sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;)) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-05, 14:13   #61
kiniarybka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cześć dziewczyny chciałam się zapytać co robicie z dekoracją kościoła na ślub, bo własnie się zastanawiam czy wynająć jakąś firmę???

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

A mam też pytanko czy słyszałyście cos o sali weselnej w Nawojowej Pani Kity chyba się nazywa Dworek pod Dębami?????
kiniarybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 14:57   #62
wiewiorka00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

o tej Pani czytałam na internecie różne rzczy i albo złe, albo bardzo dobre.. zastanawiałam się nad ta salą, ale parkiet jest jakby troche w sali obok a mnie zależało żeby był w centrum sala u tej Pani jest śliczna, a właścicielka podobno prze sympatyczna, jak dobrze poszukasz to napewno cos o niej znajdziesz
wiewiorka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 18:57   #63
anya87
Raczkowanie
 
Avatar anya87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

idę tam pod koniec maja na wesele, za jakiś czas będę mogła Ci coś więcej napisać
anya87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 10:22   #64
wiewiorka00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

wiec czekamy
wiewiorka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 15:58   #65
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Hej! Czy któraś z Was była w Casablance w Niskowej?Chętnie poznam Wasze opinie nt tego miejsca
__________________
bąbelek
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 15:42   #66
anya87
Raczkowanie
 
Avatar anya87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

tam też wybieram się na wesele, ale we wrześniu. Jeśli to nie za późno to będę pisać jak było
anya87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 14:15   #67
wiewiorka00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

panienki (jeszcze) jeszcze pytanie gdzie w plener? Ja chce miec zdjecia z dnia slubu a nie pare dni pozniej bo chociaz beda ladniejsze to nie beda jednak wspomnienia ze slubu... macie jakieś pomysly? Błagam tylko nie zamek :P moze jezioro? przekaznik?
wiewiorka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 17:21   #68
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cytat:
Napisane przez anya87 Pokaż wiadomość
tam też wybieram się na wesele, ale we wrześniu. Jeśli to nie za późno to będę pisać jak było
Hej! Super że jest ktoś kto się tam wybiera, będę czekać na info Za póżno nie będzie, w przyszłym roku będę tam mieć swoje wesele
__________________
bąbelek
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 14:51   #69
anya87
Raczkowanie
 
Avatar anya87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cytat:
Napisane przez kiniarybka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny chciałam się zapytać co robicie z dekoracją kościoła na ślub, bo własnie się zastanawiam czy wynająć jakąś firmę???

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

A mam też pytanko czy słyszałyście cos o sali weselnej w Nawojowej Pani Kity chyba się nazywa Dworek pod Dębami?????
jestem już po weselu w Dworku. Co mogę napisać:
+
1. lokal bardzo ładny, przetrzenny - przystrojone krzesła, kwiaty na stole, białe obrusy, 2 małe stoliki z babeczkami, sałatkami z owoców i różnymi ciasteczkami (ciasta również na stołach gdzie siedzieli goście) a drugi z wędlinami (podejrzewam, że jakiś swojski wyrób to był. Na sali znajduje się 5 dużych stołów ustawionych wzdłuż sali, nie wiem czy takie położenie to standard. Dwa były puste, ale nie wyglądało to tragicznie, jeden był zasłonięty parawanem
2. jedzenie naprawdę dobre ( 3 ciepłe posiłki)
- jak dla mnie w sam raz, choć byłam na weselach gdzie posiłków było więcej
3. pewnie dziwnie to zabrzmi, ale TOALETA- 2 męskie i 2 damskie (pierwszy raz się spotkałam, żeby aż po 2 były

