Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-08, 07:51   #61
pokolorowana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 270
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Dzień dobry
Cinderella tak jak bingos napisała - jest jeszcze trochę pracy przed Tobą. Ale ogólnie nie ma tragedii, jest znacznie lepiej niż na początku roku nogi masz świetne fakt łatwiej się zapuścić niż wyrzeźbic ciało. Ale z Tobą nie jest najgorzej jak się zepniesz to myślę że do lipca będziesz taka laska jaką chcesz być
Ja śniadanko właśnie kończę, wypije kawusie i będziem sprzątać.

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Madzia wszystkiego co najlepsze sto lat!
__________________
Start 13.01.2015 - było103 kg

Jest - 62 kg
Cel I -
80 kg OSIAGNIETY
Cel II - 70 kg OSIAGNIETY
Cel III - 65 kg OSIAGNIETY!!!
pokolorowana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 16:18   #62
Skinny_Minnie
Raczkowanie
 
Avatar Skinny_Minnie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 110
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Dobra dziewczynki ja zaraz spadam do cukierni po ciacha !! A co ! Dziś kończę 28 lat to trzeba coś kupić jakby ktoś chciał wpaść na kawę i ciasto hihi
Wszystkiego najlepszego!
Ja też w tym roku skończyłam 28 lat!

Już po robotach. Za 40 minut soczek, potem o 19 zupa na kolację i lecę do planetarium
__________________
Start: 68,8kg
Jest: 56,0kg
Cel: 50 kg
Skinny_Minnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 17:08   #63
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez pokolorowana_ Pokaż wiadomość


Madzia wszystkiego co najlepsze sto lat!
Cytat:
Napisane przez Skinny_Minnie Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego!
Ja też w tym roku skończyłam 28 lat!

Już po robotach. Za 40 minut soczek, potem o 19 zupa na kolację i lecę do planetarium
Dzięki dziewczyny

Właśnie zjadłam dwa małe kawałki ciasta.. sernik więc mniejsze zło, a drugie z galaretką A jutro cywilny siostry więc znowu będzie żarcie..ale taka impreza jest raz w roku więc nie ma co sobie odmawiać
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 19:19   #64
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Madzia, wszystkiego najlepszego!! 100, 100 lat I, zebys znalazla prace, w ktorej bedzie Ci dobrze!

Dzisiaj mialam troche napiety dzien w pracy - czytalam was jednak regularnie A co do zdjec, to moze najgorzej nie jest, ale przy 162cm i 60kg wiadomo, ze jeszcze tragedii nie bedzie aczkolwiek, w porownaniu z zeszlym rokiem, zapuscilam sie i tyle! Wczoraj zrobilam sobie odpoczynek od cwiczen, a dzisiaj trzeba bedzie sie zabrac

Wlasnie zjadlam miske salaty i warzyw z kurczakiem. Rano mialam jogurt grecki z bananem i lyzka miodu niepasteryzowanego. Maly kawalek gorzekiej czekolady, a na lunch wpadl hummus z dwoma kromkami razowego chleba zytniego. Na dzisiaj tyle.

Moj TZ jutro jedzie sie spotkac z kolegami ze studiów. Szkoda, ze gdzies wszystkie blizej siebie nie mieszkamy, to bysmy sie umowily na lampke wina, albo dobra kawe
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 19:31   #65
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;51330366]Madzia, wszystkiego najlepszego!! 100, 100 lat I, zebys znalazla prace, w ktorej bedzie Ci dobrze!

Dzisiaj mialam troche napiety dzien w pracy - czytalam was jednak regularnie A co do zdjec, to moze najgorzej nie jest, ale przy 162cm i 60kg wiadomo, ze jeszcze tragedii nie bedzie aczkolwiek, w porownaniu z zeszlym rokiem, zapuscilam sie i tyle! Wczoraj zrobilam sobie odpoczynek od cwiczen, a dzisiaj trzeba bedzie sie zabrac

Wlasnie zjadlam miske salaty i warzyw z kurczakiem. Rano mialam jogurt grecki z bananem i lyzka miodu niepasteryzowanego. Maly kawalek gorzekiej czekolady, a na lunch wpadl hummus z dwoma kromkami razowego chleba zytniego. Na dzisiaj tyle.

Moj TZ jutro jedzie sie spotkac z kolegami ze studiów. Szkoda, ze gdzies wszystkie blizej siebie nie mieszkamy, to bysmy sie umowily na lampke wina, albo dobra kawe [/QUOTE]
Dziękuje kochana
No szkoda, ze bliżej nie mieszkamy...wszystkie rozrzucone po całej Polsce i świecie
Mało dzisiaj zjadłaś.. Ja dziś nie liczę kcal Jutro też Ale powiem Wam, że zjadłam tego ciasta i od razu czuję jak mi to na żołądku siedzi i jakoś mi tak ciężko
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 19:46   #66
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Mało dzisiaj zjadłaś..
Troche malo, ale mialam dzien napiety w pracy i szybko mi zlecial, nie myslalam tak o jedzeniu.

Sniadanie: jogurt 130kcl + polowka duzego banana 60kcl, lyzeczka miodu: 40kcl = 230kcl.
3 kostki gorzkiej czekolady 80%: 70kcl
Polowa hummusa: 220kcl + 2 kromki chleba zytniego, ok. 160kcl = 380kcl
Filizanka kawy z mlekiem tlustym = 70kcl
Miks salat i warzyw + smazony kurczak z przyprawami = 400kcl

Wyszlo 1150, faktycznie troche za malo! Moglam dolozyc troche kaszy do tego kurczaka! Mam jeszcze fajny miks orzechow, moze zjem garsc, zeby dolozyc z 200kcl.

Nie licz kalorii - baw sie dobrze!!

