Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;) - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-22, 22:50   #3991
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Pralka To mega często! Ja przebieram raz na 6h, no chyba, że kupa.. ale w sumie w ciągu dnia może 5 pampkow idzie.. no chyba, że wali kupsko co dwie godziny, a ma takie dni czasem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow 6h!! Mój tylko pije i sika. Jak byliśmy na mieście i czas szybko mijał(wiadomo) to po 3,5h było już wielkie marudzenie i płacz. Daj proszę znać jak często zmieniasz wielopielo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 05:52   #3992
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Bo moim zdaniem po kp tego doku jest mniej. Jak mojemu podam mm to mam dwa pampki do pełna szybko

Magda Powodzenia, też kiedyś o tym myślałam, ale mi przeszło.

Mały dziś od 1 na nogach, ciekawe kiedy pójdzie spać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:52 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------

Nie mogę tu edytować, oczywiście "siku" zamiast "doku", ale mój telefon wie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 06:46   #3993
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Magda, powodzenia z wielopielo

Ech, czytam książkę "Kołysanka z Auschwitz" i w sumie przypomniała mi ona, dlaczego nie lubię i od dawna nie czytam literatury o takiej tematyce. Oczywiście się przejmuję, wzruszam, myślę o tym ciągle. Dodatkowo to jest książka o matce i jej dzieciach w rzeczywistości obozu, także od kiedy mam Staśka to takie coś jest dla mnie nie do przejścia. A jednak czytam, już jestem w połowie - jakoś tak prosto jest to napisane, że szybko idzie. Czytam ale nie polecam. Szczególnie wrażliwcom. Dokończę, ale długo po taką tematykę znowu nie sięgnę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja "lubię" tę tematykę, ale podejrzewam że na takiej książce bym się zwyła totalnie. To jakiś pamiętnik/wspomnienia?
Dzień dobry.
Pobudka jak zwykle przed 5.
Dziś czekam na 2 przesyłki. Kurczę, wiem że w obecnej sytuacji kurierzy mają ciężko, ale wykańczamy ten dom, ciągle coś nam potrzeba i ciągle coś zamawiam... Bez koronawirusa też bym zamawiała
Chociaż może trochę się ograniczam, bo w końcu oni też mają kontakt z innymi ludźmi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 07:01   #3994
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Absolwentka hmmm nie pomyślałam o tym w ten sposób. Ale cyca dostaje tylko w nocy co chwilę i raz w ciągu dnia. Więc to też nie tak, że co chwilę ciumka. A w nocy mimo tego że ciągle je to pampka nie zmieniam.

Grejpfrutowa, ja zamawiam, ale jeśli mogę to wybieram paczkomat.

W ogóle w weekend mój mąż wrócił z flaszką z pracy. Z flaszką płynu do dezynfekcji. Wygrzebał gdzieś na malarni. Nigdy się tak nie cieszyłam na widok butelki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 07:17   #3995
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Ja "lubię" tę tematykę, ale podejrzewam że na takiej książce bym się zwyła totalnie. To jakiś pamiętnik/wspomnienia?
Dzień dobry.
Pobudka jak zwykle przed 5.
Dziś czekam na 2 przesyłki. Kurczę, wiem że w obecnej sytuacji kurierzy mają ciężko, ale wykańczamy ten dom, ciągle coś nam potrzeba i ciągle coś zamawiam... Bez koronawirusa też bym zamawiała
Chociaż może trochę się ograniczam, bo w końcu oni też mają kontakt z innymi ludźmi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest chyba książka na podstawie pamiętnika, wspomnień.

