Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-27, 10:55   #181
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Zamówiłam próbkę najjaśniejszego kremu BB Uogi 664 Very Light. Wrzucam porównanie do Never Sleeping Beauty. Jak widać różnica dość spora Krem BB ma baaardzo małe krycie, więc po rozsmarowaniu nie jest aż tak ciemny - jednak dla mnie dalej jest za ciemny. Ma bardzo ładny zapach. Nie rozumiem jednak tego, czemu zawsze robią takie ciemne kolory...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (117,9 KB, 57 załadowań)
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 21:13   #182
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Zamówiłam próbkę najjaśniejszego kremu BB Uogi 664 Very Light. Wrzucam porównanie do Never Sleeping Beauty. Jak widać różnica dość spora Krem BB ma baaardzo małe krycie, więc po rozsmarowaniu nie jest aż tak ciemny - jednak dla mnie dalej jest za ciemny. Ma bardzo ładny zapach. Nie rozumiem jednak tego, czemu zawsze robią takie ciemne kolory...
Przeskok jest... ogromny! A sluchaj ten BB krem nie stapia Ci sie z cera? Bo ja ostatnio kupilam podklad z Lavery najjasniejszy odcien, na dloni mega pomaranczowy, ze az bylam przerazona, ale po posmarowaniu na twarzy, pieknie stopil sie z cera. Roznica miezy szyja a twarza byla minimalna.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-28, 11:28   #183
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Przeskok jest... ogromny! A sluchaj ten BB krem nie stapia Ci sie z cera? Bo ja ostatnio kupilam podklad z Lavery najjasniejszy odcien, na dloni mega pomaranczowy, ze az bylam przerazona, ale po posmarowaniu na twarzy, pieknie stopil sie z cera. Roznica miezy szyja a twarza byla minimalna.
Napisałam, że ma bardzo małe krycie, przez co w jakimś stopniu się stapia z cerą, jednak po rozsmarowaniu go i tak odcina mi się na szyi, tam gdzie go już nie zaaplikowałam..... Ale podobnie miałam z podkładami z 100% Pure, Creme, najjaśniejszy, też był za ciemny a niby do "porcelanowej cery"
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-28, 14:18   #184
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Napisałam, że ma bardzo małe krycie, przez co w jakimś stopniu się stapia z cerą, jednak po rozsmarowaniu go i tak odcina mi się na szyi, tam gdzie go już nie zaaplikowałam..... Ale podobnie miałam z podkładami z 100% Pure, Creme, najjaśniejszy, też był za ciemny a niby do "porcelanowej cery"
Z Pure sie zgodze. MIalam probki podkladu i kremu tonujacego, wydawalo mi sie, ze White Peach bedzie dla mojej cery odpowiedni A tu niestety psikus. Krem tonujacy jeszcze uszedl, ale podkld taka pomarancza ze az strach

Nie wiem dlaczego robia takie kolory jak dla ciemnoskorych
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-28, 14:41   #185
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Z Pure sie zgodze. MIalam probki podkladu i kremu tonujacego, wydawalo mi sie, ze White Peach bedzie dla mojej cery odpowiedni A tu niestety psikus. Krem tonujacy jeszcze uszedl, ale podkld taka pomarancza ze az strach

Nie wiem dlaczego robia takie kolory jak dla ciemnoskorych
Ja miałam próbki koloru Creme z podkładu i kremu też, i to i to było za ciemne, ja nie wiem jak dla nich wygląda cera porcelanowa
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-28, 15:16   #186
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

No wlasnie Tymbardziej, ze ani Polska ani wschodnie kraje nie slyna z oliwkowych czy sniadnych cer
Z tym ze Pure to nie jest polsa firma Wiec w sumie moga miec rozne definicje pocelanowych cerD Ale juz Uoga to zdaje sie, ze litweska firma i taki psikus
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 14:42   #187
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Zamowilam sobie blyszczyk Uoga Uoga, ogladalam tez podklady i te ciemne jako brazery nawet mnie zainteresowaly. Nie skusilam sie, bo mam jeszcze sporo do wykonczenia, ale wasze opisy tych podkladow sa zachecajace
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-20, 12:23   #188
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Moja paczka przyszla. Blyszczyk ma taki kolor jak pomadka Love Affair od LL, tylko jest bardziej transparentny od pomadki, co mnie bardzo cieszy. TZn na moich ustach taki ma kolor, bo w opakowaniu wyglada na ciemny stonowany roz wpadajacy w lila.