Co do minusów to zauważyłam jeden. Obsługa ruszała się jak mucha w smole. 3 kelnerów jak na 3 stoły to myślę, żę OK. Trochę się jednak nie wyrabiali. Jak jedni zjedli to drudzy dopiero co dostali jedzonko, albo jeszcze czekali.
Poza tym myślę, że będziesz zadowolona
anya87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 22:11   #70
karsej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Witam serdecznie, od miesiąca jesteśmy szczęśliwym małżeństwem, nasz bajeczny ślub został zoorganizowany w przewspaniałym nowo-otwartym lokalu w miejscowości Niskowa 120 -,, CASABLANCA,, . Jesteśmy naprawde bardzo zadowoleni a to przedewszystkim zasługa właścicieli , miłej pani menedżer i całej obsługi. Gustowny wystrój lokalu ( eleganckie czyste przestrone toalety, pokój do przebierania dzieci, wygodne pokoje gościnne) ,elegancko prezentujące się okrągłe stoły okazały się strzałem w dziesiątke ze względu na komfort zapewniony gościom przy konsumpcji wysmienitych posiłków (które można było wybrać z szerokiego wahlarza menu - organizatorzy są otwarci na sugesie państwa młodych ), odpowiednie umiejscowienie sali zabaw zachecało gości do ciągłej zabawy. U nas goście bawili sie prawie cały czas . (napewno duże znaczenie miała orkiestra ,,HASIORY,, - którą też polecamy), Zaskoczeniem dla naszych gości weselnych był nie tylko wystrój sali weselnej ,(wspaniałe oświetlenie, stwarzające nastrój weselny ), wysokiej klasy wyposażenie pokoi hotelowych, odpowiednio nastawiona klimatyzacja ale także kącik zabaw dla najmłodszych pociech naszych gości, których zabawiała pani właściciel z panią menedżer wymyślając rozmaite zabawy (m.in. malunki na buziaczkach maluchów). Ponadto obiekt zlokalizowany w spokojnej okolicy z ogromnym monitorowanym parkingiem , ogrodzony przystosowany nawet do organizacji dwóch wesel jednoczesnie . Zorganizowane wesele warte jest poniesionej ceny, (kosztów) - naprawde nie jest drogo. Osobiście miło nam było nad ranem słyszeć słowa uznania od gości na temat organizacji wesela.
Serdecznie polecamy
Karolina i Łukasz 30 kwiecień 2011
karsej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 21:18   #71
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cytat:
Napisane przez anya87 Pokaż wiadomość
jestem już po weselu w Dworku. Co mogę napisać:
+
1. lokal bardzo ładny, przetrzenny - przystrojone krzesła, kwiaty na stole, białe obrusy, 2 małe stoliki z babeczkami, sałatkami z owoców i różnymi ciasteczkami (ciasta również na stołach gdzie siedzieli goście) a drugi z wędlinami (podejrzewam, że jakiś swojski wyrób to był. Na sali znajduje się 5 dużych stołów ustawionych wzdłuż sali, nie wiem czy takie położenie to standard. Dwa były puste, ale nie wyglądało to tragicznie, jeden był zasłonięty parawanem
2. jedzenie naprawdę dobre ( 3 ciepłe posiłki)
- jak dla mnie w sam raz, choć byłam na weselach gdzie posiłków było więcej
3. pewnie dziwnie to zabrzmi, ale TOALETA- 2 męskie i 2 damskie (pierwszy raz się spotkałam, żeby aż po 2 były

Co do minusów to zauważyłam jeden. Obsługa ruszała się jak mucha w smole. 3 kelnerów jak na 3 stoły to myślę, żę OK. Trochę się jednak nie wyrabiali. Jak jedni zjedli to drudzy dopiero co dostali jedzonko, albo jeszcze czekali.
Poza tym myślę, że będziesz zadowolona
Anya mam pytanie dotyczące tych 3 posiłków, można wiedzieć co podali i czy w tych 3 liczyłaś obiad?
__________________
bąbelek
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 06:30   #72
anya87
Raczkowanie
 
Avatar anya87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

tak, obiad też. Nie wiem czy to norma czy jest więcej opcji menu.
1- rosół, szaszłyki/dewolaje/schabowe +ziemniaki normalne/zapiekane+ 3 surówki
2- plaster jakiegoś mięsa (nie znam się nie wiem jakiego+ frytki+ surówka z ogórków
3- barszcz + 2 krokiety
anya87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 22:50   #73
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Anya jak na mój gust to dwa posiłki oprócz obiadu to mało, ja w moim mam 3 gorące +obiad i myślę, że to tak w sam raz goście się dłużej będą bawić
Dziewczyny mam ogromną prośbę: proszę o namiary na jakąś sensowną kapelę z naszych okolic, jestem załamana bo dziś obdzwoniliśmy chyba z 10 różnych zespołów i nic... terminy na przyszły rok porezerwowane szok!! proszę Was o pomoc
__________________
bąbelek
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 23:33   #74
anya87
Raczkowanie
 
Avatar anya87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

poniekąd masz rację, ale to też zależy od godziny ślubu (na tym weselu na którym byłam obiad był ok. 17-18 ). Wiadomo im później tym może tych posiłków mniej? Hmm sama nie wiem. Ja w swoim menu mam chyba 4. Kurcze ja jeszcze za szukanie kapeli się nie zabrałam więc nie pomogę. trochę mnie przeraża to, że na następny rok już ciężko kogoś znaleźć. Jak sama poczynię coś w tym kierunku to również dam znać. Choć trochę to może potrwać bo znowu sesja mnie zaskoczyła i ciężko z czasem, żeby spokojnie coś poszukać.