Co do kurierów, chętnie się wypowiem,bo ktoś mi zwrócił uwagę jak na Instagramie pokazałam paczkę (z mojej pracy, zamówiona dawno przed kwarantanną). Był mały bulwers, że kurier ma ciężką pracę teraz. Kurcze, dlaczego nikt nie spojrzy na to z innej strony - powinniśmy wspierać sklepy i zamawiać, one chcą jakoś przetrwać w dobie kryzysu. Podobnie kurierzy. No mi się wydaje, że chcą pracować i zarabiać, bezrobocie to dla wielu osób tragedia. Sa środki ostrożności, kurierzy teraz dostarczają paczki też bez kontaktu z kupującym, na pewno dbają o higienę i swoje zdrowie, a przynajmniej powinni. Ja nie wiem, dla mnie to nie jest logiczne, żeby teraz nie zamawiać - sprzedaż przeniosła się do internetu, bo gdzieś musi. Jeżeli zrezygnujemy w ogóle z zakupów w jakiejkolwiek formie to jakie będą skutki??? Po prostu takie jest moje zdanie, jestem w stanie zrozumieć to, że ktoś może mieć inne, ale ciekawe jestem co sami kurierzy o tym uważają. Ja się cieszę, że mogę pracować. Myślę, że wielu z nich również. Żyć przecież z czegoś trzeba...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 07:25   #3996
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Ja tez zamawiam w necie i kurier ma być nawet dziś. Ostatnio zostawił paczkę na wycieraczce więc da się odebrać bez kontaktu.
My dziś po 15 kontrola w przychodni. Kaszle dalej, katar jak woda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 08:24   #3997
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

My też ostatnio sporo zamawiamy i jak można, to do paczkomatu, ale nie wszystko się da. Też uważam, że w ten sposób wspieramy firmy, chociaż te rzeczy zamowilibysmy tak czy inaczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nati, kciuki!
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-23, 09:15   #3998
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Magda, powodzenia z wielopielo

Ech, czytam książkę "Kołysanka z Auschwitz" i w sumie przypomniała mi ona, dlaczego nie lubię i od dawna nie czytam literatury o takiej tematyce. Oczywiście się przejmuję, wzruszam, myślę o tym ciągle. Dodatkowo to jest książka o matce i jej dzieciach w rzeczywistości obozu, także od kiedy mam Staśka to takie coś jest dla mnie nie do przejścia. A jednak czytam, już jestem w połowie - jakoś tak prosto jest to napisane, że szybko idzie. Czytam ale nie polecam. Szczególnie wrażliwcom. Dokończę, ale długo po taką tematykę znowu nie sięgnę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O nie, tematyka totalnie nie dla mnie... Za bardzo bym przeżywała. Ogólnie, jestem osobą która chętnie wraca do książek które się bardzo podobaly. W swoich zasobach mam takie które przeczytałam i po kilkanaście razy, ale są i takie serie które owszem, podobały mi się - ale więcej do nich nie wrócę, za bardzo zapadły w pamięć - choćby książki Virginii C. Andrews
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
To jest chyba książka na podstawie pamiętnika, wspomnień.

Co do kurierów, chętnie się wypowiem,bo ktoś mi zwrócił uwagę jak na Instagramie pokazałam paczkę (z mojej pracy, zamówiona dawno przed kwarantanną). Był mały bulwers, że kurier ma ciężką pracę teraz. Kurcze, dlaczego nikt nie spojrzy na to z innej strony - powinniśmy wspierać sklepy i zamawiać, one chcą jakoś przetrwać w dobie kryzysu. Podobnie kurierzy. No mi się wydaje, że chcą pracować i zarabiać, bezrobocie to dla wielu osób tragedia. Sa środki ostrożności, kurierzy teraz dostarczają paczki też bez kontaktu z kupującym, na pewno dbają o higienę i swoje zdrowie, a przynajmniej powinni. Ja nie wiem, dla mnie to nie jest logiczne, żeby teraz nie zamawiać - sprzedaż przeniosła się do internetu, bo gdzieś musi. Jeżeli zrezygnujemy w ogóle z zakupów w jakiejkolwiek formie to jakie będą skutki??? Po prostu takie jest moje zdanie, jestem w stanie zrozumieć to, że ktoś może mieć inne, ale ciekawe jestem co sami kurierzy o tym uważają. Ja się cieszę, że mogę pracować. Myślę, że wielu z nich również. Żyć przecież z czegoś trzeba...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to to, zgadzam się... I tak skutki tej epidemii będą opłakane, dlaczego więc nie wspierać choćby zamawianiem przez kuriera - tak jak piszesz, oni zachowują środki ostrożności, wiem też że wiele firm zmieniło podpis na kod odbioru.

