Endermologia - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-12, 08:28   #241
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Endermologia i skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
Też mam ten przyrząd A jakie jest prawidłowe ustawienie motylka? Codziennie trzeba ćwiczyć? Z góry dziękuję za odpowiedzi
Hmm jakby to wytłumaczyć, wkładam po prostu najgłębiej między uda jak się da żeby się dobrze trzymał i oddziaływał na jak największą część uda I ćwiczyć codziennie teraz jak czasami nie mam kiedy i jednego dnia mam przerwę to nic się nie dzieje, a same ćwiczenia zajmują może z 5 minut
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 10:45   #242
poznanska_pyra
Przyczajenie
 
Avatar poznanska_pyra
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21
Dot.: Endermologia

Cześć dziewczyny!

Jak często można chodzić na takie zabiegi? Słyszałam, że 2 razy w tygodniu... Myślicie, że można częściej? Jak to jest u Was?
poznanska_pyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 10:02   #243
27Kika27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 54
Dot.: Endermologia i skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
O kurde 27Kika27, w takim razie powinnaś zareklamować tę usługę i domagać się zwrotu pieniędzy oraz nie wiem, może jakiegoś leczenia? Zwrotu kosztów zamykania popękanych naczynek
W tym sek ze nie robila mi endermologii jedna osoba tyko 5 , codziennie ktos inny, tyle ile bylo personelu w gabinecie tyle bylo zmian. Wiec dziwne ze wszystkie 5 nie mialy pojecia o tym jak robic- a byly to licencjonowane kosmetyczki.
Wczesniej nie mialam popekanych naczynek, wiec taka sklonnosc zostala wykluczona.
Wg mnie ta cala endermologia to jednowielkie naciaganie spragnionych szczuplego ciala kobiet,
od dwoch miesiecy jestem na diecie cwicze na orbitreku godzine dziennie i efekty są zaskakujące..coz na poczatku nie bylo nic ale teraz skora napieta, uda i posladki w trakcie modelowania i to calkiem za darmo nie liczyc ceny orbitreka.
szkody: zadne
zalety: swietne poczucie humoru,kondycja,dotlenion a skora,mniej cm i kg.
Nie ma cudow jesli same nad sobą nie popracujemy
A endermologia to w moim odczuciu uspokojenie swojego sumienia ze skoro placimy to znaczy ze ktos cos dobrego zrobi z naszym cialem, zeby nie powiedziec ze nic nei robimy.
Niestety to odchudza jedynie portfel.
27Kika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 10:24   #244
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Endermologia i skutki uboczne

Tu się z Tobą nie zgodzę - ja osobiście robiłam całą serię, teraz robię raz na miesiąc - dwa zabieg powtarzający i jestem bardzo zadowolona także nie generalizujmy, wiadomo że modelowanie ciała jest indywidualną sprawą. Ja co mogłam zrobiłam sama - schudłam ponad 20 kilo, pozbyłam się cellulitu tyle ile dało radę, zmieniłam nawyki żywieniowe, dużo się ruszam itp a zabiegi kosmetyczne to już jak "kropka nad i" - nie zastąpią całej reszty
Ps mi zabiegi wykonuje cały czas 1 Pani Kosmetolog (nie kosmetyczka) - zmiany osób prowadzących nie są wskazane wg mnie.
Gratuluję wyników!

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez poznanska_pyra Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Jak często można chodzić na takie zabiegi? Słyszałam, że 2 razy w tygodniu... Myślicie, że można częściej? Jak to jest u Was?
2 razy w tygodniu chyba najlepiej
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 11:36   #245
sonia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 48
Endermologia

Ja jestem dopiero po 3 zabiegu...cena odbiega od Waszych...ja płacę 399 PLN za 10 ...jest to cena dla stałych klientek...dla tych z ulicy chyba 499...Studio pięknego ciała,Kraków,Urzędnicza 27.Polecam
sonia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 18:37   #246
olamya
Raczkowanie
 
