Czysta micha - cz.7 - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-06, 09:52   #2161
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

A mi jest strasznie wstyd,że nic mi nie wychodzi,że nie potrafię się zmobilizować,że tylko tyję. Już mnie to męczy,to stale zaczynanie od nowa. U mnie się nie da trochę popuścić,bo od razu wracam na złą drogę. Muszę ze sobą twardo walczyć. Dzień w dzień. I nic z tej mojej walki nie wychodzi. Nic. Null. Zero. Tak też się zaczynam czuć,jak kupa po prostu. Bez sensu totalnie. Jesteście dla mnie dużą motywacją,bo wiem że da się zadbać o siebie,ale mi nie wychodzi i aż mi głupio tu z Wami pisać. Bo nic nie wnoszę. Proszę nie komentujcie tego posta, chciałam abyście wiedziały jak się czuję.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 10:28   #2162
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
A mi jest strasznie wstyd,że nic mi nie wychodzi,że nie potrafię się zmobilizować,że tylko tyję. Już mnie to męczy,to stale zaczynanie od nowa. U mnie się nie da trochę popuścić,bo od razu wracam na złą drogę. Muszę ze sobą twardo walczyć. Dzień w dzień. I nic z tej mojej walki nie wychodzi. Nic. Null. Zero. Tak też się zaczynam czuć,jak kupa po prostu. Bez sensu totalnie. Jesteście dla mnie dużą motywacją,bo wiem że da się zadbać o siebie,ale mi nie wychodzi i aż mi głupio tu z Wami pisać. Bo nic nie wnoszę. Proszę nie komentujcie tego posta, chciałam abyście wiedziały jak się czuję.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tak jak ja, długo nic nie pisałam, bo szczerze mówiąc nie wiem co mam pisać. Czytam cały czas, ale chyba właśnie nadszedł ten moment jak w każdym wątku o odchudzaniu, że powoli znikam z torbą na głowie Ale cały czas sobie próbuje wtłuc do łba, że dieta to na całe życie, to nie jest tak, że się osiągnie cel i koniec i można winszować. A każdy udany dzień jest po prostu pluskiem w tym moim 90-letnim życiu. I jasne wpadają minusiki, ale ważne, aby tych plusików było więcej niż minusików.

Gryzia widziałam Twoje zdjęcie ładnie rośnięcie mam nadzieję, że się jakoś trzymasz w tej ciąży w obecnych czasach



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 10:29   #2163
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha - cz.7

Nestle to może mały krok? Rozpisz sobie ćwiczenia na dwa tygodnie. Tydzień bez słodyczy, potem dwa. Małe cele. Poproś rodzinkę o wsparcie. Jak oni do tego podchodzą? Co Ci najbardziej stoi na przeszkodzie? Nie chcę Ci się ruszać (to wtedy 30 przysiadów zanim usiądziesz do książki) , brak czasu (tu rozumiem uzależnienie od drugiej osoby ) , jedzenie z reszta rodziny? Nie trzeba być od razu fit w każdej dziedzinie. Pisz, coś wymyślimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 10:51   #2164
Cornelia86
Zadomowienie
 
Avatar Cornelia86
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 209
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie chcę absolutnie wprowadzać w błąd, tak mi się wydaje, że coś wczoraj czytałam... A dzisiaj o 10 Morawiecki będzie przedstawiał sytuację z koronką, może wtedy coś dodadzą. Na pewno czytałam o ściąganiu danych lokalizacyjnych z telefonów osób na kwarantannie i zakażonych.



Justysia brzmi niefajnie, ale najpierw to chyba psycholog? Dopiero od niego do psychiatry.

Wolha, z tego co wiem ( mam nadzieję, że się nie mylę i nie wprowadzam zamieszania ) dane lokalizacyjny mogą być ściągane nie tylko od osób na kwarantannie czy zakażonych , ale od WSZYSTKICH ludzi według ,,potrzeby". Jest to specyficznie napisane i daje niczym nieskrępowane możliwości inwigilacji społeczeństwa.