Edytowane przez anya87
Czas edycji: 2011-06-02 o 23:54
anya87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 22:57   #75
Kasia1988i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Witam.Szukam jakiegoś Domu Weselnego z bardzo dobrym jedzeniem,wystrojem i profesjonalną obsługą. Byłam w Zgrzycie w Alfie i Pod Justem.Najbardziej podobało mi się w Alfie. Tylko nie wiem jak tam z jedzeniem i obsługą.Macie jakieś informacje na temat tego lokalu.Bardzo bym prosiła.
Kasia1988i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 21:23   #76
DWCASABLANCA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cytat:
Napisane przez Kasia1988i Pokaż wiadomość
Witam.Szukam jakiegoś Domu Weselnego z bardzo dobrym jedzeniem,wystrojem i profesjonalną obsługą. Byłam w Zgrzycie w Alfie i Pod Justem.Najbardziej podobało mi się w Alfie. Tylko nie wiem jak tam z jedzeniem i obsługą.Macie jakieś informacje na temat tego lokalu.Bardzo bym prosiła.


A może CASABLANCA w Niskowej, polecana parę wypowiedzi wyżej...
DWCASABLANCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 21:43   #77
Kasia1988i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Drodzy internauci proszę o jakieś informacje o tych domach weselnych,ponieważ planuje wesele z moim ukochanym,a ja studiuje w Krk a ukochany w Katowicach.Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje
Kasia1988i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 13:24   #78
zzaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

hejka , dziewczyny na terenie wsb jest sala weselna linka wam podaje www.gastrozak.pl ponoć super , jakby która wiedziałą jakąs opinie o niej to napiszcie, tam jest od osoby 100 zł ( 3 posiłki, i reszta)
zzaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 11:17   #79
anya87
Raczkowanie
 
Avatar anya87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

dziewczyny, a jak u Was z fotografem? Czy któraś z Was zna może Pana Filipa Kałużnego?? http://www.foto-wspomnienia.pl/
ofertę ma super, cenę też, ale jak to wygląda w praktyce?
anya87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 10:48   #80
goga_zet
Przyczajenie
 
Avatar goga_zet
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: N.S
Wiadomości: 29
GG do goga_zet
Exclamation Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cytat:
Napisane przez karsej Pokaż wiadomość
Witam serdecznie, od miesiąca jesteśmy szczęśliwym małżeństwem, nasz bajeczny ślub został zoorganizowany w przewspaniałym nowo-otwartym lokalu w miejscowości Niskowa 120 -,, CASABLANCA,, . Jesteśmy naprawde bardzo zadowoleni a to przedewszystkim zasługa właścicieli , miłej pani menedżer i całej obsługi. Gustowny wystrój lokalu ( eleganckie czyste przestrone toalety, pokój do przebierania dzieci, wygodne pokoje gościnne) ,elegancko prezentujące się okrągłe stoły okazały się strzałem w dziesiątke ze względu na komfort zapewniony gościom przy konsumpcji wysmienitych posiłków (które można było wybrać z szerokiego wahlarza menu - organizatorzy są otwarci na sugesie państwa młodych ), odpowiednie umiejscowienie sali zabaw zachecało gości do ciągłej zabawy. U nas goście bawili sie prawie cały czas . (napewno duże znaczenie miała orkiestra ,,HASIORY,, - którą też polecamy), Zaskoczeniem dla naszych gości weselnych był nie tylko wystrój sali weselnej ,(wspaniałe oświetlenie, stwarzające nastrój weselny ), wysokiej klasy wyposażenie pokoi hotelowych, odpowiednio nastawiona klimatyzacja ale także kącik zabaw dla najmłodszych pociech naszych gości, których zabawiała pani właściciel z panią menedżer wymyślając rozmaite zabawy (m.in. malunki na buziaczkach maluchów). Ponadto obiekt zlokalizowany w spokojnej okolicy z ogromnym monitorowanym parkingiem , ogrodzony przystosowany nawet do organizacji dwóch wesel jednoczesnie . Zorganizowane wesele warte jest poniesionej ceny, (kosztów) - naprawde nie jest drogo. Osobiście miło nam było nad ranem słyszeć słowa uznania od gości na temat organizacji wesela.
Serdecznie polecamy
Karolina i Łukasz 30 kwiecień 2011
Trochę mi to zakrawa na reklamę... Może ktoś jeszcze mógłby się w obiektywny sposób wypowiedzieć o weselu w Casablance. Czy jedzenia nie brakuje na stole i czy kelnerzy dobrze radzą sobie z obsługą sali?
__________________
Codzienny lot nad kukułczym gniazdem...
goga_zet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 14:50   #81
milena ns
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Wink Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Hej Dziewczyny!
czy któraś z Was słyszała coś o 4 Porach Roku w N. Sączu? Paru moich znajomych polecało, znalazłam nawet gdzieś link:
http://www.facebook.com/media/set/?s...f2ebf3d&type=1
pozdrawiam ciepło
milena ns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 10:37   #82
anya87
Raczkowanie
 