Avatar olamya
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 220
GG do olamya
Dot.: Endermologia

hej, czytam wasze wypowiedzi na forum i az mi sie włos jeży na głowie, endermologia to bezpieczny bezinwazyjny zabieg, nie ma przeciwwskazań jeżeli sa na nogach pajączki, wtedy dopiera sie specjalną rolke, natomiast przy skłonności do naczyniaków czy żylaków oraz okres ciązy i karmienia eliminuje nas z możliwości skorzystania z tego zabiegu.
( tutaj jak wygląda rolka http://www.spastyle.pl/news/show/234 )
Przy kazdej sesji zakładany jest specjalny kostium który ma działanie podtrzymania skóry i zabieg jest tez przez to higieniczniejszy (nie wiem czy dobrze to odmieniłam)
Endermologia jest to masaz mechaniczny PODPARTY podcisnieniem, podcisnienie spełnia role tylko jako pomocnik, ma na celu podniesienie lekko fałd skórny a cała "robote" spełniają rolki wewnątrz głowicy które obracają sie niezaleznie. i to jest najwazniejsze, zabieg nie boli, moze byc miejscami nieprzyjemny, w miejscu nadmiernie otłuszczonym, ale to tak samo jest przy zwykłym masazu, natomiast to nie boli! kosmetyczka dobiera odpowiednie cisnienie, pytając czy jest ok, czy moze troszke zwiekszyc lub zmniejszyc, wytłumaczono mi ze jak boli i zostawia siniaki to organizm będzie całą energie poświęcał na regeneracje a nie na usuwaniu tego co chcemy, w moim przypadku tłuszczu. Aktualnie chodze do Dermiki na ulice piwną, fakt robiły mi juz dziewczyny kilka zabiegów jest tam je 4 i każda juz mi cos robiła ale generalnie z tego co widzę to wykonują bardzo podobnie zabieg i z ta samą siła podciśnienia, bo oczywiście pytam ile jest dodatkowo jezeli "przejmuje mnie" inna pani na zabieg zawsze sprawdza na której partii jest otłuszczenie.
Przy pierwszej musiałam kosmetyczce pokazać sie w bieliźnie powiedzieć na czym mi zależny, na co chciała bym zwrócić szczegolną uwage, powiedziała mi ze mam taki cellulit ze przy 10 zabiegach moze sie on zmniejszyć o 1* zaznaczyła sobie na karcie gdzie mniej wiecej mam za dłuzo tłuszczu, co mam obwiśniete, zeby po włozeniu kostiumu mozgła wykonac takie samo badanie z tym ze tym razem na leząco, wytłumaczyła mi ze kostium jest jak rajstopy i dlatego musiałam sie jej pokazać w bieliźnie aby mogła zobaczyć jakość skóry i jaki mam cellulit bo przez kostium nie zobaczyła by tego, tu moze juz tylko spr gdzie tłuszcz sie rozmieszcza. Dodatkowo poinformowała mnie ze lepsze efekty osiągnę jak dodatkowo będę jadała zdrowiej, moze mała dieta, i cwiczenia, duzo mowiła na pierwszej wizycie
Ja za swój pakiet 10 zabiegów zapłaciłam 950 zł strój był w gratisie z tego co widziałam teraz mają promocje na 700 zł za 10 zabiegow

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

aha jezeli chodzi o częstotliwość to ja mam ustalony trening
1 tydzień 3 razy
2 tydzień 2 razy
3 tydzień 2 razy
4 tydzień 2 razy
5 tydzień 1 raz
kosmetyczki powiedziały ze jeżeli będę zadowolona z efektu to wystarczy podtrzymanie 1 raz w miesiącu, jeżeli będę odczuwała niedosyt to mogę wykupić następna 10 ćwiczeń i zrobić sobie przerwe, a skóra i tak dalej bedzie pracowac i sie oczyszczać

