Znudzona swoim wizerunkiem! Potrzebuje totalnej zmiany. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-08, 17:14   #1
cocacontrol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3

Znudzona swoim wizerunkiem! Potrzebuje totalnej zmiany.


Czesć dziewczyny! Mam do Was wieeeelką prośbę! Jestem bardzo znudzona swoim wyglądem, jest kilka rzeczy które chciałabym zmienić, a może i wy mi coś podpowiecie? Pod spodem zamieszcze swoje zdjęcia bez makijażu by łatwiej było Wam ocenić co mi pasuje. A więc tak...
1. Włosy - wyglądają teraz nijako. Są dosyć suche i zniszczone od wcześniejszych farbowań. Na codzień ich nie stylizuje używam tylko suszarki i szczotki. Teraz są w kolorze nijakim- na górze odrosty, na dole ciemny blond przeplata się z brązem. Największym problemem jest kompletny brak objętości Czego nie użyje, i tak za chwile są przyklapnięte! Chciałabym żebyście doradziły mi jakiś fajny kolor, raczej wolałabym jasne odcienie ale wszelkie sugestie mile widzane
2. Brwi - brwi są bardzo cienkie i jasne. Nie wiem jaki kształt i kolor do mnie by pasował.
3. Twarz - Moja cera jest dosyć problematyczna, gdyż większość kosmetyków pielęgnacyjnych bardziej jej szkodzi niż pomaga. Nie mam problemów z trądzikiem, ale strefa T. często się świeci. Twarz nie ma jednolitego koloru, w niektórych miejscach jest zaczerwieniona. Nie wiem jaki odcień podkładu byłby dobry.
4. Nos - nie znosze go! Jest ogromny. Nie wiem co zrobić by był mniejszy
5. Usta- dosyć wąskie i jasne. Mogłybyście podpowiedzieć mi jakieś kolory szminek? Co zrobić by je optycznie powiększyć?
6. Oczy - kolor nijaki troche brąz, troche zieleń. Bardzo krótkie rzęsy. Ogółem oczy są małe, powieki lekko opadające. Mam dosyć wyraźne cienie pod oczami. Chciałabym żeby wydawały się większe.
7. Ciuchy - chciałabym się dowiedzieć głównie jakie kolory według Was by do mnie pasowały? A może któraś z was ma pomysł w czym dobrze bym wyglądała?

Bardzo na Was liczę! Nie umiem samej siebie ocenić obiektywnie i zdecydować w czym byłoby mi dobrze. Z tego co widziałam na forum jest dużo ekspertek. Potrzebuje tej metamorfozy, mam nadzieje że mnie zainspirujecie
Z góry Wam dziękuję!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg klo.jpg (13,9 KB, 343 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg unnamed.jpg (20,0 KB, 409 załadowań)
cocacontrol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 17:35   #2
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Znudzona swoim wizerunkiem! Potrzebuje totalnej zmiany.

