Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-21, 16:51   #1
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666

Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia


...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 15:50
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 18:26   #2
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Cytat:
Napisane przez FirstLady
Wiele osobom nie podoba sie swój ogolny wygląd. dlatego wpadłam na pomysl, zeby zalozyc ten watek. np. jesli jakas osoba sie sobie nie podoba, to zrobi liste rzeczy, a my postaramy sie tym defektom zaradzic. pozdrawiam. 5
Niestety niektórych rzeczy nie da się poprawić
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 18:36   #3
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Cytat:
Napisane przez Milka19
Niestety niektórych rzeczy nie da się poprawić
Powiedziałabym nawet, że niewiele rzeczy DA się poprawić (oczywiście bez interwencji chirurgicznej)
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 19:39   #4
Monaku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Wydaje mi się to być dobrym pomysłem. Myślę , że tu chodzi nie tylko o interwencje chirurga ale o tak zwane wsparcie psychiczne między innymi przez zauważenie czegoś charakterystycznego, co czyni daną osobę wyjątkową Dla każdego pojęcie piękno jest przecież inne...To może być pomoc w zakresie: porada w zmianie fryzury, ubioru, zabiegi pielengnacyjne itp Szczerze jestem dziwną dziewczyną , która uwielbia się patrzeć i podziwiac piękno...Ale dla mnie piękna dziewczyna to nie kolejna ,, idealna,, z fabryki lalek barbie: idealny nos, duże piersi, zgrabne nogi... hmm przykładowo: mam taką koleżankę w klasie , która jest posiadaczką garbatego noska.Ten właśnie szczegół to indywidulność i niepowtarzalność.Jest ciekawa pod tym względem. I co najważniejsze nie ma kompleksu związanego z nosem .. Mam nadzieję że zostałam dobrze zrozumiana

A co myślicie na temat programu Beuty <czy coś w tym stylu :P >. Uczestniczki godzą się na cudowną metamorfozę w kilka miesięcy..Ja nie wiem czy bym się zdobyła na taki ekshibicjonizm..Cała Polska ogląda właśnie Ciebie, Twoje problemy...Czy cena ma być aż taka wysoka? Co najsmutnijesze- czytałam wypowiedź jakiegos specjalisty w dziedzinie chirurgi- stwierdził , iż takich opercji nie należy wykonywać jednej po drugiej...Swoją drogą ci lekarze mają w ten sposób świetną reklame.. co myślicie dziewczyny na ten temat? pozdrawiam wszystkie baaardzo gorąco
Monaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 19:54   #5
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Cytat:
Napisane przez Monaku
Szczerze jestem dziwną dziewczyną , która uwielbia się patrzeć i podziwiac piękno...Ale dla mnie piękna dziewczyna to nie kolejna ,, idealna,, z fabryki lalek barbie: idealny nos, duże piersi, zgrabne nogi... hmm przykładowo: mam taką koleżankę w klasie , która jest posiadaczką garbatego noska.Ten właśnie szczegół to indywidulność i niepowtarzalność.Jest ciekawa pod tym względem. I co najważniejsze nie ma kompleksu związanego z nosem .. Mam nadzieję że zostałam dobrze zrozumiana
Myślę tak samo Uwielbiam patrzeć na osoby, które mimo tzw. "defektów" (jak wspomniany przez Ciebie garbaty nos) są piękne. Powiem więcej - takie kobiety, które mimo, że nie wpisują się w "obowiązujący kanon", a np. mają świetny styl i sposób bycia, podobają mi się nawet bardziej niż te "szablonowe" piękności.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 19:56   #6
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 15:04
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 20:51   #7
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Cytat:
Napisane przez Monaku
A co myślicie na temat programu Beuty <czy coś w tym stylu :P >. Uczestniczki godzą się na cudowną metamorfozę w kilka miesięcy..Ja nie wiem czy bym się zdobyła na taki ekshibicjonizm..Cała Polska ogląda właśnie Ciebie, Twoje problemy...Czy cena ma być aż taka wysoka? Co najsmutnijesze- czytałam wypowiedź jakiegos specjalisty w dziedzinie chirurgi- stwierdził , iż takich opercji nie należy wykonywać jednej po drugiej...Swoją drogą ci lekarze mają w ten sposób świetną reklame.. co myślicie dziewczyny na ten temat? pozdrawiam wszystkie baaardzo gorąco
Ja bym się na to nie zgodziła Nie wyobrażam sobie takiej drastycznej zmiany. Przestałabym być sobą. Wolę zaakceptować siebie taką, jaka jestem. Taka zostałam stworzona i to czyni mnie wyjątkową. Inaczej ma się sprawa, gdy ktoś ma jakiś naprawdę powazny "defekt", lub bardzo widoczną bliznę po wypadku. Poza tym często jest tak, że wiele osób wygląda gorzej po operacji niż przed (patrz Frytka )
Wiadomo, że każda z nas chciałaby coś w sobie zmienić
Ja też chętnie poszłabym na odessanie tłuszczu, lifting piersi i chyba jakiś przeszczep skóry, coby mieć gładką buzię, plecy i dekold.
Ale na te rzeczy mogę sama zapracować. Tyle, że lubimy wybierać drogę na skróty. Z jak najmniejszym wysiłkiem z naszej strony.
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 21:02   #8
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