Kiedys chodziłam na cellulogie niby to samo co endermologia a jednak nie tu była metalowa głowica a w niej kulki i im wyzsze podcisnienie było tym niby lepszy efekt, bolało jak diabli, całe nogi i brzuch miałam posiniaczone w efekty niby były ale za jaką cene wykupiłam pakiet 10 ale nie wykorzystałam całego karnetu dałam go kolezance bo strasznie mnie to bolało
Innym razem poszłam do gabinetu gdzie reklamował sie ze ma endermologie pakiet tez w fajnej cenie wiec sie skusiłam, bo trochę leniwa jestem na ćwiczenia choć muszę powiedzieć ze staram sie biegac, no ale nie zawsze mi czas na to pozwala
no wiec w tym gabinecie maszyna podobna do endermologi ale zabieg z kostiumem i tez bolało (pani powiedziała ze to tez endermologia tylko ze ta maszyna jest po prostu tańsza niz orginalna lpg a efekty daje takie same) siniaki zostawały ale bez porównania do cellulogii, pozniej własnie [rzeczytałam ze prawdziwa endermologia to ta z LPG no i szukałam na necie i w krakowie jest dosyc duzo endermologi ale oczywiscie skusiłam sie na najniższa cene.
Co do zabiegu na piersi w związku z tym ze stale sie odchudzam i latam na zabiegi odchudzające trochę mi spadły wiec zastanawiałam sie nad zabiegien na biust bo endermologią tez można zrobić, ale troche sie balam ze będzie szczypać czy cos, rozmawiałam otym z kosmetyczką i przy nastepnej wizycie zrobiono mi ten zabieg gratis, aby mnie przekonac do dokupienia ( marketing ) zabieg wykonuje sie juz bez kostiumu wiec troche sie krępowałam zabieg jest przyjemny wykonuje sie go innymi mniejszymi głowicami "takimi łapkami " jest to dosc przyjemne, wiec moge polecic ten zabieg, kiedys miałam robiony zabieg z gipsem na biust i dosc mocnym masazem (gabinet Nemezis na dywizjonu, ale niestety sie przeniusł na balice wiec jak dla mnie za daleko, ale jak ktoś tam mieszka to polecam bardzo kosmetyczke p. Agnieszke, doradzi fachowo i naprawde ma kobiete wiedze polecam gorąco) efekt tez był jak dla mnie bardzo dobry.

Edytowane przez olamya
Czas edycji: 2012-06-22 o 18:42
olamya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 07:40   #247
Honka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7
Dot.: Endermologia

No to ja chyba jestem wyjątkowo trudnym przypadkiem, bo przy normalnym BMI chciałam poprawić kolana (po prostu mam bardzo szeroką wewnętrzną stronę kolan) i tak:

- zrobiłam dwie lipolizy iniekcyjne w miesięcznym odstępie
- liposukcję ultradźwiękową - 3 zabiegi
- 10 zabiegów endermologii (2 razy w tygodniu, bardzo profesjonalnie zrobione).
Do tego zmieniłam nawyki żywieniowe, a ani waga, ani centymetry nie drgnęły.

Zapłaciłam:
2 x 800,- za dwie lipolizy
1 x 1000,- za endermologię (była promocja)
1 x 300,- za liposukcję ultradźwiękową
+ 500,- dojazdy.

Jak pomyślę, że tyle zabiegów i tyle kasy wyrzuciłam w błoto, to sama się z siebie śmieję.

Wg mnie jeśli komuś ubyło centymetrów po tych zabiegach, to:
a) albo lekarz prowadzący zabiegi zmierzył celowo obwód na korzyść pacjentki, żeby do niego wróciła na kolejny zabieg
b) centymetrów ubyło, bo pacjentka dodatkowo zaczęła dietę

Ja nie polecam.
Honka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 08:26   #248
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Endermologia

Hmm faktycznie dziwne mi ubyły i centymetry (własne mierzenie i rozmiar ciuchów mniejszy) a diety żadnej nie rozpoczynałam zawsze staram się zdrowo odżywiać i ruszać ale to na codzień...
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 19:38   #249
biedronka_krk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Endermologia

Chciałabym, wszystkie zainteresowanie endermologią Panie, przestrzec przed Studiem Pięknego Ciała w Krakowie (na urzędniczej). Ja na szczęście mam to już za sobą)) miałam co prawda wykupione 10 zabiegów, ale poprzestałam na 8...

