Opalanie topless - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-12, 15:19   #1
amor_latino
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 78

Opalanie topless


Cześć dziewczyny z racji tego, że nadchodzi wiosna i sezon plażowania, chciałam poruszyć temat opalanie toples.

Wiadomo, że w Polsce jest to zabronione przynajmniej w teorii ale przepisy nie se uregulowane do końca za granicą prawie wszędzie jest dozwolone ściąganie staników przez kobiety.Wiem, że to bardzo kontrowersyjny temat są przeciwnicy i zwolennicy, ja prywatnie mam mieszane uczucia z jednej strony plaża to nie centrum miasta a z drugie też rozumiem, że komuś to może przeszkadzać i nie chce na przykład dla dzieci takich widoków.Może w takim razie dobrym wyjściem jest zrobienie po prostu oddzielnej strefy dla takich kobiet i wszyscy będą zadowoleni.

Co myślicie, same się opalacie toples?

Druga sprawa, jak ktoś był za granicą na plaży gdzie toples było dozwolone niech się wypowie jak to wygląda dokładnie, czy kobiety spacerują po całej plaży tak, czy tylko leżą w swoich miejscach bez górnej części kostiumu a jak mają zamiar przejść gdzieś między ludźmi, to się zasłaniają raczej, bo tak słyszałam.?
amor_latino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 16:00   #2
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: Opalanie topless

Ja za granicą niestety widziałam, że Panie się specjalnie nie krępują i paradują z wywalonym biustem wszędzie, nie tylko leżą
Mnie to osobiście odrzuca.
Ja naprawdę szanuję, że ktoś ma samoświadomość ciała, brak kompleksów, ale to nie upoważnia moim zdaniem do takiego zachowania. To jest jednak miejsce publiczne, obowiązują tu luźniejsze reguły, ale do jakiegoś stopnia. Nie mam ochoty chodzić i oglądać cudzych biustów, a chcąc nie chcąc nie da się chodzić z zamkniętymi oczami
Popieram robienie tego u siebie w ogródku, w nieuczęszczanym miejscu na plaży czy też na jakimś wyodrębnionym kawałku plaży. A nie w miejscu, gdzie wszyscy mają na to widoki.
W Hiszpanii trafiła się nawet Pani pod 70, która miała wywalone i nad basenem popylała bez stanika...do baru etc...
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 16:30   #3
Sarajewo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 27
Dot.: Opalanie topless

Nie opalałam się tak, ale nie mam nic przeciwko, to tylko cycki, normalna rzecz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sarajewo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 16:32   #4
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Opalanie topless

Cytat:
Napisane przez amor_latino Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny z racji tego, że nadchodzi wiosna i sezon plażowania, chciałam poruszyć temat opalanie toples.

Wiadomo, że w Polsce jest to zabronione przynajmniej w teorii ale przepisy nie se uregulowane do końca za granicą prawie wszędzie jest dozwolone ściąganie staników przez kobiety.Wiem, że to bardzo kontrowersyjny temat są przeciwnicy i zwolennicy, ja prywatnie mam mieszane uczucia z jednej strony plaża to nie centrum miasta a z drugie też rozumiem, że komuś to może przeszkadzać i nie chce na przykład dla dzieci takich widoków.Może w takim razie dobrym wyjściem jest zrobienie po prostu oddzielnej strefy dla takich kobiet i wszyscy będą zadowoleni.
Nie jest zabronione nawet w teorii. Do aresztowania kogoś za chodzenie topless musi znaleźć się ktoś "zgorszony", kto to zgłosi. Osobiście uważam, że nagość powinna być dozwolona wszędzie bez ograniczeń bez względu na płeć. Jeśli już czegoś tutaj zakazywać, to stosowania podwójnych standardów i przyzwolenie na topless facetów, a kobiet już nie.
+ uważam, że czyjaś ochota lub brak ochoty na oglądanie nie ma nic do rzeczy i należy to zignorować, bo równie dobrze ja mogę powiedzieć, że nie mam ochoty oglądać żółtych ubrań albo warkoczy i domagać się na tej podstawie zakazu. A to absurd.
Polecam wątek o nagości, bo tam już było chyba wszystko na ten temat i raczej nie ma sensu tego powielać w tym miejscu.
Cytat:
Co myślicie, same się opalacie toples?
W ogóle się nie opalam
Cytat:
Druga sprawa, jak ktoś był za granicą na plaży gdzie toples było dozwolone niech się wypowie jak to wygląda dokładnie, czy kobiety spacerują po całej plaży tak, czy tylko leżą w swoich miejscach bez górnej części kostiumu a jak mają zamiar przejść gdzieś między ludźmi, to się zasłaniają raczej, bo tak słyszałam.?
Ludzie spacerują topless lub nago i nikogo to nie obchodzi.