no to coz bede pierwszym krolikiem doswiadczalnym jesli pozwolicie otoz u mnie temat dosyc nie wesoly. Nie chodzi tu o same kompleksy lecz o sposob jaki sie do nich odnosze... jestem w wieku hmmm nastoletnim czyli kompleksy to razcej norma otoz mam dni kiedy stoje przed lustrem i mysle sobie "Boze jaka ja piękna" (naprawde tak mysle ) a czasami patrze na siebie i rycze na sowj widok....niestety o ile "dobry dzien" jest milą atrakcja dnia o tyle "zły dzien" to wrecz masakryczna depresja.... wtedy leze caly dzien w chacie i wyje na caly glos... nie jestem brzydalem... nie jestem nawet brzydka (mowiac obiektywnie) i szczerze gdybyscie zobacyzly mnei w calej okazalosci to nie uwierzylybyscie ze taka osoba moze miec tak straszne kompleksy (wiem to brzmi troche proznie ale wierzcie nie o to mi chodzi). Otoz zawsze od zawsze nienawidzilam swojego nosa....tez pewnie przesadzam bo jest hmmm "ładny" tylko no coz.... ten garbek.... czasami jest tak ze siedze przed lustrem i bacznie przygladam sie sobie: blondynka, granatowe oczy, delikatne rysy....I NOS!! jeden wielki kluch ktory zuperlnie do twarzy mi nie pasuje..... no ale dobra nic na niego nie poradze wlasciwie... a przynajmniej nie w wieku 15 lat... nastepny mega kompleks to cera.... na szczescie okres wielkiego wysypu pryszczy mam juz za soba i teraz wychodza sporadycznie ale niestety tradzik zostawil po sobie czerwone plamy a na sudocrem/acne derm jestem uczulona. Niestety to nie jedyny problem z cera. Mam sklonnosc do naczynek (po tatusiu) nie wygladam jak burak ale wystarczy ze troche sie zmecze albo zrobi sie goraco i ludzie mowia "ale sie czerwona zrobilas" co mnie b denerwuje.... i jeszcze mam strasznie podkrazone oczy. czy sie wyspie czy nie to sa podkrazone.... nigdy nie mialam... przypuszczam ze to wynik kiepskiej diety (nie odchudzam sie jakby co) i badz co badz dlugiego siedzenia przed komputerem (ah ten wizaz).... plz poradzcie mi moze jakies zabiegi (cera) czy cos. Wiem ze powinnam isc do dermatologa (zreszta co ja mowie derm to moj przyjaciel........) ale czasem tak ejst ze mi tylko znowu jakas cudowna masc na plamy wymysli a i tak nie zadziała... (albo zadziala po 6 miesiacach uzywania a do tego momentu i tak pare pryszczy mi wyjdzie...). No i moze cos na te podkówki?
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 09:45   #9
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

