oczyszyczanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-31, 21:58   #1
pedri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 58
Czy to prawda ze oczyszczanie skory nie jest dobre z tego powodu ze jeszcze jeszcze bardziej pozniej robia sie wągry??????

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2007-04-01 o 11:07 Powód: dubel powstały po połączeniu identycznych wątków
pedri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 12:23   #2
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: oczyszyczanie

Cytat:
Napisane przez pedri Pokaż wiadomość
Czy to prawda ze oczyszczanie skory nie jest dobre z tego powodu ze jeszcze jeszcze bardziej pozniej robia sie wągry??????
Nie, to nie prawda...Jezeli po oczyszczaniu dba sie odpowiednio o cere (dobre srodki myjace i nawilzajace), to nie ma wiekszego wysypu zaskornikow...Na wagry oprocz standardowego oczyszczania jest sauna, reularne chodzenie powoduje oczyszczenie calkowite cery z wagrow (mozna tez w domu robic parowki na twarz - garnek z wrzaca woda postawic przed soba, nachylic nad nim twarz i przykryc glowe recznikiem na ok.20 min.).
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 13:58   #3
sonia2003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: oczyszyczanie

ostatnio od koleżanki usłyszałam że parówki są nie dobre a buzię powinno się oczyszczać kwasami AHA i jakimś jeszcze...... dotychczas miałam tylko oczyszczaną buzię przy pomocy parówki
__________________
www.czarodziejka.com
sonia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 16:18   #4
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: oczyszyczanie

parówki są dobre ale nie w nadmiarze bo rozszerzaja pory i czeste stosowanie nie jest wskazane
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 18:20   #5
coolerka
Raczkowanie
 
Avatar coolerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 193
Dot.: oczyszyczanie

hmm a na przyklad 2 razy w tygodniu parowki a zaraz po nich maseczka sciagajaca?? albo raz w tygodniu moze lepiej??
__________________
Mój Kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172117
coolerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 06:43   #6
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: oczyszyczanie

Sluchajcie dalej swoich MADRYCH kolezanek to na pewno daleko zajdziecie jestem przyszla kosmetyczka, wiec wiem co mowie...

Po parowce dobrze jest zrobic dodatkowo oczyszczanie (albo maska oczyszczajaca), bo wiadomo ze na poczatku pory same sie nie oczyszcza; a na koniec domknac pory.
Nie w tym nic niezdrowego czy szkodliwego!!

Sonia2003: czy ty wiesz co to ska kwasy i do czego sie je stosuje? jakie sa wskazania, przeciwskazania i srodki ostroznosci?? chyba nie...

Edytowane przez Maripossa
Czas edycji: 2007-04-02 o 07:23
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 13:50   #7
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: oczyszyczanie

To ja proszę o poradę, Przyszła Kosmetyczko

Wybieram się do kosmetyczki na oczyszczanie, a dziś kupiłam filterek, bo zamierzam używac po tym acne - dermu (działał na mnie do tej pory rewelacyjnie, bez uprzedniego oczyszczania). Czy to wystarczy abu podtrzymać efekt na długo?

Nie mam jakiejś bardzo tłustej skóry, powiedziałabym, że normalną. Świeci się czasem, ale to tylko ja jest jakoś gorąco, czy coś...
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-02, 16:39   #8
sonia2003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: oczyszyczanie

Sonia2003: czy ty wiesz co to ska kwasy i do czego sie je stosuje? jakie sa wskazania, przeciwskazania i srodki ostroznosci?? chyba nie...[/quote]

Nie wiem i dlatego szukam info na forum, trochę też poczytałam w necie i jeśli robi to doświadczona kosmetyczka to nie ma czego się bać.
http://www.wizaz.pl/basia_kwasy_bha_aha.php
__________________
www.czarodziejka.com
sonia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 20:44   #9
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: oczyszyczanie

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
To ja proszę o poradę, Przyszła Kosmetyczko

Wybieram się do kosmetyczki na oczyszczanie, a dziś kupiłam filterek, bo zamierzam używac po tym acne - dermu (działał na mnie do tej pory rewelacyjnie, bez uprzedniego oczyszczania). Czy to wystarczy abu podtrzymać efekt na długo?