Obsługa klienta jest na żenującym poziomie, liczy się tylko kasa i ilość (jeśli masz już karnet, czyli kasa zapłacona to Twój status spada). Jest klika rzeczy, które bardzo rażą:
1. jest za mało personelu, więc jeśli będziesz chciała pilnie się do nich dodzwonić nie dziw się jeśli Ci się nie uda (ja kiedyś próbowałam odwołać wizytę kilkakrotnie - bezskutecznie, a to ważne, bo jeśli nie odwoła się wizyty na 24h zabieg przepada),
2. Od endermologii są 2 panie, obie z ciemnymi włosami i na tym podobieństwa się kończą... ja przestrzegam przed Panią z okrągłą buzią, która chodzi w spiętych włosach - zamieni wasz zabieg w koszmar, będzie nawijać cały czas nie dając Wam, ani sekundy na relaks w ciszy. Raz spróbowałam udawać, że jestem bardzo zmęczona i się zdrzemnę ... i to był błąd, dokładnie mnie sobie obejrzała i po zakończeniu zabiegu komentowała go z jakąś koleżanką. Informacyjnie: przy stropie jest dosyć szeroka dekoracyjna dziura w ścianie przez którą wszystko słychać!!
3. Obgadywanie klientek... no właśnie nie byłam jedyna, której się oberwało
4. Czas zabiegu - na stronie 35 min, w rzeczywistości 30 min (przy 10 zabiegach to aż 50 min)!!
4. Spóźnienia - na ogół jestem bardzo punktualną osobą, przychodzącą wszędzie wcześniej, zwyczajne staram się szanować czas innych. W SPC różnie z tym bywało, raz czekałam nawet 15 min, ale nie robiłam z tego problemu. Zycie zdarza się. Ale kiedy dziś przyszłam na mój 9 zabieg (przesunięty zresztą z weekendu, przez SPC) kilka minut spóźniona zagotowało się we mnie, dowiedziałam się, że Pani (ta z okragą buzią) uznała, że nie przyjdę i już weszła inna Pani. A skąd ta inna Pani się wzięła w czasie kiedy ja byłam umówiona nie wiem. Ważne jest tylko to, że dwie pieczenie na jednym ogniu upieczone. Kasa od "innej" Pani zainkasowana, a ja wizyty nie odwołałam więc też przepadła. Nie istotnie, że wizyta mogłaby by krótsza tak, żeby kie kolidować z kolejną klientką. Brak profesjonalizmu!!! Żenada dziewczyny, ostrzegam
biedronka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 18:55   #250
betibum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Endermologia

Witam
To super że mogę podzielić się moimi wrażeniami. Właśnie skończyłam serię zabiegów (14). Jestem zachwycona wynikiem,moje ciało nabrało wyrazu ( jestem po ciąży 8 miesięcy), jest sprężyste,cellulit stał się prawie niewidoczny .Ale mi bardziej chodziło o brzuch który po ciąży był workiem z tłuszczem a teraz jest super.Samo podejście osoby wykonującej zabiegi jest bardzo ważny ,dziewczyna kontrolowała czy przed zabiegiem jestem w siłowni, czy chodzę do sauny, za każdym razem pytała o zmiany "czy widzę jakieś efekty" miała świadomość tego co robi,nalegała bym się oglądała i dawała jej instrukcję gdzie potrzeba więcej pracy,zaznaczę że wcześniej nie mogłam na siebie patrzeć ale ona to zmieniłaPolecam serdecznie ! powiem tylko że pl.Solidarności Klub dla Pań! Pytajcie o dziewczynę w ślicznie kręconych włoskach.
betibum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 22:02   #251
piranja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 22
Dot.: Endermologia