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2015-05-08 o 19:52
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 20:38   #67
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Hej
Cytat:
Napisane przez Skinny_Minnie Pokaż wiadomość
A na kolację najprawdopodobniej zupa z zielonego groszku i mięty
Wrzucisz przepis?
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Napiszę napiszę..chyba, że stchórzę i nie pójdę
Jak zawsze świetny jadłospis Ja siedzę teraz w domu i nie chce mi się nic wymyślać..dalej jem na śniadanie owsiankę, a na drugie chleb z dodatkami Muszę kiedyś zrobić omleta i użyć do niego tych suszonych pomidorów
Dziękuję Ja lubię gotować, często wymyślam jakieś eksperymentalne jedzonko, ale nie zawsze mam czas.
Właśnie miałam pytać, czy smakują Ci pomidorki, ale widzę, że jeszcze nie testowane
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Dobra dziewczynki ja zaraz spadam do cukierni po ciacha !! A co ! Dziś kończę 28 lat to trzeba coś kupić jakby ktoś chciał wpaść na kawę i ciasto hihi
Madzia wszystkiego najlepszego!! Wymarzonej figury, dobrej pracy, szczęścia i czego tylko sobie życzysz
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Właśnie zjadłam dwa małe kawałki ciasta.. sernik więc mniejsze zło, a drugie z galaretką A jutro cywilny siostry więc znowu będzie żarcie..ale taka impreza jest raz w roku więc nie ma co sobie odmawiać
Takie okazje nie zdarzają się często, więc można sobie trochę odpuścić

Piąteczek! I to całkiem udany. Za mną kolejny trening - naramienne, tricepsy i brzuch. Jutro jak będzie pogoda na rower to pewnie gdzieś śmignę, bo już kilka dni nie jeździłam.
Jedzonko:
I: omlet z rukolą, pieczarkami i kawałkiem kiełbaski z łososia, pomidor, bazylia, kiełki, oliwa
II: smoothie (jarmuż, ananas, jabłko, ogórek świeży, jogurt grecki)
III: makaron (durum z lubczykiem) ze szpinakiem i fetą
IV: bieluch naturalny z garścią orzechów (różnych) i bananem
trening
V: kawałek ryby wędzonej, twaróg z pomidorem, kiełki
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-08, 21:35   #68
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Jedzonko:
I: omlet z rukolą, pieczarkami i kawałkiem kiełbaski z łososia, pomidor, bazylia, kiełki, oliwa
II: smoothie (jarmuż, ananas, jabłko, ogórek świeży, jogurt grecki)
III: makaron (durum z lubczykiem) ze szpinakiem i fetą
IV: bieluch naturalny z garścią orzechów (różnych) i bananem
trening
V: kawałek ryby wędzonej, twaróg z pomidorem, kiełki
Muszę wypróbować ten przepis na smoothie, brzmi bajerancko Ja dziś się nie chwalę, bo u rodziców jestem i wpadło ciastko, zabielana pomidorówka i sałata zielona ze śmietaną

Madzia, dla Ciebie:

Sto lat Spełanienia marzeń, nie tylko tych dietetycznych
16727
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 21:45   #69
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;51330613]Troche malo, ale mialam dzien napiety w pracy i szybko mi zlecial, nie myslalam tak o jedzeniu.

Sniadanie: jogurt 130kcl + polowka duzego banana 60kcl, lyzeczka miodu: 40kcl = 230kcl.
3 kostki gorzkiej czekolady 80%: 70kcl
Polowa hummusa: 220kcl + 2 kromki chleba zytniego, ok. 160kcl = 380kcl
Filizanka kawy z mlekiem tlustym = 70kcl
Miks salat i warzyw + smazony kurczak z przyprawami = 400kcl

Wyszlo 1150, faktycznie troche za malo! Moglam dolozyc troche kaszy do tego kurczaka! Mam jeszcze fajny miks orzechow, moze zjem garsc, zeby dolozyc z 200kcl.

Nie licz kalorii - baw sie dobrze!! [/QUOTE]
No malusio kalorii :P Ja dziś pewnie miałam tysiąc więcej Dobrze, że na wieczór się zmobilizowałam do półgodzinnych ćwiczeń
Dzięki!
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Dziękuję Ja lubię gotować, często wymyślam jakieś eksperymentalne jedzonko, ale nie zawsze mam czas.
Właśnie miałam pytać, czy smakują Ci pomidorki, ale widzę, że jeszcze nie testowane

Madzia wszystkiego najlepszego!! Wymarzonej figury, dobrej pracy, szczęścia i czego tylko sobie życzysz

Takie okazje nie zdarzają się często, więc można sobie trochę odpuścić

Piąteczek! I to całkiem udany. Za mną kolejny trening - naramienne, tricepsy i brzuch. Jutro jak będzie pogoda na rower to pewnie gdzieś śmignę, bo już kilka dni nie jeździłam.
Jedzonko:
I: omlet z rukolą, pieczarkami i kawałkiem kiełbaski z łososia, pomidor, bazylia, kiełki, oliwa
II: smoothie (jarmuż, ananas, jabłko, ogórek świeży, jogurt grecki)
III: makaron (durum z lubczykiem) ze szpinakiem i fetą
IV: bieluch naturalny z garścią orzechów (różnych) i bananem
trening
V: kawałek ryby wędzonej, twaróg z pomidorem, kiełki
Dzięęęki wielkie
Pomidorków jeszcze nie testowałam hehe, może w poniedziałek zrobię z nimi omleta Z czym jeszcze by pasował oprócz pomidorów suszonych ?
A te smoothie z jarmużem, ananasem itp. dobre ? Nigdy jarmużu nie jadłam..a ananas świeży dodałaś ?
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 22:12   #70
wiola3136
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 83
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Melduję się po kilku dniach nieobecności. Wybaczcie Nie miałam z czego pisać
Nadrabiam właśnie zaległości.
Muszę się pochwalić, że mam już 4 kilo mniej
__________________
Było: 91

Cel 1: zobaczyć 8 z przodu OSIĄGNIĘTY
Cel 2: 80
Cel 3: 70
Moje marzenie: 60
wiola3136 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 23:23   #71
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
A te smoothie z jarmużem, ananasem itp. dobre ? Nigdy jarmużu nie jadłam..a ananas świeży dodałaś ?
Ja po jarmuzu mam wzdecia Jakby nie bylo, to kapusta

Dzisiaj zrobilam 40 minut pilates + 10 minut Tracy Anderson (takie taneczne cwiczenia).