Edytowane przez 18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Czas edycji: 2019-03-12 o 16:45
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 16:44   #5
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Opalanie topless

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86591944]Nie jest zabronione nawet w teorii. Do aresztowania kogoś za chodzenie topless musi znaleźć się ktoś "zgorszony", kto to zgłosi. Osobiście uważam, że nagość powinna być dozwolona wszędzie bez ograniczeń bez względu na płeć. Jeśli już czegoś tutaj zakazywać, to stosowania podwójnych standardów i przyzwolenie na topless facetów, a kobiet już nie.
Polecam wątek o nagości, bo tam już było chyba wszystko na ten temat i raczej nie ma sensu tego powielać w tym miejscu.

W ogóle się nie opalam
Ludzie spacerują topless lub nago i nikogo to nie obchodzi.[/QUOTE]

Tamten wątek, to absurd przeczytałem prawie cały. Dyskusja z poziomu podejścia do nagości przeistoczyła się w rozkminę nad ty dlaczego nie chodzimy w centrum miasta nago.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 16:48   #6
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Opalanie topless

Absolutnie potrzeba strefy dla TAKICH KOBIET.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 16:48   #7
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Opalanie topless

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Tamten wątek, to absurd przeczytałem prawie cały. Dyskusja z poziomu podejścia do nagości przeistoczyła się w rozkminę nad ty dlaczego nie chodzimy w centrum miasta nago.
I co niby jest absurdalnego w tych rozkminach? Dokładnie taka sama będzie tutaj, bo wątek jest de facto o tym samym.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-12, 16:48   #8
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Opalanie topless

Dobrze, że dla takich mężczyzn już nie trzeba specjalnych stref.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 16:49   #9
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Opalanie topless

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Absolutnie potrzeba strefy dla TAKICH KOBIET.
Oczywiście tylko dla kobiet, bo faceci przecież nie mają klatek piersiowych
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 16:49   #10
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Opalanie topless

Cytat:
Napisane przez limonka2738 Pokaż wiadomość
absolutnie potrzeba strefy dla takich kobiet.

Wysłane z aplikacji forum wizaz
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 16:51   #11
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Opalanie topless

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86592006]Oczywiście tylko dla kobiet, bo faceci przecież nie mają klatek piersiowych [/QUOTE]Ani sutków.

Albo na przykład od miseczki liczyć.

Płaskie kobiety są spoko, ale faceci z cycem już nie? Czy jak w końcu to robimy, żeby było w końcu sprawiedliwie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-12, 16:52   #12
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: Opalanie topless

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86592001]I co niby jest absurdalnego w tych rozkminach? Dokładnie taka sama będzie tutaj, bo wątek jest de facto o tym samym.[/QUOTE]

Moim zdaniem jeśli ktoś pisze, że naturalne jest chodzenie nago po plaży, bo to po prostu natura, a potem pisze, że w innym miejscach nie wypada, to jest hipokrytą No skoro to coś naturalnego to jaka jest różnica czy ja jestem na plaży czy w sklepie? Skoro mamy być wyzwoleni w ten sposób, to nie do końca rozumiem czemu miałoby to się ograniczyć do plaży pełnej ludzi, a w innych miejscach pełnych ludzi miałoby mieć negatywny wydźwięk
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 16:53   #13
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 31 783
Dot.: Opalanie topless

Zawsze śmieszy mnie porównywanie topless facetów do kobiet. Przecież to zupełnie co innego. To są miejsca INTYMNE, nierozerwalnie związane z płciowością, kobiety mają ich więcej, tak wymyśliła natura i walką z nią jest czymś żałosnym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 16:54   #14
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Opalanie topless

Cytat:
Napisane przez linkinpaark Pokaż wiadomość
Ja za granicą niestety widziałam, że Panie się specjalnie nie krępują i paradują z wywalonym biustem wszędzie, nie tylko leżą
Mnie to osobiście odrzuca.

