Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;) - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-20, 18:46   #3841
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Może być nieregularny, na moim przykładzie - po pierwszej ciąży uregulował się po 3 cyklu, po tej po 4...możesz też w tych pierwszych okresach zobaczyć różnicę w intensywności, to jest normalne, pozniek rozniez powinno się uregulować

Ja wam dziewczyny powiem odnośnie koronaś cierwa w innym aspekcie - nigdy bym się nie spodziewała że Hiszpanie potrafią być tak zdyscyplinowani. Serio. Na ostatnich zakupach (i jednocześnie wyjściu z domu) byłam przedwczoraj - w zasadzie mało co jest otwarte. Większe supermarkety i owszem, w środku może być max 50 osób, pilnują ochroniarze. W kolejce poza sklepem ludzie stoją min. 1,50 m od siebie, obsługa kas zmienia się po 5 skasowanych klientach. Jako takich braków nie ma, podstawowe produkty dostarczane są na bieżąco. Mniejsze sklepy typu z gazetami jeśli są otwarte to informują że w środku max 1 osoba, i często obsługują przez kratę w drzwiach.
Ulice normalnie pełne - są wyludnione, chodzi policja i wojsko, często zaczepiają i pytają o cel wyjścia z domu. Mają prawo żądać okazania rachunku ze sklepu. Wlepiają mandaty.
A o godz. 20 każdego dnia jest "balkonowa dyskoteka" - ludzie stają w oknach i na balkonach, puszczają muzykę, tańczą, klaskaja, policja przejeżdża z muzyką na głośnikach. Taki wesoły aspekt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Pl też powinni tak zrobić. Chodzę biegać i wszędzie pełno u nas ludzi. Dzieci, spotkania, grille... Strefa działa, masa aut. We Wro tyłu ludzi na ulicach nie ma, no chyba że oni też na peryferia.
Dla mnie to też póki co daleki temat, bo nie ma zachorowań gdzieś blisko, ale stracha mam.
Chciałam podjechać do sklepu, bo mi się kasze manna skończyła, no i zobaczyć czy są drożdże, a parking pełny, więc nie chciałam wchodzić do środka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 18:49   #3842
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Powiem krótko. Nauczyłam się, że jak nie ma z kim to się nie dyskutuje. Chyba dotrze

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Nie przesadzaj, proszę Cię. Jesteś fajną dziewczyną, masz dużą wiedzę na różne tematy. Dużo można się od Ciebie dowiedzieć ale również czasami mam wrażenie, że zadzierasz nosa. Już od jakiegoś czasu wsiadłaś na smerfetkę nie wiedzieć z jakiego powodu. Innym czasami też nie miło odpisujesz. I po co? Fajną mamy grupę, każda daje coś od siebie, więc po co taka chamówka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 18:50   #3843
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Lili, nie wiem czy Ci umknęło czy nie chcesz pokazywać ale pisałam abyś projekt chaty pokazała
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 18:52   #3844
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Nie znam sytuacji tej dziewczyny ale mogło być tak, że rana po cc jej się nadkaziła. Dostała gronkowca który nie został leczony w odpowiednim czasie przez co zakaziła się krew. Doszło do sepsy. Na dodatek została zarażona koronawirusem prawdopodobnie od matki przez co organizm został osłabiony jeszcze bardziej i sobie nie poradził niestety. Mi rana po cc też się zakaziła. Miałam gronkowca. Pobierali krew do badań czy nie mam sepsy bo miałam wysokie crp, gorączkę. Na szczęście nic nie wyszło ale dostawałam przez tydzień 2 antybiotyki codziennie.
Sepsa była pewnie czynnikiem decydującym u tej dziewczyny. A o koronawirusie napisali bo to teraz temat top.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez AgataAgata9090
Czas edycji: 2020-03-20 o 18:55
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 18:54   #3845
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Gdzieś czytałam, że sepsa to może być powikłanie po infekcji wirusowej właśnieFajna akcja. U nas w Białym restauracje przerzuciły się totalnie na dowóz, nawet te bardziej wykwintne zaczęły dowozić obiady domowe, no bo to lepiej schodzi na co dzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To też ale jednak dużo we wro nie ogarnia. Ciężko im będzie, myślę że cały 2020 do tyłu już jest. Liczyć że w 2021 będzie lepiej
Bo wirus zostanie i co najgorsze zapewne będzie się mutował jak grypa. Co roku jest inna

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 19:01   #3846
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Fajnie napisałaś, ja nawet nie pomyślałam np. o tych chorych dzieciakach..bieda no.