Najpierw 20 minut pilates cale cialo, pozniej 10 minut na brzuch i na koncu zrobilam serie 10 minut, ktora rzekomo spala tluszcz Pozniej wlaczylam jeszcze Tracy i potanczylam 10 minut. Cindy dzisiaj odpuscilam, bo nadal mam duze zakwasy w nogach, a w jej cwiczeniach dosc mocno nogi sa cwiczone. Mam nadzieje, ze zakwasy mi do jutra mina, bo to juz 2 dzien!! Ide do wanny

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez wiola3136 Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić, że mam już 4 kilo mniej
Wow, super
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-09, 08:00   #72
Skinny_Minnie
Raczkowanie
 
Avatar Skinny_Minnie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 110
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;51333329]

Dzisiaj zrobilam 40 minut pilates + 10 minut Tracy Anderson (takie taneczne cwiczenia).

Najpierw 20 minut pilates cale cialo, pozniej 10 minut na brzuch i na koncu zrobilam serie 10 minut, ktora rzekomo spala tluszcz Pozniej wlaczylam jeszcze Tracy i potanczylam 10 minut. Cindy dzisiaj odpuscilam, bo nadal mam duze zakwasy w nogach, a w jej cwiczeniach dosc mocno nogi sa cwiczone. Mam nadzieje, ze zakwasy mi do jutra mina, bo to juz 2 dzien!! Ide do wanny
[/QUOTE]

Fajny trening - taki różnorodny. Nie można się nudzić

Cytat:
Napisane przez wiola3136 Pokaż wiadomość
Melduję się po kilku dniach nieobecności. Wybaczcie Nie miałam z czego pisać
Nadrabiam właśnie zaległości.
Muszę się pochwalić, że mam już 4 kilo mniej
Gratulacje!!

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Hej

Wrzucisz przepis?
Proste, że aż strach! Najpierw robimy jakby zwykłą zupę krem, tylko, że z zielonego groszku (czyli gotujemy groszek z puszki albo nie w bulionie). Przyprawiamy wszystko przed wrzeniem. Następnie (też jak na zupę krem) miksujemy groszek po przestygnięciu z tym, że do blendera wrzucamy kilka liści mięty.
Voila!

Ja właśnie zjadłam śniadanie - pieczywo chrupkie (wiem, że niektóre z Was go tu nie lubią, ale jak mam w jadłospisie "chrupkie", to jem chrupkie) z 4 plastrami pieczonego schabu, sałatą i całym pomidorem.
Zaraz robię sobie kawkę i lecę, bo obiecałam rodzicom, że im oddam na działkę żyrandol z salonu, bo im się strasznie podoba a to oznacza, że muszę dziś kupić sobie nowy...
Ale to potem, bo najpierw obiecałam tacie, że z nim pójdę o 11 na Stadion Narodowy na wystawę audiowizualną "Pompeje"... Dziś mam jakiś taki rodzicowy dzień

Przy okazji się Wam pochwalę, że na wadze dziś zobaczyłam 56,1 kg! Czyli poszedł jeden do przodu. Teoretycznie ważę się co niedzielę, ale dzisiaj idę na koncert wieczorem, więc wpadnie mi piwo. Zawsze następnego dnia po piwie jestem odwodniona i to mi zaniża faktyczną wagę nawet do 0,5 kg (a kiedy piłam więcej to czasem i do 1,2 kg...).
Trzymajcie za mnie mocno kciuki, żebym nie wypiła więcej!! Wiadomo - koncert, zabawa, wszyscy piją i boję się, że dojdę nawet do 3 jak pęknę, a bardzo nie chcę, bo już w końcu coś drgnęło na tej wadze, po ostatnim dłuższym zastoju
Życzę Wam fajnego weekendu! Pogoda zapowiada się nieźle!
__________________
Start: 68,8kg
Jest: 56,0kg
Cel: 50 kg
Skinny_Minnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 08:32   #73
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Muszę wypróbować ten przepis na smoothie, brzmi bajerancko Ja dziś się nie chwalę, bo u rodziców jestem i wpadło ciastko, zabielana pomidorówka i sałata zielona ze śmietaną

Madzia, dla Ciebie:

Sto lat Spełanienia marzeń, nie tylko tych dietetycznych
16727
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Skinny_Minnie Pokaż wiadomość


Proste, że aż strach! Najpierw robimy jakby zwykłą zupę krem, tylko, że z zielonego groszku (czyli gotujemy groszek z puszki albo nie w bulionie). Przyprawiamy wszystko przed wrzeniem. Następnie (też jak na zupę krem) miksujemy groszek po przestygnięciu z tym, że do blendera wrzucamy kilka liści mięty.
Voila!