No to może ja poproszę Was o radę na moje przesuszone włosy ... W sumie to jak na 6 lat rozjaśniania nie są w złym stanie ale jednak są suche...a ja bym chciała żeby były takie gładziutkie i lejące się Używam profesjonalnej maski do włosów i faktycznie po niej włoski są ładniejsze ale z kolei... szybko się przetłuszczają
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 09:51   #10
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Kapselku ... jeżeli chodzi o blizny i zaczerwienienia po trądziku to mi bardzo dobrze pomaga maść Alantan Plus (stosuję ją na noc) i ten sam krem (stosuję go w ciągu dnia)... Wiem że jest to specyfik na rany ale u mnie dobrze się sprawdza również w niwelowaniu blizn i zaczerwienień po trądziku jak też na sam trądzik pomaga Jak tylko wyskoczy mi jakaś niespodzianka to wyciskam, następnie dezynfekuję i smaruję na noc maścią Alantan Plus ... rano pryszcz jest praktycznie niewidoczny i łatwy do ukrycia a po 2 dniach nie ma po nim śladu
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 20:38   #11
Monaku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Wątek ładnie się rozwija i o to chodzi Widzę tutaj bratnie duszyczki ukłon w stronę Joey i FirstLady Myślałam , że zostane niezrozumiana...
Kapselku: Wiesz ja mając te 18 lat na karku, także mam takie dni kiedy wydaje mi się , że brzydszej istotki na tym świecie niż ja to nie ma... i moje kompleksy są również śmieszne podaczas trwania ,,trudnych dni,,.. A kiedy one mijają to czuje się boska, piękna ach ten narcyzm Uwierz mi ale dowiedziono to naukowo, że keidy dziecko jest chwalone i nagradzane to potrafi odnaleźć w sobie zarówno dobre wady jak i złe, akcentując oczywiście te dobre To normalne dla nas kobiet- huśtawki nastrojów.. Powodem irytacji może byc przecież na pozór bagatela - komentarz rodziców, kłotnia z bratem - powód do dołu...A kiedy gości u nas zły humor to nie dziwota , że patrzysz na siebie bardziej krytycznie aniżeli kiedy masz dobry dzień.Tyle z psychologicznego punktu widzenia ,mojego rzecz jasna A teraz kolej na porady kosmetyczne , może to być przydatne dla Was.. ,,i jeszcze mam strasznie podkrazone oczy. czy sie wyspie czy nie to sa podkrazone.... nigdy nie mialam... przypuszczam ze to wynik kiepskiej diety (nie odchudzam sie jakby co) i badz co badz dlugiego siedzenia przed komputerem (ah ten wizaz).... ,, Dla mnie najlepszym sposobem na częściową likwidację cienie i podkrążonych oczu są, okłady z czarnej herbaty< dla niewtajemniczonych zaparza się torebkę czarnej herbaty, czeka aż wystygnie i namoczonym wacikiem kosmetycznym nakłada na oczy na około 15 min>.Duże znaczenie w walce z cieniami ma to , czy uprawiasz jakiś sport regularnie.Wiem, ja również jestem uzależniona od Wizażu , potrafie kilka godzin przesiedzieć:P To nie powinnien być wyczynowy sport, ale jazda na rowerku w piękną pogodę, czy basen raz w tygodniu powinnien wystarczyć by także utrzymać kondycje i mieć zgrabną figurę..Kobieto, rzuć to odchudzanie! Nie popoełniaj tego błędu co niektóre dziewczyny.Mamy młode organizmy i nie powinnyśmy , nie dostarczać potrzebnych składników.A kolejnym grzechem byłoby stosowanie herbatek przeczyszczających...To gówno za przeproszeniem, środki przeczyszczające wymywają z Twojego organizmu niezbędne mikro i makroelementy .. Przepraszam za tak długą notkę nie mogłam się powstrzymać Trzymajcie się cieplutko
Monaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 20:49   #12
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

EEEE.... dzieki ale ja się NIGDY nie odchudzałam (zreszta napisałam). A pod "...kiepskiej diety" miałam na mysli fakt ze jem duzo slodyczy A tak oprocz tego odzywiam sie w miare zdrowo sport uprawiam regularnie. dzieki za rade
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 20:59   #13
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

.

Edytowane przez M_ileczka
Czas edycji: 2008-10-05 o 12:31
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 15:05   #14
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 15:04
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 19:30   #15
Monaku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Cytat:
Napisane przez kapsel
EEEE.... dzieki ale ja się NIGDY nie odchudzałam (zreszta napisałam). A pod "...kiepskiej diety" miałam na mysli fakt ze jem duzo slodyczy A tak oprocz tego odzywiam sie w miare zdrowo sport uprawiam regularnie. dzieki za rade
Przepraszam ostatnio nie dosypiam , więc nie dziw się jak niektóre rzezcy do mnie trzeba dwarazy pisać i to jeszcze podkreśloną czcionką soryy chciałam dobrze
Monaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 20:06   #16
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

nic sie nei stalo tez miewam takie rzeczy
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 11:36   #17
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Up! Up!
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 13:31   #18
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-10 o 14:50
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 16:45   #19
quietly
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar quietly
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 879
GG do quietly
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