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Kopnienta, zostań z nami na dłużej, nawet jak dieta leży. Ja na ten wątek patrzę inaczej, każda z nas ma lepsze o gorsze dni, miesiące itd. czasami tylko czyta, pisze mniej, później te proporcje się odwracają. Nawet jeśli ktoś znika, na jakiś czas to zawsze może wrócić o każdej porze dnia i nocy lepiej jest tu wrócić, niż iść na nowy wątek, przecież długo już się tu ,,znamy" po co to przekreślać?
Co u Cibie tak ogólnie słychac?

Nestle, Likka ma rację małymi kroczkami do przodu Nie myśl o tym co ludzi na ulicy/sklepie o Tobie myślą, mnie to w doopie. I szczerze Ci powiem, myślę, że ludzie w dobie koronowirusa raczej myślą, jak dać nogę od innego człowieka, niż mu się przyglądać.

Co do wychodzenia, to moją mamę z ciotką policja ''złapała":
Policja: gdzie Panie idę?
Mama: Głosić słowo Boże chłopcze. Widzę na Tobie piętno grzechu, módl się to będziesz zbawiony. Koniec jest bliski.
Policja: eeee
Ciotka zadzwoniła i mi to opowiedziała, co moja mama za cyrki odprawia na ulicy... Żeby było śmieszniej moja mama odstawiała szopkę jak jakiś prorok... A tak na marginesie to szły do Lidla na dział alkoholowy
__________________
Rzeczy, które robię w imię miłości... J.L. zrzucając B.S. z wierzy w Winterfell - GoT

Edytowane przez Cornelia86
Czas edycji: 2020-04-06 o 10:56
Cornelia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 10:59   #2165
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czysta micha - cz.7

Kopnienta dzięki, trzymam się dobrze mam ogród, więc jest wybawieniem w tej całej izolacji. Mąż robi zakupy, ja w zasadzie nie wychodzę, poza ogrodem

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 11:02   #2166
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Cornelia86 Pokaż wiadomość
Wolha, z tego co wiem ( mam nadzieję, że się nie mylę i nie wprowadzam zamieszania ) dane lokalizacyjny mogą być ściągane nie tylko od osób na kwarantannie czy zakażonych , ale od WSZYSTKICH ludzi według ,,potrzeby". Jest to specyficznie napisane i daje niczym nieskrępowane możliwości inwigilacji społeczeństwa.

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Kopnienta, zostań z nami na dłużej, nawet jak dieta leży. Ja na ten wątek patrzę inaczej, każda z nas ma lepsze o gorsze dni, miesiące itd. czasami tylko czyta, pisze mniej, później te proporcje się odwracają. Nawet jeśli ktoś znika, na jakiś czas to zawsze może wrócić o każdej porze dnia i nocy lepiej jest tu wrócić, niż iść na nowy wątek, przecież długo już się tu ,,znamy" po co to przekreślać?
Co u Cibie tak ogólnie słychac?

Nestle, Likka ma rację małymi kroczkami do przodu Nie myśl o tym co ludzi na ulicy/sklepie o Tobie myślą, mnie to w doopie. I szczerze Ci powiem, myślę, że ludzie w dobie koronowirusa raczej myślą, jak dać nogę od innego człowieka, niż mu się przyglądać.

Co do wychodzenia, to moją mamę z ciotką policja ''złapała":
Policja: gdzie Panie idę?
Mama: Głosić słowo Boże chłopcze. Widzę na Tobie piętno grzechu, módl się to będziesz zbawiony. Koniec jest bliski.
Policja: eeee
Ciotka zadzwoniła i mi to opowiedziała, co moja mama za cyrki odprawia na ulicy... Żeby było śmieszniej moja mama jest niewierząca, a odstawiała szopkę jak jakiś prorok...
Hahahahaahahahaha 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Aż się zaśmiałam na głos

No nic, wstaje z wyra i idę malować ścianę, będzie trochę ruchu zaliczonego.
Wyjmę też mięsko mielone niech się rozmraża.
Później podsmażę z warzywami, dodam pomidory w puszce i będzie jakiś byle jaki obiad z resztek. Zrobiłabym mielone, ale nie mam czerstwej bułki, więc może to i lepiej. Może zrobię po prostu jakieś kuleczki mięsne i też się zje. Nawet lepiej niż z bułką, tylko twardsze będzie. Trzeba improwizować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 11:02   #2167
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziała prawdę - że odwoził partnerkę, żeby nie jechała komunikacja miejska. Nie widzę w tym nic złego , a wręcz plus w tej sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mmo wszystko - nie ma na to żadnego dowodu

Nestle - nie mam wielu pomysłów co jak Ci pomóc. Dwie rzeczy mi się kojarzą.