Nie mam jakiejś bardzo tłustej skóry, powiedziałabym, że normalną. Świeci się czasem, ale to tylko ja jest jakoś gorąco, czy coś...
Mam rozumiec, ze chcesz go zastosowac na jakies przebarwienia na skorze?? Bo piszesz, ze nie masz tradzikowej skory...a jaki filtr kupilas?
Poza tym: skoro wybierasz sie na oczyszczanie, bedziesz stosowac filtr i acne-derm miejscowo (bo juz nie wiem czy to na miejscowe zaskorniki czy na przebarwienia kupilas), to na pewno bedzie ok
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 20:48   #10
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: oczyszyczanie

Cytat:
Napisane przez sonia2003 Pokaż wiadomość
Sonia2003: czy ty wiesz co to ska kwasy i do czego sie je stosuje? jakie sa wskazania, przeciwskazania i srodki ostroznosci?? chyba nie...
Nie wiem i dlatego szukam info na forum, trochę też poczytałam w necie i jeśli robi to doświadczona kosmetyczka to nie ma czego się bać.
http://www.wizaz.pl/basia_kwasy_bha_aha.php[/QUOTE]

Mnie nie chodzi o to, ze to kosmetyczka ma sie znac itd...tylko my tu mowimy o OCZYSZCZANIU skory a ty o kwasach...owszem, tez maja zastosowanie w cerach tradzikowych oraz z przebarwieniami i mocno przesuszonych, ale to jednak inny zabieg niz oczyszczanie, dlatego pytam, czy wiesz o czym piszesz...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 21:24   #11
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: oczyszyczanie

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Mam rozumiec, ze chcesz go zastosowac na jakies przebarwienia na skorze?? Bo piszesz, ze nie masz tradzikowej skory...a jaki filtr kupilas?
Poza tym: skoro wybierasz sie na oczyszczanie, bedziesz stosowac filtr i acne-derm miejscowo (bo juz nie wiem czy to na miejscowe zaskorniki czy na przebarwienia kupilas), to na pewno bedzie ok
Chcę go zastosować na zaskórniki, bo działa świetnie - lepiej niż aspiryna i effaklar, filtr mój pierwszy Iwostin 25, kupiłam w zasadzie tak na chwilę, dopóki nie kupię 50, czyli na te dwa, trzy dni przed oczyszczaniem, gdzie acne dermu nie stosuję. Jestem po solidnej lekturze
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-02, 21:31   #12
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: oczyszyczanie

to ja się wypowiem jako juz dawno temu dyplomowana kosmetyczka pracująca parę lat w zawodzie..i trochę was dziewczynki pogodzę ;-)

trochę łapiecie się za słówka..więc zbiorę razem i napiszę jak jest naprawdę

1.wszystko zależy od tego jaką kto ma cerę
2.napewno od oczyszczania nie robią się większe wagry(fachowo i ładniej brzmi-zaskórniki)
3.parówki(najlepiej korzystać z sauny korzyść dla całego organizmu)nie są czymś złym..wskazane przy cerze grubej,zaskornikowej..tyl ko tego dnia najlepiej nie korzystać z kolorowych poprawiaczy urody-fluid,puder..bo one często zapychają pory
4.aby jak najdłuzej utrzymać efekt czystej skóry po wizycie u kosmetyczki należy stosować peeling(ilość i jakość odpowiednia do rodzaju cery),odpowiednie maseczki..i dokładnie wykonywać demakijaż
5.kwasy mają działanie OCZYSZCZAJĄCE..niektóre cery nie potrzebują mechanicznego oczyszczenia i wtedy może być stosowany zabieg złuszczania kwasami
6.do coolerki:po parówce lepiej użyc maski oczyszczającej..
7.do neitka:przy normalnej cerze bez dużej ilości zaskorników taka kosmetyczno-domowa terapia powinna wystarczyć na ok 3-6 miesięcy..ale to wszystko zalezy od cery, którą trzeba zobaczyć bo po opisie nie można stwierdzić czy to wystarczy..kosmetyczka powinna Cię poinformować co dalej robić..