Ja właśnie zjadłam śniadanie - pieczywo chrupkie (wiem, że niektóre z Was go tu nie lubią, ale jak mam w jadłospisie "chrupkie", to jem chrupkie) z 4 plastrami pieczonego schabu, sałatą i całym pomidorem.
Zaraz robię sobie kawkę i lecę, bo obiecałam rodzicom, że im oddam na działkę żyrandol z salonu, bo im się strasznie podoba a to oznacza, że muszę dziś kupić sobie nowy...
Ale to potem, bo najpierw obiecałam tacie, że z nim pójdę o 11 na Stadion Narodowy na wystawę audiowizualną "Pompeje"... Dziś mam jakiś taki rodzicowy dzień

Przy okazji się Wam pochwalę, że na wadze dziś zobaczyłam 56,1 kg! Czyli poszedł jeden do przodu. Teoretycznie ważę się co niedzielę, ale dzisiaj idę na koncert wieczorem, więc wpadnie mi piwo. Zawsze następnego dnia po piwie jestem odwodniona i to mi zaniża faktyczną wagę nawet do 0,5 kg (a kiedy piłam więcej to czasem i do 1,2 kg...).
Trzymajcie za mnie mocno kciuki, żebym nie wypiła więcej!! Wiadomo - koncert, zabawa, wszyscy piją i boję się, że dojdę nawet do 3 jak pęknę, a bardzo nie chcę, bo już w końcu coś drgnęło na tej wadze, po ostatnim dłuższym zastoju
Życzę Wam fajnego weekendu! Pogoda zapowiada się nieźle!
Muszę wypróbować taki krem z zielonego groszku..
za stracony kg
Ja na 10 mam wizytę u fryzjera, strach się bać co taka młoda dziewczyna mi na głowie zrobi Mam nadzieję, że nie będę wyglądała jak stara babcia
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 08:54   #74
pokolorowana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 270
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Dzień dobry ;*
Skinny Minnie brawo za kilogram, może jednak uda Ci się oszukać ta tarczyce bo o ile pamiętam to dietetyczka mówiła 55 kg? Jesteś już całkiem bliziutko

A krem z groszku uwielbiam, chociaż nigdy nie wpadłam na to żeby dodać mięty. Jak robie to z mrożonego groszku - pycha
Jeszcze fajny krem to marchew z pomarańcza

Madzia nie bój nic - będziesz ładnie wyglądać aa..i baw się dobrze, nie licz kalorii ale też nie wpychaj w siebie za dużo
__________________
Start 13.01.2015 - było103 kg

Jest - 62 kg
Cel I -
80 kg OSIAGNIETY
Cel II - 70 kg OSIAGNIETY
Cel III - 65 kg OSIAGNIETY!!!
pokolorowana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 09:28   #75
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Muszę wypróbować ten przepis na smoothie, brzmi bajerancko Ja dziś się nie chwalę, bo u rodziców jestem i wpadło ciastko, zabielana pomidorówka i sałata zielona ze śmietaną
uwielbiam! Choć pomidorówkę to wolę niezabielaną, ale sałatę ze śmietaną to lubię
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Pomidorków jeszcze nie testowałam hehe, może w poniedziałek zrobię z nimi omleta Z czym jeszcze by pasował oprócz pomidorów suszonych ?
A te smoothie z jarmużem, ananasem itp. dobre ? Nigdy jarmużu nie jadłam..a ananas świeży dodałaś ?
To zależy, co lubisz, ja zawsze wrzucam to co mam w lodówce (najczęściej pieczarki, odrobina wędliny lub żółtego sera, czasem cebula/szczypiorek, czasem coś z puszki jak zostanie) i przyprawiam, zawsze coś z tego wychodzi
A smoothie smaczne Ananas dodałam świeży oczywiście, jeżeli chce się słodszy smak to fajnie dodać banana albo łyżeczkę miodu. Dziś chyba też zmiksuję co nieco, bo pół miski jarmużu jeszcze stoi. Albo coś innego upichcę
Cytat:
Napisane przez wiola3136 Pokaż wiadomość
Melduję się po kilku dniach nieobecności. Wybaczcie Nie miałam z czego pisać
Nadrabiam właśnie zaległości.
Muszę się pochwalić, że mam już 4 kilo mniej

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;51333329]Ja po jarmuzu mam wzdecia Jakby nie bylo, to kapusta

Dzisiaj zrobilam 40 minut pilates + 10 minut Tracy Anderson (takie taneczne cwiczenia).

Najpierw 20 minut pilates cale cialo, pozniej 10 minut na brzuch i na koncu zrobilam serie 10 minut, ktora rzekomo spala tluszcz Pozniej wlaczylam jeszcze Tracy i potanczylam 10 minut. Cindy dzisiaj odpuscilam, bo nadal mam duze zakwasy w nogach, a w jej cwiczeniach dosc mocno nogi sa cwiczone. Mam nadzieje, ze zakwasy mi do jutra mina, bo to juz 2 dzien!! Ide do wanny [/QUOTE]
Wiesz, ja chyba też mam Ale raz na jakiś czas to jakoś to zniosę
za ćwiczenia.
Cytat:
Napisane przez Skinny_Minnie Pokaż wiadomość
Proste, że aż strach! Najpierw robimy jakby zwykłą zupę krem, tylko, że z zielonego groszku (czyli gotujemy groszek z puszki albo nie w bulionie). Przyprawiamy wszystko przed wrzeniem. Następnie (też jak na zupę krem) miksujemy groszek po przestygnięciu z tym, że do blendera wrzucamy kilka liści mięty.
Voila!