Raz - jak sie to skończy - skonsultować się z dietetykiem, bulenie kilka stów miesięcznie na dietetyka motywuje znakomicie. Po prostu jest się zdeterminowanym, żeby nie żałować wydanej kasy.

Dwa - małe kroki, tak jak wspominały dziewczyny. Może to być np jedzenie tylko zdrowo, nie koniecznie dietetycznie, ale zaczęcie od zdrowego jedzenia bez specjalnego liczenia kalorii, tak żeby najpierw zmienić rodzaj nawyków, później - zmiejszenie kcal. Poćwiczenie typowo dla zdrowa, nie dla spalania kcal, później coś mocniejszego. Itp., itd.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-06, 11:27   #2168
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Czysta micha - cz.7

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 11:31   #2169
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Nestle to może mały krok? Rozpisz sobie ćwiczenia na dwa tygodnie. Tydzień bez słodyczy, potem dwa. Małe cele. Poproś rodzinkę o wsparcie. Jak oni do tego podchodzą? Co Ci najbardziej stoi na przeszkodzie? Nie chcę Ci się ruszać (to wtedy 30 przysiadów zanim usiądziesz do książki) , brak czasu (tu rozumiem uzależnienie od drugiej osoby ) , jedzenie z reszta rodziny? Nie trzeba być od razu fit w każdej dziedzinie. Pisz, coś wymyślimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wiem co mi szkodzi,tak więc to jest tylko i wyłącznie problem z moją głową. Muszę się przełączyć na zdrowy tryb i tyle. Na razie nie będę Wam się chwalić czy mi się udało czy nie. Zrobię podsumowanie tygodnia. Ale faktem jest,że zacznę liczyć kalorie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Cornelia86 Pokaż wiadomość
Wolha, z tego co wiem ( mam nadzieję, że się nie mylę i nie wprowadzam zamieszania ) dane lokalizacyjny mogą być ściągane nie tylko od osób na kwarantannie czy zakażonych , ale od WSZYSTKICH ludzi według ,,potrzeby". Jest to specyficznie napisane i daje niczym nieskrępowane możliwości inwigilacji społeczeństwa.

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Kopnienta, zostań z nami na dłużej, nawet jak dieta leży. Ja na ten wątek patrzę inaczej, każda z nas ma lepsze o gorsze dni, miesiące itd. czasami tylko czyta, pisze mniej, później te proporcje się odwracają. Nawet jeśli ktoś znika, na jakiś czas to zawsze może wrócić o każdej porze dnia i nocy lepiej jest tu wrócić, niż iść na nowy wątek, przecież długo już się tu ,,znamy" po co to przekreślać?
Co u Cibie tak ogólnie słychac?

Nestle, Likka ma rację małymi kroczkami do przodu Nie myśl o tym co ludzi na ulicy/sklepie o Tobie myślą, mnie to w doopie. I szczerze Ci powiem, myślę, że ludzie w dobie koronowirusa raczej myślą, jak dać nogę od innego człowieka, niż mu się przyglądać.