Cytat:
Napisane przez cocacontrol Pokaż wiadomość
Czesć dziewczyny! Mam do Was wieeeelką prośbę! Jestem bardzo znudzona swoim wyglądem, jest kilka rzeczy które chciałabym zmienić, a może i wy mi coś podpowiecie? Pod spodem zamieszcze swoje zdjęcia bez makijażu by łatwiej było Wam ocenić co mi pasuje. A więc tak...
1. Włosy - wyglądają teraz nijako. Są dosyć suche i zniszczone od wcześniejszych farbowań. Na codzień ich nie stylizuje używam tylko suszarki i szczotki. Teraz są w kolorze nijakim- na górze odrosty, na dole ciemny blond przeplata się z brązem. Największym problemem jest kompletny brak objętości Czego nie użyje, i tak za chwile są przyklapnięte! Chciałabym żebyście doradziły mi jakiś fajny kolor, raczej wolałabym jasne odcienie ale wszelkie sugestie mile widzane
2. Brwi - brwi są bardzo cienkie i jasne. Nie wiem jaki kształt i kolor do mnie by pasował.
3. Twarz - Moja cera jest dosyć problematyczna, gdyż większość kosmetyków pielęgnacyjnych bardziej jej szkodzi niż pomaga. Nie mam problemów z trądzikiem, ale strefa T. często się świeci. Twarz nie ma jednolitego koloru, w niektórych miejscach jest zaczerwieniona. Nie wiem jaki odcień podkładu byłby dobry.
4. Nos - nie znosze go! Jest ogromny. Nie wiem co zrobić by był mniejszy
5. Usta- dosyć wąskie i jasne. Mogłybyście podpowiedzieć mi jakieś kolory szminek? Co zrobić by je optycznie powiększyć?
6. Oczy - kolor nijaki troche brąz, troche zieleń. Bardzo krótkie rzęsy. Ogółem oczy są małe, powieki lekko opadające. Mam dosyć wyraźne cienie pod oczami. Chciałabym żeby wydawały się większe.
7. Ciuchy - chciałabym się dowiedzieć głównie jakie kolory według Was by do mnie pasowały? A może któraś z was ma pomysł w czym dobrze bym wyglądała?

Bardzo na Was liczę! Nie umiem samej siebie ocenić obiektywnie i zdecydować w czym byłoby mi dobrze. Z tego co widziałam na forum jest dużo ekspertek. Potrzebuje tej metamorfozy, mam nadzieje że mnie zainspirujecie
Z góry Wam dziękuję!
Myślę, że mogłabyś zafarbować włoski na jakiś jasny odcień blondu, podkreślić lekko brwi henną brązową i pomalować usta, bo moim zdaniem są wyjątkowo piękne i ponętne. Spróbuj nałożyć na oko eyeliner a na wargi nałóż szminkę w kolorze cukierkowego różu.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 17:53   #3
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Znudzona swoim wizerunkiem! Potrzebuje totalnej zmiany.

Propozycje cięć w załączniku. Na pewno grzywka. Ja bym raczej włosy podcięła. I jednolity kolor. Może słoneczny blond albo karmelowy brąz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 79931fc0001d6f194b1827b7.jpg (18,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1075309_inmsg.jpg (18,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg reese-witherspoon-long-bangs-wavy-blonde.jpg (19,3 KB, 19 załadowań)
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 18:09   #4
cocacontrol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Dot.: Znudzona swoim wizerunkiem! Potrzebuje totalnej zmiany.

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Propozycje cięć w załączniku. Na pewno grzywka. Ja bym raczej włosy podcięła. I jednolity kolor. Może słoneczny blond albo karmelowy brąz?
Miałam już kiedyś grzywkę, ale nie sądze, że wygląda korzystnie bo powiększa mi nos. Dodaje zdjęcie do oceny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0323.jpg (167,0 KB, 261 załadowań)
cocacontrol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 18:15   #5
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Znudzona swoim wizerunkiem! Potrzebuje totalnej zmiany.

Do ust mogę polecić lip tint Bell. Swatche w załączniku polecam Ci numerki 5, 4, 10 i 11
Trzeba po nich natłuścić usta bo nieco wysuszają. Ja stosuję na nie balsam do ust z YR. Możesz użyć dowolnej przezroczystej pomadki ochronnej.
Z tego co mam mogę Ci też polecić błyszczyk Bourjois Effet 3d kolor 52, szminkę Rimmel nr 006 Pink Blush- idealny kolor dla Ciebie i masło w kredce Astor 011 Feeling feline- taki koral przełamany różem. Będą Ci pasować takie subtelne korale.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Top Bell 211.jpg (37,7 KB, 50 załadowań)
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 18:21   #6
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Znudzona swoim wizerunkiem! Potrzebuje totalnej zmiany.

Grzywka nie powiększała Ci nosa, ale ma tendencję do rozdzielania się, więc przy takich włoskach najlepsza byłaby grzywka skośna bo jest gęstsza.