Dziewczyny napiszcie mi prosze czy po endermologii nie popękały Wam naczynka na nogach i czy skóra nie rozciągnęla sie? Słyszałam kilka negatywnych opinii na temat endermologii i zastanawiam się bardzo nad tym czy ten zabieg jest dla mnie odpowiedni. Mam bardzo wiotka skóre i boje sie by na udach nie porobiły mi sie firanki ze skóry
Będe wdzieczna za odpowiedz

Edytowane przez piranja
Czas edycji: 2012-08-12 o 22:04
piranja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 10:10   #252
olamya
Raczkowanie
 
Avatar olamya
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 220
GG do olamya
Dot.: Endermologia

ja mam tendencje do naczynek i mam pare pajączków na nodze i nic mi nie popekało skóra sie zrobiła gładka nie mam juz tych grudek od cellulitu a naczynka jakby mniej widoczne. Kosmetyczka wczesniej oglądneła moje ciało i widziała te wszystkie zmniany, dodatjowo jak ubrałam kostium, to okoloca brzucha nie była juz taka obwisła( bbo kostium to taka jakby rajstopa tyle ze na całe ciało) ale mimo wszystko była, kosmetyczka na ta cześć ciała zmieniała mi głowice na taką do wiotkiej skóry. Jak dla mnie zabieg super.
Teraz dokupiłam sobie 5 zabiegów, cwicze , staram sie racjonalnie odzywiac, i teraz moim celem jest utrzymanie dobrej sylwetki plus zawsze walka z cellulitem ktory u mnie z powietrza sie robi,
chce nadmienic ze choruje na niedoczynnosc tarczycy, czyli moge nie miec efektów przy tego typu zabiegach bo mam rozwalona gospodarke chormonalną, na szczescie efekt był z czego jestem bardzo zadowolona.
Endermologia bedzie fajnym zabiegiem pomagającym w walce z cellulitem badz własnie z obwisłą skóra, natomiast nas nie odchudzi

Edytowane przez olamya
Czas edycji: 2012-08-13 o 10:13
olamya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 12:12   #253
czupakabra18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8
Dot.: Endermologia

Dziewczyny! nie bójcie się endermologii ja miałam i jestem bardzo zadowolona! Fakt na początku troszkę boli ale później można się przyzwyczaić a jeśli macie wątpliwości to umówicie się na konsultację. Ja wykonywałam zabiegi endermologii w Centrum Urody i Fitnessu w Poznaniu i wcześniej też umówiłam się na konsultację. Pani dokładnie mnie obejrzała, powiedział na czym będzie dokładnie polegał zabieg i stwierdziła, że nie ma żadnych przeciwwskazań, więc się zdecydowało A co do efektów: moja skóra była wcześniej w kiepskim stanie. W dość krótkim czasie sporo schudłam, ale celluilit niestety pozostał, w ogóle skóra nie wyglądał zbyt ładnie bardzo słabo napięta i zwiotczał. Po serii 12 zabiegów, przy stosowaniu odpowiedniej diety i umiarkowanym wysiłku fizycznym (chodził 2-3 razy w tygodniu na siłownie), mogę śmiało powiedzieć, że osiągnęłam cel! Sylwetka była wymodelowana, cellulit znacznie się zredukował, skóra bardzo się poprawiła, jest gładka, jędrna i napięta Jestem na prawdę zadowolona z endermologii i wszystkim polecam A jeśli nie jesteście pewne, czy to zabieg dla was to umówcie się na konsultację, nie bójcie się pytać dziewczyny!
czupakabra18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 16:02   #254
Principessa220
Raczkowanie
 
Avatar Principessa220
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 177
Dot.: Endermologia

Dziewczyny gdzie mozna wykonac profesjonalny zabieg we Wroclawiu??
Principessa220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 02:43   #255
Kherisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Endermologia