Co do tytułu, to ja w redakcji internetowej pracowałam jak nie było nawet w sumie mowy o SEO, ale widziałam na bieżąco w co ludzie klikają, a w co nie. No a wyświetlenia=piniondz i tyle. Czy to jest fajne, czy niefajne. Ale, zmieniając może temat na trochę lżejszy, jak Ci się podoba praca jako copy? O czym mniej więcej piszesz? Ja o ciuchach od ponad roku tylko i wyłącznie i już tak bym chciała o czymś innym, ale to za kilka miesięcy mam nadzieję nastąpi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piszę na temat wszystkiego. Serio od czekolady, przez podatki, przekładnie kierownicy, dzieci, ogrodzenia, pożyczki, meble, a nawet już się trafił temat dotyczący korona więc nie próżnują.
Praca... No jak mi temat nie spasuje to cierpię, ale pisze Nie jest to moje ulubione zajęcie, ale daje mi pieniądze i możliwość pracy wieczorem. I nie wiem czy nie rzucę edukacji na rzecz tego. Mówiąc wprost, zarabiam o wiele lepiej przy dużo mniejszym stresie i odpowiedzialności (najwyżej mi tekst cofną nie?). Mija 5 miesiąc pracy, najpierw dostawałam proste biografie, dopiero od 2msc pisze na ogólne tematy. Jest spoko, coraz zgrabniej mi idzie, dalej wale błędy, ale podobno jest ze mną całkiem nieźle
Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Nie znam sytuacji tej dziewczyny ale mogło być tak, że rana po cc jej się nadkaziła. Dostała gronkowca który nie został leczony w odpowiednim czasie przez co zakaziła się krew. Doszło do sepsy. Na dodatek została zarażona koronawirusem prawdopodobnie od matki przez co organizm został osłabiony jeszcze bardziej i sobie nie poradził niestety. Mi rana po cc też się zakaziła. Miałam gronkowca. Pobierali krew do badań czy nie mam sepsy bo miałam wysokie crp, gorączkę. Na szczęście nic nie wyszło ale dostawałam przez tydzień chyba z 2 antybiotyki codziennie.
Sepsa była pewnie czynnikiem decydującym u tej dziewczynie. A i koronawirusie napisali bo to teraz temat top.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. W ten sam sposób myślę o tej sytuacji. Być może gdyby nie skupili się na korona to by ogarnęli, że jest coś innego na rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 19:02   #3847
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Nie przesadzaj, proszę Cię. Jesteś fajną dziewczyną, masz dużą wiedzę na różne tematy. Dużo można się od Ciebie dowiedzieć ale również czasami mam wrażenie, że zadzierasz nosa. Już od jakiegoś czasu wsiadłaś na smerfetkę nie wiedzieć z jakiego powodu. Innym czasami też nie miło odpisujesz. I po co? Fajną mamy grupę, każda daje coś od siebie, więc po co taka chamówka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wolę nie zadzierać już nosa i nie mówić jakie ja mam wrażenie. Bo przecież nie wypada.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-20, 19:07   #3848
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Dokładnie. W ten sam sposób myślę o tej sytuacji. Być może gdyby nie skupili się na korona to by ogarnęli, że jest coś innego na rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Otóż to...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 19:07   #3849
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Magda, no właśnie w copy są całkiem fajne pieniądze bez większego stresu. Też za to lubię tę robotę. Miałam w to isć już na całego i zakładać działalność po wakacjach, ale w obecnej sytuacji nie wiem, jak będzie z dofinansowaniami itp. ;/
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 19:07   #3850
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Wolę nie zadzierać już nosa i nie mówić jakie ja mam wrażenie. Bo przecież nie wypada.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
No ja tam wiem jakie masz o mnie wrażenie że jestem fejkiem xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 19:10   #3851
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Magda, no właśnie w copy są całkiem fajne pieniądze bez większego stresu. Też za to lubię tę robotę. Miałam w to isć już na całego i zakładać działalność po wakacjach, ale w obecnej sytuacji nie wiem, jak będzie z dofinansowaniami itp. ;/
No ja jestem na umowie o dzieło więc w sumie dość chwiejnie. Na pewno to fajne doświadczenie no i zdecydowałam, że Krzysio nie idzie do żłobka. Pójdzie w 2021, będzie miał powyżej 2 lat więc tak jak Bartek. Może nie wywiozą mnie nigdzie do tego czasu Jeśli uda mi się cały czas pracować przez ten czas to będzie naprawdę fajnie.