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Tu opis modelowania twarzy, w tym noska:
http://www.patii.pl/modelowanie-ksztaltu-twarzy/
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 18:24   #7
LemonCakes
Raczkowanie
 
Avatar LemonCakes
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 183
Dot.: Znudzona swoim wizerunkiem! Potrzebuje totalnej zmiany.

Kobieto jakie małe oczy??? Masz cudowne, magnetyczne oczy, które skupiają najwięcej uwagi. Radziłabym podkreślić je jakimś linerem, np. w kolorze turkusowym, zatuszować cienie od oczami wytuszować rzęsy i voilà
Włosy tak jak już dziewczyny wspominały, można zafarbować na blond, myślę że będzie Ci do twarzy :tak: Trochę je skrócić i wycieniować, to nada im objętości.
Brwi masz ok, nie są za cienkie, kształt też jest w porządku. Możesz je delikatnie podkreślać cieniem lub kredką ale nie za mocno, bo jak zafarbujesz włosy to będzie za duży kontrast. Usta też masz przepiękne, ja widziałabym je w jakimś mocniejszym kolorze żeby podkreślić i wydatność ;D
A i najważniejsze - duuużo uśmiechu, to na prawdę dodaje kobiecie +100 do sexapilu
__________________
Wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post48482672
Szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=782500

Cytat:
“If you love two people at the same time, choose the second. Because if you really loved the first one, you wouldn't have fallen for the second.” ~ Johnny Depp
LemonCakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-08, 18:32   #8
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Znudzona swoim wizerunkiem! Potrzebuje totalnej zmiany.

Makijaż dla oczu głęboko osadzonych krok po kroku:
https://www.youtube.com/watch?v=ktrl6LuyHFo

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Fakt, oczy masz duże, ale podobnie jak ja głęboko osadzone. I tu leży problem.
http://www.snobka.pl/artykul/makijaz...sadzonych-6748
Tu widać jak powinno wyglądać cieniowanie tego typu oka.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 20:12   #9
cocacontrol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Dot.: Znudzona swoim wizerunkiem! Potrzebuje totalnej zmiany.

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Do ust mogę polecić lip tint Bell. Swatche w załączniku polecam Ci numerki 5, 4, 10 i 11
Trzeba po nich natłuścić usta bo nieco wysuszają. Ja stosuję na nie balsam do ust z YR. Możesz użyć dowolnej przezroczystej pomadki ochronnej.
Z tego co mam mogę Ci też polecić błyszczyk Bourjois Effet 3d kolor 52, szminkę Rimmel nr 006 Pink Blush- idealny kolor dla Ciebie i masło w kredce Astor 011 Feeling feline- taki koral przełamany różem. Będą Ci pasować takie subtelne korale.
Dziękuje bardzo za cenne rady, chyba wybiorę sie do drogerii a co z czerwieniami? myślisz, że żaden odcień czerwieni nie będzie mi pasował? Bardzo podobają mi się czerwone szminki. Jeśli już to chłodne odcienie czerwieni czy raczej ciepłe?

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez LemonCakes Pokaż wiadomość
Kobieto jakie małe oczy??? Masz cudowne, magnetyczne oczy, które skupiają najwięcej uwagi. Radziłabym podkreślić je jakimś linerem, np. w kolorze turkusowym, zatuszować cienie od oczami wytuszować rzęsy i voilà
Włosy tak jak już dziewczyny wspominały, można zafarbować na blond, myślę że będzie Ci do twarzy :tak: Trochę je skrócić i wycieniować, to nada im objętości.
Brwi masz ok, nie są za cienkie, kształt też jest w porządku. Możesz je delikatnie podkreślać cieniem lub kredką ale nie za mocno, bo jak zafarbujesz włosy to będzie za duży kontrast. Usta też masz przepiękne, ja widziałabym je w jakimś mocniejszym kolorze żeby podkreślić i wydatność ;D
A i najważniejsze - duuużo uśmiechu, to na prawdę dodaje kobiecie +100 do sexapilu
Dziękuje bardzo za tyle rad A o jakim mocniejszym odcieniu na ustach myślisz? Raczej czerwieniach czy różach? Właśnie też myśle o skróceniu włosów i blondzie ale zastanawiam się co do odcienia włosów, czy bardziej ciepły czy chlodny?
cocacontrol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 21:03   #10
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Znudzona swoim wizerunkiem! Potrzebuje totalnej zmiany.