Ja właśnie zjadłam śniadanie - pieczywo chrupkie (wiem, że niektóre z Was go tu nie lubią, ale jak mam w jadłospisie "chrupkie", to jem chrupkie) z 4 plastrami pieczonego schabu, sałatą i całym pomidorem.
Zaraz robię sobie kawkę i lecę, bo obiecałam rodzicom, że im oddam na działkę żyrandol z salonu, bo im się strasznie podoba a to oznacza, że muszę dziś kupić sobie nowy...
Ale to potem, bo najpierw obiecałam tacie, że z nim pójdę o 11 na Stadion Narodowy na wystawę audiowizualną "Pompeje"... Dziś mam jakiś taki rodzicowy dzień

Przy okazji się Wam pochwalę, że na wadze dziś zobaczyłam 56,1 kg! Czyli poszedł jeden do przodu. Teoretycznie ważę się co niedzielę, ale dzisiaj idę na koncert wieczorem, więc wpadnie mi piwo. Zawsze następnego dnia po piwie jestem odwodniona i to mi zaniża faktyczną wagę nawet do 0,5 kg (a kiedy piłam więcej to czasem i do 1,2 kg...).
Trzymajcie za mnie mocno kciuki, żebym nie wypiła więcej!! Wiadomo - koncert, zabawa, wszyscy piją i boję się, że dojdę nawet do 3 jak pęknę, a bardzo nie chcę, bo już w końcu coś drgnęło na tej wadze, po ostatnim dłuższym zastoju
Życzę Wam fajnego weekendu! Pogoda zapowiada się nieźle!
O matko, faktycznie prościzna! Dziękuję za przepis, na pewno zrobię
Będziesz miała dziś ciekawy dzień
za wagę i trzymam za wieczór, chociaż ja na piwko pozwalam sobie dość często, ale za to michy pilnuję. No i treningów.
Cytat:
Napisane przez pokolorowana_ Pokaż wiadomość
Jeszcze fajny krem to marchew z pomarańcza
Robiłam, rzeczywiście fajny

Ja już po śniadanku (pasta z awokado, jajek, serka homo, kiełków soczewicy, rukoli, do tego kilka liści sałaty i ogórek). Wypiję kawę i chyba pomyślę nad rowerem. Pogoda ładna, tylko trochę wieje Ale spróbuję, najwyżej zrobię krótszą trasę. A jak nie to w planach jeszcze spacer, ale to po południu.
Wygląda na to, że mi ok 3 cm w talii ubyło Dziś rano się zmierzyłam i z moich 72 jest 69. Ale jeszcze się tak bardzo nie cieszę, bo to może być chwilowe. Zobaczymy, jak będzie za tydzień lub dwa
Miłego dnia
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 10:57   #76
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Ja też uwielbiam sałatę ze śmietaną, a w połączeniu z młodymi ziemniaczkami, jajkiem sadzonym i maślanką to jeden z moich ulubionych obiadów

Wstawiłam właśnie cieciorkę do gotowania, trzymajcie kciuki za mój hummus Mam nadzieję, że nie będzie go mocno czuć chałwą, bo nie lubię

Zważyłam się dziś rano i waga pokazała 58,6, schudłam aż 0,3 kg od ostatniego ważenia jakiś miesiąc temu
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 11:23   #77
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Tak piszecie o tych wagach, ze az mam ochote sie tez zwazyc, a jeszczw 2 tygodnie...
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 12:22   #78
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Tak piszecie o tych wagach, ze az mam ochote sie tez zwazyc, a jeszczw 2 tygodnie...
Ja powinnam zaczac robic tak jak Ty bo tak w tamtym roku robilam i oszczedzilo mi to wielu rozczarowan. Wazylam sie raz na tydzien i zawsze bylo troche mniej, a teraz sobie lubie na wage wejsc codziennie rano

U mnie dzisiaj bylo 59,5. Rano zjadlam granole na mleku z bananem + wrzucilam pare orzechów.

W ogole sie zastanawiam nad tym pilatesem, ktory wczoraj robilam. Nie raz slyszalam, ze daje genialne efekty i przyznam, ze bardzo mi sie te cwiczenia podobaja. Tyle, ze nie czuje, ze sie nimi mecze, tak ma byc? Serce mi bije szybciej, troszke dysze, ale nie jestem taka jak po Cindy - czyli cala czerwona, z mokrymi wlosami lepiacymi sie do karku i sie zastanawiam czy tak ma to wlasnie byc? Tak czy inaczej, postaram sie wrzucac pilates tak z 3x w tygodniu, bo przyjemne sa te cwiczenia

Dostalam dzisiaj rano sms-a od mojej mamy: "Zycie to raj do którego klucze sa w naszych rekach Dostojewski. Calusy, mama." Jaaaaaaka kochana!!! Tym bardziej, ze sie sms-y nauczyla wysylac niecaly miesiac temu

Milej soboty

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam sałatę ze śmietaną, a w połączeniu z młodymi ziemniaczkami, jajkiem sadzonym i maślanką to jeden z moich ulubionych obiadów

Wstawiłam właśnie cieciorkę do gotowania, trzymajcie kciuki za mój hummus Mam nadzieję, że nie będzie go mocno czuć chałwą, bo nie lubię
To tez jeden z moich ulubionych obiadów - tyle, ze ja lubie podsmazyc troche cebulke z koprem i obsypac tym ziemniaki

Daj znac jak hummus wyszedl

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
uwielbiam! Choć pomidorówkę to wolę niezabielaną, ale sałatę ze śmietaną to lubię

Wygląda na to, że mi ok 3 cm w talii ubyło Dziś rano się zmierzyłam i z moich 72 jest 69. Ale jeszcze się tak bardzo nie cieszę, bo to może być chwilowe. Zobaczymy, jak będzie za tydzień lub dwa
Miłego dnia
Ja lubie ogórki ze smietana tez, czyli mizerie Brawa za spadki w centymetrach

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Skinny_Minnie Pokaż wiadomość
Przy okazji się Wam pochwalę, że na wadze dziś zobaczyłam 56,1 kg!
Wow, swietnie!! Gratuluje systematycznosci i determinacji w dazeniu do celu!

