Rozjaśnić farbowane bez niszczenia - pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-16, 22:06   #1
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108

Rozjaśnić farbowane bez niszczenia - pomocy


Mam wielką prośbę o pomoc. Moje naturalne włosy to szary blond, dość jasny. Długo robiłam pasemka i ostatnio wyszły już zbyt platynowe i za dużo więc chciałam lekko po ciąży je przyciemnić by powrócić do naturalnego koloru. Udałam się w tym celu nawet do super-najbardziej-znanego frycka ale niestety totalna porażka - wyszły niemal czarne! Odczekałam 6 tygodni, płacząc za moim blondem i dziś udałam się do tegoż fryzjera z reklamacją, rozjaśnić do blondu naturalnego mojego, ale niestety! ponownie wyszły bardzo ciemne, typowa szatynka, zupełnie nie mój kolor (( Nie wiem co pokazałam źle - bo i na palecie wskazałam który to ma być kolor i zdjęcie moje sprzed farbowania pokazałam...

Czy z takim kolorem można coś zrobić bez niszczenia włosów? Kolor mi się nie podoba, ale muszę przyznać, że tonery, którymi mi tam robiono koloryzację nic a nic włosów nie niszczą, są bez amoniaku etc. Czy da się to jakoś naturalnie rozjaśnić? Może jakaś płukanka czy coś? Strasznie tęsknię za moim blondem. Mój mąż też. Jestem lekko załamana, bo wydałam już na te 2 koloryzacje kasę porównywalną z zakupem nowej pralki!!!

Dodam jeszcze że za pierwszym razem przeszłam też dekoloryzację, więc nie wiem do czego się ten kolor będzie spłukiwać.

ps. do moderatora - jeśli trzeba to przeniosę się z wątkiem do wątku o powrotu do naturalnego koloru.
__________________
;miss;
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 22:10   #2
Malajka_art
Przyczajenie
 
Avatar Malajka_art
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 28
Dot.: Rozjaśnić farbowane bez niszczenia - pomocy

Przyłączam się do pytania ponieważ mam bardzo podobny problem
Malajka_art jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.