Co do wychodzenia, to moją mamę z ciotką policja ''złapała":
Policja: gdzie Panie idę?
Mama: Głosić słowo Boże chłopcze. Widzę na Tobie piętno grzechu, módl się to będziesz zbawiony. Koniec jest bliski.
Policja: eeee
Ciotka zadzwoniła i mi to opowiedziała, co moja mama za cyrki odprawia na ulicy... Żeby było śmieszniej moja mama odstawiała szopkę jak jakiś prorok... A tak na marginesie to szły do Lidla na dział alkoholowy
Już lubię Twoją mamuśkę

A wstyd przed ludźmi mam w sobie,bo siebie nie lubię. Napisałabym mocniej,ale po co.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 11:55   #2170
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Czysta micha - cz.7

Dziękuję za wsparcie
Jakoś sobie z mamuśką radzimy, nawet złamałam się i zamówiłam telewizor (ale niestety jeszcze nie dotarł)


W weekend miałam zajęcia na uczelni on-line i żarłam głupoty, i dziś na wadze kara - 61,3 kg, więc spinam poślady i do piątku grzeczniuta będę
Urlop mam jeszcze tylko dziś i jutro, może uda się na kilka dni L4 ogarnąć, a jak nie to to wracam do pracy w środę

Oglądałam tą zieloną skrzynkę z ciekawości, pewnie gdybym normalnie zarabiała to bym chętnie co tydzień zamawiała, super sprawa
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 11:56   #2171
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Czysta micha - cz.7

Nestle, a ja zamiast zdrowej diety, rezygnowania ze słodyczy itp. radziłabym Ci to właśnie liczenie kalorii. Jak to w miarę ogarniesz to sama zaczniesz się nastawiać na posiłki, które będą sycące i mieszczące się w limicie. Może nie ma sensu np. unikać białej buły jak lubisz i chcesz ją zjeść, skoro można ją zmieścić w limicie kcal. Spróbuj, może będzie Ci lżej.

Nie lubienie siebie to poważny problem, na który nie mam rad

Kopnienta, Ty tam nie znikaj tylko zdejm torbę i siedź z nami.

Cornelia, Twoja mama to niezła agentka, haha.

Ja wczoraj miałam słaby dzień, niewiele brakowało żebym też dołączyła do grona singielek. Wieczorem i w nocy wypiłam 3 drinki, sporo jak na mniee. No a dziś póki co pracuję sobie z łóżka, ale pewnie niedługo się podniosę na jakieś śniadanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-06, 12:04   #2172
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cornelia
Czy mama to opatentowała? Jeśli nie to mogę tego użyć jakby mnie patrol zatrzymał? Do tego jakieś obrazki do kieszeni i chwila by puścili wolno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 12:09   #2173
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czysta micha - cz.7

Czy umycie wszystkich okien w mieszkaniu liczy się jako aktywność fizyczna?

Próbuję się ogarnąć po beznadziejnym jedzeniowo weekendzie, mam nadzieję, że do piątku wyjdę przynajmniej na zero.
Nosi mnie, zwłaszcza jak spojrzę na pogodę za oknem, ale nie mam dzisiaj żadnego sensownego powodu do wyjścia
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 12:48   #2174
Cornelia86
Zadomowienie
 
Avatar Cornelia86
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 209
Dot.: Czysta micha - cz.7

Tekst mojej mamy stał się hitem wśród rodziny i znajomych 😂 używajcie w przypadku kontroli dziewczyny😂

Margot, dużo zdrówka dla Twojej mamy. Ja opelowal się chora na raka mama TZ, także gdyby coś to pisz tu czy priv gdybym mogła coś doradzić czy wygadać się czy cokolwiek. Ściskam Was mocno 😘
__________________
Rzeczy, które robię w imię miłości... J.L. zrzucając B.S. z wierzy w Winterfell - GoT
Cornelia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 13:04   #2175
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Czysta micha - cz.7

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 16:12   #2176
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Czy umycie wszystkich okien w mieszkaniu liczy się jako aktywność fizyczna?

Próbuję się ogarnąć po beznadziejnym jedzeniowo weekendzie, mam nadzieję, że do piątku wyjdę przynajmniej na zero.
Nosi mnie, zwłaszcza jak spojrzę na pogodę za oknem, ale nie mam dzisiaj żadnego sensownego powodu do wyjścia
No pewnie
Cytat:
Napisane przez Aisha_Q Pokaż wiadomość
Nestle, a ja zamiast zdrowej diety, rezygnowania ze słodyczy itp. radziłabym Ci to właśnie liczenie kalorii. Jak to w miarę ogarniesz to sama zaczniesz się nastawiać na posiłki, które będą sycące i mieszczące się w limicie. Może nie ma sensu np. unikać białej buły jak lubisz i chcesz ją zjeść, skoro można ją zmieścić w limicie kcal. Spróbuj, może będzie Ci lżej.