A ja mam takie masakryczne włosy, że kiedy wychodze z domu są ładne, rozczesane, a kiedy wracam (np. ze szkoły), to są ulizane i pokołtunione. Czy to może być dlatego, że nie używam odżywki?
quietly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 17:34   #20
Teeta
Anomalia
 
Avatar Teeta
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 165
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

hmm. ciekawy temacik. ja mam już 23 lata, kompleksy owszem, mam. ale podejście diametralnie się zmieniło. jako nastolatka marzyłam o operacji plastycznej (Polanica się kłania, tak, tak, sprawa jest aż tak poważna), ale właśnie wizyta u tych chirurgów obróciła mój kąt widzenia o 180 stopni. na dzień dzisiejszy uważam, że szkoda czasu i zdrowia (na wszelki wypadek) marnować na takie operacje. owszem, lepiej czułabym się bez tego defektu, ale gdybym straciła przez to zdrowie, to nigdy bym sobie tego nie wybaczyła.
może kiedyś jak będę bardzo zdesperowana to się podejmę tego, nigdy niewiadomo, ale na dzień dzisiejszy to nie chcę żadnej operacji plastycznej.

a tak jeśli miałabym wymieniać, to co mi się w sobie nie podoba to:
- nos (kartofel),
- czoło,
- dłonie,
- też puszące się włosy, ale mam nadzieję, że dzięki tutejszym radom jakoś to zlikwiduję
- cera na twarzy.
Teeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 18:20   #21
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Hmm, ja w sobie nie lubie noska [ w sumie czasem lubie, czasem nie] wydaje mi sie, ze jest zbyt szeroki i mam dni, ze mysle, ze mam pulchna twarz narazie tyle sobie przypominam. A! No i skora! CZASEM jest w miare, w miare, ale bywa, ze po prostu na nia patrzec nie moge Zalaczam fotke.
__________________
mom to be

Edytowane przez vikuniaa
Czas edycji: 2007-03-05 o 20:50
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 18:35   #22
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Nosek na tym zdjęciu wygląda bardzo dobrze, u ciebie nic bym nie zmieniła, a ta opalenizna to przez solarke?
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 19:39   #23
komediopisarka81
Raczkowanie
 
Avatar komediopisarka81
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 149
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Ja u siebie to bym pawie wszystko zmienila
-nie podoba mi sie moj dlugi nos
-male oczy
-rzadkie cienkie wlosy ktore bardzo powoli rosna
-figura mam szerokie biodra i brak znacznego wciecia w talii chlip chlip a tak chcialabym miec figure modelki
- niski wzrost
__________________
komediopisarka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 19:53   #24
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Cytat:
Napisane przez deska123
Nosek na tym zdjęciu wygląda bardzo dobrze, u ciebie nic bym nie zmieniła, a ta opalenizna to przez solarke?
Opalenizna jest pół solaryjna-pół słoneczna, chociaż w sumie bardziej solaryjna. Bo przecież lata nie ma w tym roku...niestety. A co myslicie o wlosach? Zmienic cos? Inny kolor [ale ograniczam sie do pasemek, chce byc blondynka, bo to moj naturalny kolor]
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 22:14   #25
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Cytat:
Napisane przez vikuniaa
Hmm, ja w sobie nie lubie noska [ w sumie czasem lubie, czasem nie] wydaje mi sie, ze jest zbyt szeroki i mam dni, ze mysle, ze mam pulchna twarz narazie tyle sobie przypominam. A! No i skora! CZASEM jest w miare, w miare, ale bywa, ze po prostu na nia patrzec nie moge Zalaczam fotke.
vikuniaa ale z Ciebie sliczna kobietka, a nosek w sam raz!!! i figurka zgrabna i buzka sympatyczna...duzo bym dala,zeby tak wyglądac
Nio, ale chyba musze kochac siebie taką jaką jestem..choc jakos opoornie mi idzie samooakceptacja...