Tak rozmyslalam i rozmyslalam, odkrylam ze w sklepie w ktorym najczesciej robie zamowienia, maja miniaturki do wyporbowania i pomyslalam, ze skusze sie na najciemnejsze kolory , zeby wyporbowac jako brazer, ale jak juz bym zamawiala, to chetnie wyporbowalabym cos jasnego jako nornalny podklad. Mam jedynie problem w jaki odcien celowac. Od Lily Lolo odcien Blondie jest idealny dla mnie, czy Uoga Uoga ma cos podobnego. W ktory z jasnych odcieni powinnam celowac?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 13:48   #189
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Jezeli Blondie Ci pasuje, to 631 z Uogi powinien byc dobry. Ja uzywam Warm Peach z LL i 631 zima jest troche za jasny.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 18:05   #190
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Blondie jest jasniejszy do Warm Peach( mialam i poszedl w swiat bo byl tez za zolty, jak sie starl z nosa to mialam plame, choc wydawal sie dobry do mojej cery, za to Blondie jest idealem, jak sie cos przytrze to nic nie widac, idealny kolor )
Mowisz 631? Ide poogladac , ktory to kolor . Dzieki za porade

edit.
Jest problem, u mnie nie ma numerkow tylko nazwy czy 631 to ten pierwszy Never cos tam?

https://www.ecco-verde.de/uoga-uoga-...ndation-powder

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-08-20 o 18:08
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 18:25   #191
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Blondie jest jasniejszy do Warm Peach( mialam i poszedl w swiat bo byl tez za zolty, jak sie starl z nosa to mialam plame, choc wydawal sie dobry do mojej cery, za to Blondie jest idealem, jak sie cos przytrze to nic nie widac, idealny kolor )
Mowisz 631? Ide poogladac , ktory to kolor . Dzieki za porade

edit.
Jest problem, u mnie nie ma numerkow tylko nazwy czy 631 to ten pierwszy Never cos tam?

https://www.ecco-verde.de/uoga-uoga-...ndation-powder
Tak, Never Sleeping Beauty cos takiego.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-08, 12:15   #192
Renia92i
Zadomowienie
 
Avatar Renia92i
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 1 050
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

dziewczyny mnie uoga wysypała...

oddam próbki

639 - Chocolate nowa


638 - Bronze wypróbowana 1 raz


632 - Champagne nowa


631- Never sleeping beautywypróbowana 1 raz

ktoś chętny?
Renia92i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 21:51   #193
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Kurczę, odcień Never Sleeping Beauty podrożał o 30 zł... Zastanawiałam się nad kupnem, ale 120 zł za podkład to już nie na moją kieszeń.
Może bym się jeszcze zastanowiła, gdyby odcień był idealny, ale niestety NSB jest dla mnie trochę za ciemny. Nie wygląda źle przy cienkiej warstwie, lecz przy większej ilości widać, że szyja wypada jaśniej od twarzy. Szkoda, bo formuła bardzo przypadła mi do gustu.
Więc dziewczyny, którym pasują inne odcienie od NSB - spieszcie się z kupnem, bo po nowej dostawie wszystkie ceny mają zostać podniesione.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 12:24   #194
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Kurczę, odcień Never Sleeping Beauty podrożał o 30 zł... Zastanawiałam się nad kupnem, ale 120 zł za podkład to już nie na moją kieszeń.
Może bym się jeszcze zastanowiła, gdyby odcień był idealny, ale niestety NSB jest dla mnie trochę za ciemny. Nie wygląda źle przy cienkiej warstwie, lecz przy większej ilości widać, że szyja wypada jaśniej od twarzy. Szkoda, bo formuła bardzo przypadła mi do gustu.
Więc dziewczyny, którym pasują inne odcienie od NSB - spieszcie się z kupnem, bo po nowej dostawie wszystkie ceny mają zostać podniesione.