czyszczenie(fachowo wykonane) to nic złego dla buzi poinformujcie o tym koleżanki!!!

pozdrowienia
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 21:38   #13
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: oczyszyczanie

Cytat:
Napisane przez Nushi Pokaż wiadomość
7.do neitka:przy normalnej cerze bez dużej ilości zaskorników taka kosmetyczno-domowa terapia powinna wystarczyć na ok 3-6 miesięcy..ale to wszystko zalezy od cery, którą trzeba zobaczyć bo po opisie nie można stwierdzić czy to wystarczy..kosmetyczka powinna Cię poinformować co dalej robić..

czyszczenie(fachowo wykonane) to nic złego dla buzi poinformujcie o tym koleżanki!!!

pozdrowienia
No cóż, a ja pozostawałam w sferze złudzeń, że skoro opanowałam "tłuszczenie się" twarzy i nie ma juz nadmiaru sebum, to ten efekt się utrzyma... :/ Ale co tam, marzyć wolno A AD to dla mnie naprawde rewelka i dopiero po nim takie wielkie nadzieje wychodowałam
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 21:51   #14
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: oczyszyczanie

no niestety skóra jest "żywa" gruczoły pracuja,sebum sie wydziela-raz mniej(zima) raz więcej (lato)..ale jak się regularnie dba to można nad tym zapanować..a myślę, że jakbyś odstawiła acne derm to skóra znów zaczełaby sie błyszczeć..jednak trochę uważaj z tym acne derm bo efekt "nietłuszczenia" może przerodzić się w przesuszenie..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 08:29   #15
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: oczyszyczanie

Cytat:
Napisane przez Nushi Pokaż wiadomość
no niestety skóra jest "żywa" gruczoły pracuja,sebum sie wydziela-raz mniej(zima) raz więcej (lato)..ale jak się regularnie dba to można nad tym zapanować..a myślę, że jakbyś odstawiła acne derm to skóra znów zaczełaby sie błyszczeć..jednak trochę uważaj z tym acne derm bo efekt "nietłuszczenia" może przerodzić się w przesuszenie..
Nie, nie, ja bardzo krótko używam acne dermu - skóra mi się nie błyszczy nawet jak używałam samego kremu nawilżającego przez kilka miesięcy, to nie jest tak, że tylko z AD normalnie wyglądam, no i do tego używam mocno nawilżających kremów i maseczek - staram się nie przedobrzyć
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 16:44   #16
sonia2003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: oczyszyczanie

Nushi bardzo dziękuję za poradę
__________________
www.czarodziejka.com
sonia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 22:15   #17
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: oczyszyczanie

Neitka gratuluję rozsądku..sporo jest "nadgorliwych pielegnowaczek urody" gdzie zamiast korzysci dla bużki są poparzenia,łuszczenie,ucz ulenia itp..

własnie dlatego zaczęłam sie udzielać na forach kosmetycznych bo wiem jak dużo głupot,niedomówień i sztucznych problemów sie rodzi a tu jest miejsce na sprostowanie..udzielenie rady..

pozdrawiam i życze sukcesów w pielegnacji bużki..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 17:10   #18
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: oczyszyczanie

No, wróciłam właśnie - cała jestem czerwona, Tż ledo mnie poznał. Ale kosmatyczka powiedziała, że o cerę mam dbać i podziwiać, że jest bardzo ładna. Powiedziała też, że zaskórników niewiele, ale za to głebokie. No to czekam kilka dni aż twarz odpocznie i zaczynam z acne dermem
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 13:32   #19
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: oczyszyczanie

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
No, wróciłam właśnie - cała jestem czerwona, Tż ledo mnie poznał. Ale kosmatyczka powiedziała, że o cerę mam dbać i podziwiać, że jest bardzo ładna. Powiedziała też, że zaskórników niewiele, ale za to głebokie. No to czekam kilka dni aż twarz odpocznie i zaczynam z acne dermem
No to dobrze tylko uwazam, ze kosmetyczka na koniec powinna ci polozyc jakas lagodzaca ampulke pod algi (o ile mialas algi...)a jak ich nie mialas to jakas intensywnie lagodzaca maske na twarz - mamy taka fajna w gabinecie z Clareny (wyciszajaca), zebys czerwona z gabinetu nie wyszla....
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-07, 18:38   #20
diabliczuś_01
Raczkowanie
 