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2015-05-09 o 12:25
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 12:26   #79
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

No właśnie, brawo bingos

Hummus wyszedł ok, ale się narobiłam, bo mi blender nie chciał tego miksować i sto razy przekładałam to z jedego pojemnika do drugiego Następnym razem dam więcej czosnku, bo trochę mi za bardzo jedzie chałwą

Cinderella, z jakim filmikiem ćwiczysz pilates? Ja chcę zacząć ćwiczyć jogę, chcę żeby moje ciało było gibkie, rozciągnięte i elastyczne, na razie trochę w domu popróbuję, a jak mi się spodoba, to zapiszę się do szkoły
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-09, 12:40   #80
pokolorowana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 270
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cinderella Pillates jest mniej męczący, dużo mniej męczący niż lekkie cardio więc całkiem normalne że nie byłaś mokra takie ćwiczenia jak pillates czy joga ładnie wyciągają mięśnie, poprawiają postawę
__________________
Start 13.01.2015 - było103 kg

Jest - 62 kg
Cel I -
80 kg OSIAGNIETY
Cel II - 70 kg OSIAGNIETY
Cel III - 65 kg OSIAGNIETY!!!
pokolorowana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 13:00   #81
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Cinderella, z jakim filmikiem ćwiczysz pilates? Ja chcę zacząć ćwiczyć jogę, chcę żeby moje ciało było gibkie, rozciągnięte i elastyczne, na razie trochę w domu popróbuję, a jak mi się spodoba, to zapiszę się do szkoły
Zaczelam cwiczyc pilates, bo zdalam sobie sprawy, ze zawsze jak mi sie jakas sylwetka podoba, to sie okazuje, ze te osoby cwicza wlasnie pilates. Maja wydluzone konczyny - nogi/rece, sa smukle i takie wiotkie, delikatne... Mi sie bardzo podoba to jak wyglada Kate Hudson i ona, oprocz roznych innych cwiczen, cwiczy wlasnie pilates od 15 lat i STRASZNIE go zachwala. Jennifer Aniston tez swietnie wyglada i tez cwiczy pilates.

Widzialyscie ostatnia przemiane Miley Cyrus? Nie, ze to jakis wzór z niej do nasladowania, hehe, bron Boze, ale wyszczuplala maks i wyglada dla mnie genialnie! Wszedzie pisza, ze pilates cwiczyla miedzy innymi.

A co do filmów, to bede musiala czegos poszukac... Na razie znalazlam pare filmów z Nicole Stuart, ktora wlasnie jest trenerka Kate Hudson:

https://www.youtube.com/watch?v=YkEqvDP0FJE

https://www.youtube.com/watch?v=PNpAd_lYbYc

Bede szukac! W sumie niemadra jestem, bo powinnam pogadac z siostra mojego TZ Ona jest instruktorka pilates juz od wielu lat i daje zajecia, ale w Londynie. Nawet ma jakies filmy swoje na YT.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez pokolorowana_ Pokaż wiadomość
Cinderella Pillates jest mniej męczący, dużo mniej męczący niż lekkie cardio więc całkiem normalne że nie byłaś mokra takie ćwiczenia jak pillates czy joga ładnie wyciągają mięśnie, poprawiają postawę
Tak, wlasnie Tyle, ze po 30 minutach pilatesu nie czuje jakbym solidnie pocwiczyla. Dam sobie jednak czas - mowia, ze po 10 razach zaczynasz czuc sie inaczej, a po 20 zaczynasz widziec roznice w swoim wygladzie.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2015-05-09 o 12:47
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 19:32   #82
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Dziewczyny, jak wam mija sobota? Mi jest az wstyd sie przyznac, ale takiego lenia dzisiaj dostalam, ze szok! Caly dzien przesiedzialam na kanapie i czytalam ksiazke! No, nie moge sie oderwac Sama jestem w domu, bo TZ pojechal spotkac sie z kolegami. Mialam wyjsc z kolezanka z pracy, ale taaaaaak mi sie nie chce nic dzisiaj, ze przelozylysmy na za tydzien! Musze isc do sklepu, bo niedlugo zamkna, zjem kolacje, pocwicze, i jeszcze czekaja na mnie 2 ostatnie odcinki Magdy Gessler do ogladniecia. No i ksiazka do skonczenia

Dzisiaj rano mialam granole z bananem i orzechami. Pozniej zrobilam spaghetti na pomidorach i porze, z brazowym makaronem i znalazlam dobrej jakosci mieso mielone wolowe o zawartosci tluszczu 5%. No i te orzechy skubie dzisiaj Zaraz ide cos kupic dobrego na kolacje!

Co za leniwy dzien mnie ogarnal!

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2015-05-09 o 19:34
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 19:51   #83
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Hej, a co tu tak pusto dziś?
Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam sałatę ze śmietaną, a w połączeniu z młodymi ziemniaczkami, jajkiem sadzonym i maślanką to jeden z moich ulubionych obiadów

Wstawiłam właśnie cieciorkę do gotowania, trzymajcie kciuki za mój hummus Mam nadzieję, że nie będzie go mocno czuć chałwą, bo nie lubię