Popłynęli troche z ta cena...
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 18:07   #195
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Kurczę, odcień Never Sleeping Beauty podrożał o 30 zł... Zastanawiałam się nad kupnem, ale 120 zł za podkład to już nie na moją kieszeń.
Może bym się jeszcze zastanowiła, gdyby odcień był idealny, ale niestety NSB jest dla mnie trochę za ciemny. Nie wygląda źle przy cienkiej warstwie, lecz przy większej ilości widać, że szyja wypada jaśniej od twarzy. Szkoda, bo formuła bardzo przypadła mi do gustu.
Więc dziewczyny, którym pasują inne odcienie od NSB - spieszcie się z kupnem, bo po nowej dostawie wszystkie ceny mają zostać podniesione.
Do mnie też przysłali info. Najpierw to się ucieszyłam, bo widziałam, że najjaśniejszego odcienia nie było.
I chciałam go kupić- nawet fajnie leżał, trochę za ciemny, myślałam o rozjaśnieniu.
Ale jak zobaczyłam podwyżkę- skutecznie mnie to otrzeźwiło.

Może jak będzie jakaś obniżka-większa niż te -15% to się skuszę. Może...
Marzenie...
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 20:19   #196
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Do mnie też przysłali info. Najpierw to się ucieszyłam, bo widziałam, że najjaśniejszego odcienia nie było.
I chciałam go kupić- nawet fajnie leżał, trochę za ciemny, myślałam o rozjaśnieniu.
Ale jak zobaczyłam podwyżkę- skutecznie mnie to otrzeźwiło.

Może jak będzie jakaś obniżka-większa niż te -15% to się skuszę. Może...
Marzenie...
Nie jestem pewna, czy Plants For Beauty robi promocje większe niż 15%, chyba nie

30 złotych to już znacząca podwyżka i nie ma szans, bym nabyła podkład w regularnej cenie. Może to i dobrze, bo planowałam za jakiś czas jeszcze biga od Neauty. Przynajmniej nie zbankrutuję. Ale szkoda, bo buzia wyglądała w nim tak zdrowo, pomimo nie do końca dobrego koloru Kto wie, może Uoga pomyśli kiedyś nad trochę jaśniejszym odpowiednikiem Never Sleeping Beauty?
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 20:22   #197
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

A parzalas na "oryginalna strone" Uogi z Ukrainy (czy tam skad)? Z tego co pamietam to ktos zamawial i wychodzilo taniej, wiec moze warto sie rozeznac?

Bo rzeczywiscie 120 zl to juz lekka przesada.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 20:33   #198
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A parzalas na "oryginalna strone" Uogi z Ukrainy (czy tam skad)? Z tego co pamietam to ktos zamawial i wychodzilo taniej, wiec moze warto sie rozeznac?

Bo rzeczywiscie 120 zl to juz lekka przesada.
Niestety, na oficjalnej stronie podkład kosztuje 28,90 euro, więc w przeliczeniu jeszcze więcej.
Przesadzili trochę, co prawda podkład jest naprawdę dobry, a opakowanie spore, ale cena dla mnie już zbyt wysoka. A zawsze myślałam, że Pixie jest już dość drogie Niby P ma mniejsze opakowania, ale też często dorzucają promocje. Cóż, może kiedyś, jak będę mogła sobie pozwolić na taki wydatek...
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 22:19   #199
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Na stronie w litewskiej wersji uoga uoga podklady kosztuja chyba 19 Euro, najlepiej w ten sposob zamawiac i sobie tlumaczyc w translatorze
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-28, 22:48   #200
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

No wlasnie, chodzilo mi chyba o litweska strone. Chyba Ty ten podklad w ten sposob zamawialas, prawda?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 23:24   #201
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

A rzeczywiście, wtedy to ma sens. Dzięki dziewczyny, jeśli zdecyduję się na zakup tego podkładu, to właśnie przez litewską wersję strony.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 07:37   #202
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No wlasnie, chodzilo mi chyba o litweska strone. Chyba Ty ten podklad w ten sposob zamawialas, prawda?
Doikladnie, chetnie tam zamawiam w czasie wakacyjnego urlopu bede na Litwie to przyjrze sie nowej kolorowce, jeden cien bede miala w posiadaniu jakos pod koniec maja
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 16:12   #203
AdriannaWZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 10
Talking Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

19 euro to ok 80 zł, a za tyle albo odrobinę drożej można kupić te podkłady w Polsce. Tym bardziej, że zbliża się dzień darmowej dostawy, w którym bierze udział wiele sklepów min. alezielonysklep.pl który ma podkłady w ofercie. Ja już nie mogę się doczekać. Będzie szał zakupowy
AdriannaWZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 14:06   #204
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Odświeżam wątek.