Ja naprawdę szanuję, że ktoś ma samoświadomość ciała, brak kompleksów, ale to nie upoważnia moim zdaniem do takiego zachowania. To jest jednak miejsce publiczne, obowiązują tu luźniejsze reguły, ale do jakiegoś stopnia. Nie mam ochoty chodzić i oglądać cudzych biustów, a chcąc nie chcąc nie da się chodzić z zamkniętymi oczami
Popieram robienie tego u siebie w ogródku, w nieuczęszczanym miejscu na plaży czy też na jakimś wyodrębnionym kawałku plaży. A nie w miejscu, gdzie wszyscy mają na to widoki.
W Hiszpanii trafiła się nawet Pani pod 70, która miała wywalone i nad basenem popylała bez stanika...do baru etc...
Wzgórek z tkanki łącznej, tłuszczu i przewodów mlecznych to najbardziej obrzydliwa rzecz na świecie. Zaraz po odkrytym nosie, palcach u lewej ręki i kolanach. W ogóle ludzkie ciało

Nawet pani pod 70? Oo fuuu... to musi być okropne, żeby starsza osoba pokazywała swoje obrzydliwe ciało wszystkim dookoła. Na twoim miejscu wypaliłabym sobie na miejscu oczy, za dużo tego.

W ogóle czy stare i brzydkie osoby albo jakoś okaleczone powinny wyłazić na ulicę? Ja jestem na nie, nie chce mi się co 5 minut zamykać oczu, bo pojawia się jakaś panna z niesymetryczną twarzą poza swoim ogródkiem.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 16:56   #15
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Opalanie topless

Cytat:
Napisane przez amor_latino Pokaż wiadomość
Wiem, że to bardzo kontrowersyjny temat są przeciwnicy i zwolennicy, ja prywatnie mam mieszane uczucia z jednej strony plaża to nie centrum miasta a z drugie też rozumiem, że komuś to może przeszkadzać i nie chce na przykład dla dzieci takich widoków.
Dla mnie sprawa jest prosta.

Obrzydzają mnie ludzkie stopy i nie chce dla dzieci takich widoków - Czy powinniśmy prawnie nakazać noszenie skarpet?

Czy jeśli mi przeszkadza twoja twarz i nie chcę dla dzieci takich widoków, to mogę Ci kazać założyć torbę na głowę?

Skoro nie ma racjonalnych powodów poza czyimś obrzydzeniem, to nie ma o czym dyskutować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 16:56   #16
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: Opalanie topless

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Wzgórek z tkanki łącznej, tłuszczu i przewodów mlecznych to najbardziej obrzydliwa rzecz na świecie. Zaraz po odkrytym nosie, palcach u lewej ręki i kolanach. W ogóle ludzkie ciało

Nawet pani pod 70? Oo fuuu... to musi być okropne, żeby starsza osoba pokazywała swoje obrzydliwe ciało wszystkim dookoła. Na twoim miejscu wypaliłabym sobie na miejscu oczy, za dużo tego.

W ogóle czy stare i brzydkie osoby albo jakoś okaleczone powinny wyłazić na ulicę? Ja jestem na nie, nie chce mi się co 5 minut zamykać oczu, bo pojawia się jakaś panna z niesymetryczną twarzą poza swoim ogródkiem.
Nie do końca wiem o co ci chodzi. Nie odbieram nikomu prawa do swoich poglądów i ty nie odbieraj mi prawa do moich?
Dla mnie to nie jest naturalne niezależnie od wieku czy płci I nie wiem czemu ma mnie razić osoba niepełnosprawna, niesymetryczna czy co tam jeszcze napisałaś. Tu chodzi o wystawianie na widok publiczny części ciała pojmowanych w sposób seksualny, to jest DLA MNIE nie do końca zrozumiałe. Pomijam fakt jakie mamy czasy i to że wszędzie są telefony i nikt nie chciałby oglądać potem swoich nagich piersi w internecie, a świrów nie brakuje.
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 17:00   #17
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Opalanie topless

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
W ogóle czy stare i brzydkie osoby albo jakoś okaleczone powinny wyłazić na ulicę? Ja jestem na nie, nie chce mi się co 5 minut zamykać oczu, bo pojawia się jakaś panna z niesymetryczną twarzą poza swoim ogródkiem.
I grube osoby. Fujka.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez linkinpaark Pokaż wiadomość
Nie do końca wiem o co ci chodzi. Nie odbieram nikomu prawa do swoich poglądów i ty nie odbieraj mi prawa do moich?
Masz prawo do poglądów.

My mamy prawo do poglądu, że twoje poglądy są irracjonalne.