Avatar diabliczuś_01
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 152
Dot.: oczyszyczanie

Cytat:
kwasami AHA
Wszystkie cytruski je mają
diabliczuś_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 14:30   #21
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: oczyszyczanie

Miałam algi. Nie jestem pewna, ale pod nie miałam chyba tylko maskę sciągającą. Kosmetyczka już przy wyciskaniu mówiła,że przeprasza, bo widzi, że robi mi ślady, ale musi to po prostu wycisnąć, bo inaczej zabieg byłby bez sensu...
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 13:56   #22
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: oczyszyczanie

mam alergię, skłonność do rumienia i ... pojedyńcze wągry (od dłuższego już czasu)

czy mogę udać się do kosmetyczki na zabieg oczyszczania cery?
ile kosztuje taki zabieg i jak często zmuszona byłabym go powtarzać?
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 10:19   #23
pedri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 58
Dot.: oczyszyczanie

ten zabieg jest bardzo dobryyyyyy ale zalezy dla jakiej cery jesli masz skłonnosci do zaczerwien i bardzo wrazliwa to bedzoesz czerwona le to znikne. Ja nie mam wrazliwej cery ale jak byłam an oczyszczaniu to troszke tylko miała czerwona i kosmetyczka mi nałozyła podkład taki leczniczy dobryy nic nie było widac z e byłam na takim czymss. A płaciłam 80zł i byłam 2 godzinki ale warto było mowie ciiima sie swietna cer poniej , jest sie pozniej takim wypoczetym po tym ma sie swierza cere.
pedri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 15:35   #24
Małgorzatka83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: oczyszyczanie

co jaki czas nalezy powtarzac zabieg oczyszczania?
Małgorzatka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 16:33   #25
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: oczyszyczanie

ja właśnie jutro ide na oczyszczanie do kosmetyczki i pewnie z nowu przez kilka dni będe wyglądać masakrystycznie z czerwonymi plamami na buzi
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 18:49   #26
CzlowiekBezNadziei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12
Dot.: oczyszyczanie

pozwolcie ze sie dolacze do tematu.

pytanie do przyszles kosmetyczki i do kosmetyczki ze stażem:

jak to wyglada jesli ktos ma naprawde BARDZO duzo zaskornikow ?
bylem raz i przyznam ze pani nie wiedziala za co sie zabrac tak duzo jest tego, ale nie w tym rzecz, po kazdym takim zabiegu zeby utrzymac efekt z tego co wyczytalem dobrze jest robic "parowki" oraz maseczki oczyszczajace ( co to wlasciwie jest ) cos jeszcze wskazane z kosmetykow ? I jeszcze jedno ile razy w miesiacu mozna robic takowe zabiegi oczyszczajace ?


czy produkty takie jak Coca-Cola czy Pepsi maja cos wspolnego z powstawaniem tradzika czy samym utrzymywaniem sie jego ?
dodatkowo jakiej firmy kosmetyki do codziennej ochrony polecacie ?
myslalem nad AVON ale roznie ludzie sie wypowiadaja ....

Edytowane przez CzlowiekBezNadziei
Czas edycji: 2007-04-18 o 19:15
CzlowiekBezNadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 21:13   #27
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: oczyszyczanie

a wiec tak..