Nie lubienie siebie to poważny problem, na który nie mam rad

Kopnienta, Ty tam nie znikaj tylko zdejm torbę i siedź z nami.

Cornelia, Twoja mama to niezła agentka, haha.

Ja wczoraj miałam słaby dzień, niewiele brakowało żebym też dołączyła do grona singielek. Wieczorem i w nocy wypiłam 3 drinki, sporo jak na mniee. No a dziś póki co pracuję sobie z łóżka, ale pewnie niedługo się podniosę na jakieś śniadanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby ten słaby dzień był tylko jednorazowym incydentem

Dobrze piszesz, ja jem mało fit (jemy w 90% wszyscy w domu to samo na każdy posiłek, więc wpadają naleśniki z twarogiem, makaron, zapiekanki itp), ale zwracam uwagę na to,żeby porcje były wtedy mniejsze, żeby dopchac się warzywami gdzie mogę (np.: pierogów z mięsem zjem mniej, bez masła, z wody, dorzucę do nich pół talerza surówki z marchwi i dłużej jestem najedzona).
Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wsparcie
Jakoś sobie z mamuśką radzimy, nawet złamałam się i zamówiłam telewizor (ale niestety jeszcze nie dotarł)


W weekend miałam zajęcia na uczelni on-line i żarłam głupoty, i dziś na wadze kara - 61,3 kg, więc spinam poślady i do piątku grzeczniuta będę
Urlop mam jeszcze tylko dziś i jutro, może uda się na kilka dni L4 ogarnąć, a jak nie to to wracam do pracy w środę

Oglądałam tą zieloną skrzynkę z ciekawości, pewnie gdybym normalnie zarabiała to bym chętnie co tydzień zamawiała, super sprawa
To kciuki za L4 a jak mama się czuje? Zostaje u Ciebie na długo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 20:36   #2177
poziomka345
Raczkowanie
 
Avatar poziomka345
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 212
Dot.: Czysta micha - cz.7

Justysia to wygląda mi na nerwicę, mam znajomą która ma takie podobne objawy, tylko że u niej problem bardzo zaawansowany i na szczęście dzięki tabletkom ma się dobrze, super, że masz wsparcie narzeczonego i mocno Cie ściskam
Nestle jak ja dobrze to znam.. jeden raz pozwolę sobie na chwilę słabości i juz koniec, nie potrafię się opanować, jakbym puszkę pandory otwierała i nie umiała jej zamknąć. W piątek pozwoliłam sobie raz i do dziś nie potrafię wziąć się w garść. Dlatego też czasem tak znikam, tylko podczytuje, bo nawet nie wiem co miałabym napisać.. i tak myślę, że przecież nawyki trzeba zmienić na zawsze, co utwardza mnie w moim poczuciu beznadziejności i już się zastanawiam czy to ma podłoże psychiczne. Uf też się wygadałam
także u mnie dziś kolejny dzień brzydko i brudno. Za to zrelaksowałam się i poczytałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poziomka345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 21:10   #2178
picknick
Raczkowanie
 
Avatar picknick
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 481
Dot.: Czysta micha - cz.7