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

I proponując zamkniętą strefę dla niażądnic, które chcą się opalać topless, zabierasz innym prawo do wolności.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 17:00   #18
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Opalanie topless

Cytat:
Napisane przez linkinpaark Pokaż wiadomość
Nie do końca wiem o co ci chodzi. Nie odbieram nikomu prawa do swoich poglądów i ty nie odbieraj mi prawa do moich?
Dla mnie to nie jest naturalne niezależnie od wieku czy płci I nie wiem czemu ma mnie razić osoba niepełnosprawna, niesymetryczna czy co tam jeszcze napisałaś. Tu chodzi o wystawianie na widok publiczny części ciała pojmowanych w sposób seksualny, to jest DLA MNIE nie do końca zrozumiałe. Pomijam fakt jakie mamy czasy i to że wszędzie są telefony i nikt nie chciałby oglądać potem swoich nagich piersi w internecie, a świrów nie brakuje.
Przecież twarz jest obiektem seksualnym, wiesz jak popularny jest seks oralny?

To nie jest dla ciebie nie do końca zrozumiałe, ale obrzydliwe i wymiotować ci się chce na samą myśl, a przynajmniej tak to podkreślałaś w swoim poprzednim poście.

Nie daj boże ktoś zrobiłby fotę, że masz piersi na klatce piersiowej, dotąd wszyscy myśleli że to włożone pod bluzkę nadmuchane baloniki, a tu taka heca. I to wstyd mieć piersi, oczywiście Porządni ludzie nie mają piersi. Piersi w internecie, co za wstyd XD
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 17:04   #19
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: Opalanie topless

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
I grube osoby. Fujka.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------



Masz prawo do poglądów.

My mamy prawo do poglądu, że twoje poglądy są irracjonalne.

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

I proponując zamkniętą strefę dla niażądnic, które chcą się opalać topless, zabierasz innym prawo do wolności.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, proponuje plaże dla nudystów, które normalnie funkcjonują i nikt z tym nie ma problemu
Prawo do wolności? a założymy się, że gdy wezwiemy policje za opalanie topless czyli nieobyczajność zachowania, to nie ja dostanę pouczenie, ze dostaje komuś prawo do wolności tylko tamta osoba mandat tudzież pouczenie?

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Przecież twarz jest obiektem seksualnym, wiesz jak popularny jest seks oralny?

To nie jest dla ciebie nie do końca zrozumiałe, ale obrzydliwe i wymiotować ci się chce na samą myśl, a przynajmniej tak to podkreślałaś w swoim poprzednim poście.

Nie daj boże ktoś zrobiłby fotę, że masz piersi na klatce piersiowej, dotąd wszyscy myśleli że to włożone pod bluzkę nadmuchane baloniki, a tu taka heca. I to wstyd mieć piersi, oczywiście Porządni ludzie nie mają piersi. Piersi w internecie, co za wstyd XD
Ludzie popełniają samobójstwa jak kawałek ich piersi trafi do internetu, bo nie zabezpieczyli odpowiednio zdjęć a ty traktujesz to jak chleb powszedni i coś co nie wywołałoby sensacji.
Nie twarz POWSZECHNIE nie jest uważana za element seksualny.
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-12, 17:05   #20
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Opalanie topless

Kilka razy zdjęłam stanik na plaży - w Bułgarii, co trzecia kobieta tam była bez - i było to fantastyczne, wyzwalające uczucie, a już pływanie topless to czysta rozkosz. Chciałabym móc zdjąć kiedy chcę, np. w parku - chłop sobie ściąga koszulkę a ja się muszę kisić w poduchach.
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 17:05   #21
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Opalanie topless

Ojesu, ile razy będziemy wałkować te trollowe tematy?

Mam to szczęście, że mieszkam w mieście w którym opalanie topless jest 1) legalne 2) praktykowane. 18 milionów ludzi rocznie odwiedza nasze plaże, i jeszcze jakoś nikt nie umarł z obrzydzenia, dziecięta niewinne też nie spłonęły ze zgorszenia na widok cycka. Ba, liczba odwiedzających rośnie. Może powinna być specjalna strefa dla ludzi których widok ludzkiego ciała przyprawia o mdłości, ale nikt jeszcze o to nie poprosił, więc nie ma. Zawsze można taplać się we własnym baseniku jeśli kogoś to przerasta.