Zważyłam się dziś rano i waga pokazała 58,6, schudłam aż 0,3 kg od ostatniego ważenia jakiś miesiąc temu
dobrze, że już po kolacji jestem
za spadek, zawsze to coś na minusie
Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Tak piszecie o tych wagach, ze az mam ochote sie tez zwazyc, a jeszczw 2 tygodnie...
Szybko zleci
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;51336447]
U mnie dzisiaj bylo 59,5. Rano zjadlam granole na mleku z bananem + wrzucilam pare orzechów. [/QUOTE]
Pięknie
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;51336447]Brawa za spadki w centymetrach [/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
No właśnie, brawo bingos
Dzięki dziewczyny
Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Hummus wyszedł ok, ale się narobiłam, bo mi blender nie chciał tego miksować i sto razy przekładałam to z jedego pojemnika do drugiego Następnym razem dam więcej czosnku, bo trochę mi za bardzo jedzie chałwą
Nigdy nie jadłam hummusu, muszę spróbować
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;51336779]Zaczelam cwiczyc pilates, bo zdalam sobie sprawy, ze zawsze jak mi sie jakas sylwetka podoba, to sie okazuje, ze te osoby cwicza wlasnie pilates. Maja wydluzone konczyny - nogi/rece, sa smukle i takie wiotkie, delikatne... Mi sie bardzo podoba to jak wyglada Kate Hudson i ona, oprocz roznych innych cwiczen, cwiczy wlasnie pilates od 15 lat i STRASZNIE go zachwala. Jennifer Aniston tez swietnie wyglada i tez cwiczy pilates.

Tak, wlasnie Tyle, ze po 30 minutach pilatesu nie czuje jakbym solidnie pocwiczyla. Dam sobie jednak czas - mowia, ze po 10 razach zaczynasz czuc sie inaczej, a po 20 zaczynasz widziec roznice w swoim wygladzie.[/QUOTE]
Pisałam pracę na temat ćwiczeń Pilatesa i nawet miałam ochotę spróbować kiedyś, ale jak zwykle zabrakło mi czasu (albo chęci) Fakt, te ćwiczenia nie są tak wyczynowe, ale za to bezpieczne, wzmacniają i wysmuklają mięśnie, przez co cała sylwetka ładnie wygląda. Mam nawet książkę z ćwiczeniami, może ją przejrzę

U mnie dziś ładnie i ciepło, więc jednak była wycieczka rowerowa - wyszło mi 65 km Nie wiedziałam, że tyle będzie, ale jak już się pojechało to i trzeba było wrócić
Menu dzisiejsze:
I: pasta z awokado, jajek, serka homo, rukoli i kiełków soczewicy, sałata, ogórek
II: w trakcie wyprawy rowerowej - smoothie (jarmuż, pół ogórka świeżego, ananas świeży, banan, łyżeczka miodu, trochę soku z cytryny, listki mięty, jogurt grecki )
III: makaron z łososiem i jarmużem, sałata
IV: twaróg z pomidorem, garść kiełków soczewicy, kilka plastrów sera żółtego
Wpadło też piwo, ale po takim wysiłku to nawet sobie nie żałuję

Edytowane przez bingos
Czas edycji: 2015-05-09 o 19:53
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 22:22   #84
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
U mnie dziś ładnie i ciepło, więc jednak była wycieczka rowerowa - wyszło mi 65 km Nie wiedziałam, że tyle będzie, ale jak już się pojechało to i trzeba było wrócić
Menu dzisiejsze:
I: pasta z awokado, jajek, serka homo, rukoli i kiełków soczewicy, sałata, ogórek
II: w trakcie wyprawy rowerowej - smoothie (jarmuż, pół ogórka świeżego, ananas świeży, banan, łyżeczka miodu, trochę soku z cytryny, listki mięty, jogurt grecki )
III: makaron z łososiem i jarmużem, sałata
IV: twaróg z pomidorem, garść kiełków soczewicy, kilka plastrów sera żółtego
Wpadło też piwo, ale po takim wysiłku to nawet sobie nie żałuję
Bardzo ladne menu I podziwiam za 65km. Ile Ci zajelo godzin? Pamietam, ze dawniej robilam sobie wycieczki rowerowe 16km i robilam w jakas niecala godzine a i tak bylam zmeczona! Ty juz pewnie zaprawiona

Znalazlam inne cwiczenia na pilates, ktore mnie zmeczyly i pojawil mi sie lekki pot na skroniach, jakby ktos byl zainteresowany:

https://www.youtube.com/watch?v=mu-O...RF79RF&index=1

https://www.youtube.com/watch?v=Udha...Pg2BxSdTRF79RF

Zrobilam 30 minut. Zaraz zabieram sie za Cindy - sama w domu siedze i nie mam nic innego do roboty, to cwicze.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 22:46   #85
_music_girl
Raczkowanie
 
Avatar _music_girl
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 297
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Melduję się☠i ja z opóźnieniem nie mogę za wami nadążyć! Już☠chyba nie nadrobię zaległości
W końcu miałam pierwszy wolny dzień od 2 i pół tyg. Jestem jeszcze chora,ale na spacerku byłam. pół dnia segregowałam ubrania dziecia i mimo bólu głowy próbowałam sprzątać, ech…
Niestety dietowo brzydko
Weszła czekolada prawie cała Jestem zła na siebie. To już 3 tyg bez ćwiczeń
Ale obiecałam sobie że nowy wątek to nowe postanowienia

Więc od jutra wypadałoby zacząć ale mamy grila na działce Muszę coś wykombinować dietetycznego na grilla
__________________
Czekamy na dziewczynkę 25 grudnia
Jest już!! Urodzona 11 listopada
_music_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 09:15   #86
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;51341807]Bardzo ladne menu I podziwiam za 65km. Ile Ci zajelo godzin? Pamietam, ze dawniej robilam sobie wycieczki rowerowe 16km i robilam w jakas niecala godzine a i tak bylam zmeczona! Ty juz pewnie zaprawiona