Apropo... Z doniesień wynika że spadła liczba zachorowań we Włoszech. Ten tydzień ma być decydujący, bardzo trzymam za nich kciuki żeby zaczęli z tego wychodzić! To samo z Hiszpanią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 09:20   #3999
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Agadzie, co do książek Andrews - "Kwiaty na poddaszu" ryją mózg xD

A ta "Kołysanka z Auschwitz" no to co... Mój wniosek jest taki, że cieszmy się, że żyjemy w takich a nie innych czasach. To co tam jest opisane jest niewyobrażalne. Nas serce boli jak nasze dzieciaki mają większy katar, a co dopiero tamta rzeczywistość. Szkoda gadać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 09:37   #4000
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Kołysanka też mną wstrząsnęła. Ja lubię raz na jakiś czas przeczytać coś takiego,a później ucałować swoje dzieci i męża i podziękować Bogu za to, że ich mam
Kurier DPD dziś napisał, że może dostarczyć paczkę bezkontaktowo, jeśli się zgadzam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 09:40   #4001
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Kołysanka też mną wstrząsnęła. Ja lubię raz na jakiś czas przeczytać coś takiego,a później ucałować swoje dzieci i męża i podziękować Bogu za to, że ich mam
Kurier DPD dziś napisał, że może dostarczyć paczkę bezkontaktowo, jeśli się zgadzam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też była opcja bez kontaktu. Zamówiłam buty z Zalando dla siebie i tż (adidasy), są piękne ale rozmiary złe, robię zwrot i znowu zamawiam - tym razem rozmiary powinny być ok.

Btw. - kiedyś nie znosiłam sportowych butów, w ogóle sportowych ubrań, a moim ulubionym kosmetykiem była pomadka. Dziś bardzo rzadko używam pomadki bo nie umiem się powstrzymać przed całowaniem małego, to silniejsze ode mnie. A buty sportowe i jeansy/legginsy to moje must have xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-23, 10:11   #4002
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Ja tez zamawiam w necie i kurier ma być nawet dziś. Ostatnio zostawił paczkę na wycieraczce więc da się odebrać bez kontaktu.
My dziś po 15 kontrola w przychodni. Kaszle dalej, katar jak woda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrowia dla Małej!
Macie jednak wizytę w przychodni? U nas wszystko telefonicznie. Chociaż nie wiem właśnie jak małe dzieciaczki. Może są jakieś wyjątki..
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Agadzie, co do książek Andrews - "Kwiaty na poddaszu" ryją mózg xD

A ta "Kołysanka z Auschwitz" no to co... Mój wniosek jest taki, że cieszmy się, że żyjemy w takich a nie innych czasach. To co tam jest opisane jest niewyobrażalne. Nas serce boli jak nasze dzieciaki mają większy katar, a co dopiero tamta rzeczywistość. Szkoda gadać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda. Nie wyobrażam sobie wlasnego psychicznego bólu i cierpienia, z powodu bólu i cierpienia własnego dziecka.
Jeden kurier dziś za pobraniem. A jak na złość wybrałam większość kasu z konta przed #zostanwdomu i muszę zapłacić gotówką 🤦
Może mnie "nie zje" ten kurier...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 10:36   #4003
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Nati Zdrówka dla małej
U nas też przychodnie pozamykane. Zresztą to co działa to i tak odwołałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 11:56   #4004
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Agadzie, co do książek Andrews - "Kwiaty na poddaszu" ryją mózg xD