Chyba poczekałabym z działalnością. Wrzesień nie jest daleko, a mam ogromną nadzieję, że wtedy już będzie spokojniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-20, 19:12   #3852
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
No ja jestem na umowie o dzieło więc w sumie dość chwiejnie. Na pewno to fajne doświadczenie no i zdecydowałam, że Krzysio nie idzie do żłobka. Pójdzie w 2021, będzie miał powyżej 2 lat więc tak jak Bartek. Może nie wywiozą mnie nigdzie do tego czasu Jeśli uda mi się cały czas pracować przez ten czas to będzie naprawdę fajnie.
Chyba poczekałabym z działalnością. Wrzesień nie jest daleko, a mam ogromną nadzieję, że wtedy już będzie spokojniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spoko, ja na umowach o dzieło już od dwóch lat.
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 19:14   #3853
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Spoko, ja na umowach o dzieło już od dwóch lat.
Haha, no widzisz, czyli się da Nie jest to jednak najwygodniejsze rozwiązanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 19:18   #3854
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Haha, no widzisz, czyli się da Nie jest to jednak najwygodniejsze rozwiązanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie w sumie jedyny minus tego rozwiązania przez cały ten czas był taki, że nie liczyło się do emerytury. Z tego powodu chcę to zmienić. Ale więcej minusów nie widziałam, serio. Ja lubię tę swobodę działania, ale oczywiście punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Gdybym była żywicielem rodziny to inaczej bym mówiła. No różne są sytuacje w życiu, ja świadomie rzuciłam etat dla takiej opcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 19:56   #3855
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Dla mnie w sumie jedyny minus tego rozwiązania przez cały ten czas był taki, że nie liczyło się do emerytury. Z tego powodu chcę to zmienić. Ale więcej minusów nie widziałam, serio. Ja lubię tę swobodę działania, ale oczywiście punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Gdybym była żywicielem rodziny to inaczej bym mówiła. No różne są sytuacje w życiu, ja świadomie rzuciłam etat dla takiej opcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No o to tez mi chodziło. Ja też odczuwam jakiś taki hmm..brak pewności? Zwłaszcza teraz. Choć mam zapewnione, że zlecenia będę miała (wiadomo w mniejszej ilości, bo jednak), to ciągle mam uczucie, że jak coś sknoce to mi podziękuje ot tak. Choć wiem, że może być tak w każdej pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 20:17   #3856
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
No ja tam wiem jakie masz o mnie wrażenie że jestem fejkiem xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiesz co mialam nic nie pisac bo po kilku latach matkowania mam po dziurki w nosie klotni matek w internecie. Olalam pierwszy Twoj komentarz do Ecei. Ale no ku*wa serio?! Ty tak na serio ?! ta dziewczyna Ci pomogla i na wizazu i na fejsie i prywatnie na mess a Ty jej tak pojezdzasz? z czystej ludzkiej przyzwoitosci powinnas odpuscic...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 20:27   #3857
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
wiesz co mialam nic nie pisac bo po kilku latach matkowania mam po dziurki w nosie klotni matek w internecie. Olalam pierwszy Twoj komentarz do Ecei. Ale no ku*wa serio?! Ty tak na serio ?! ta dziewczyna Ci pomogla i na wizazu i na fejsie i prywatnie na mess a Ty jej tak pojezdzasz? z czystej ludzkiej przyzwoitosci powinnas odpuscic...
Dziękuję.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 20:27   #3858
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Laski halo!!! Wracamy do żywych gdzie kupujecie buciki dla dzieci? W sensie takie niechodki? Bo kutwa oglądam te strony ze szmatami i nic nie ma albo mi się nie podobają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie kupuje niechodków. W wózku jeździ w skarpetkach.
Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Oj, nie czepiaj się szczegółów, sensacja musi być Mam wrażenie że ten koronawirus to bardziej stan umysłu niż rzeczywiste zagrożenie. A jakby zapytać jaki % populacji faktycznie na to zachorował to nie jeden by się w zerach pogubił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie zgodzę się. Włosi też chyba uważali że to niezbyt rzeczywiste zagrożenie. Niestety słabo im to wyszło.
Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Turystyka już pada. Mój kuzyn ma małe biuro turystyczne, wszystkie najbliższe wyjazdy odwołane i już szuka tańszego lokalu...