Tak sobie czytam, przemyśliwuję, i dochodzę do wniosku, że jest teraz czas na doły wszelkiego rodzaju... Psychiczne, związkowe, społeczne, zdrowotne, zawodowe, rodzinne... i dietowe też...
W regularnych okolicznościach trudno jest się pilnować, ograniczać, ćwiczyć i liczyć, żeby osiągnąć wymarzoną wagę i formę. A teraz?
No cóż, przyznaję, osobiście miałam wizję, że mając tyle czasu w domu, ileż to ja nie zdziałam, ależ się odrobię, ogarnę, wydietuję i odćwiczę... jasne, i co jeszcze?! Niby jakim cudem miałoby być teraz łatwiej?
Prawda jest taka, że cały dzień w izolacji na kupie z rodzinką oznacza dużo wiecej niż zwykle codziennych zadań i dużo mniej czasu do zagospodarowania we własnym zakresie. Jednocześnie - więcej interakcji w ograniczonym gronie, wiecej napięć, presji i drobnych frustracji, a w oddali majaczące różne poważniejsze powody do zmartwień, o których nawet się nie chce mysleć... Do tego codzienne wyrzuty, że się popada w wypełnioną marazmem wegetację. Naprawdę trudno w takich okolicznościach o mobilizację do ambitnych celów...
Dlatego postanowiłam więcej wybaczać sobie w tym czasie - nie zadręczać się, minimalizować straty, podejmować małe wyzwania i doceniać drobne pozytywy - taki jest plan!
Nestle, przytulam
Poziomka, trzymaj się!
Margot, zdrowia dla mamy, siły i optymizmu dla Was obu
Justysia, może dostaniesz w aptece jakiś specyfik bez recepty? Plus pomyśl o suplementacji witaminy D - wszyscy mają niedobory, ale niektórzy gorzej je znoszą, co siè może przekładac na stany lękowe czy depresję. Dbaj o siebie
Kopnienta, nie daj się torbie! dalej malujesz?
Cornelia, czy misjonarki wróciły z flaszką?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
picknick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 21:13   #2179
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Czysta micha - cz.7

Tak dalej maluję, bo w międzyczasie miałam okres i kilka dni wyjętych z życiorysu
Zresztą, gdzie mi się spieszy?
Całe życie przede mną 🤣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-06, 21:54   #2180
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cornelia zapomniałam rano napisać - jestem fanką Twojej mamy


Margot trzymam kciuki za mamę.


U mnie niby czyściej, ale zawsze jakieś "ale", podjedliśmy popcornu, fakt, że w warunkach domowych nie robimy dużo na raz. W sumie to nawet nie za bardzo lubię popcorn, dzisiaj chyba zjadłam jedną z wiekszych porcji w zyciu, a to nadal pewnie 1/10 tego co w kinie



Na jutro rozmraża mi się rosół - przerobię na pomidorową


Dzisiaj kiedy wracaliśmy z pracy widziałam policję kontrolującą rowerzystów, a koleżanka w pracy mówiła, że jej mąż miał kontrolę kiedy wracał ze swojej pracy, obce pozawarszawskie blachy i już kontrolowali.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 01:26   #2181
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Czysta micha - cz.7

U mnie dziś czysto, choć bez ćwiczeń. Zrobiliśmy dziś zakupy na kolejne tygodnie. Mam zapas wina, whisky, jakieś radlery. Słodycze już nie mają swojej półki w lodówce, bo zajmują jedną dużą torbę na zakupy zdrowe jedzenie też jest jakby co!

Od 20 muszę iść na urlop do maja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 06:54   #2182
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha - cz.7

Aisha ja wsrod swoich sobotnich zakupow oczywiscie, ze upchnelam 3 czekolady co sie będę oszukiwać, że my tylko fit i same owocei warzywa Alko zapasy też mamy. Nie oszukujmy się, wolałam to kupić teraz niż i tak latać do żabki.

Dzien dobry mimo tej całej sytuacji- oby humory dzisiaj były lepsze.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 07:04   #2183
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

Dzień dobry

Zeszło ze mnie ciśnienie po wczorajszych wyzewnętrznianiach

CF od jutra zaczyna wyzwanie z motywatora. Akurat go mam i to będzie dobry start

Budzę Seniora i lecę wreszcie do Lidla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 07:30   #2184
Cornelia86
Zadomowienie
 
Avatar Cornelia86
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 209
Dot.: Czysta micha - cz.7

Dzień dobry,

Wczoraj pierwszy dzień w 100%... bo pół dnia spędziłam w kolejkach do sklepu😂 w Lidlu stałam 1,35 h, w Kauflandzie 1,10 h i biedronka ok. 1 h, plus czas na zakupy... Jeszcze mi się aktywny i gadający pisowiec trafił w kolejce do Lidla, także było hmm ciekawie👿👿👿

