20 lat i zmarszczki??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-20, 14:07   #1
martus9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 146
Exclamation

20 lat i zmarszczki???


mam 20 lat a nagle z dnia na dzień pod oczami pojawimy mi sie dwie długie zmarszczki!!wiem ze czasem każdy ma takie małe ale jak dla mnie to one sie powiększają z dnia na dzień!! co ja mam robić ??dodam ze mam cerę trądzikową która w ogóle jest poniszczona specyfikami rożnego typu...jest niewrona i ma jakieś grudki wszędzie?jak pielęgnować taka cerę i czy te zmarszczki można jakoś spłycić??chyba przestane sie śmiać bo nie chce wyglądać jak baba po 50-tce!!
martus9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 14:24   #2
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: 20 lat i zmarszczki???

Cytat:
Napisane przez martus9 Pokaż wiadomość
mam 20 lat a nagle z dnia na dzień pod oczami pojawimy mi sie dwie długie zmarszczki!!wiem ze czasem każdy ma takie małe ale jak dla mnie to one sie powiększają z dnia na dzień!! co ja mam robić ??dodam ze mam cerę trądzikową która w ogóle jest poniszczona specyfikami rożnego typu...jest niewrona i ma jakieś grudki wszędzie?jak pielęgnować taka cerę i czy te zmarszczki można jakoś spłycić??chyba przestane sie śmiać bo nie chce wyglądać jak baba po 50-tce!!
Używasz kremu pod oczy? Chodzisz na solarium?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 18:16   #3
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: 20 lat i zmarszczki???

ja tez mam 20 lat i tez mam zmarszczki i mnie to dobija :/ mam dosc duze bruzdy na czole i pod oczami tez juz zauwazam zmarszczki. Dobija mnie to troche. DO filtrow nie moge sie przekonac, ale chyba bedzie trzeba :/ a ja tak lubie sloneczko.
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 18:35   #4
city girl
Raczkowanie
 
Avatar city girl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 125
Dot.: 20 lat i zmarszczki???

mam 21 lat słońca unikam na solarium nie chodze mam zmarszczki, ale...mimiczne na czole...zaczynam myśleć o botoksie ale boje się że moja mama będzie się ze mnie śmiać że przesadzam a to wszystko przez jej geny niedobra
__________________
Jestem jak heroina - niebezpieczna, uzależniająca, ale przy mnie świat nabiera zupełnie innego wymiaru...
city girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 08:00   #5
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: 20 lat i zmarszczki???

Cytat:
Napisane przez city girl Pokaż wiadomość
mam 21 lat słońca unikam na solarium nie chodze mam zmarszczki, ale...mimiczne na czole...zaczynam myśleć o botoksie ale boje się że moja mama będzie się ze mnie śmiać że przesadzam a to wszystko przez jej geny niedobra
wcale nie przesadzasz - ja mam 20 lat i też za jakiś czas trzeba będzie o tym pomyśleć.... chociaż jako o 'środku zapobiegawczym', bo dzięki filtrom i odpowiedniej pielęgnacji nie mam jeszcze zmarszczek, ale mam suchą skórę a taka szybciej się starzeje...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 14:45   #6
martus9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 146
Dot.: 20 lat i zmarszczki???

ehh dziewczyny ja tu potrzebuje pocieszenia a widze ze nas coraz wiecej ja nie chodze na solarium,jak sie opalam w lecie to nakrywam twarz.najgorsze jest to ze zauwazylam je dopiero jakis tydzien temu tak nagle sie pojawily!!moze to przez masc na krostki, bo troche mnie z poczatku podraznila i maialm oczy troche spuchniete a skore sucha...ale nawilzalam te miejsca... czuje sie bezradna jak to tak bedzie sie zwiekszac to ja zwariuje!!!
martus9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 14:59   #7
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: 20 lat i zmarszczki???

to co sie dzieje ze mną, to dopiero totalna masakra;/
mam 16 lat i pod oczami ogromne zmarchy i wory, kurze łapki dookoła. wygląda to tragicznie... a mam dopiero 16 lat... co ja mam zrobic????? jestem załamana... ale wiem, ze to wina genów..wszystkie kobietu w mojej rodzinie tak mają. jezuu ja sie chce w wieku 36 lat wyglądać na 50 jak wszytkie moje ciotki!!! ;[ ;[ ;[ ;[ ratunku!
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 15:10   #8
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: 20 lat i zmarszczki???

