięcie od @... ale nie przeginam.Dziś śniadanie -bułka grahamka z jajkiem , ogórkiem kiszonym i serem.II śniadanie jabłko i duży jogurt naturalny z siemieniem i płatkami owsianymi.Obiad będzie kupny bo 10h w pracy-w wege knajpie jak bedzie jakaś dobra zupa lub 2 danie.. zobaczę.Kolacja- nie wiem.
A poza tym nic ciekawego, ciągle kamerki na boćki włączone, udzielam się na czacie i denerwuję bo się różne rzeczy tam w gnieździe dzieją

Co tam się dzieje u tych Twoich boćków
A słyszałam, że nie zawsze przylatują te same boćki na te same gniazda, tylko pierwsi próbują zajmować co lepsze miejscówki i potem bójka o gniazdo


Wiecie co odwaliłam? Zjadałam 7 ciastek takich z marmoladą w środku. Po prostu sięgnęłam po jedno, potem drugie...A jedno ciastko 78kcal... Poj...ło mnie
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 15:26   #1163
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Lyrcia, odłóż te ciastka podłe
Co do gniazd to to które podpatruję od paru lat , co roku jest jedna stała para..w ubiegłym roku pan bociek w oczekiwaniu na partnerkę przygruchał sobie na noc inną ale jak jego Pani przyleciała to tamtą pogonił, taki wierny Niestety w tym roku to bocianica jest od kilku dni a jej Pana jeszcze nie ma... no i w tym czasie gniazdo zajął niemiecki bociek Stałe grono obserwujących jest zasmucone bo ta para była od lat a teraz inny partner, trochę smutno ale taka jest natura...Jeszcze jest nadzieja że przyleci i pogoni intruza.

Wypuścili nas w pracy wcześniej i pojechałam do wege knajpy.Kupiłam zupę szpinakową i makaron z pietruszkowym pesto.Wszystko zjadłam na obiad choć zupa miała być na kolację.Fajnie tak popróbować nowych rzeczy bo mam inspirację na przyszłe obiady.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2019-03-27 o 15:27
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 16:38   #1164
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Lyrcia, odłóż te ciastka podłe
Co do gniazd to to które podpatruję od paru lat , co roku jest jedna stała para..w ubiegłym roku pan bociek w oczekiwaniu na partnerkę przygruchał sobie na noc inną ale jak jego Pani przyleciała to tamtą pogonił, taki wierny Niestety w tym roku to bocianica jest od kilku dni a jej Pana jeszcze nie ma... no i w tym czasie gniazdo zajął niemiecki bociek Stałe grono obserwujących jest zasmucone bo ta para była od lat a teraz inny partner, trochę smutno ale taka jest natura...Jeszcze jest nadzieja że przyleci i pogoni intruza.

Wypuścili nas w pracy wcześniej i pojechałam do wege knajpy.Kupiłam zupę szpinakową i makaron z pietruszkowym pesto.Wszystko zjadłam na obiad choć zupa miała być na kolację.Fajnie tak popróbować nowych rzeczy bo mam inspirację na przyszłe obiady.
Odłożyłam, ale co z tego, jak już tyle ich zjadłam
No to straszne z bocianami. Jak nie przyfrunie stary partner to znaczy, że mu się coś może stało i fajnie, że zaopiekował się bocianicą inny facet, gorzej, jak wróci...To dopiero będzie.
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 19:54   #1165
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Odłożyłam, ale co z tego, jak już tyle ich zjadłam
No to straszne z bocianami. Jak nie przyfrunie stary partner to znaczy, że mu się coś może stało i fajnie, że zaopiekował się bocianicą inny facet, gorzej, jak wróci...To dopiero będzie.
Ten z Klekusiowa byl już nie pierwszej młodości i jest szansa że po prostu odszedł, ale gatunek musi być przedłużony i nie próżnują, Niemiec jurny jak nie wiem co
Ja właśnie popijam ajerokoniak od Basi-to już resztka i butla pusta Wydzielałam sobie po niewielkiej ilości taki dobry no ale zobaczyłam dziś dno
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 20:39   #1166
Stylowa1
Rozeznanie
 
Avatar Stylowa1
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 502
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

No to skrobne i ja... Trzeci dzień dietowania za mną. O dziwo gładko idzie, głodna naprawdę nie chodze. Nawet waga drgnęła więc jest dobrze. Tylko niektóre te warzywa mnie trochę wzdymaja. Nie ciągnie mnie też do słodyczy... Oby mi tego zapału starczyło na dłużej niż zwykle...
Milenka a jak ty te bociany poznajesz że to jest inny???
Stylowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 20:47   #1167
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez Stylowa1 Pokaż wiadomość
No to skrobne i ja... Trzeci dzień dietowania za mną. O dziwo gładko idzie, głodna naprawdę nie chodze. Nawet waga drgnęła więc jest dobrze. Tylko niektóre te warzywa mnie trochę wzdymaja. Nie ciągnie mnie też do słodyczy... Oby mi tego zapału starczyło na dłużej niż zwykle...
Milenka a jak ty te bociany poznajesz że to jest inny???
Brawo za dietę
Co do bocianów to one są zaobrączkowane i ja śledzę wiadomości na stronie Klekusiowa i na czacie, po numerach obrączek są do zidentyfikowania i wiadomo kto jest ktoA tego obcego niemieckiego bociana poznałam że to nie wieloletni partner bocianicy bo jest znacznie większy.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 21:36   #1168
Stylowa1
Rozeznanie
 
Avatar Stylowa1
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 502
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Większy bo może nie z naszego forum...
Stylowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 00:09   #1169
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)


Bocian niemiecki fajnie się to czyta.Ja bym nie mogła tego oglądać bo bym się wciągnęła bardzo.
Stylowa za dietkę.Oby tak dalej.
Beatka do szpitala mam iść na 4-7 dni.Wolałabym na 4


Potrzebuję waszej podpowiedzi
Mam wybrać sobie zegarek i kompletnie nie wiem jaki.Może mi coś podpowiecie.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 06:13   #1170
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Elizko-faktycznie mega wciąga!
Ja nie podpowiem w sprawie zegarka bo nie znam się kompletnie choć mi się podobają różne, głównie męskie
Elizko-a co Ci tam będą robić w tym szpitalu?
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-20 10:19:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.