1."parówka"-rozgrzewanie buzi za pomocą ciepłej pary(u kosmetyczki pewnie leciała z takiego urządzenia z wystajacą rurą)w domu można zagotować wode w garnku i jesli troche przestygnie(żeby się nie poparzyć)pochylić się nad nim wcześniej warto zrobić peeling(jesli nie masz zmian ropnych to z ziarenkami jesli masz to enzymatyczny)..możesz tez korzystac z sauny..ja mam ten komfort że w karnecie na siłownie mam bezpłatną saune
2.maska oczyszczająca-składu nie bedę Ci podawać bo to jakbyś czytał po japonsku ;-) a jak nazwa wskazuje oczyszcza skórę,reguluje wydzielanie łoju i inne tam..jeśli zapytasz w drogerii to pani zapewne będzie wiedziała co polecić..ja niestety nie znam wszystkich firm istniejących na rynku..możesz poszukac tu na forum w Twojej Torebce
3.prawidłowa pielęgnacja:żel do mycia twarzy(nie mydło!!!),tonik,krem(piel ęgnacyjny bądż leczniczy)raz na tydzień peeling+maska(jeśli masz buzie podrażnioną lub wrażliwą to dobra będzie łagodząca)
4.dla mnie kosmetyki Avonu to SZAJS a napewno nie przy cerze problematycznej..ale to moje zdanie poszukaj tu na forum (Twoja torebka)tu jest bogactwo kosmetyków,opinii użytkowników..ja polecam La Roche Posay(dodatkowo nie podrażniają)Dax Cosmetics,Dr.Irena Eris Pharmaceris(do cery tradzikowej)
5.zabieg czyszczenia u kosmetyczki powinno się robić raz w miesiącu..zawsze pierwszy raz jest najtrudniejszy później zaskórników bedzie mniej a jeśli bedziesz systematyczny to część z nich nie zdąży się utworzyć..i nie będzie takich dużych bo nie urosną ;-)
6.cola czy pepsi raczej nie mają udziału w powstawaniu trądzika..wręcz znając opinie o działaniu coli to powinna wyżreć wszystkie krosty ;-) natomiast czekolada,chipsy i inne niezdrowe jedzenie(ostre potrawy)już tak..

nie wiem czy to wyczerpująca odpowiedż ale jestem tu często więc pytaj..pozdrawiam ciepło
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 18:13   #28
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: oczyszyczanie

Miałam oczyszczanie twarzy u kosmetyczki. Przez pierwsze tygodnie miałam ładną cerę, bez pryszcza, ale teraz jest dużo gorzej... Dużo pryszczy i w ogóle... Myślę że to oczyszczanie w niczym mi nie pomogło.
pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 18:33   #29
lilijcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 57
Dot.: oczyszyczanie

Mi po oczyszczaniu zostały blizny, po zabiegu byłam jeszcze u niej ale mi powiedziała, że to chwilowe i znikna...taaa. Musiałam wybrać się do dermatologa, która powiedziała, że zrobiłam głupotę i nie powinnam narażać twarzy na takie zabiegi. Namęczyłam się żeby mi poznikały i wiem, że nigdy tego nie powtórzę
lilijcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 18:39   #30
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: oczyszyczanie

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
Miałam oczyszczanie twarzy u kosmetyczki. Przez pierwsze tygodnie miałam ładną cerę, bez pryszcza, ale teraz jest dużo gorzej... Dużo pryszczy i w ogóle... Myślę że to oczyszczanie w niczym mi nie pomogło.
Sluchaj jaik chcesz miec ladna cere, to sama tez na nia musisz pracowac a nie tylko kosmetyczka tak jak napisala wyzej Nushi, trzeba robic co jakis czas parowki, peelingi, maski oczyszczajace i nawilzajace (gdyz te oczyszczajace najczesciej wysuszaja skore...) SAMEMU W DOMU. Nalezy dobrac odpowiednie do cery kosmetyki i to najlepiej jakies lepsze, zeby jeszcze nie pogorszyc stanu cery...
Ja jakos nie wierze w kosmetyki dla "nastolatek" tzw. serie roznych koncernow kosmetycznych...to tylko kolorowe opakowania i usmiechniete dziewczyny na reklamach, ktore wczesniej wyretuszowano w rzeczywistosci kosmetyki maja mnostwo konserwantow i alkoholi...tragedia.
Lepiej siegnac po cos lepszego (zapytaj kosmetyczke co by ci polecila) i wydac 10zl wiecej ale miec ladna cere...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.