Pędzle FYB w roli głównej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Rossmann

Notka

Klub Recenzentki Rossmann Klub Recenzentki Rossmann Zapraszamy do zapoznania się z recenzjami on-line testu kosmetyku marki Rossmann. 100 Wizażanek testuje obecnie Pędzle do makijażu marki For Your Beauty.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-07-16, 00:11   #1
dsstyle
Rozeznanie
 
Avatar dsstyle
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 519

Pędzle FYB w roli głównej


Zostałam wybrana spośród wielu Wizażanek do przetestowania pędzli for your Beauty już na początku Wam się przyznam,że mimo mojej niechęci do kupenia produktu, (który nie oszukujmy się w dzisiejszym 'poprawianiu' sobie urody jest niezbędny) który jest tani i mimo produkcji ilościowej byłam pewna,że z jakością wyjdzie bardzo źle,ale się myliłam!


---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Pierwszy pędzel brany pod włos to:
pędzel do pudru
premium



od takiego typu pędzla wymaga się najmniej.
Ma ładnie, mięciutko oprószyć twarz pudrem,żeby cera wyglądała świeżo i beauty
Oczywiście się sprawdza,ale tylko 98%. Te 2%małe procenciki,ale jakże ważne dla nas kobiet to wypadające włosie. Co prawda sporadyczne, i nie jest to cały kłębek, tylko jeden lub dwa włoski,no ale (niestety) jednak...





Pędzelek ma włosie miękkie,dobrze zbite.




---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Kolejny pędzelek,który poszedł w ruch (moje łapki) to: ....


pędzelek do ust
premium



pierwsze,co przykuło moją uwagę to nie jakieś specjalne włosie,kształt etc tylko etui inne niż reszta pędzli...czyżby to jakaś nowsza seria FYB? a może starsza... przyznam czcionka bardzo mi się podoba ale niestety nie wiem jaka to seria (jak wspomniałam, nie interesowałam się wcześniej tymi pędzlami)


przejdźmy do krótkiej i zwięzłej recenzji
Pędzelek jest na tyle cieniutki,że bez problemu obrysuje malutkie usteczka,jak i te większe. Włosie także i tu zbite, mimo,że ilościowo go o wiele mniej. Nic nie wypada (nawet po pielęgnacji pędzla), jest precyzyjny w każdym swoim calu. Tylko rączka jakaś taka długaśna (zobaczycie na ostatnim podsumującym zdjęciu)



---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:54 ----------

Kolejnym moim ulubieńcem (jak na pierwsze wrażenie styczności z pędzlami FYB) jest:
pędzel do różu
premium



pędzelek podobny do pędzla do pudru, różni się długością i ilościa włosia. Cechę szczególna posiadają tą samą : wypadające sporadycznie włosie.
Mimo tego jestem zadowolona, ponieważ jeszcze nie trafiłam na pędzelek, który nabiera tak mało kosmetyku. Przy mojej jasnej cerze to jest wręcz priorytet!
Jeszcze proszę o taki sam pędzelek tylko ukośny do bronzera i będę szczęsliwa



__________________
wierna fanka DJ'a Smile


Edytowane przez dsstyle
Czas edycji: 2012-07-15 o 23:19
dsstyle jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Rossmann


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.