Też mam 20 lat pare zmarszczek np koło oczu od śmiania się a śmieje się bardzo często hihi ale nie są tak widoczne bardziej dobijają mnie dwie zmarszczki na czole od marszczenia czoła
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 15:17   #9
city girl
Raczkowanie
 
Avatar city girl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 125
Dot.: 20 lat i zmarszczki???

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Też mam 20 lat pare zmarszczek np koło oczu od śmiania się a śmieje się bardzo często hihi ale nie są tak widoczne bardziej dobijają mnie dwie zmarszczki na czole od marszczenia czoła
widze że też masz silną mimike a najgorsze że na mimiczne żadne kremy nie pomagają a z tym botoksem to chyba się musze pośpieszyć bo niedługo będą tak głębokie że będzie trzeba na wypełniacze bulić...hihihi
__________________
Jestem jak heroina - niebezpieczna, uzależniająca, ale przy mnie świat nabiera zupełnie innego wymiaru...
city girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 11:07   #10
blue berry
Raczkowanie
 
Avatar blue berry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublinek
Wiadomości: 155
Dot.: 20 lat i zmarszczki???

Przyłączam się do waszego grona. Też mam zmarszczki i to nie tylko pod oczami ale także na czole. Nie wiem co z tym zrobić. Zastanawiałam się nad silnymi kosmetykami, ale nie wiem czy to dobry pomysł, bo co dalej....?
Strasznie mnie to wkurza. Wystarczy, że późno położę się spać, albo zapomnę o kremie, to na nastęny dzień wyglądam okropnie!! A najlepsze jest to, że nie opalam się w solarium, piję dużo wody, sporo ćwiczę i dobrze się odżywiam....
blue berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 09:45   #11
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: 20 lat i zmarszczki???

ja sobie ostatnio tak pomyslalam o zmarszczkach.. za pare miesiecy juz skoncze -nascie i zacznie sie -dzieścia i chyba dlatego.. W kazdym razie takze chcialabym tego uniknac w pozniejszych latach, tymbardziej ze moja rodzinna ma sklonnosc do glebokich zmarszczek. Jednak wierze, ze odpowiednie kremy moga zahamowac ten proces.

w zwiazku z tym..moje pytanie.. wiadomo, ze nie bede uzywac kremow przeciwzmarszczkowych nieprzeznaczonych do mojego przedzialu wiekowego, ale w takim razie jak powinna wygladac pielegnacja? jakie kremy?ja przynajmiej nie spotkalam sie z jakimis ujedrniajacymi czy odzywczymi +20..
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-29, 10:36   #12
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: 20 lat i zmarszczki???

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
ja sobie ostatnio tak pomyslalam o zmarszczkach.. za pare miesiecy juz skoncze -nascie i zacznie sie -dzieścia i chyba dlatego.. W kazdym razie takze chcialabym tego uniknac w pozniejszych latach, tymbardziej ze moja rodzinna ma sklonnosc do glebokich zmarszczek. Jednak wierze, ze odpowiednie kremy moga zahamowac ten proces.

w zwiazku z tym..moje pytanie.. wiadomo, ze nie bede uzywac kremow przeciwzmarszczkowych nieprzeznaczonych do mojego przedzialu wiekowego, ale w takim razie jak powinna wygladac pielegnacja? jakie kremy?ja przynajmiej nie spotkalam sie z jakimis ujedrniajacymi czy odzywczymi +20..
Oceanic ma serię +20 albo +25, ale nie powinno Ci nic z ich skłądu zaszkodzić. Seria to Nano Odżywianie. One są energizująco-odżywcze. I fajne jest to, że krem na dzień występuje w 2 wersjach - cera mieszana/tłusta i sucha.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 16:03   #13
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: 20 lat i zmarszczki???

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
ja sobie ostatnio tak pomyslalam o zmarszczkach.. za pare miesiecy juz skoncze -nascie i zacznie sie -dzieścia i chyba dlatego.. W kazdym razie takze chcialabym tego uniknac w pozniejszych latach, tymbardziej ze moja rodzinna ma sklonnosc do glebokich zmarszczek. Jednak wierze, ze odpowiednie kremy moga zahamowac ten proces.

w zwiazku z tym..moje pytanie.. wiadomo, ze nie bede uzywac kremow przeciwzmarszczkowych nieprzeznaczonych do mojego przedzialu wiekowego, ale w takim razie jak powinna wygladac pielegnacja? jakie kremy?ja przynajmiej nie spotkalam sie z jakimis ujedrniajacymi czy odzywczymi +20..
A dlaczego nie? kosmetyki dobiera sie pod kontem zapotrzebowania skory a nie do wieku
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.