A ta "Kołysanka z Auschwitz" no to co... Mój wniosek jest taki, że cieszmy się, że żyjemy w takich a nie innych czasach. To co tam jest opisane jest niewyobrażalne. Nas serce boli jak nasze dzieciaki mają większy katar, a co dopiero tamta rzeczywistość. Szkoda gadać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czytałaś serie z rodziną Casteel? Tez mocne... Wiem że już do nich nie wrócę, bo jak dla mnie były zbyt okrutne. A co dopiero tematyka Auschwitz... No nie dla mnie zdecydowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 12:37   #4005
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

No znów wyjątkowo nas przyjmą bo musi ja osluchac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
U mnie też była opcja bez kontaktu. Zamówiłam buty z Zalando dla siebie i tż (adidasy), są piękne ale rozmiary złe, robię zwrot i znowu zamawiam - tym razem rozmiary powinny być ok.

Btw. - kiedyś nie znosiłam sportowych butów, w ogóle sportowych ubrań, a moim ulubionym kosmetykiem była pomadka. Dziś bardzo rzadko używam pomadki bo nie umiem się powstrzymać przed całowaniem małego, to silniejsze ode mnie. A buty sportowe i jeansy/legginsy to moje must have xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lili pochwal się butami ja sobie poprawilam humor tshirtem z Daisy 🤣 i upiekłam ciasto kakaowe "lyzka mieszane"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 12:44   #4006
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
A czytałaś serie z rodziną Casteel? Tez mocne... Wiem że już do nich nie wrócę, bo jak dla mnie były zbyt okrutne. A co dopiero tematyka Auschwitz... No nie dla mnie zdecydowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie czytałam, raczej nic tej autorki nie chcę już czytać po kwiatach na poddaszu
Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
No znów wyjątkowo nas przyjmą bo musi ja osluchac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Lili pochwal się butami ja sobie poprawilam humor tshirtem z Daisy 🤣 i upiekłam ciasto kakaowe "lyzka mieszane"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pochwalę się na FB bo tu nie mam jak fotki wstawić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 13:32   #4007
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Nie czytałam, raczej nic tej autorki nie chcę już czytać po kwiatach na poddaszuPochwalę się na FB bo tu nie mam jak fotki wstawić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kwiaty mają swój ciąg dalszy .. tez mroczny. Ja juz tez skończyłam przygodę z tą autorka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 17:02   #4008
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Obylo się bez antybiotyku. Osluchowo czysto, dostaliśmy jeszcze na 3 dni inhalacje z marimeru A na zaparcia które mamy często syrop Lactulosum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 17:57   #4009
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Obylo się bez antybiotyku. Osluchowo czysto, dostaliśmy jeszcze na 3 dni inhalacje z marimeru A na zaparcia które mamy często syrop Lactulosum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To dobre wiesci!
Słuchaj, a ten syrop od którego miesiąca jest?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-23, 19:23   #4010
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
To dobre wiesci!
Słuchaj, a ten syrop od którego miesiąca jest?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie pisze od którego Ale można stosować u niemowląt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 19:45   #4011
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Agadzie, co do książek Andrews - "Kwiaty na poddaszu" ryją mózg xD

A ta "Kołysanka z Auschwitz" no to co... Mój wniosek jest taki, że cieszmy się, że żyjemy w takich a nie innych czasach. To co tam jest opisane jest niewyobrażalne. Nas serce boli jak nasze dzieciaki mają większy katar, a co dopiero tamta rzeczywistość. Szkoda gadać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z chęcią przeczytam, choć nie wiem czy moja psycha to wytrzyma. Odkąd urodziłam to zauważyłam, że jestem bardzo wrażliwa jeśli chodzi o tematy dziecięce. Choroby, krzywda wyrządzana dzieciom itp sprawiają, że potrafię płakać jak bóbr kiedyś wiadomo, też byłam wrażliwa i poruszona gdy gdzieś oglądałam np pprogram poświęcony krzywdzie wyrządzonej dziecku/dzieciom ale jakoś to wszystko było tak jakby obok mnie. Odkąd jest Marcel to wszystko związane z dziećmi przeżywam 2 razy mocniej.

