problem z kondycją i farbowaniem włosów po lekach co robić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-13, 09:10   #1
roxanne22
Raczkowanie
 
Avatar roxanne22
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
Unhappy

problem z kondycją i farbowaniem włosów po lekach co robić


witam drogie wizażanki,

mam ogromny problem z którym nie mogę sobie poradzić więc pomyślałam że założenie wątku na wizaż jest moją ostatnią deską ratunku (wybaczcie, jeżeli powinnam zamieścić moje pytanie już w istniejącym wątku).

A teraz do rzeczy, od prawie roku biorę silne leki hormonalne, ogólnie z leków jestem zadowolona w żaden sposób nie pogorszył mi się stan skóry, nie przytyłam ani kilograma koszmarem natomiast stały się włosy


zrobiły się okropnie sianowate a co najgorsze farba momentalnie mi się wypłukuję ( mam rudy kolor w takim dobrze się czuję i zawsze ten rudy dość długo utrzymywał się na moich włosach obecnie po maksymalnie 2 tygodniach z rudego zostaje złoto rudawy blond)

aby poprawić ich stan zabrałam się za olejowanie ale niestety jeszcze za wcześnie na jakieś efekty natomiast chciała bym żebyście poratowały mnie czym zafarbować włosy???
nie dość że tak szybko się wypłukują to od zawsze miałam tak że po miesiącu farbowania ja mam odrost ok 3-4cm a włosy naturalne ciemne i nie wygląda to zbyt efektownie, przez takie coś muszę chodzić non stop ze związanymi włosami bo jak rozpuścić jak taki odrost i takie siano a suszarki czy prostownicy nie używam już ok 3 lata ( zdarzy się od czasu do czasu na jakieś święta)

Po opisaniu mojego problemu takie pytanko jakie farby wybrać do włosów?? słyszałam coś o farbach z joico, goldweel elumen i artego które nie niszczą włosów tylko wręcz działają odbudowując je i dając śliczne kolory tylko czy faktycznie tak jest? czy któraś z was ma doświadczenie w farbach tego typu?

błagam doradźcie coś
roxanne22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 20:36   #2
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: problem z kondycją i farbowaniem włosów po lekach co robić

Ja bym spróbowała Color&Soin, one są bardzo delikatne
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-14 21:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.