Nie masz wąskich ust, wąskie to ma kate middleton, Ty masz takie wypukłe.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 23:03   #11
LemonCakes
Raczkowanie
 
Avatar LemonCakes
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 183
Dot.: Znudzona swoim wizerunkiem! Potrzebuje totalnej zmiany.

Cytat:
Napisane przez cocacontrol Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za cenne rady, chyba wybiorę sie do drogerii a co z czerwieniami? myślisz, że żaden odcień czerwieni nie będzie mi pasował? Bardzo podobają mi się czerwone szminki. Jeśli już to chłodne odcienie czerwieni czy raczej ciepłe?

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------



Dziękuje bardzo za tyle rad A o jakim mocniejszym odcieniu na ustach myślisz? Raczej czerwieniach czy różach? Właśnie też myśle o skróceniu włosów i blondzie ale zastanawiam się co do odcienia włosów, czy bardziej ciepły czy chlodny?
Powiem Ci, że widzę Cię i w czerwieniach i w różach Bardziej skłaniałabym się przy chłodnych odcieniach, ponieważ optycznie wybielają zęby
coś takiego https://encrypted-tbn1.gstatic.com/i...ncaW2oCt7kLTcA
albo takiego http://3.bp.blogspot.com/-bWybwnu678...tick+02-02.jpg
Co do włosów to o odcieniu ciężko mi stwierdzić, ale wydaje mi się że bardziej ciepłe tony żeby ożywić buźkę
__________________
Wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post48482672
Szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=782500

Cytat:
“If you love two people at the same time, choose the second. Because if you really loved the first one, you wouldn't have fallen for the second.” ~ Johnny Depp
LemonCakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-09, 07:58   #12
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Znudzona swoim wizerunkiem! Potrzebuje totalnej zmiany.

Włosy sporo skrócić i gęsta grzywka na bok
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 12:16   #13
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393
Dot.: Znudzona swoim wizerunkiem! Potrzebuje totalnej zmiany.

1. Włosy. Ja bym spróbowała rozjaśnić trochę włosy i zrobić przedziałek na środku.
2. Brwi. Jeśli zrobisz jaśniejsze włosy, dopasuj cień, może być minimalnie ciemniejszy ale nie za ciemny! Na yt jest wiele instrukcji jak nadać kształt brwiom a jeśli nie uda Ci się to, to wybierz się do kosmetyczki
3. Też mam problem ze strefą T i cóż przerobiłam mnóstwo podkładów i pudrów a nadal się świecę Jeśli chodzi o odcień to już sama musisz zagłebić się np w kwc czy poczytać blogi, tam dziewczyny polecają świetne produkty. Sama przed zakupem jakiekolwiek kosmetyku najpierw czytam blogi i oglądam yt dopiero później kupuję.
4. Nosa nie masz złego, choć nie wiadomo jaki jest z profilu. Możesz go optycznie wyszczuplić nakładając po bokach bronzer a przez środek troszkę rozświetlacza.
5. Moje usta są jeszcze węższe od Twoich. Jednak zanim nałożę pomadkę maluję usta konturówką minimalnie je powiększając. Optycznie powiększy też rozświetlacz/jasny korektor nałożony na łuk kupidyna.
6. Oczy masz duże więc pokombinuj z eyelinerem, rozświetl wew kącik a zew przyciemnij? Użyj zalotki i wytuszuj rzęsy, możesz nawet nałożyć kilka warstw pod warunkiem, że je rozczeszesz i nie pozostaną na nic nieestetyczne grudki.
7. Jeśli chodzi o ubiór to nijak ma się to do zdjęcia twarzy. Nie ma tutaj Twojej sylwetki a to najważniejsze!!
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 19:14   #14
Asertywnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Znudzona swoim wizerunkiem! Potrzebuje totalnej zmiany.