Znalazlam inne cwiczenia na pilates, ktore mnie zmeczyly i pojawil mi sie lekki pot na skroniach, jakby ktos byl zainteresowany:

https://www.youtube.com/watch?v=mu-O...RF79RF&index=1

https://www.youtube.com/watch?v=Udha...Pg2BxSdTRF79RF

Zrobilam 30 minut. Zaraz zabieram sie za Cindy - sama w domu siedze i nie mam nic innego do roboty, to cwicze.[/QUOTE]
Jeździłam jakieś 4 godziny, raz szybciej, raz tempo spacerowe Plus jedna przerwa na smoothie. Nie jestem aż tak zaprawiona, zmęczyła mnie ta wycieczka, tym bardziej, że trochę wczoraj wiało i momentami źle się jechało, ale tak jak pisałam - jak już pojechałam to i wrócić trzeba było. Teraz pewnie będzie przerwa, bo pogoda średnia się zapowiada, zostanie tylko siłka.
Cytat:
Napisane przez _music_girl Pokaż wiadomość
Melduję się☠i ja z opóźnieniem nie mogę za wami nadążyć! Już☠chyba nie nadrobię zaległości
W końcu miałam pierwszy wolny dzień od 2 i pół tyg. Jestem jeszcze chora,ale na spacerku byłam. pół dnia segregowałam ubrania dziecia i mimo bólu głowy próbowałam sprzątać, ech…
Niestety dietowo brzydko
Weszła czekolada prawie cała Jestem zła na siebie. To już 3 tyg bez ćwiczeń
Ale obiecałam sobie że nowy wątek to nowe postanowienia

Więc od jutra wypadałoby zacząć ale mamy grila na działce Muszę coś wykombinować dietetycznego na grilla
Grill jak najbardziej może być dietetyczny - kurczak, warzywa, szaszłyki, do tego jakaś fajna sałatka

Dziś odpoczywam. Pojadę tylko na małe zakupy, skończyła mi się oliwa i pomidory, pewnie jeszcze wpadnie parę rzeczy.
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 15:17   #87
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

hej dziewczyny, ja też się melduję. Niestety potrzebuję kopa w d.pę, bo ostatnio zaniedbałam trochę dietę/ćwiczenia. Waga się trzy ma, ale nie chcę stracić efektów. Może to trochę przez studia, jestem na 5 roku, niedługo obrona. Czasem ciężko zorganizować sobie czas.

Wczoraj chyba się czymś zatrułam, strasznie boli mnie żołądek i kręci w jelitach. Piję gorzką herbatę i mało co jem.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;51340313]Dziewczyny, jak wam mija sobota? Mi jest az wstyd sie przyznac, ale takiego lenia dzisiaj dostalam, ze szok! Caly dzien przesiedzialam na kanapie i czytalam ksiazke! No, nie moge sie oderwac Sama jestem w domu, bo TZ pojechal spotkac sie z kolegami. Mialam wyjsc z kolezanka z pracy, ale taaaaaak mi sie nie chce nic dzisiaj, ze przelozylysmy na za tydzien! Musze isc do sklepu, bo niedlugo zamkna, zjem kolacje, pocwicze, i jeszcze czekaja na mnie 2 ostatnie odcinki Magdy Gessler do ogladniecia. No i ksiazka do skonczenia
[/QUOTE]

Ja wczoraj prawie cały dzień przespałam i zwijałam się z bólu przez ten brzuch. Nie mam pojęcia czemu, bo jadłam to samo, co TŻ, a jemu nic nie jest.

Powiem Ci, że widziałam zdjęcia, wyglądasz nieźle
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 15:26   #88
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, ja też się melduję. Niestety potrzebuję kopa w d.pę, bo ostatnio zaniedbałam trochę dietę/ćwiczenia. Waga się trzy ma, ale nie chcę stracić efektów. Może to trochę przez studia, jestem na 5 roku, niedługo obrona. Czasem ciężko zorganizować sobie czas.

Wczoraj chyba się czymś zatrułam, strasznie boli mnie żołądek i kręci w jelitach. Piję gorzką herbatę i mało co jem.



Ja wczoraj prawie cały dzień przespałam i zwijałam się z bólu przez ten brzuch. Nie mam pojęcia czemu, bo jadłam to samo, co TŻ, a jemu nic nie jest.

Powiem Ci, że widziałam zdjęcia, wyglądasz nieźle
Hey Fajnie, ze sie pojawilas Biedaczko Ty...! Moze miety sie napij? Wpadaj czesciej, zeby podtrzymywac motywacje Mi to pomaga!

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez _music_girl Pokaż wiadomość
Więc od jutra wypadałoby zacząć ale mamy grila na działce Muszę coś wykombinować dietetycznego na grilla
Pewnie juz nie zdazysz przeczytac, ale moze innym sie przyda:

http://qchenne-inspiracje.blogspot.c...spotkanie.html
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 15:27   #89
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

u mnie wczoraj nie najlepiej, ale kalorycznie wyszlo chyba nawet za malo :/
Dzisiaj na śniadanie owsianka z 3 łyżek płatków+odżywka białkowa+żurawina+masło orzechowe.
II: 2 kostki czekolady 78%(wiem, że to nie posiłek, ale nie mam w mieszkaniu za bardzo nic, co mogłabym zjesc, dopiero wieczorem pojde na zakupy)
Obiad: ogromny talerz warzyw i spora garść makaronu pełnoziarnistego
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 15:29   #90
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Kolejny leniwy dzien mam ale pogoda ladna, wiec chyba pojde niedlugo na dluzszy spacer. Rano zjadlam dwie kromki chleba razowego zytniego z pomidorem i zielona cebulka. Na lunch mialam pieczonego (w folii) lososia i miche roznych salat, szpinaku + troche papryki i marchewki. Na razie siedze i czekam az TZ zrobi mi kawe Wieczorem chyba zrobie sobie lekka pomidorówke i zjem z ryzem brazowym.

Wczoraj cwiczylam, dzisiaj tez bede Musze schudnac jeszcze przynajmniej te 3kg do konca czerwca!! 2 juz poszly
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-21 20:00:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.