Witam, drogie Panie!
Mam 21 lat, z celulitem biegam odkąd miałam chyba jakieś.. 14. Stadium "niewidocznego" mam dawno za sobą i generalnie marzę, żeby wreszcie się od tego uwolnić.
Jestem szczupłą osobą o wyjątkowo bladej karnacji i równie słabych naczyńkach, także unikam nadmiarów słońca, czy sauny itd.
Były godziny na siłowni, była mocna, zgrabna sylwetka, była praca "biegana" jako kelnerka, gdzie tyłek i łydki miałam ze stali - a celulit został. (Aż koleżanki w pracy dziwiły się, że jeszcze mi nie zszedł, bo to była mordercza praca - bieganie po schodach kilkanaście godzin dziennie i jedynym plusem było właśnie to, że przy okazji schodziły zbędne kilogramy) W tym samym czasie kremy - drogie, tanie - wszelkie. Pilingi. Masująca gąbka - syrenka (ona akurat działa całkiem dobrze).
Innymi słowy, mój cellulit bardzo za mną przepada.
Nie wyglądam jak kalafior, nadal mam naprężoną skórę, ale kiedy stoję i światło pada nie tak, jak bym chciała, widać go wyraźnie. Przy nienapiętych mięśniach. Także nad morze już nie jeżdżę, "wolę" łazić po górach... : /

Czy uważacie, że mam szanse osłabić cellulit takim zabiegiem?
A jeśli tak, to czy polecicie jakiś salon w Łodzi?
Kherisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:03   #256
uzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: Endermologia

Hej dziewczyny,
Ja wykupiłam sobie karnet 10 zabiegów, a potem żałowałam, bo to za dużo. Po 2ch był najlepszy efekt, a potem do końca nic się nie zmieniło. Sądziłam, że zaoszczędzę jak kupię 10 na raz, ale po 2-3 to już nie ma sensu. Efekt fajny, tylko lepiej sobie zrobić do 3ch na wiosnę i kolejne 3 za rok, a nie tracić kasy na jakieś karnety. Robiłam w Estetice w Krakowie, na Endermologię polecam ten gabinet.
uzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 09:22   #257
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Endermologia

Hej, czy podczas zabiegu jest się całkowicie nagim (poza kostiumem)?

Czy można sobie zrobic tygodniową przerwę w zabiegach na czas miesiączki?
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 10:18   #258
olamya
Raczkowanie
 
Avatar olamya
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 220
GG do olamya
Dot.: Endermologia

przewaznie asz majtki jednorazowe, choc kostuim jest tak zaprojektowany ze na czesci hdzie sa majtki jest bardziej zabudowany, mozna byc w staniku ale ne jest to polecane jezeli, robisz tez partie pleców, jezeli ylko nogi i pupe i brzuch, mozesz zostac w stniku,
Przerwa, a po co przerwa? to nie działa negatywnie, pani moze ominąc ci brzych jak cie boli, jak robiłam jak mialam okres i nawet po brzuchu mi kosmetyczka jjedzila tm urzadzeniem i nic mi sie nie stało
olamya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 14:15   #259
jana2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 17
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez biedronka_krk Pokaż wiadomość
Chciałabym, wszystkie zainteresowanie endermologią Panie, przestrzec przed Studiem Pięknego Ciała w Krakowie (na urzędniczej). Ja na szczęście mam to już za sobą)) miałam co prawda wykupione 10 zabiegów, ale poprzestałam na 8...