Ulze sobie i powypisuje swoje wady hahhahaha:
*** okrągle plecki -> choroba scheuermanna duzo bym dala,zeby mnie nie bolal kręgoslup i zeby wreszcie moc tak prosciotko chodzic..ehhh..Nic sie niestety nie da zrobic, bo lekarze nie wiedza jaka jest do konca przyczyna tej chorobyyyy...
***wada wzroku-> zbieram kaskę i jak skoncze magiczna 21 zafunduje sobie laserową korektę...wreszcie przejze na oczęta..najgorsze,ze caly czas mi postępuje..zawsze mialam swietny wzrok i dopiero pare miesiący temu zaczęlo sie wszystko sypac...
***cera, jest po prostu w stanie oplakanym..juz nie wiem co mam robic, bo niby 18 lat za pasem a trądzik jakos mi nie schodzi, choc tyle juz specyfikow stosowalam...
***paznokcie, lamią mi się rozdwajają, mają beznadziejny zaokrąglony kształt...
***podkowy pod oczami takie fioletowe odkąd pamiętam..uzywam zelu ze swietlika ale nic to nie daje.. i wlasnie nigdy nie moge zmyc make-upu pod oczętami..tak dokladnie..szczegolnie kredki..mam mleczko, ale nie specjalnie ono zmywa..slyszalam,ze sa jakies zele..uzywa ktoras z was??
*** cala figurka do bani..hahahaha..biustu zero, a waga okropna..dietkuje w kazdym razie i moze cos z tego wyjdzie..
eh eh eh znalazloby sie jeszcze mase tych wad...
Hahhahah..ulzylo mi wiec jestem happyy...
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 22:20   #26
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

O jeeju... u mnie zmieniłabym prawie wszystko...
Zaczynając od figury...
•brak wcięcia w talii
•grube uda

następnie... nie podoba mi sie mój chód.. jakos tak dziwnie się garbię.. nie wiem jak to opisać xD

Poza tym twarz... zaskórniki,czasem pojedyńcze pryszcze, błyszczenie (ale ostatnio zaczęłam z tym walczyć)

Teraz włosy.. jestem naturalną blondynką.. nigdy nie farbowałam włosów.. chciałabym mieć taki ładniutki,jasny blond,a tym czasem mam taki blond.. miodowy. Myślałam nad pasemkami blond.. ale nie wiem.. :|

I to już chyba wszystko z takich rzeczy,które rzeczywiście da sie jakos zmienić.. (nie wspomnam już o brzydkich zębach, odstających uszach i dużym nosie) ach... nazbierało się !!
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 00:01   #27
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Cytat:
Napisane przez kapsel
czasami jest tak ze siedze przed lustrem i bacznie przygladam sie sobie: blondynka, granatowe oczy, delikatne rysy....I NOS!! jeden wielki kluch ktory zuperlnie do twarzy mi nie pasuje.....
Zupelnie jakbym czytala siebie!!! Chodzi o nos, poniewaz nie mam granatowych oczu. On psuje mi cala twarz, w ogole wszystko psuje i wnerwia mnie, gdy ktos robi mi zdjecie z profilu . Nie moge tez spokojnie usiedziec, gdy ktos siedzi z boku i ma na widoku moj obrzydliwy nos. Blleee Nie wspomne juz ile razy robilam sobie korekcje na komputerze, ile razy rwalam zdjecia, ile razy przekrecalam sie tak, zeby ludzie nie musieli za bardzo widziec mojego nosa oraz... Niezliczona ilosc przygladania sie w lustrze z kazdej strony. :P To juz obsesja. No ale zbieram na operacje... I to wcale nie jest moj wymysl. Niektorzy ludzie juz po chamsku zwrocili mi uwage na temat mojego nosa.

Nastepnie male piersi! No i figura mi sie psuje, minal czas, gdy nie musialam nic robic, aby miec ladna figure.
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 09:15   #28
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Umnie nos też oszpeca całą twarz.. A z profilu...to lepiej nie wspominać... Jest okropny :/
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 16:18   #29
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

A mnie dobijają opadające kąciki ust, podwójny podbródek i dołeczek w brodzie;( Niestety na to już nic nie poradzę:/ Do tego okropne włosy... Nie są ani kręcone, ani proste. Reszta da sie zmienić i staram sie z tym walczyć;]
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 16:50   #30
asieenka
Raczkowanie
 
Avatar asieenka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 329
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

no to u mnie nie podoba mi sie mój duzy nos moja zmooora! wkleje tutaj fotki ale nieprzestraszcie sie ..no i jak dziewczyny? powiedzcie mi bardzo źle czy ujdzie?? pozdrawiam
__________________
tylko najedz się do syta,miłości nigdy dosyć.

Matura 2011
polski PP
matematyka PP+PR
angielski PP+PR
geografia PR




Edytowane przez asieenka
Czas edycji: 2008-05-25 o 22:19
asieenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.