No ale nie ukrywam, że tematyka Auschwitz zawsze mnie interesowała.


Zabijcie mnie albo odetnijcie mi internet. 7 stówek poszło na zakupy dla Marcela. Zakupy online to złoooo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 20:39   #4012
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Z chęcią przeczytam, choć nie wiem czy moja psycha to wytrzyma. Odkąd urodziłam to zauważyłam, że jestem bardzo wrażliwa jeśli chodzi o tematy dziecięce. Choroby, krzywda wyrządzana dzieciom itp sprawiają, że potrafię płakać jak bóbr kiedyś wiadomo, też byłam wrażliwa i poruszona gdy gdzieś oglądałam np pprogram poświęcony krzywdzie wyrządzonej dziecku/dzieciom ale jakoś to wszystko było tak jakby obok mnie. Odkąd jest Marcel to wszystko związane z dziećmi przeżywam 2 razy mocniej.

No ale nie ukrywam, że tematyka Auschwitz zawsze mnie interesowała.


Zabijcie mnie albo odetnijcie mi internet. 7 stówek poszło na zakupy dla Marcela. Zakupy online to złoooo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam tak samo co do przeżywania spraw związanych z dziećmi. Lubiłam czytać o historii jako nastolatka (później mi troszkę przeszło na rzecz innych zainteresowań) ale wtedy inaczej odbierałam pewne rzeczy. Dziś na sama myśl, że ktoś mógłby krzywdzić moje dziecko to chce mi się płakać.

Co dobrego kupiłaś Marcelowi? Jakieś ciuchy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 07:41   #4013
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Co to za ksiazki? Tej Andrews i dlaczego ma psychika nie wytrzymać? Jaka to tematyka?
Dzień dobry!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 07:53   #4014
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Co to za ksiazki? Tej Andrews i dlaczego ma psychika nie wytrzymać? Jaka to tematyka?
Dzień dobry!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem, jak reszta jej książek, tu może Agadzie się wypowie, ale te "Kwiaty na poddaszu" to taka psychooooksiążka... Nie wiem nawet jak to.opisac, może poczytaj w internecie jakiś zarys fabuły ale czyta się dobrze xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 09:28   #4015
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Co to za ksiazki? Tej Andrews i dlaczego ma psychika nie wytrzymać? Jaka to tematyka?
Dzień dobry!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak reszta jej książek, tu może Agadzie się wypowie, ale te "Kwiaty na poddaszu" to taka psychooooksiążka... Nie wiem nawet jak to.opisac, może poczytaj w internecie jakiś zarys fabuły ale czyta się dobrze xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba thriller psychologiczny, można to tak nazwać? Generalnie czyta się szybko i bardzo wciąga, ale książka okrutna. I to jest tak że z jednej strony nie chcesz czytać dalej a z drugiej koniecznie chcesz wiedzieć co jest dalej. Przeczytałam 2 serię tej autorki - o dolangangerach (seria kwiaty na poddaszu) i rodzinę Casteel (nie pamiętam tytułów)...jeśli lubisz wstrząsające książki to polecam

A generalnie w "Kwiatach..." tak bardzo ogólnie - chodzi o to że jest rodzina, umiera ojciec, i matka z dziećmi przeprowadza się do swoich rodziców, gdzie babka dzieci zamyka je na strychu na długie lata. W kolejnych częściach wychodzą na jaw inne tajemnice rodziny, natomiast ostatni tom serii zupełnie zmienia spojrzenie na całokształt...ale to trzeba przeczytać, bo tak jak Lilly pisze - ciężko opowiedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez agadzie
Czas edycji: 2020-03-24 o 09:40
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 10:32   #4016
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Chyba thriller psychologiczny, można to tak nazwać? Generalnie czyta się szybko i bardzo wciąga, ale książka okrutna. I to jest tak że z jednej strony nie chcesz czytać dalej a z drugiej koniecznie chcesz wiedzieć co jest dalej. Przeczytałam 2 serię tej autorki - o dolangangerach (seria kwiaty na poddaszu) i rodzinę Casteel (nie pamiętam tytułów)...jeśli lubisz wstrząsające książki to polecam