Obsługa klienta jest na żenującym poziomie, liczy się tylko kasa i ilość (jeśli masz już karnet, czyli kasa zapłacona to Twój status spada). Jest klika rzeczy, które bardzo rażą:
1. jest za mało personelu, więc jeśli będziesz chciała pilnie się do nich dodzwonić nie dziw się jeśli Ci się nie uda (ja kiedyś próbowałam odwołać wizytę kilkakrotnie - bezskutecznie, a to ważne, bo jeśli nie odwoła się wizyty na 24h zabieg przepada),
2. Od endermologii są 2 panie, obie z ciemnymi włosami i na tym podobieństwa się kończą... ja przestrzegam przed Panią z okrągłą buzią, która chodzi w spiętych włosach - zamieni wasz zabieg w koszmar, będzie nawijać cały czas nie dając Wam, ani sekundy na relaks w ciszy. Raz spróbowałam udawać, że jestem bardzo zmęczona i się zdrzemnę ... i to był błąd, dokładnie mnie sobie obejrzała i po zakończeniu zabiegu komentowała go z jakąś koleżanką. Informacyjnie: przy stropie jest dosyć szeroka dekoracyjna dziura w ścianie przez którą wszystko słychać!!
3. Obgadywanie klientek... no właśnie nie byłam jedyna, której się oberwało
4. Czas zabiegu - na stronie 35 min, w rzeczywistości 30 min (przy 10 zabiegach to aż 50 min)!!
4. Spóźnienia - na ogół jestem bardzo punktualną osobą, przychodzącą wszędzie wcześniej, zwyczajne staram się szanować czas innych. W SPC różnie z tym bywało, raz czekałam nawet 15 min, ale nie robiłam z tego problemu. Zycie zdarza się. Ale kiedy dziś przyszłam na mój 9 zabieg (przesunięty zresztą z weekendu, przez SPC) kilka minut spóźniona zagotowało się we mnie, dowiedziałam się, że Pani (ta z okragą buzią) uznała, że nie przyjdę i już weszła inna Pani. A skąd ta inna Pani się wzięła w czasie kiedy ja byłam umówiona nie wiem. Ważne jest tylko to, że dwie pieczenie na jednym ogniu upieczone. Kasa od "innej" Pani zainkasowana, a ja wizyty nie odwołałam więc też przepadła. Nie istotnie, że wizyta mogłaby by krótsza tak, żeby kie kolidować z kolejną klientką. Brak profesjonalizmu!!! Żenada dziewczyny, ostrzegam
Kompletna bzdura i niesprawiedliwa ocena.
Chodzę do SPC od ponad roku. Dobry sprzęt, bardzo miła obsługa i korzystne karnety. Trafiłam przez groupon i wcale nie zauważyłam,żeby traktowano mnie gorzej. Planuję wykupienie następnych zabiegów. A telefon..jakoś zawsze udawało mi się dodzwonić. Pozdrowienia dla wszystkich pań ze SPC J.W
jana2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 12:27   #260
Ankakujawapoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Endermologia

witam
jakiś rok temu miałam okazję spróbować 18 zabiegów endermologii i faktycznie rezultat był widoczny gołym okiem.
w tym roku zrobiłam sobie maly prezent i wykupiłam pakiet 12 zabiegów Icoona, własnie jestem po 6 zabiegach i efekty są rewelacyjne!!! nie dość żę ubyło mi kilka cm to poprawił się wygląd mojej skóry!!! nie ukrywam że jest to nie co bardziej kosztowne niż endermo, ale dziewczyny naprawdę warto!!!!! ;-)
mogę Wam polecic wykonanie tych zabiegów w Poznaniu w Centrum Urody i Fitnessu (sympatyczna i profesjonalna obsługa) i cena naprawdę aktakcyjna
w razie pytań służę pomocą
Ankakujawapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 11:57   #261
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Isabelle_1981 Pokaż wiadomość
Witam

chciałam zapytać o skutecznośc endermologii? Czy rzeczywiście wyszczupla i redukuje nierówności skóry? Chciałam poznać opinie kogoś, kto już tego próbował, albo ma o tym pojęcie, zanim wydam masę pieniędzy.
Będę wdzięczna za wszystki opinie.
Pozdrawiam,
Isabelle
Ja miałam 6 zabiegów Endermologii i z ręką na sercu nie polecam. Nie było widać żadnej różnicy. Cieszyłam się jak głupia bo nasłuchałam się opowieści, że to jedno z mocniejszych zabiegów i będą mega efekty. W rzeczywistości nawet skóra się nie poprawiła. Zapłaciłam 500 zł (w cenie był taki specjalny kombinezon ) Ale czytają opinie inny pań stwierdzam, że może jak bym zrobiła z 15 zabiegow było by widac różnicę.
Oczywiście mówię za siebie bo każda z nas ma inną skórę ale ja byłam bardzo zawiedziona ;((