Wkręciłam się znów w testy/poszukiwanie podkładu i kiedyś jeszcze myślałam nad próbką Uogi... Dopiero wczoraj przejrzałam internet i próbki są trudno dostępne i drogie... Kolor obstawiałabym jeden, choć na niektórych zdjęciach wydaje się za jasny, ale 632 już wygląda na nuty pomarańczowe.



Czy osoba nie lubiąca matu i za suchych proszków może być z nich zadowolona? Czy ten bursztyn/proszek nie jest jakiś drapiący i nada się do wrażliwej, naczynkowej skóry?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 16:28   #205
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;86639589]Odświeżam wątek.


Wkręciłam się znów w testy/poszukiwanie podkładu i kiedyś jeszcze myślałam nad próbką Uogi... Dopiero wczoraj przejrzałam internet i próbki są trudno dostępne i drogie... Kolor obstawiałabym jeden, choć na niektórych zdjęciach wydaje się za jasny, ale 632 już wygląda na nuty pomarańczowe.



Czy osoba nie lubiąca matu i za suchych proszków może być z nich zadowolona? Czy ten bursztyn/proszek nie jest jakiś drapiący i nada się do wrażliwej, naczynkowej skóry?[/QUOTE]

Moim zdaniem do wrażliwej skóry się nada, a kolor to chyba dla Ciebie ten najjaśniejszy, on i tak nie jest wcale super jasny - właściwie to Uoga Uoga nie ma żadnego koloru dla typowych bladziochów, które używają poziomów 1 w większości firm.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 15:56   #206
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Moim zdaniem do wrażliwej skóry się nada, a kolor to chyba dla Ciebie ten najjaśniejszy, on i tak nie jest wcale super jasny - właściwie to Uoga Uoga nie ma żadnego koloru dla typowych bladziochów, które używają poziomów 1 w większości firm.

Tak, 631 brałam pod uwagę. Już chciałam klikać próbkę, ale ten skład taki rozbudowany... W "poczekalni" póki co siedzi
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 12:07   #207
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Mam ten podklad z Uogi i moim zdaniem on nalezy do tych suchych bardziej.

Z tego co pamietam Ty celujesz w bardziej "sloneczna" game. Znowu moim zdaniem Uoga 631 jest bardziej stonowany, przygaszony. Zdjecie z tego linka dosc dobrze obrazuje ten kolor:

https://www.ahealthylife.nl/webwinke...ng-beauty-631/

Ja mam dosc jasna karnacje, zolto-oliwkowe tony i jak naloze ten podklad to wygladam jeszcze bardziej trupio.

NO, ale zawsze mozesz przetestowac
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 14:23   #208
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Mam ten podklad z Uogi i moim zdaniem on nalezy do tych suchych bardziej.

Z tego co pamietam Ty celujesz w bardziej "sloneczna" game. Znowu moim zdaniem Uoga 631 jest bardziej stonowany, przygaszony. Zdjecie z tego linka dosc dobrze obrazuje ten kolor:

https://www.ahealthylife.nl/webwinke...ng-beauty-631/

Ja mam dosc jasna karnacje, zolto-oliwkowe tony i jak naloze ten podklad to wygladam jeszcze bardziej trupio.

NO, ale zawsze mozesz przetestowac

Dziękuję, cenne informacje. Póki co odpuściłam.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 13:07   #209
ankakocanka
Raczkowanie
 
Avatar ankakocanka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 94
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

a jak działa dokładnie bursztyn w kosmetykach? on ma jakieś zastosowanie?
ankakocanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 08:30   #210
piorunek_01
Atakująca
 
Avatar piorunek_01
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez ankakocanka Pokaż wiadomość
a jak działa dokładnie bursztyn w kosmetykach? on ma jakieś zastosowanie?
Kosmetologia wykorzystuje energetyzujące, bakteriobójcze i antyoksydacyjne właściwości bursztynu. Wprowadzone na rynek produkty kosmetyczne przeznaczone są dla cer dojrzałych, suchych, zmęczonych, wymagających rewitalizacji i zasilenia energetycznego. Poprawiają one nawilżenie, odżywienie i natłuszczenie skóry, powodują wzrost jej jędrności i elastyczności...

tak na szybko znalezione w necie. Dodatkowo wspominali o tym że redukuje głębokość zmarszczek, jak jest w praktyce to w sumie nie wiem
__________________
Milczenie- przyjaciel, który nigdy nie zdradza. - Konfucjusz
piorunek_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-06 16:41:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.