A generalnie w "Kwiatach..." tak bardzo ogólnie - chodzi o to że jest rodzina, umiera ojciec, i matka z dziećmi przeprowadza się do swoich rodziców, gdzie babka dzieci zamyka je na strychu na długie lata. W kolejnych częściach wychodzą na jaw inne tajemnice rodziny, natomiast ostatni tom serii zupełnie zmienia spojrzenie na całokształt...ale to trzeba przeczytać, bo tak jak Lilly pisze - ciężko opowiedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzień dobry ☺
My dziś od 4 na nogach, z 10 minutową drzemka, zapowiada się długi dzień.

Ja lubilam takie gatunki, ale nie wiem czy teraz dam radę. Opis mnie zaintrygował, ale mam tyle dzieciowych pozycji w kolejce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 10:35   #4017
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87687531]Dzień dobry ☺
My dziś od 4 na nogach, z 10 minutową drzemka, zapowiada się długi dzień.

Ja lubilam takie gatunki, ale nie wiem czy teraz dam radę. Opis mnie zaintrygował, ale mam tyle dzieciowych pozycji w kolejce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Jak lubisz to polecam bo książki są naprawdę ciekawe, i mimo ciężkiej fabuły - łatwo i szybko się czyta. Z tym że ja już do nich nie wrócę jak masz czytnik to daj znac, mogę ci wysłać serie "kwiaty na poddaszu"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 10:50   #4018
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Jak lubisz to polecam bo książki są naprawdę ciekawe, i mimo ciężkiej fabuły - łatwo i szybko się czyta. Z tym że ja już do nich nie wrócę jak masz czytnik to daj znac, mogę ci wysłać serie "kwiaty na poddaszu"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję, nie mam. Mam legimi bez limitu na telefonie, poszukam później w katalogu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 10:57   #4019
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Dobrze, że ja nie mam strychu, bo z chęcią bym moje dzieci tam zamknęła rzygam już robieniem lekcji z fochmasterem, on za karę poświęca te 2 godziny swojego życia dziennie. To nic, że w szkole byłby przynajmniej 6... starsza ryczy, że ten zjadł ostarnie ciastko, to teraz on ryczy, że ona go oskarża, a bobas ryczy bo się nie wyspał, bo dziadek czymś walnął na podwórku i obudził. Na szczęście zatkałam cyckiem, padła jeszcze, leżę przy niej i udaję że mnie nie ma dla reszty niech ta chwila trwa chociaż kwadrans...
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 11:22   #4020
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Dobrze, że ja nie mam strychu, bo z chęcią bym moje dzieci tam zamknęła rzygam już robieniem lekcji z fochmasterem, on za karę poświęca te 2 godziny swojego życia dziennie. To nic, że w szkole byłby przynajmniej 6... starsza ryczy, że ten zjadł ostarnie ciastko, to teraz on ryczy, że ona go oskarża, a bobas ryczy bo się nie wyspał, bo dziadek czymś walnął na podwórku i obudził. Na szczęście zatkałam cyckiem, padła jeszcze, leżę przy niej i udaję że mnie nie ma dla reszty niech ta chwila trwa chociaż kwadrans...
O stara, chyba też bym zamknęła
Mój tz był w Lidlu, kupił mi chleb żytni. Maszyna do krojenia jest wyłączona z użytku. I okazuje się że nie potrafię równo pokroić chleba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-21 11:11:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.