Edytowane przez kreoolka
Czas edycji: 2013-02-28 o 12:00
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 12:18   #262
anittar
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Endermologia

spam

Edytowane przez Mirianka
Czas edycji: 2013-03-01 o 13:00
anittar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 08:02   #263
AsiaSzeremeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Endermologia

Witam Dziewczyny
Ponieważ pytanie odnośnie gdzie można zrobić endermologię w danym mieście padało już kilka razy, proponuję rozpoczynając poszukiwania wstąpić na stronę http://polmax.eu/?lista-gabinetow,57, firma Plmax jest jedynym i wyłącznym przedstawicielem firmy LPG (producenta aparatów do endermologii) w Polsce. Klikacie sobie na dany region Polski i wyskakują Wam gabinety w których znajdziecie oryginalny sprzęt wraz z opisem jaki aparat dany salon posiada.
Co do skuteczności metody, to zdecydowanie zgodzę się z opinią iż w 99% przypadków jest się zadowolonym. Co do efektów natomiast, to są one różne w zależności od indywidualnych predyspozycji, ale z reguły 10-14 zabiegów wystarcza aby efekt był oszałamiający.
W Rzeszowie polecam firmę CS Moon na ul. Szopena 25A/1, mają aparat KMI2 dodatkowo z możliwością zabiegów na twarz (alternatywa dla botoksu).
AsiaSzeremeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 18:06   #264
KASIA_lelo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 43
Dot.: Endermologia

Cześć dziewczyny. Byłam ostatnio na zabiegu endermologii w salonie Bellissima w Krakowie, wcześnniej chodziłam na body shaping- też fajna sprawa, tylko bolesna. Zabieg bardzo przyjemny, tylko zdziwiło mnie to- że nie było żadnego kostiumu. Spotkałyście się z taką formą?
KASIA_lelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 18:22   #265
Marzena2182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: Endermologia

jestem po 15 endo-zabiegach.mam trochę mniej w pasie i w udach,chociaż nikt nie zauważył różnicy na wadze nie spadł nawet kg myślę,że to strata pieniędzy
Marzena2182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 08:20   #266
Fiona11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 64
Dot.: Endermologia

Hej dziewczyny. Mój cellulit to masakra od zawsze. Jestem szczupła, po dwóch ciążach, skóra z naczynkami. Wykupiłam sobie zabiegi endermologii i spokojnie mogę powiedzieć, ze po trzecim zabiegu widzę dużą różnicę w wyglądzie skóry. Robi się taka zbita i napięta. Rewelka. Nie wiem jak z odchudzaniem, bo tego nie chciałam. Ale na poprawę jędrności i na cellulit polecam. Zaczęłam też brać tabletki cellasene, ale raczej wątpię że to od nich taki efekt. Na pewno warto spróbować. dzisiaj idę na czwarty zabieg i już się cieszę
Fiona11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 13:02   #267
anka 73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Endermologia

jestem po 3 zabiegu i nie wdize jak na razie nic place kolosalna sume za zabiegi bo robie je w anglii i boje sie czy nie wydam kupe kasy na darmo;(
anka 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 20:46   #268
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Endermologia

JA jestem po 5 zabiegu i już widac efekty, mam wykupionych jeszcze 5.
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 20:22   #269
Agusss625
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Endermologia

Hej mam prośbę mógl by mi ktoś polecić ten zabieg w Koninie?
Agusss625 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 15:54   #270
Helenka132
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Endermologia

Endermologia jest super, mogę polecić bo sama chodziłam na te zabiegi ale endermologia łączona z falami akustycznymi (np. Cellactor) jest wręcz rewelacyjna! Pozbyłam się cellulitu z którym walczyłam bezskutecznie od kilku lat.
Helenka132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-27 17:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.