Avatar anya87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

jak dla mnie to taki zwykły przydrożny bar. Byłam tam kiedyś na obiedzie, jedzenie nawet ok. Słyszałam, że ludzie wesela tam robią, ale chyba takie dla małej liczby osób.
anya87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 15:31   #83
goga_zet
Przyczajenie
 
Avatar goga_zet
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: N.S
Wiadomości: 29
GG do goga_zet
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Był ktoś może w casablance w Niskowej, albo wybiera się w najbliższym czasie tam na wesele? Dajcie znać. Plizzz
__________________
Codzienny lot nad kukułczym gniazdem...
goga_zet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 18:31   #84
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Dziewczyny, tez spotkałyście się z sytuacją, kiedy właściciele odmawiają Wam zorganizowania wesele jednodniowego...??? W sumie ich rozumiem (straty), ale z drugiej strony...
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 08:00   #85
casarita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Hej,

my mieliśmy przyjęcie jednodniowe (bez poprawin) 28 maja w Starym Młynie i nie było żadnych problemów.

Przy okazji polecamy gorąco wesela w Starym Młynie w Nowym Sączu!
casarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 08:40   #86
anya87
Raczkowanie
 
Avatar anya87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

bez sensu, jakie to dla nich straty? przecież zazwyczaj na poprawinach dają do jedzenia, to co zostało z wesela. taka dla nich strata, że może po weselu powinni Ci dać to co zostało?
Poza tym, kto jak kto, ale właściciele lokali powinni zdawać sobie sprawę, że teraz już nie robi się poprawin i odchodzi się od wielu zwyczajów sprzed kilkunastu lat.
W lokalu gdzie ja mam wesele menadzerka nawet nie zapytała mnie o poprawiny. Zresztą i tak nawet przez myśl mi nie przeszło by je organizować. Z autopsji wiem na ilu poprawinach zjawiłam się jako gość. Na drugi dzień wszyscy są zmęczeni, a już zwłaszcza Państwo Młodzi.
anya87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 16:51   #87
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

też mam takie zdanie; taką odmowę usłyszeliśmy od właścicielki Alfy (chodziło nam o "dwójkę")... Nie jestem jakoś strasznie załamana, tylko chciałam obejrzeć ten lokal, ale boje się, że podobna sytuacja będzie się powtarzać;/
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 20:59   #88
patka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

witam ja biore slub 15.09.2012 r. jako sale wybralismy Piastuna w krynicy bo stad pochodzi moj przyszly maz, czy macie jakies opinie na ten temat? i ciagle myslimy nas zespolem kamerzysta fotografem i druzba czy macie cos do polecenia??? pozdrawiam serdecznie
patka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 19:27   #89
joanna i graham
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Smile Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Witam,
nasze wesele odbylo sie w lokalu Casablanka w Niskowej w czerwcu 2011, wesele polsko angielskie wiec bardzo zalezalo nam jakoscia i urokiem miejsca slubu
Uwazamy ze lokal jest poprostu super, pieknie wykonczony wszystko co potrzeba pod jednym dachem wysoki standard zarowno pokoi jak i lazienek.
Obsluga bardzo pomocna,kulturalna nasi goscie zagraniczni byli zachwyceni poniewaz nie bylo problemu z porozumiewaniem sie z kelnerami. Jedzenie wysmienite do dzis wszyscy goscie wspominaja
Kacik zabaw i opieka nad dziecmi byla zapewniona przez pania menager. sala z kilmatyzacja swietne oswietlenie i dobry parkiet do tanczenia sprawilo ze nasza impreza byla magiczna warte kazdego grosza

http://www.dwcasablanca.pl/?id=3

POLECAMY SERDECZNIE POPROSTU WSPANIALY LOKAL
joanna i graham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 06:59   #90
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

W takim razie poruszę wątek jeszcze jednej lokalizacji. Karczma "Młyn" w Kamienicy - jakieś 40km od NS.
Zrezygnowałam z tamtej lokalizacji ze względu na specyficzną współpracę z właścicielem, ale zżera mnie ciekawość, jak oceniają to miejsce osoby, które miały okazję tam być na weselu?!
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-26 09:36:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.