Picknick, mama wróciła z w

2 butelkami, jak stwierdziła ma swoje lata co będzie dwa raz chodziła... 😂
__________________
Rzeczy, które robię w imię miłości... J.L. zrzucając B.S. z wierzy w Winterfell - GoT
Cornelia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 07:35   #2185
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Zeszło ze mnie ciśnienie po wczorajszych wyzewnętrznianiach

CF od jutra zaczyna wyzwanie z motywatora. Akurat go mam i to będzie dobry start

Budzę Seniora i lecę wreszcie do Lidla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i rewelka. Trzymam mocne kciuki

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 07:40   #2186
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha - cz.7

Ja nie kupuje słodyczy,a właśnie w obrębie kilku kilometrów mam tylko żabkę, do której w obecnej sytuacji głupio byłoby jechać po chipsy czy czekoladę = nie mam = nie żre ale nadrabiam domowym ciastem, przez miesiąc była dwa razy szarlotka na kruchym cieście i raz karpatka ️ a na święta będzie 3bit. Chciałoby się sernik,ale tylko ja w domu lubię to bez sensu tylko sobie piec.
Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Zeszło ze mnie ciśnienie po wczorajszych wyzewnętrznianiach

CF od jutra zaczyna wyzwanie z motywatora. Akurat go mam i to będzie dobry start

Budzę Seniora i lecę wreszcie do Lidla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kto to cf?
A jak Senior na Twoje podejście, masz w nim wsparcie?

Macie w ogóle wsparcie w tżtach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 08:23   #2187
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha - cz.7

CF to Codziennie Fit - Marta Hennig.

Ja mogłabym ostateczne nie mieć czekolady (kogel mogel w ektremalnych sytuacjach moim przyjacielem jest), ale jak widzę jęczącego A... to wole przewidzieć i kupić wcześniej. Za to jak już jest w domu to oczywiście, że tez jem
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 08:40   #2188
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Cornelia86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

Wczoraj pierwszy dzień w 100%... bo pół dnia spędziłam w kolejkach do sklepu w Lidlu stałam 1,35 h, w Kauflandzie 1,10 h i biedronka ok. 1 h, plus czas na zakupy... Jeszcze mi się aktywny i gadający pisowiec trafił w kolejce do Lidla, także było hmm ciekawie

Picknick, mama wróciła z w

2 butelkami, jak stwierdziła ma swoje lata co będzie dwa raz chodziła...
Brawooooo

Ja samego Lidla zrobiłam w godzinę. 15 osób przede mną weszlo,więc myślę że sprawne to było. Następne zakupy o 6 rano

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
No i rewelka. Trzymam mocne kciuki

Sent from my Mi A2 using Tapatalk


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja nie kupuje słodyczy,a właśnie w obrębie kilku kilometrów mam tylko żabkę, do której w obecnej sytuacji głupio byłoby jechać po chipsy czy czekoladę = nie mam = nie żre ale nadrabiam domowym ciastem, przez miesiąc była dwa razy szarlotka na kruchym cieście i raz karpatka ️ a na święta będzie 3bit. Chciałoby się sernik,ale tylko ja w domu lubię to bez sensu tylko sobie piec. Kto to cf?
A jak Senior na Twoje podejście, masz w nim wsparcie?

Macie w ogóle wsparcie w tżtach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wsparcie jest,tyle że mało wolnego ma
U mnie słodycze nie są zgubą. Jest nią biała mąka i wszystko co na niej jest robione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 08:42   #2189
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha - cz.7

Kiedy czytam o tych kolejkach w kilku sklepach jednego dnia, podziwiam dziewczyny, że Wam się chce.

Nie lubię dyskontów, bo tam zawsze czegoś nie ma, bo "nie rzucili", albo była promocja i tym bardziej nie ma. Lidl i tak moim zdaniem jest lepszy niż Biedra.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 09:00   #2190
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Czysta micha - cz.7

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-02 16:16:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.