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
Kurczę, niestety. Przykro się czyta takie historie. Oby jednak udało się przetrwać.

Magda! umknęło mi gdzieś że zajęłaś się copy! Kurczę, ja bym poszukała dodatkowego źródełka... Myślicie dziewczyny ( Lilly, Magda), że można tak "na pół etatu?" Jak to ugryźć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 20:32   #3859
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
wiesz co mialam nic nie pisac bo po kilku latach matkowania mam po dziurki w nosie klotni matek w internecie. Olalam pierwszy Twoj komentarz do Ecei. Ale no ku*wa serio?! Ty tak na serio ?! ta dziewczyna Ci pomogla i na wizazu i na fejsie i prywatnie na mess a Ty jej tak pojezdzasz? z czystej ludzkiej przyzwoitosci powinnas odpuscic...
Ale przepraszam o jaki pojazd Ci chodzi? Ja zgadzam się z dziewczynami, że eceaa potrafi zadzierać nosa i być chamska i zdania nie zmienię. To, że ktoś mi pomógł w sensie ODPOWIEDZIAŁ NA MOJE PYTANIE jak pytałam o karmienie, dermatologa etc to nie znaczy, że nie mogę wyrazić swojej opinii. Poza tym napisałam, że jest spoko dziewczyną, ma dużą wiedzę i się nią dzieli więc nie wiem co Ty się tak zbulwersowałaś. Bez przesady, weź zluzuj ok? Może przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź..........

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Poza tym wybacz ale mam prawo na grupie pytać milion razy o karmienie, kupki itd i albo ktoś ominie moje wieczne pytania albo na nie odpowie. Jak czegoś nie wiem, pytam, upewniam się. Myślałam, że od tego jest grupa. Chyba lepiej zapytać osób które mają jakieś doświadczenie niż czytać suche regułki z internetu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez AgataAgata9090
Czas edycji: 2020-03-20 o 20:34
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-20, 20:41   #3860
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Dziewczyny nie wiem jak Wy, ale ja będę ważyć 100kg przez tę kwarantannę Nie dość że codziennie biorę obiad na wynos to jeszcze jakieś ciacho z kawiarni Do tego mało się ruszam. Tłumaczę to, że wspieram moje ulubione miejscówki w ciężkiej sytuacji, ale to chyba bardziej z lenistwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 20:44   #3861
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Grejpfrutowa, da się zająć tym na pół etatu, tylko ciężko jest zacząć. Są na Facebooku grupy ze zleceniami dla copywriterow jak coś. Ja nie jestem w stanie za dużo pomoc teraz szukać zleceń bo sama mało piszę. Wiadomo,jak to z dzieckiem :/ no ale sytuacja się może zmienić za kilka miesięcy.

Zgadzam się z postem Agaty, jak komuś nie odpowiadają pytania, to przecież nie musi się w ogóle do nich odnosić. A jeśli już się do nich odniesie i pomoże to równa się temu, że ma prawo pisać jakieś niemiłe rzeczy do innych użytkowników? Bo komuś pomógł? Chciał to pomógł. Moim zdaniem da się wyrażać swoje zdanie bez wywyższania się i większość osób to właśnie robi tutaj.

Edit: aha i serio właśnie widzę, że Agata napisała, że Ecea jest fajną dziewczyną, ma wiedzę, można się dużo od niej dowiedzieć. Więc o co chodzi? Czy to już samo przez siebie nie znaczy, że docenia jej pomoc?

Elsabel, mam to samo, po tygodniu u rodziców i dogadzaniu sobie mam 2kg na plusieeeee jak do tego doszło nie wiem. To znaczy wiem :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.

