Avon - Multi-Boost czy Morning Moisturizer? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-28, 15:49   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Avon - Multi-Boost czy Morning Moisturizer?


W wiosennym katalogu Avon zaciekawiły mnie te dwa kremy. Czy wiecie może jak działają albo który jest lepszy? Moja mieszana skóra wygląda szaro i nieapetycznie po zimie, chciałabym ożywić ją jakimś witaminowym kremem. Może znacie coś innej firmy?
Pomóżcie proszę!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-28, 18:40   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Avon - Multi-Boost czy Morning Moisturizer?

Edie. Ja próbowałam Multi-Boost(chodzi ci o ten w słoiczku z pomarańczową nakrętką, prawda?). Oczekiwałam, że rozświetli on moją twarz, a on sprawił, że stała się ... jeszcze bardziej szara [img]icons/icon9.gif[/img] . Jednak może przy długotrwałum używaniu??/ Poza tym on jest chyba dla bardziej dojrzałaj buzi, a moja jest dość młoda więc... NIe wiem co sądzić...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-28, 20:12   #3
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Re: Avon - Multi-Boost czy Morning Moisturizer?

Edie - mogę ci polecić krem nawilżajacy z wit. E z Avonu, dla mnie był naprawdę dobry. W katalogu jest napisane, że poprawia koloryt. Ale może cie szczypać. W nowym katalogu jest krem - energizujący "Poranny Blask". Stosuję dopiero od tygodnia i jestem bardzo zadowolona. Może po zimie powinnaś zrobić porządny peeling+maseczki oczyszczające, a dopiero potem zająć się kremami? Acha - krem witaminowy jest dobry, ale tłustawy, ja też mam cerę mieszaną i trochę długo się wchłaniał. Polecam ten drugi krem.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-28, 20:42   #4
Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 65
Re: Avon - Multi-Boost czy Morning Moisturizer?

Multi-Boost jest jeszcze w postaci emulsji, ktora jest do cery tlustej i mieszanej. Jest ona mniej tlusta.

Uzywam od niedawna Poranny Blask i bardzo mi ten krem odpowiada. Nie jest za tlusty, ladnie pachnie, dobrze nawilza i nadaje swietlistosci cerze dzieki drobinkom miki.
Anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-29, 08:38   #5
katarzynkaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 207
Re: Avon - Multi-Boost czy Morning Moisturizer?

Ani jeden ani drugi nie nadają się do cery tłustej.
katarzynkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-29, 10:14   #6
Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 65
Re: Avon - Multi-Boost czy Morning Moisturizer?

Dlaczego sadzisz, ze sie nie nadaja?
Mam tlusta cere i uzywam obu, rano nakladam Morning Moisturizer pod podklad, a wieczorem raz na jakis czas stosuje emulsje Multi-Boost zamiennie z innymi kremami.
Anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-29, 10:42   #7
katarzynkaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 207
Re: Avon - Multi-Boost czy Morning Moisturizer?

Tłusta cera wymaga matowania, nie wierzę, że Moolti Boost spełnia wymagania Twojej tłustej cery. Nawet ta matująca emulsja Pore Fection jest fatalna. Ja ją stosowałam , stosuję teraz La Roche Posay.
katarzynkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-03-29, 11:33   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Avon - Multi-Boost czy Morning Moisturizer?

Właśnie , Katarzynkak czy możesz mi podać dokładną nazwę tego kremiku La Roche Possay do tłustej? I czy on naprawdę dobrze matuje? Też mam problem z tłustą cerą. Szukam kremu, który naprawdę dobrze by się sprawdzał jako matujący. Może dobrym rozwiązaniem są takie kremy dla nastolatek? Większość z nich jest chyba matująca... No cóż, trzeba spróbować. A używałyście może matującego z Vichy ?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-29, 21:05   #9
Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 65
Re: Avon - Multi-Boost czy Morning Moisturizer?

KatarzynkaK,

Zgadzam sie, ze skora tlusta wymaga matowienia. Tylko sprobuj nalozyc pozniej podklad kryjacy na krem matujacy. Efekt jest koszmarny, albo czasem nawet nie da sie nalozyc podkladu na taki krem.

Stasuje Multi-Boost zamiast kremu odzywczego na noc, poniewaz takie kremy zwykle sa jeszcze bardziej tluste niz ta emulsja. A Morning Moisturizer stosuje rano przed nalozeniem podkladu.

Nie oczekiwalam ani od jednego, ani od dugiego efektu matujacego, tylko odzywczego i nawilzajacego. A zaden z nich nie jest az tak przerazajaco tlusty, zeby nie nadawal sie dla cery tlustej.
Anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-30, 15:19   #10
katarzynkaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 207
Re: Avon - Multi-Boost czy Morning Moisturizer?

Dziewczyny! Mój zestaw jest taki: żel do mycia twarzy Effaclar, tonik Galenic ten niebieski do cer tłustych(bo nie ma z Effaclara), na noc Effaclar K, na dzień matujący Effidrate, wszystko La Roche Posay, oprócz toniku oczywiście. Podkład Revlon Colorstay i z tej serii korektor, puder ten w kamieniu Zeste de Soie Bourjois (nakładam go dużym pędzlem). Nie twierdzę, że twarz się nie błyszczy, ale ten zestaw jest najlepszy, poprzednio stosowałam inne kosmetyki. Nie wiem jak ja wytrzymywałam!!! Może kiedyś wynajdę coś lepszego. Co ciekawe zestaw ten skompletowałam na podstawie analizy kosmetyków z KW. Podkład nie złazi, mimo , że Effidrate matuje, a Effidrate naprawdę utrzymuję wszystko dłużej na twarzy. Zapomniałam dodać, że pod oczy mam rozświetlający korektor Bourjois.
katarzynkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-02, 09:05   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Avon - Multi-Boost czy Morning Moisturizer?

Barrrrdzo Wam dziękuję za rady! Zdecyduję się na ten "Poranny Blask" - chyba pamiętam żółtą, apetyczną tubkę. Co do cery tłustej/ mieszanej - zdecydowałam się ostatnio na serię zabiegów złuszczających kwasami AHA i skóra przestała się przetłuszczać. Nie wiem jak będzie dalej (za mna dopiero dwa zabiegi), ale na razie jestem zadowolona...
Jeszcze raz dzięki za rady!!!!!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.