Jesteś śliczna masz bardzo ładne rysy twarzy i prześliczne duże oczy możesz je podkreślić jakimś odpowiednim makijażem ... i usta wcale nie są cienkie są pełne i cudneee , pomadka w odpowiednim kolorze jeszcze bardziej je podkreśli . I zgadzam się z dziewczynami widzę Cię w blondzie

również chciała bym zmienić swój wizerunek można liczyć na wasze rady ? czy zakładać osobny wątek?
Asertywnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 22:42   #15
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Znudzona swoim wizerunkiem! Potrzebuje totalnej zmiany.

Masz całkiem ładny kształt brwi, problem w tym, że są takie jasne. Najlepiej by było, gdybyś robiła sobie brązową hennę na brwi. Niby to nic takiego, ale różnica będzie widoczna. Pierwszy raz idź do kosmetyczki, tak będzie najłatwiej Potem zobaczysz co i jak i będziesz mogła sama próbować. Malowanie trwa 10 min, a efekt utrzymuje się kilka tygodni, więc myślę, że warto.
Masz całkiem ładne usta i nie wyglądają na wąskie, ale jak chcesz je powiększyć to są do kupienia błyszczyki, które niby mają lekko powiększyć usta. Ja mam taki i mi się podoba, ale nienawidzę tego, że niestety tego typu błyszczyki wywołują uczucie mrowienia i jest to trochę nieprzyjemne.
Co do nosa to można optycznie go zmniejszyć. Tu jest filmik instruktażowy, może Ci pomoże: https://www.youtube.com/watch?v=29VYsnXQzZY
Oczy masz spore, a jeśli chcesz się pozbyć opadającej powieki to też można ją podnieść optycznie Tu jest tutorial: https://www.youtube.com/watch?v=gbQ-uZiXalw
Co jeszcze mogłabym Ci poradzić to korektor pod oczy, wystarczy troszkę jaśniejszego korektora pod oczy, cienie w kolorze nude na powiekę i od razu oko nabierze świeżości. Korektor fajnie jest nakładać palcem i nie szurać po skórze a tak jakby go wklepywać. Potem możesz twarz trochę upudrować pędzlem, szczególnie czoło i nos, bo sam podkład będzie Ci się nieźle świecić.
Jeśli chodzi o włosy, może ładnie by Ci było w ciepłym blondzie? I koniecznie poeksperymentuj z olejowaniem. Odkąd nakładam oleje na końcówki prawie wcale mi się nie rozdwajają, a farbuję najjaśniejszymi blondami
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 12:55   #16
tysienka23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 74
Dot.: Znudzona swoim wizerunkiem! Potrzebuje totalnej zmiany.

A ja myślę, że jeżeli dasz radę, to zapuść nieco brwi, nakładaj na nie olejek rycynowy, a jak odrosną, udaj się do kosmetyczki, by dopasowała kształt brwi do twarzy i nałożyła hennę. Do tego olejek nieco je przyciemni.
Grzywka na bok, gęsta musi być. Ja bym została przy ciemnych włosach.
Usta i oczy masz przepiękne. Ja bym postawiła na koralowe szminki.
tysienka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 14:43   #17
bitterhoneyy
Raczkowanie
 
Avatar bitterhoneyy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 55
Dot.: Znudzona swoim wizerunkiem! Potrzebuje totalnej zmiany.

Włosy tak jak dziewczyny piszą niech pójdą w odcień blondu. Oczy ładne duże, usta wąskie- tutaj się nie zgodzę. Oko podkreślić linerem, białą kredką pojechać po linii wodnej i oko wyda się większe, jeżeli już uważasz, że masz małe. Co do rzęs, zawsze możesz podoklejać sobie kępki.
JESTEŚ BARDZO ŁADNA!
__________________
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierunku, odwróć się i odpowiedz „No to patrz”.
bitterhoneyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-19 15:43:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.