Edytowane przez Lilly Greace
Czas edycji: 2020-03-20 o 20:50
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 20:51   #3862
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Lilly, jak nie zapomnę, napiszę Ci jutro priv.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 20:53   #3863
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

A moja waga zeszła poniżej 70 i jestem z siebie dumna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 20:53   #3864
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Lilly, ale to jest nie fair, żeby schudnąć 2 kg to się trzeba przez miesiąc pilnować, a w drugą stronę to kilka deserów i już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 20:57   #3865
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Lilly, jak nie zapomnę, napiszę Ci jutro priv.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Napisz. Powiem, co wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
A moja waga zeszła poniżej 70 i jestem z siebie dumna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jejuuuu, brawo!!!!!!
Ja dawno nie widziałam u siebie wagi poniżej 70;((((( kobieto, ja powinnam się Tobą motywować a nie żreć słodycze
Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Lilly, ale to jest nie fair, żeby schudnąć 2 kg to się trzeba przez miesiąc pilnować, a w drugą stronę to kilka deserów i już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie!
Jakbym mogła mieć od Boga jakiś dar, to wcale bym nie chciała być ładniejsza czy mądrzejsza, mogę żyć z tym co mam. Ale chciałabym jesc i nie tyć. To by było coś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 21:14   #3866
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

O tak, jeść i nie tyć! Ja kocham jeść. Mój stary je tylko po to, żeby nie być głodnym. A dla mnie to jedzenie jest lepsze niż seks:P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 21:16   #3867
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
A moja waga zeszła poniżej 70 i jestem z siebie dumna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O wow! Gratulacje!
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 21:24   #3868
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Ale przepraszam o jaki pojazd Ci chodzi? Ja zgadzam się z dziewczynami, że eceaa potrafi zadzierać nosa i być chamska i zdania nie zmienię. To, że ktoś mi pomógł w sensie ODPOWIEDZIAŁ NA MOJE PYTANIE jak pytałam o karmienie, dermatologa etc to nie znaczy, że nie mogę wyrazić swojej opinii. Poza tym napisałam, że jest spoko dziewczyną, ma dużą wiedzę i się nią dzieli więc nie wiem co Ty się tak zbulwersowałaś. Bez przesady, weź zluzuj ok? Może przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź..........

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Poza tym wybacz ale mam prawo na grupie pytać milion razy o karmienie, kupki itd i albo ktoś ominie moje wieczne pytania albo na nie odpowie. Jak czegoś nie wiem, pytam, upewniam się. Myślałam, że od tego jest grupa. Chyba lepiej zapytać osób które mają jakieś doświadczenie niż czytać suche regułki z internetu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Grejpfrutowa, da się zająć tym na pół etatu, tylko ciężko jest zacząć. Są na Facebooku grupy ze zleceniami dla copywriterow jak coś. Ja nie jestem w stanie za dużo pomoc teraz szukać zleceń bo sama mało piszę. Wiadomo,jak to z dzieckiem :/ no ale sytuacja się może zmienić za kilka miesięcy.

Zgadzam się z postem Agaty, jak komuś nie odpowiadają pytania, to przecież nie musi się w ogóle do nich odnosić. A jeśli już się do nich odniesie i pomoże to równa się temu, że ma prawo pisać jakieś niemiłe rzeczy do innych użytkowników? Bo komuś pomógł? Chciał to pomógł. Moim zdaniem da się wyrażać swoje zdanie bez wywyższania się i większość osób to właśnie robi tutaj.

Edit: aha i serio właśnie widzę, że Agata napisała, że Ecea jest fajną dziewczyną, ma wiedzę, można się dużo od niej dowiedzieć. Więc o co chodzi? Czy to już samo przez siebie nie znaczy, że docenia jej pomoc?