Jeśli ktoś wezwałby policję - zabawnie by było, NYPD raczej nie reaguje przyjaźnie na ludzi marnujących ich czas

Ja się nie opalam, ale tak, pływam i chodzę po plaży topless.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 17:05   #22
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Opalanie topless

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86592001]I co niby jest absurdalnego w tych rozkminach? Dokładnie taka sama będzie tutaj, bo wątek jest de facto o tym samym.[/QUOTE]

Taką mamy kulturę gdzie ludzie podchodzą tak a nie inaczej do nagości i dyskutowanie o lataniu po mieście nago jest właśnie absurdalne, ile osób by tak chciał tak na prawdę pewnie garstka więc w tyk kontekście jest dobrze, że jest zakaz społeczeństwo to akceptuje nie ma przejawów, że jest inaczej, ludzie zakrywają niektóre części ciała bo nie chcą ich pokazywać.

Ty masz prawo uważać, że powinna być dozwolona nagość na ulicy ale, to nic nie zmienia musisz uszanować innych i się dostosować.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 17:06   #23
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Opalanie topless

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Ojesu, ile razy będziemy wałkować te trollowe tematy?

Mam to szczęście, że mieszkam w mieście w którym opalanie topless jest 1) legalne 2) praktykowane. 18 milionów ludzi rocznie odwiedza nasze plaże, i jeszcze jakoś nikt nie umarł z obrzydzenia, dziecięta niewinne też nie spłonęły ze zgorszenia na widok cycka. Ba, liczba odwiedzających rośnie. Może powinna być specjalna strefa dla ludzi których widok ludzkiego ciała przyprawia o mdłości, ale nikt jeszcze o to nie poprosił, więc nie ma. Zawsze można taplać się we własnym baseniku jeśli kogoś to przerasta.

Jeśli ktoś wezwałby policję - zabawnie by było, NYPD raczej nie reaguje przyjaźnie na ludzi marnujących ich czas :yupi:

Ja się nie opalam, ale tak, pływam i chodzę po plaży topless.
Najlepsze wyjście. Albo siedzieć we własnym ogródku, tam bezpecznie od takich widoków
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 17:07   #24
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Opalanie topless

[1=c091e8898908a1b264e2bb8 8ceb2cf7cf162daf4_5d967d9 baaf5e;86592070]Kilka razy zdjęłam stanik na plaży - w Bułgarii, co trzecia kobieta tam była bez - i było to fantastyczne, wyzwalające uczucie, a już pływanie topless to czysta rozkosz. Chciałabym móc zdjąć kiedy chcę, np. w parku - chłop sobie ściąga koszulkę a ja się muszę kisić w poduchach.[/QUOTE]

Pływanie topless jest NAJLEPSZE. Na golasa jeszcze lepiej

U nas w parkach kobiety nieraz siedzą topless, np. opalają się, czytają książki. Osobiście nie praktykuję, ale doceniam możliwość.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 17:07   #25
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Opalanie topless

Cytat:
Napisane przez linkinpaark Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jeśli ktoś pisze, że naturalne jest chodzenie nago po plaży, bo to po prostu natura, a potem pisze, że w innym miejscach nie wypada, to jest hipokrytą No skoro to coś naturalnego to jaka jest różnica czy ja jestem na plaży czy w sklepie? Skoro mamy być wyzwoleni w ten sposób, to nie do końca rozumiem czemu miałoby to się ograniczyć do plaży pełnej ludzi, a w innych miejscach pełnych ludzi miałoby mieć negatywny wydźwięk
Dla mnie akurat nagość powinna być dozwolona wszędzie tak samo.
[1=fcd2e403d74287f117e7a50 6dac96c8726e1bb0f_6088977 2e2e8a;86592026]Zawsze śmieszy mnie porównywanie topless facetów do kobiet. Przecież to zupełnie co innego. To są miejsca INTYMNE, nierozerwalnie związane z płciowością, kobiety mają ich więcej, tak wymyśliła natura i walką z nią jest czymś żałosnym. [/QUOTE]Nie tobie oceniać co dla kogo jest intymne. Dla mnie piersi intymne nie są i nie będą niezależnie od tego co ty na ten temat uważasz. Jeśli twoje dla ciebie są, to ich nie pokazuj - problem solved.
I nie, natura niczego nie wymyśliła, bo to nie jest świadomy decydujący twór. Podejście do nagości jest kwestią wyłącznie kulturową. Kiedyś wielce obraźliwy był widok kobiecej kostki albo kobiecy tyłek w spodniach i linia argumentacji była taka sama jak twoja teraz - seksistowska.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 17:09   #26
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Opalanie topless

