Jakie włosy dla wiosennego typu urody? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-26, 21:33   #1
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395

Jakie włosy dla wiosennego typu urody?


Witam, moje drogie,
mam do Was kolorystyczne pytanie. ...
tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197808&p age=47 jest cała seria rozważań na temat (również) mojego typu kolorystycznego (WIOSNA ), dołączyłam wówczas kilka zdjęć pokazujących moją bladziznę i typ włosów (z różnych okresów i różnych kolorów).

Do rzeczy.
Niedawno ponownie farbowałam włoski, farbką Nutrisse, Złoty jasny szatyn http://www.healthinajiffy.co.uk/imag...isse%205.3.jpg póki co jest trochę ciemniejszy (zwłaszcza pozostałość po dawnych czarnych - nie udało mi się jeszcze wyrównać koloru na końcówkach, mimo, iż minął rok od pierwszej dekoloryzacji)..

Jednak od dwóch miesięcy chodzi za mną kolor taki http://img.nokaut.pl/p/9a/fd/9afded1...7ef500x500.jpg ,też Nutrisse, kolor miedziany mahoń nawet już kupiony. Wciąż tylko się zastanawiam, jak on wyjdzie na ciemniejszych włosach bez rozjaśniania. Nie spodziewam się identycznego, tylko - czy będzie go choć trochę widać?
Co myślicie?
No i - czy w ogóle warto próbować? Bo może by mi nie pasował? niby wiosny są jasnowłose i tego powinny się trzymać? Czy brązy i rudości nie są przypadkiem krokiem wbrew urodzie?

Proszę o radę i szczerość; co jak co, ale włosy są moim utrapieniem i chciałabym w końcu się "w nich" odnaleźć....

help
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 17:17   #2
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Jakie włosy dla wiosennego typu urody?

I co, ma któraś z Was jakieś pomysły? Przeglądałam różne dostępne w necie informacje n.t. typów urody i zalecanych kolorów w makijażu lub ubiorze, a tymczasem o kolorze włosów - ani słówka. :/. Wiem, że niby ciepły winien być, ale czy też taki charakterystyczny dla innego typu urody, niby bliźniaczego (jesień) , ale jednak innego?
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 15:58   #3
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jakie włosy dla wiosennego typu urody?

Ja jestem wiosną, szatynką. I w ciemnych włosach zawsze było mi całkiem dobrze, oczywiście nie w za ciemnych a w czerni to już w ogóle tragedia. Wiosna nie powinna mieć zbyt ciemnych włosów, bo jej uroda "ginie". Ja patrząc na skrawki Twojej twarzy widziałabym Cię w takim rudawo-brązowym, kolorku tylko że ja ekspertką nie jestem.Piszesz, że masz dość ciemne brwi, chyba powinno być ok. Nie każda wiosna jest blondynką . Ja mając jasno karmelkowe włosy wyglądałam nie za fajnie szczerze mówiąc, najlepiej czuję się w złocistych lub kasztanowych brązach. Ty też musisz znaleźć własny kolor. Może akurat w jaśniejszym będzie CI do twarzy? Co do tego czy wyjdzie kolor przez Ciebie wybrany to nie wiem, garnier często wychodzi dużo ciemniejszy niż na opakowaniu, jak zresztą większość farb.
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 16:36   #4
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Jakie włosy dla wiosennego typu urody?


to o tych brwiach, to chyba nie ja pisałam, przyciemniam je, odkąd farbuję włosy. Mam brwi i rzęsy koloru moich naturalnych włosów, czyli średni blond (zdaniem próbnika farbek), więc bez malowania i przyciemniania wyglądają kiepsko.

Generalnie rudawo -brązowe już miałam (jakoś z pół roku temu, na niektórych zdjęciach widać w linku widać (dodawałam zdjęcia kilka razy i z różnych okresów kolorystycznych)), teraz mam bardziej brąz. Chodzi mi o to, czy z taką bladzizną mogę porywać się na bardziej intensywną rudość? Niby typy jesienne są z tej samej grupy, co wiosny, ale im, mimo bladości, rudy pasuje bardziej? :O

Dziękuję ślicznie za odzew i pozdrawiam niedzielnie
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 18:26   #5
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jakie włosy dla wiosennego typu urody?

Rudość jak dla mnie tylko i wyłącznie z bladością idzie w parze, myślę, że śmiało możesz próbować, pozdrawiam
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 19:45   #6
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Jakie włosy dla wiosennego typu urody?

Dzięki za wsparcie, może się ośmielę
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 08:39   #7
nastek7
Raczkowanie
 
Avatar nastek7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 65
Dot.: Jakie włosy dla wiosennego typu urody?

Słoneczny blond i rudości będą idealne...tak mi się wydaje
__________________
Wszystko ma swoje priorytety, niestety
Wszystko ma swoje wady, zalety
Hierarchia wartości, obowiązki, przyjemności...
nastek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 14:37   #8
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Jakie włosy dla wiosennego typu urody?

nastko droga, a mogłabyś wkleić przykładowe kolory razem z nazwami farbek?
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.