Elsabel, mam to samo, po tygodniu u rodziców i dogadzaniu sobie mam 2kg na plusieeeee jak do tego doszło nie wiem. To znaczy wiem :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodzi o pomoc osobista. Wiem bo Agata Agata nie raz pisała do mnie na priv, nie raz pomagałam z ubraniem skóra kaszkami mięsem blw papkami i niewiadomo czym jeszcze. W ciężkim czasie jak nie mogłam jej pomóc to się okazało pisała do ecea. A ta podpytywała mnie zeby dobrze doradzić. Tak się przejęła że sama szukała pomocy u innych żeby AgataAgata dostała fajna odpowiedź.
Jako osoba która pomogła Agacie prywatnie wieeeeeeele razy (gdy nikt z tego grona nie odpowiedział na jej któreś z kolei pytanie o to samo publiczne) poczułabym się okropnie gdyby później wypisywała o mnie takie rzeczy. Bez względu na dyskusje jaka tu się toczy. I takie przyklepywanie gówna pt jesteś miła ale też chamska jest co najmniej dziwne. Miła z Ciebie dziewczyna bo podejmujesz za mnie masę decyzji ale tak w ogóle to jesteś chamska Z czystej ludzkiej wdzięczności. Właśnie za to że jak nikt nie pomógł to Ona pomogła Agata Agata mogłaś sobie odpuścić ten komentarz. I teksty "wiem że myślisz że jestem fejkiem". O mnie też tak sądzisz? Jak coś trzeba to koleżanki a tak poza tym takie masz o nas zdanie? Serio? Zawiodłam się bardzo.
I to że Lilly nie wie to jedno, ale Agata Agata nie rznij durnia ze na grupie można ominąć i że na grupie możesz pytać jak ogromną pomoc dostałaś w wiadomościach prywatnych. Trzeba być skrajnie niewychowanym żeby omijać takie pytania i wiadomości i o ile się nie mylę to ani ja ani Ecea ich nie ignirowalysmy. Normalnie odechciewa się ludziom pomagać jak się później takie rzeczy czyta

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
A moja waga zeszła poniżej 70 i jestem z siebie dumna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo!!! Chce być jak Ty!!!

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka

Edytowane przez sQuaara
Czas edycji: 2020-03-20 o 21:30
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 21:30   #3869
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Napisz. Powiem, co wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Jejuuuu, brawo!!!!!!
Ja dawno nie widziałam u siebie wagi poniżej 70;((((( kobieto, ja powinnam się Tobą motywować a nie żreć słodyczeDokładnie!
Jakbym mogła mieć od Boga jakiś dar, to wcale bym nie chciała być ładniejsza czy mądrzejsza, mogę żyć z tym co mam. Ale chciałabym jesc i nie tyć. To by było coś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ehhem....czekolada sni mi się po nocach, wczoraj tu był dzień ojca i mój syn wymyślił że będziemy piec ulubione ciasteczka tatusia...i moje ulubione przy okazji też, no pokus jest w cholere...
Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
O tak, jeść i nie tyć! Ja kocham jeść. Mój stary je tylko po to, żeby nie być głodnym. A dla mnie to jedzenie jest lepsze niż seks:P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj taaaak, też bym chciała mieć takiego skilla!! Hahaha dla mnie seksy mogłyby nie istnieć...
Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
O wow! Gratulacje!
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Chodzi o pomoc osobista. Wiem bo Agata Agata nie raz pisała do mnie na priv, nie raz pomagałam z ubraniem skóra kaszkami mięsem blw papkami i niewiadomo czym jeszcze. W ciężkim czasie jak nie mogłam jej pomóc to się okazało pisała do ecea. A ta podpytywała mnie zeby dobrze doradzić. Tak się przejęła że sama szukała pomocy u innych żeby AgataAgata dostała fajna odpowiedź.
Jako osoba która pomogła Agacie prywatnie wieeeeeeele razy (gdy nikt z tego grona nie odpowiedział na jej któreś z kolei pytanie o to samo publiczne) poczułabym się okropnie gdyby później wypisywała o mnie takie rzeczy. Bez względu na dyskusje jaka tu się toczy. I takie przyklepywanie gówna pt jesteś miła ale też chamska jest co najmniej dziwne. Z czystej ludzkiej wdzięczności. Właśnie za to że jak nikt nie pomógł to Ona pomogła Agata Agata mogłaś sobie odpuścić ten komentarz. I teksty "wiem że myślisz że jestem fejkiem". O mnie też tak sądzisz? Jak coś trzeba to koleżanki a tak poza tym takie masz o nas zdanie? Serio? Zawiodłam się bardzo.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Brawo!!!

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 21:34   #3870
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Agadzie, tym bardziej Cię podziwiam. Ja jestem beznadziejna jeśli chodzi o silną wolę:/ tzn potrafię na przykład tydzień jeść zdrowo ale wystarczy, że sobie jeden raz pofolguję to potem już płyyyynę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-21 11:11:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.