Cytat:
Napisane przez linkinpaark Pokaż wiadomość
Nie, proponuje plaże dla nudystów, które normalnie funkcjonują i nikt z tym nie ma problemu
Prawo do wolności? a założymy się, że gdy wezwiemy policje za opalanie topless czyli nieobyczajność zachowania, to nie ja dostanę pouczenie, ze dostaje komuś prawo do wolności tylko tamta osoba mandat tudzież pouczenie?
Ludzie popełniają samobójstwa jak kawałek ich piersi trafi do internetu, bo nie zabezpieczyli odpowiednio zdjęć a ty traktujesz to jak chleb powszedni i coś co nie wywołałoby sensacji.
Nie twarz POWSZECHNIE nie jest uważana za element seksualny.
Tak, bo są gnojeni za to przez innych ludzi. Nie dlatego, że kawałek cycka to jest sensacja. To takie osoby jak ty robią z tego sensację, obrzydzenie i sama nie wiem, co jeszcze. Część ciała jak każda inna.

Nie to jedno prawo w Polsce jest szkodliwe.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 17:10   #27
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Opalanie topless

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Taką mamy kulturę gdzie ludzie podchodzą tak a nie inaczej do nagości i dyskutowanie o lataniu po mieście nago jest właśnie absurdalne, ile osób by tak chciał tak na prawdę pewnie garstka więc w tyk kontekście jest dobrze, że jest zakaz społeczeństwo to akceptuje nie ma przejawów, że jest inaczej, ludzie zakrywają niektóre części ciała bo nie chcą ich pokazywać.
Mamy taką kulturę, jaką sami tworzymy. To nie są sztywne zasady, których zmieniać nie wolno.
Cytat:
Ty masz prawo uważać, że powinna być dozwolona nagość na ulicy ale, to nic nie zmienia musisz uszanować innych i się dostosować.
Nic nie muszę.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 17:11   #28
amor_latino
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 78
Dot.: Opalanie topless

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Dla mnie sprawa jest prosta.

Obrzydzają mnie ludzkie stopy i nie chce dla dzieci takich widoków - Czy powinniśmy prawnie nakazać noszenie skarpet?

Czy jeśli mi przeszkadza twoja twarz i nie chcę dla dzieci takich widoków, to mogę Ci kazać założyć torbę na głowę?

Skoro nie ma racjonalnych powodów poza czyimś obrzydzeniem, to nie ma o czym dyskutować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Porównujesz trochę inne części ciała, jak pisałam na plaży to sama nie wiem jak powinno być rozumiem jednych i drugich.
amor_latino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 17:12   #29
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Opalanie topless

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Ojesu, ile razy będziemy wałkować te trollowe tematy?

Mam to szczęście, że mieszkam w mieście w którym opalanie topless jest 1) legalne 2) praktykowane. 18 milionów ludzi rocznie odwiedza nasze plaże, i jeszcze jakoś nikt nie umarł z obrzydzenia, dziecięta niewinne też nie spłonęły ze zgorszenia na widok cycka. Ba, liczba odwiedzających rośnie. Może powinna być specjalna strefa dla ludzi których widok ludzkiego ciała przyprawia o mdłości, ale nikt jeszcze o to nie poprosił, więc nie ma. Zawsze można taplać się we własnym baseniku jeśli kogoś to przerasta.

Jeśli ktoś wezwałby policję - zabawnie by było, NYPD raczej nie reaguje przyjaźnie na ludzi marnujących ich czas

Ja się nie opalam, ale tak, pływam i chodzę po plaży topless.
No jak kogoś kobieca pierś do tego stopnia brzydzi, że prawie wymiotuje, to nie chcę myśleć co taka osoba zrobi jak ujrzy znienacka kogoś ze stomią, bliznami albo innymi deformacjami ciała na plaży. Jedyne rozwiązanie to czarna burka od stóp do głów i do strefy brzydzących się (no przed sobą wzajemnie też będą jakoś musieli się chować) albo własny ogródek.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 17:13   #30
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: Opalanie topless

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Tak, bo są gnojeni za to przez innych ludzi. Nie dlatego, że kawałek cycka to jest sensacja. To takie osoby jak ty robią z tego sensację, obrzydzenie i sama nie wiem, co jeszcze. Część ciała jak każda inna.

Nie to jedno prawo w Polsce jest szkodliwe.
W życiu bym nikogo za to nie gnoiła ani bym kogoś nie wyśmiała czy obdarzała złym spojrzeniem. Ja po prostu nie uważam tego za odpowiednie i to tyle, nic więcej.
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-01 14:46:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.